WikiLeaks: Nova skupštinska većina

Pamtim to kao da je bilo danas...
samuraj
Posts: 279
Joined: 09.05.2012. 17:15

Re: WikiLeaks: Nova skupštinska većina

Post by samuraj »

U pitanju su dijamantne cijevi od povelića na ovamo,koje su sds-ovci počeli ugrađivati gradeći vodovod,a snsd-ovci moraju nastaviti sa istima-biće to najbolji vodovod na svijetu,i koštat će najviše na svijetu jer plan je bio vječno vladati sa pričom o vodovodu.
10 000 000 km da su meni dali te 98 g. ja bih do sad iskopao krampom do prnjavora,ubacio bih i cijevi i to direktno sa kamiona u kanal,pa spajaj svaki dan kao i ovaj drenovski.
Ako ikad budem mogao platiti predračun cijevi od ilove do prnjavora naravno dijamantnih,platiću jer vjerujem da bi to bilo bliže 10 000 000 km nego ove peštanove što se krive ko ona stvar.
U tome svemu jedno je stvarno dobro a to je,snsd- ovci,dolaskom na vlast spriječili su da ta voda bude u vlasništvu 5 "ljudi"
i sasvim je sigurno da će je vječno konzumirati svi građani,makar po kojoj cijeni.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: WikiLeaks: Nova skupštinska većina

Post by ZMIJA »

Priča o fabrici za flaširanje vode je ugašena dosta prije dolaska ove garniture na vlast u Prnjavoru,a i budući vlasnici su se između sebe sporečkali/bombe su u pitanju bile/tako da se odustalo od te sulude varijante .a podnesene su i neke krivične prijave protiv Vlade Živkovića, tadašnjeg načelnika,jer tada je u skupštini postojala dobra opozicija, a ne kao što je ovo danas,gdje se nezna ni ko pije ni ko plaća, ovi iz pozicije ko gumene lutke,a opzicija sterilna i nejasna,ne poštuju osnopvna načela funkcvionisanja nečega, što bi trebao biti parlament, i od njega su naparvili u najmanju ruku svinjac,meni žao kad tako moram reći, ali gledajući i cenzurisani snimak dobijam takav dojam.
Sramota :!: :!: :!:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: WikiLeaks: Nova skupštinska većina

Post by vrsta8472 »

Sta su cenzurisali? :-)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: WikiLeaks: Nova skupštinska većina

Post by ZMIJA »

A šta nisu ,poznajem ja izvještavanje televizje k-3 s sjednica skupština,i sa ove izostavljene su neke interesantne scene,naravno u korist SDS a ,jer ovaj medij tradicionalno preferira SDS u,odnosno kreacijama Branka Šikanića preko kojih se jednostavno prešutjelo na ovoj poslednjoj takozvanoj skupštinskoj sesiji.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: WikiLeaks: Nova skupštinska većina

Post by Nicky »

ZMIJA wrote:A podnesene su i neke krivične prijave protiv Vlade Živkovića, tadašnjeg načelnika
Jesu, jesu...sjecam se i ja. Svi ste vi podnosili prijave protiv tadasnjeg nacelnika. A de nam onda i kazi kako izgledaju presude na sve te prijave protiv Vlade Zivkovica? Za koliko je stvari izgubio presudu, odnosno optuzen?

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: WikiLeaks: Nova skupštinska većina

Post by ZMIJA »

