Komandant Veljko Milankovic i Vukovi sa Vucijaka

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
KIVI76
Posts: 1812
Joined: 29.09.2007. 01:24
Location: Prnjavor
Contact:

Post by KIVI76 »

Spanac wrote:Pitam se zasto se ulica V. Milankovica u Prnjavoru zove jos i "Haska ulica" ?
ГРЕШКА БРАТЕ ШПАНАЦ.... НЕ ЗОВЕ СЕ ЦЕЛА УЛИЦА ВЕЉКА МИЛАНКОВИЋА ХАШКА УЛИЦА, ВЕЋ САМО ДЕО ОД РАСКРСНИЦЕ ОД ОНИХ КИОСКА, ПА ДО ХИПО БАНКЕ... И ЈОШ НЕШТО ПРАВА САРАЈЕВСКА , ТЈ ВЕЉКА МИЛАНКОВИЋА УЛИЦА ЈЕ ОД ПАНЏИНОГ БУНАРА (ако уопште знаш где је то) ПА ДО СТАРОГ ЦЕРА....

Spanac wrote:Kivi nisam znao da je sada u Prnjavoru
moderno da se pise ekavicom ? :)
У ПРЊАВОРУ НИЈЕ МОДЕРНО, АЛИ ЈА САМ БЕЗБРОЈ ПУТА ОВДЕ ОБЈАШЊАВАО ЗАШТО ТАКО ПИШЕМ И НЕ ПАДА МИ НА ПАМЕТ ДА СВАКОЈ ШУШИ ПОНОВО ОБЈАШЊАВАМ.... А ТИ ТО И НИСИ ЗАСЛУЖИО... КАДА БУДЕШ ПОШТОВАО ДРУГЕ И МИШЉЕЊА ДРУГИХ, БЕЗ ТОГА ДА ИХ НАПАДАШ И ВРЕЂАШ И ДА ПЉУЈЕШ НА ОНО ШТО СУ НАШИ ОЧЕВИ И МИ САМИ СВОЈОМ КРВЉУ СТВАРАЛИ, ДА БИ И ТИ ДАНАС МОГАО БЕЗБЕДНО СВОЈУ ГУЗИЦУ ДОВУЋИ ОВДЕ ИЗ ИНОСТРАНСТВА ГДЕ СИ СЕ СКЛОНИО ДОК СУ ДРУГИ ЗА ТЕБЕ И ЗА НАС ОВДЕ ГИНУЛИ И БРАНИЛИ СВОЈА ВЕКОВНА ОГЊИШТА.... МОЖДА ТЕК ТАДА ДА ТИ ОБЈАСНИМ ЗАШТО ПИШЕМ ЕКАВИЦОМ.... КАЖЕМ ''МОЖДА'' ... НИ ТАДА НИЈЕ СИГУРНО ДА ЋЕШ ОД МЕНЕ ДОБИТИ ПОНОВО ТО ОБЈАШЊЕЊЕ....
ImageImage

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Post by murgo »

mir kommt bald alles spanisch vor...
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Pretjerali ste, i opet napravili svinjac od ovog foruma, koji eto treba Prnjavor da predstavlja.

Svako zivi sa greskama, neko manjim, neko vecim. Licno smatram da je Veljko, kao i drugi pojedinci (nesnadjeni)iz ovoga rata sa sve tri strane, iskoristen zarad koristi onih par sabana iz komun-kancelarija iz Zg, Sa i Bg, koji su eto svojim ispostavljenima uz rucak govorili ko treba iz Srpskog/Hrvatskog/Bosanskog dijela da se ubije jer je ispunio sto se od njega trazilo.

Ja licno, nisam nacionalista, iako mi je jedan rodjak u dobrovoljackoj poginuo . Ima tri puta gorih od mene, ali kratak je zivot da se mrzimo.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Ево да приупитам нешто у вези амблема Вукова. Ја имам овакав, па може ли ми неко рећи у ком периоду се користио овакав, знајући да је изворни амблем без мачева испод и иницијала ВВ поред.
Image
Image

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Image
Image

Panagiotis-87
Posts: 847
Joined: 23.12.2007. 23:44
Location: Eto odmah tu

Post by Panagiotis-87 »


User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Шта хтједе рећи са овим? :lol:
Image

User avatar
proljece83
Posts: 446
Joined: 28.02.2007. 20:46
Location: Prnjavor

Post by proljece83 »

Image
Last edited by proljece83 on 09.05.2008. 20:41, edited 1 time in total.

