Komandant Veljko Milankovic i Vukovi sa Vucijaka

Pamtim to kao da je bilo danas...
Locked
User avatar
NoT RespondinG
Posts: 115
Joined: 17.05.2008. 18:37
Location: Prnjavor city

Post by NoT RespondinG »

Spanac wrote:Nisam imao namjeru nikoga da blatim ovdje a posebno ljude koji su poginuli u ratu.
Iz mjesanog sam braka (srbin i muslimanka) tako da sam neutralan i ne vucem ni
na jednu stranu. Iznosim samo moje misljenje o ratnim profiterima i kriminalcima koji
su koristili svoju licnu korist da bi se uzdigli u heroje i velike patriote. Drago mi je
da nisam licno bio u ratu i ginuo za neke propale ideale koji su se danas pokazali
vise nego besmisleni. U tom nesretnom ratu mi je poginuo kum iz Prnjavora
koga su ubili mudzahedini tj odsjekli su mu glavu i tako je sahranjen.
Smeta me samo sto se "heroji" kao Veljko uzdizu i djeca se truju propagandom
iz rata a zivi se vise nego jadno. A na ovom forumu takvih pametnjakovica sa
osnovnom skolom ima vise nego dosta...
Aaaa pa vidim ja ovaj spanac stalno napada nesto na Srbe i Veljku kad on musliman. Nisam pratio od pocetka ovu temu ali sad sam je kompletnu procitao. Ma sve je uredu sto kaze musliman(spanac). Nek si ti jajara uteko, a da je Veljko pokrao sve u drzavi ipak je stao i branio otadzbinu a ne ispario kao neki. Pa ako su ko poslednja ****** utekli kao ti spanac, bar cuti ako si tako civilizovan kao sto pricas. I jos nesto glupane, odkud ti to da je u prnjavoru pkata 200km...Jest losa situacija u cijeloj drzavi ali nije bas spala na 200km. Al bitno je da gospodin ladi jaja u spaniji i daje sebi za pravo da laje, jer zna da mu nemoze niko nista a kad bi dosao ovamo napaso bi se muda ko zec kelerabe.
Image

User avatar
NoT RespondinG
Posts: 115
Joined: 17.05.2008. 18:37
Location: Prnjavor city

Post by NoT RespondinG »

Celestial wrote:Posto sam malo blize poznavala stvari..mogu samo reci da ga kao vojnika (komadanta) cijenim jer jeste dosta uradio za RS, on i Vukovi ali kada je u pitanju licno on, kao osoba...mislim, lokalni (recimo samo lokalni) krimos....i dalje nema.

Borio se za RS ali je isto tako punio dzep (bolje receno dzepove).
Isto misljenje imam i za tebe i za hirurga. A kakva vi poredjenja pravite bio je heroj ali je eto bio i kriminalac. Sramota. Pa sto vi takvi posteni niste branili otadzbinu bilo kako, e tek binda imali pravo nesto prdit tu
Image

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Image

Image

Image

Image
ВЕЛИКИ ЧОВЈЕК. ЈЕДНОМ РИЈЕЧЈУ ЛЕГЕНДА. НЕК ТИ ЈЕ ЛАКА ЦРНА ЗЕМЉА.

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Image

Sneza
Posts: 842
Joined: 19.01.2005. 05:17
Location: Prnjavor

Post by Sneza »

Hvala što si postavio ove fotografije...
A da li ima još negdje sličnih?

User avatar
KIVI76
Posts: 1812
Joined: 29.09.2007. 01:24
Location: Prnjavor
Contact:

Post by KIVI76 »

Има ... У књизи коју је објавио Недељко Санчанин пре петнаестак дана, а из које су и ове слике узете и постављене овде.... Књига се зове ХРАНИОЦИ РАТНИКА .... А говори о ратним дешавањима са нашим борцима из Прњаворске општине и о томе ко и како их је помагао и доносио храну и остало.... Књигу вреди прочитати.... Одлична је.... Има доста занимљивих података везаних за ратна дешавања са нашим борцима у последњем рату... :wink:
ImageImage

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Sneza wrote:Hvala što si postavio ove fotografije...
A da li ima još negdje sličnih?
Нема на чему. И други пут, а све у служби Српског народа. :wink:
На жалост од Вукова у тој књизи нећеш наћи више слика. :(
Image

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

TA KNJIGA JE IZFILTRIRANA ISTINA PRILAGODJENA VLADAJUCOJ STRUKTURI !!! :wink: Na zalost !!!
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Sneza
Posts: 842
Joined: 19.01.2005. 05:17
Location: Prnjavor

Post by Sneza »

KAMIKAZA wrote:TA KNJIGA JE IZFILTRIRANA ISTINA PRILAGODJENA VLADAJUCOJ STRUKTURI !!! :wink: Na zalost !!!
Kojoj vladajućoj strukturi? :roll:
Napiši ti knjigu i otvori nam oči kada!!!