Ne mogu ti ja reći kako izgledaju presude,ja ti mogu reći kako izgledaju krivične prijave koje sam OSBNO podnosila protiv Vlade Živkovića tadašnjeg načelnika opštine,a kakve su presude, priupitaj njegovu suprugu koja je bila predsjednik suda dok je on bio načelnik, i sad ja tebe pitam kako izgledaju presude dok SUDBENA vlast spava sa IZVRŠNOM vlasti u krevetu.
Ebeno :smt005 :smt005 :smt005
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

osmangazi626
Posts: 26
Joined: 19.07.2012. 11:41

Re: WikiLeaks: Nova skupštinska većina

Post by osmangazi626 »

nisam ovih dana bio tu , pa nisam imao vremena da procitam sve skorasnje postove , ali sam gledao ovu lakrdiju od skupcine opcine, i dalje mi nije jasno do kada ce ovi moji pricati jednu pricu a raditi drugu.. kao nije im sve jedno al et glasace za kredit. a za svoj kraj izglasa 400 000 KM iz budjeta sramota ... i za neki vodovod koji i ne postoji jad i cemer... puuu

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: WikiLeaks: Nova skupštinska većina

Post by Nicky »

Pa naravno da neces da kazes, jer je on oslobodjen od mislim svih optuzbi, samo ti to ne govoris sad, a to nije lijepo. A da je to tako govori i to da se on sad setka po gradu. Da je za makar 3 od tih 100 sto ste ga optuzivali kriv, ne bi se on setkao sad. Dakle, sto bi nas covjek rekao, mlatis praznu slamu. A to ko s kim spava, ta prica me podsjeca na rjecnik Drage Kalabica, starog i iskusnog pljuvaca.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: WikiLeaks: Nova skupštinska većina

Post by ZMIJA »

Nije samo on oslobođen optužbi, mnogi kriminalci su oslobođeni optužbi, zbog kako to često stoji u obrazloženju nedostatka dokaza,jer je naš pravosudni sistem, je najkorumpiraniji segment naše g društva, i ako si zbog toga neobično srećan uživaj u svojoj razdraganosti, što je to tako, i gledaj ga kako šetka po gradu i divi mu se,potraži od njega autogram,jer vidim da si njegov fan i obožavalac.
Vidim da te mnogo o šta podsjeća na Dragu Kalabića,jer nisi u stanju razumjeti moju metaforu vezano za nespojivost nekih funkcija, odnosto sukob interesa,da na čelu jedne lokalne zajednice, ne bi smjeli, ili ne bi trebali, istovremeno biti muž i žena ,na čelnim funkcijama ,kao što je načelnik opštine, i predsjednik osnovnog suda,dakle jedno iz izvršne, a drugo iz sudske svere, i ako je to po tebi obično pljuvanje i mlaćenje prazne slame,to je tvoj osbni problem.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: WikiLeaks: Nova skupštinska većina

Post by Nicky »

Covjeka uopste ne poznajem dobro, da se razumijemo. Dakle, opet mlatis praznu slamu. Vjerovatno si u narednom postu opet htio napisati kako "naginjem" na jednu stranu, ili kako ono vec rece...Znam ja da je vama politicarima tesko shvatiti da postoje ljudi koji ne zavise ni od jedne stranke, ali oni zaista postoje!

I naravno da se slazem da ne bi trebali, ali zar ju je on birao? Ili je li ona njega postavila za nacelnika opstine? Kakva je to logika?

I cak i da jesu postavili jedno drugo na funkcije...pa pobogu, nije ovo jedini sud, ima jos sudova, idi dalje, osudi kriminalca. Sef stranke ti je glavni u drzavi, on moze svasta da sredi :) Ta prica mozda prolazi kod djece od 7-8 godina...kao ja njega tuzio a zena ga oslobodila, a on je kriv sto posto. Odlicna prica, svaka cast! To onda znaci da se i ja ne brinem mnogo, mene nikad niko ne moze optuziti ni za sta, imam prvog/drugog rodjaka u svakom sudu u RS.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: WikiLeaks: Nova skupštinska većina

Post by ZMIJA »