User avatar
Dejan
Posts: 58
Joined: 27.02.2003. 20:54
Location: Prnjavor

Post by Dejan »

Imam i ja taj emblem hehe :lol: . Dobio ga od Šikarca lično. Valjda čovjek prepoznao junačinu 8)
i was born under a bad sign. . .

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

А имаш ли амблем на којем је само Вук и изнад тробојка?
Image

User avatar
KIVI76
Posts: 1812
Joined: 29.09.2007. 01:24
Location: Prnjavor
Contact:

Post by KIVI76 »

Мислим да би се требало мало боље обиљежавати дан када је сахрањен Вељко.... Не сећам се само које је године било, али ми смо једне године,одмах након рата, чини ми се 14. фебруара трчали из Бања Луке, до Вељкиног гроба на Вучијаку.... Мислим да би тако нешто требало да се опет обнови и да се ту убаце још неке активности, а све то би требало да се одржава сваке године... Наравно ово мора као иницијатива кренути од Борачке организације и саме јединице Вукови са Вучијака... Као што се одржава Видовданска олимпијада у Кулашима, тако се мора и ово организовати и имати подршку надлежних институција.....
ImageImage

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Сахрана команданта Вељке.
http://youtube.com/watch?v=sKfxGUFmT8g
Слава ти!
Image

Panagiotis-87
Posts: 847
Joined: 23.12.2007. 23:44
Location: Eto odmah tu

Post by Panagiotis-87 »

KIVI76 wrote:Мислим да би се требало мало боље обиљежавати дан када је сахрањен Вељко.... Не сећам се само које је године било, али ми смо једне године,одмах након рата, чини ми се 14. фебруара трчали из Бања Луке, до Вељкиног гроба на Вучијаку.... Мислим да би тако нешто требало да се опет обнови и да се ту убаце још неке активности, а све то би требало да се одржава сваке године... Наравно ово мора као иницијатива кренути од Борачке организације и саме јединице Вукови са Вучијака... Као што се одржава Видовданска олимпијада у Кулашима, тако се мора и ово организовати и имати подршку надлежних институција.....

sve je to kivi ok ali je problem u tome sto treba novca ali ko ce da od ove danasnje vlasti(lopova)uspeti prikupiti i organizovati?

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Post by Cipiripi »

Spanac wrote:Zivim u Spaniji ne mogu dalje :) Nisam opterecen politikom niti sam zatupio kao neki pojedinci ovdje koji nikako da prezale ratne godine. Nervira me samo sto se velicaju likovi kao Veljko.
Ako je takav covjek nekome idol svaka mu cast :)

Nisam jedini koji je ovdje napisao da je Prnjavor jedna velika selendra u kojoj danas zive primitivci i seljaci a svako pametan je davno otisao preko grane. Ti nas Franz zabavi sa pricama iz rata
i svojim ratnim podvizima sa video rekorderima tv-ima to je pravo zanimljivo stivo :)

Franz kad se plata poveca na 210km javi mi se da to proslavimo ok? :)

Hasta la vista
....ti,Krkicu...pisi po Spanskim forumima i neces imati problema sa Prnjavorskim glupanima! A,ovo sto se tice zivota,plata i svega...pa jarane,bojim se da ces se raspasti radeci a da neces mozda vidjeti ni priblizno zivota kao Franz al'nije to ni bitno.
Covjece ti se nasao da razbistris sve nas koji smo najljepse godine (ima nas sa 30-ak + godina na ovom forumu dosta) proveli u izolaciji od svijeta,bez struje,vode,telefona...ma bez svega a mnogi i po ratistima....ti nama pokusavas oci da otvoris???
Idi otvori ih npr spancima pa im kazi kako je u BL umrlo 12 novorodjencadi jer nisu imali jebene flase sa kisikom.Nije bilo nacina da se dostave do BL,cijela Evropa se oglusila na sve moguce molbe da se bebama da sansa za zivot,da im se dozvoli da disu....sve je bilo uzalud.
Pokusaj poslusati pjesmu "12 zvjezdica",mozda pustis i koju suzu...ako si covjek!
Zasto pisem ja sve ovo?
Pa zato sto je Veljko vodio ljude u proboju Koridora jer nama nije bilo spasa bez povezivanja sa Srbijom. Valjda imas jos nekoga od rodbine u nasim krajevima i da znas da je on zbog toga HEROJ i te tvoje rodbine a samim tim i tebe samoga....
Pusti te price ukrao televizor i sl...to je najmanje bitno. Danas 13 godina nakon rata se jos vise krade i vara a mi glasamo,jbg.........