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

KAMIKAZA wrote:TA KNJIGA JE IZFILTRIRANA ISTINA PRILAGODJENA VLADAJUCOJ STRUKTURI !!! :wink: Na zalost !!!
Да будем искрен није ни мени нешто Бог зна шта, али ми пуно значи када сам видјео слике на ком су стари борци а мени веома добри пријатељи. Мислим нарочито на ове слике што сам поставио. :wink: :D
Image

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Gdje moze da se nabavi ta knjiga? Jel u prodaji po knjizarama ili ...?
Image

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Колико сам чуо да није у продаји. Али сутра ћу тачно провјерити. Изгледа да се може добити преко Борачке организације. Али као што реко. Сутра провјерим па јавим. :wink:
Image

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Sneza wrote:
Kojoj vladajućoj strukturi? :roll:



Napiši ti knjigu i otvori nam oči kada!!!


Ovo prvo znas i bez mog komentara :wink:
Drugo , nisam mislio nista lose o piscu , samo je knjiga ocigledno sa filtriranim podatcima, a to znaci da je pisano samo ono sto nikome nece smetati, knjige pune istine se ne pisu dok se vlast i ljudi ne promjenu, bilo uvjek, bilo za Tita i bogami i danas, mogao ju je napisati samo neko ko je lud ili sit zivota, zato su prave knjige koje su iznosile istinite podatke pisali pisci pod pseudonimima, ipak napisati nesto i potpisati nije lako . Njemu hvala na trudu,znam da je bio ogranicen u radu , sa time je njegov rad jos vredniji, ali istina je nesto drugacija.
Knjigu sam dobio na poklon medju prvima ,i drago mi je da sam imao tu cast, jos jednom hvala piscu na trudu, obiljezio je kako tako ovu nasu istoriju, ali mislim da je za knjigu bilo rano , pa je samo zato nepotpuna. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Naravno, ti si svemocan, sve znas, i samo tvoja istina je prava istina!! Pfu kakav si ti fenomen!

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Post by murgo »

bas bih i ja volio da procitam tu knjigu, da vidim sta sve pise pogotovo o pojedincima sa slika... za jednog od njih znam da je za vrijeme rata krao i sakom i kapom... dovozio je tudje pokucstvo , automobile, traktore itd. dok su se mnogi drugi borili i dali svoj zivot.. kao sto vidim na slikama, ta knjiga sigurno ne sadrzi samo istinite podatke... ovo sto pisem nije izmisljotina vec je puka istina!
nema zabave bez zena i rakije

kum_dd
Posts: 41
Joined: 04.01.2006. 02:00

Sancanin

Post by kum_dd »

NEDELJKO SANCANINU STIDI SE !!!!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Sheki wrote:Naravno, ti si svemocan, sve znas, i samo tvoja istina je prava istina!! Pfu kakav si ti fenomen!
Nisam ni jedno ni drugo :D samo sam dovoljno pismen da citam izmedju redova :wink: razumijem ja njega u potpunosti, pisati istinu o pojedincima koji su ubijali za 100 dm je tesko , jos ako su ti isti i danas tu, pa jos ako su u istaknutoj stranci i aktivisti, e tu prestaje sala , istina mjenja lice, jar kao sto i sam znas , svaka istina ima dva lica, moze da se gleda sa druge strane i da se vidi kako su se ti sami poubijali ,natrcavanjem na kursum, kao sto Seha tvrdi da je bilo u Sarajevu. :D
Mi istinu znamo ,sve je to bilo juce, osim toga knjiga i nije pisana za nas koji smo to dozivjeli na ovaj ili onaj nacin, vec za one koji ce je citati kroz 50 i vise godina, za njih ce ta istina i to lice iz knjige biti mjerodavno, ako se drugacije u medjuvremenu ne naredi !!! :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Samac
Posts: 1357
Joined: 12.03.2007. 23:00
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Samac »