Naravno da se ja i ti ne možemo razumjeti,s obzirom da ti polaziš sa stanovišta predrasude prema ljudima, a ja sa stanovišta,prema vremenu i događajima,a iz ovoga tvog posta vidim da su ti ,maglovite neke društvene /zakonske/norme kad kažeš da ovo nije jedini sud, i da oni nisu postavljali jedno drugo,naravno da nisu, pa ja o tome i govorim, u kakvom društvu živimo.
Neznam šta podrazumjevaš pod tim da ja mlatim praznu slamu,te ja pitam tebe, šta ti mlatiš na ovom armanu ,s obzirom da me svrstavaš u kategoriju političara ,a svoju mallenkost apriori ističeš kao apolitičnu,jer po tvojoj percepciji, to je vrlina za političarima nosati kameru i platu zarađivati od njih ,dok ja radeći u fabrici zarađujem i za političare kamermane,malo je to degutantno zar ne,oprosti što sam na trenutak postala lična, jer si i sam pošao denunciranjem moje malenkosti,a ovdje nismo tema niti ja niti ti, i ovo ti spočitavam tek toliko da se zna.
Šta to znači šta je meni moj kako ti kažeš šef stranke,glavni u državi i da može da radi šta hoće,kakve to ima veze sa iznošenjem mojih mišljenja i stavova na ovom forumu,a ako je on meni šef stranke, i tebi je predsjednik državotvornog entiteta pod nazivom Republika Srpska, pa eto i tebi je kako ti reče glavni,a ja neću biti bezobrazna i pitati tebe jesi li legalaista i patriota, predpostavljam da jesi.
Ja zaista nikad nism radila sa djecom uzrasta 7-8 godina,pa da znam šta kod njih, kako ti reče prolazi, a šta ne prolazi, ali znam šta prolazi kod ovih što odrasu a ostanu ,na dječijoj pameti.
Ova ti je poslednja konstatacaija prilično komfuzna, i ako bih ti na nju morala odgovoriti, plašim se da bi te uvrijedila,a narvno da mi to nije cilj,jer si mi zahvalan sagovornik na temi.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

osmangazi626
Posts: 26
Joined: 19.07.2012. 11:41

Re: WikiLeaks: Nova skupštinska većina

Post by osmangazi626 »

cujem po mojoj kasabi se prica da se nekim odbornicima iz vladajuce vecine i njihovim bliznjim rodjacima izdvajaju sredstva za umjetnu oplodnju.. :smt006

močvara
Posts: 146
Joined: 18.12.2009. 14:09

Re: WikiLeaks: Nova skupštinska većina

Post by močvara »

Čuj oplodnju,........nije valjda da hoće da se još kote i množe:::

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: WikiLeaks: Nova skupštinska većina

Post by ZMIJA »

Ja nisam čula za tu priču,što se priča po vašoj kasabi, i ako ima potrebe da se nekome pomogne da postane roditelj, metodom vještačke oplodnje, ja sam svakako kao čovjek za, da se pomogne, ne samo odbornicima, već svim bračnim parovima, a koji ne mogu prirodnim putem imati djecu, i mislim da na tome pitanju instira i potpomaže i sam kabinet predsjednika Dodika, i da su predviđena poprilična sredsta/ za ovou situaciju/,od strane predsjedničkog kabineta.
Ovo duboko humano pitanje ne bi trebali politizirati ,sema ako neko na tome hrani svoj vlastiti ego i u kasabi od toga pravi trač.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

samuraj
Posts: 279
Joined: 09.05.2012. 17:15

Re: WikiLeaks: Nova skupštinska većina

Post by samuraj »

Nije osuđen ne znači da nije kriv,djela su niki mjerilo i samo ona govore realno ko je kakav.
Ako bi tako svi posmatrali,dali bi zeleno svjetlo sudovima da ne sude i bili saučesnici tih djela,koja su oni počinili.
Postoji niki sud javnosti,sud časti i važno je kad zboriš o nekom negativnom tako ga i opisivati,naravno i o pozitivnom pozitivno.