I ja sam stanovnik te moderne i civilizovane EU...ali nisam poludio
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Cipiripi. :smt023

Sad ce on nesto 'pametno' napisati, garant. :wink: Koliko je jadnih ljudi na svijetu. :wink:

User avatar
KIVI76
Posts: 1812
Joined: 29.09.2007. 01:24
Location: Prnjavor
Contact:

Post by KIVI76 »

Njegovan wrote:Сахрана команданта Вељке.
http://youtube.com/watch?v=sKfxGUFmT8g
Слава ти!
СВАКА ЧАСТ ЊЕГО ЗА ОВАЈ ЛИНК... КАДА ТО ПОНОВО ПОГЛЕДАМ, СВЕГА СЕ ПРИСЕТИМ.... КАО ДА ЈЕ ТО ЈУЧЕ БИЛО... КАКО ВРЕМЕ ЛЕТИ...
ImageImage

User avatar
vasko
Posts: 1156
Joined: 19.03.2007. 18:28
Location: Na tvojim grudima...

Post by vasko »

[quote="Njegovan"]Сахрана команданта Вељке.
http://youtube.com/watch?v=sKfxGUFmT8g

Slava Komadante
Umro bi na tvojim rukama!

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

KIVI76 wrote:
Njegovan wrote:Сахрана команданта Вељке.
http://youtube.com/watch?v=sKfxGUFmT8g
Слава ти!
СВАКА ЧАСТ ЊЕГО ЗА ОВАЈ ЛИНК... КАДА ТО ПОНОВО ПОГЛЕДАМ, СВЕГА СЕ ПРИСЕТИМ.... КАО ДА ЈЕ ТО ЈУЧЕ БИЛО... КАКО ВРЕМЕ ЛЕТИ...
Нема на чему.
Таквог јунака и такву јединицу не смијемо никада заборавити.

СЛАВА КОМАНДАНТУ И СВИМ ЊЕГОВИМ ВУКОВИМА КОЈИ ПОЛОЖИШЕ ЖИВОТ ЗА СРПСКУ ОТАЏБИНУ!
Image

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Prvi poginuli borac Vukova je pokojni Dusko zvani ZUB i bio je moj veliki drug. Nek mu je vjecna pamjat i slava mu!
Image

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Слава му,
Image

User avatar
Elim
Posts: 621
Joined: 15.08.2007. 20:43
Location: Šibovska

Post by Elim »

Neznam dali je spanac musliman kao sto neki tvrde.
Mozda je covek pogresno informisan.
Veljko je spasio muslimane kada ih je razoruzao u lisnjoj.
Sta bi bilo s njima u ratu da su imali oruzije?
Prije rata ziveli su solidnim zivotom.
Posle rata svi su gazde.
A gazde su jer su za vrijeme rata zaradjivali pare
dok smo mi srbi stvarali drzavu u kojoj i oni sad zive.

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Јест да ово није за овдје, али нек модос прогледа кроз прсте. :D

Ако неко има да би продао амблем од Вукова са Вучијака нек ми се јави

Хвала,
Image

User avatar
proljece83
Posts: 446
Joined: 28.02.2007. 20:46
Location: Prnjavor

Post by proljece83 »

Image

Kad se hajduk pretvori u vuka-mora da je dusmanima muka!

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

...
Last edited by seha on 26.12.2009. 01:35, edited 1 time in total.
Srebrena Krila

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Ja bi ipak da se oni sastanu kod Okej korala pa da se povuce obarac.

Pravila igre: Deset koraka naprijed, ledja okrenuta ledjima, 2 metka u sestici, pobjednik ostaje. :lol: :smt005

Locked