KAMIKAZA wrote:
Sheki wrote:Naravno, ti si svemocan, sve znas, i samo tvoja istina je prava istina!! Pfu kakav si ti fenomen!
Nisam ni jedno ni drugo :D samo sam dovoljno pismen da citam izmedju redova :wink: razumijem ja njega u potpunosti, pisati istinu o pojedincima koji su ubijali za 100 dm je tesko , jos ako su ti isti i danas tu, pa jos ako su u istaknutoj stranci i aktivisti, e tu prestaje sala , istina mjenja lice, jar kao sto i sam znas , svaka istina ima dva lica, moze da se gleda sa druge strane i da se vidi kako su se ti sami poubijali ,natrcavanjem na kursum, kao sto Seha tvrdi da je bilo u Sarajevu. :D
Mi istinu znamo ,sve je to bilo juce, osim toga knjiga i nije pisana za nas koji smo to dozivjeli na ovaj ili onaj nacin, vec za one koji ce je citati kroz 50 i vise godina, za njih ce ta istina i to lice iz knjige biti mjerodavno, ako se drugacije u medjuvremenu ne naredi !!! :lol:
Razmisli malo dali je smajli potreban kada je u pitanju ova tema.
Prilagođavaj se situaciji, bar pokušaj!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

IRONIJA SAMAC IRONIJA !!! :wink:
Nisam nii jedno ni drugo :D
citam izmedju redova :wink:
sami poubijali natrcavanjem na kursum ,kao sto tvrdi Seha da je bilo u Sarajevu :D
ako se drugacije u medjuvremenu ne naredi :D
A tema je knjiga tvog zemljaka , a ne masovno ubistvo, zasto onda ne i smajl ? :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Post by BETMEN »

Knjigu nisam imao prilike da procitam,ali ako je upola onako kako kamikaza kaze to je zalosno. Svi vi sigurno znate za onog da kazemo borca sto je dao 50 km da ga slikaju sa snajperom a covjek se boji svoje sjene. Zalosno je i to ako su se u knjizi hvalili i u nebesa dizali ljudi koji nisu makeli iz Prnjavora, dok su drugi ginuli i krvarili.



ISTINA KAD TAD IZADE NA VIDJELO
POSMATRAM VAS

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Post by murgo »

sancanin se vec prije 30 godina ponasao kao da je uhvatio boga za neku stvar, a ako je njegova knjiga tako kontroverzna onda nije ni cudo! "sprijeda gladac, straga jadac"
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Post by BETMEN »

Alo murgo na koju si sliku mislio iz predhodnog posta de reci jel mislimo na istu sliku
POSMATRAM VAS

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

BETMEN wrote:Knjigu nisam imao prilike da procitam,ali ako je upola onako kako kamikaza kaze to je zalosno. Svi vi sigurno znate za onog da kazemo borca sto je dao 50 km da ga slikaju sa snajperom a covjek se boji svoje sjene. Zalosno je i to ako su se u knjizi hvalili i u nebesa dizali ljudi koji nisu makeli iz Prnjavora, dok su drugi ginuli i krvarili.



ISTINA KAD TAD IZADE NA VIDJELO
Која је то слика? Па видјео си ове што сам ја поставио овдје. Све су то ЕКСТРА ликови и борци који су дали доста тога за нашу Отаџбину.

НЕГО ХАЈД ДА НЕ КВАРИМО ОВУ ТЕМУ ВЕЋ ОТВОРИТЕ ТЕМУ САНЧАНИН ПА ТАМО УДРИТЕ :lol:
Image

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

BETMEN wrote: Svi vi sigurno znate za onog da kazemo borca sto je dao 50 km da ga slikaju sa snajperom a covjek se boji svoje sjene.



ISTINA KAD TAD IZADE NA VIDJELO
Mislis li pri tom na Kurvaca, na onoj kaseti ?
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Post by murgo »

BETMEN wrote:Alo murgo na koju si sliku mislio iz predhodnog posta de reci jel mislimo na istu sliku
BETMEN evo na ovu sliku mislim...

Image

komentar je suvisan
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Мурго јеси ли сигуран за те твоје тврдње? :?
Image

Locked