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: WikiLeaks: Nova skupštinska većina

Post by Nicky »

Pa onda ti i zmija ubiste pravo totalno u pojam. Sta bi sa onim da je neko nevin dok se ne dokaze suprotno? Otkad to postoji "sud javnosti". Pa ako se meni ne svidja neko od vas forumasa privatno zar ja treba da pisem sad kako ste kriminalci? Pa ima li to smisla?

A tebi zmijo ne znam sta da odgovorim, zaista. Kompas nije mnogo skup. Posto ne znas ni cije ja drzavljanstvo imam, ni kako uopste zaradjujem, ni kakva sam osoba generalno, nemoj dzaba da pricas o tome, samo se blamiras. Lose nagadjas.

A sta radim ja na forumu? Ja sam jedan od zacetnika ovog foruma, i pisem redovno, skoro 10 godina. A to sto se ti pojavis svake 4 godine pred izbore da sve nas ovdje prosvijetlis svojom silnom mudroscu, a mi imamo suncanice pa nam ne smeta ta svjetlost, nije razlog da se nerviras. Komunizam je davno prosao, prihvati to vec jednom. Mogu da pisem sta god hocu, kad god hocu. :smt006

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: WikiLeaks: Nova skupštinska većina

Post by grlica »

auuu Nki ... kad ćemo kod čika zube' (.-š(ž)alim se )

PS. Brankice uvedi na ovaj forum pisanje male i velike zagrade)

Niki sve se poštujem
sem zamjerke generalne komunizmu i socijalizmu !
oprost , ali taj sistem je tekovina rada --- nije se max džaba okitio čekićem udarničkim RAD SPASAVA ČOVJEKA

( čak i virtuelnog)

A ONE ŠTO IH IJE ZOVU MALVERZACIJE SE OČITUJU U TVOM PROFILU KOJI NAM VJEŠTO PREDSTAVI

kroz svoj malehni postić
Bok nik!
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: WikiLeaks: Nova skupštinska većina

Post by ZMIJA »

Nicky wrote:Pa onda ti i zmija ubiste pravo totalno u pojam. Sta bi sa onim da je neko nevin dok se ne dokaze suprotno? Otkad to postoji "sud javnosti". Pa ako se meni ne svidja neko od vas forumasa privatno zar ja treba da pisem sad kako ste kriminalci? Pa ima li to smisla?
Pravo je jedno Nik ,a pravda je sasvim nešto drugo ,sud javnosti svakako postoji,a ali postojie i moralne norme u normalnom društvu, ali pošto mi nismo normalno društvo, naravno da niko nije kriv dok se ne dokaže, i mrtav dok se ne ubije.
Nema smisla mnogo čega šta se ovdje na forumu iznosi, ali ovo je forum i nije sudnica,ovo je pričaonica, a može u zimskom periodu da bude i pljuvaonica, da nam se riječi i pljuvačka ne lede na niskoj temperaturi pljujući kroz prozor.
Nicky wrote:A tebi zmijo ne znam sta da odgovorim, zaista. Kompas nije mnogo skup. Posto ne znas ni cije ja drzavljanstvo imam, ni kako uopste zaradjujem, ni kakva sam osoba generalno, nemoj dzaba da pricas o tome, samo se blamiras. Lose nagadjas.
Znama ja da ti nisi u kapacitetu da meni odgovoriš,ali to ne znači da budeš ne pristojan, nudeći meni kompas, samo zato što nije skup,kompas je prije potreban tebi, i takvima kakva si ti, jer ploviš po uzburkanoim moru,a ja svoju barku privodim u mirniju luku.Ajde neka bude da ja nagađam,nije to apsolutno ni bitno,već sam u postu i naglasila,i ne brini se ti o mom pričanju koje je dzabno,novac jest važan, ali nije najvažnija stvar na svijetu.
Nicky wrote:A sta radim ja na forumu? Ja sam jedan od zacetnika ovog foruma, i pisem redovno, skoro 10 godina. A to sto se ti pojavis svake 4 godine pred izbore da sve nas ovdje prosvijetlis svojom silnom mudroscu, a mi imamo suncanice pa nam ne smeta ta svjetlost, nije razlog da se nerviras. Komunizam je davno
Svaka čast tebi kao začetniku ovog foruma, i ne samo tebi, ja nemam ništa protiv toga,može neko pisati dvjesta godina, i nije bitno šta neko piše, već ko piše, i nemoj misliti da je dovoljno imati sunčanice, jer po toj logici i hirurzi bi ih nosili prilikom složenih operacija, a ne bi koristili mikroskope.
A tvoja aluzija na komunizam koji je po tvome propao,a o kome očito nemaš dovoljno spoznaje,kao što nemaš spoznaje ni za ovaj turbo kapitalizam za koji predpostavljam vjeruješ kako neće nikad propasti.
Za tvoju informaciju, niti je propao kako ti kažeš komunizam,niti smo dočekali kapitalizam,jer ovaj surogat u kome živimo još nije definisan sa aspekta naučne definicije.

Samo ti Nik piši šta god hoćeš i šta god želiš,ja ti niti mogu niti hoću da te sprečavam u toj namjeri,dapače, samo piši piši i piši :smt006
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

samuraj
Posts: 279
Joined: 09.05.2012. 17:15

Re: WikiLeaks: Nova skupštinska većina

Post by samuraj »

jOJ niky,koristiš političku frazu,niko nije kriv dok se ne dokaže............. rekoh ti to ne znači da nije počinio neka kriminalna djela.Postoji niky jest i nije,ako su ti ta dva pojma komplikovana reci.
Naslađuješ se mogućnošću da pišeš što ti volja - pa to ti je ko malo dijete ima stalno čokolade ali stalno plače,ne zato što čokolada nije čokolada.već zato što hoće da svi oko njega rade što ono hoće...

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: WikiLeaks: Nova skupštinska većina

Post by Nicky »

Ne samuraj, nije to poenta price, nego doticni pise bas onako kako sam i napisao, kao da je on bogotac (Pantela), i da je on dosao na forum da nas spase od nasih grijehova i kako ono ide sve dalje po redu, a mi smo njegovo stado, i samo njemu treba da se klanjamo. Sve je onako kako on kaze, i ko god kaze drugacije nije dovoljno upucen u situaciju. :D Meni je bas drago da postoje takvi ljudi koji sve znaju, a mi ostali cemo se valjda snaci nekako.

Zmijuga, mojne se nerviras, rekao sam ti vec. Ovdje se ljudi druze, poeni za stranku se skupljaju na drugim mjestima. :smt006

P.S. Naravno da pare nisu sve, to sam i rekao. Evo ja ih nemam puno pa opet mnogo srecnije zivim od don Mile Dodiklonea ili mog s brda komsije.

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: WikiLeaks: Nova skupštinska većina

Post by svjedok.saradnik32 »

другар немој да бре да вређаш БОГООЦА Пантелу има да те спамује сутра чим му дојавим :smt005
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: WikiLeaks: Nova skupštinska većina

Post by ZMIJA »

Nicky wrote:mijuga, mojne se nerviras, rekao sam ti vec. Ovdje se ljudi druze, poeni za stranku se skupljaju na drugim mjestima.
E Niče Niče,oprt fulaš u procjeni ,jadna je stranka koja kupi poene na forumu,već sam ti rekla, a ti zaboravio, da je kod nas na sceni seljačka politika i da politiku kod nas vode seljaci .
A šta to skupljaju, ti što kažeš da se druže na temi poltike sem političkih poena, SDSa ti tvoga, koag se očito stidiš,pa ne skupljaju se ovdje valjda vrganji ili neke druge jestive gljive,samo mi nemoj reći da nikad nisi čuo za SDS,lijepo te molim.
Niče nije sramota biti pripadnikom neke političke organizacije ili ti stranke i piskarati na forumu na temi politika, vidiš kako udbaš radi za svoju SDS stranku,juče traži da mu napišem 10 božiji zapovjedi i zašto treba glasovati za Dragu Kalbića,pa će ih ocjenjivati ,ja napisah, a on se krije iza tebe ni da bekne o obećanim kontra zapovjedima božijim ili kako on to reče ocjenama,ja napisala a on šuti, znači slaže se sa mnom :smt006
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: WikiLeaks: Nova skupštinska većina

Post by Nicky »

I dalje ne razumijem zasto mene povezujes sa SDS-om kao strankom samo iz razloga sto smatram da kiklop ne treba da bude nacelnik opstine. To ti pokusavam objasniti u zadnjih 10 postova. Ako mi se ne svidja tvoj kandidat ne mora da znaci da sam zaljubljen u onog drugog. Mozda necu ni glasati, a mozda nemam ni pravo da glasam, opet ponavljam :D

A ko je "udbas" zaista ne znam, a pogotovo je smijesna izjava da se neko krije iza mene. Ja sam previse mrsav da bi se neko mogao sakriti iza mene.

I jos nesto...danas mi rece jedan "tvoj" (iz tvoje stranke) da te ne driblam vise. Kaze covjek, nemoj Nikule nema smisla, stariji je to covjek, dolazi na posao a ne zna ni gdje je dosao. Ja se izvinjavam jos jednom i mom drugu a i tebi pogotovo, necu vise. Dajem rijec Drage Kalabica! :smt006

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: WikiLeaks: Nova skupštinska većina

Post by svjedok.saradnik32 »

хаххахахахха , извини змиле погубио сам се мало у времену и простору, :smt005 а ово су код тебе као разлози зашто треба гласати за навуходоносора :smt005 а ста ће мо кад будеш написао зашто нетреба гласати :smt005 и да ја сам рекао да напишеш за све тројицу а не само једнога .. :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: WikiLeaks: Nova skupštinska većina

Post by ZMIJA »

Nicky wrote: dalje ne razumijem zasto mene povezujes sa SDS-om kao strankom samo iz razloga sto smatram da kiklop ne treba da bude nacelnik opstine. To ti pokusavam objasniti u zadnjih 10 postova. Ako mi se ne svidja tvoj kandidat ne mora da znaci da sam zaljubljen u onog drugog. Mozda necu ni glasati, a mozda nemam ni pravo da glasam, opet ponav
Šta se opterećiješ Dragom Kalabićem i zašto namjerno se podvlačiš njegovim protivnicima, naravno,za tim nem potrebe,i šta ti to pokušavš meni objasniti u zadnjih 10 postova,i ko ti je rekao da je Drago Kalabić moj kandidat,za eto koga ti nećeš glasati,od kuda ti znaš ko će za koga glasati izbori su tajni daj ne pričaj gluposti.
Nicky wrote:A ko je "udbas" zaista ne znam, a pogotovo je smijesna izjava da se neko krije iza mene. Ja sam previse mrsav da bi se neko mogao sakriti iza mene.
Znam ja da si ti ko stalak za infuziju i da se niko ne može iza tebe sakriti,ali nisam ja mislio na ćora baku :lol: :lol:
Nicky wrote:I jos nesto...danas mi rece jedan "tvoj" (iz tvoje stranke) da te ne driblam vise. Kaze covjek, nemoj Nikule nema smisla, stariji je to covjek, dolazi na posao a ne zna ni gdje je dosao. Ja se izvinjavam jos jednom i mom drugu a i tebi pogotovo, necu vise. Dajem rijec Drage Kalabica! :smt006
Samo ti mene driblaj Nikule,pusti ovog mog iz stranke,kakve to ima veze što sam ja straija žena,mogu ja uvjek na leđa upasti :lol: :lol:
Nemoj se kleti Dragom Kalabićem,ne baksuziraj samo poreni Nikula.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Locked