Komandant Veljko Milankovic i Vukovi sa Vucijaka

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

С Вучијака кренула је чета команданта Миланковић Вељка....Image
Image

User avatar
Bjelsson
Posts: 5
Joined: 20.03.2007. 10:05
Location: München

Post by Bjelsson »

Prvo, zelim da pozdravim sve prisutne "komentariste" ove teme ( pa cak i spance, katalonce i ostale crnogorce ;) )

Drugo, zao mi je samo sto se svaka tema na forumu svodi na cisto prpucavanje i nista drugo, ali sta cu, tako je kako je, niko nije savrsen, pa ni mi Srbi haha.

Trece...Da se vratim na temu...Msilim da su komentari suvisni, Velja je po mom licnom misljenju postao legenda o kojoj ce se jos dugo pricati...Ucinio je mnogo za svoj grad i svoj narod.
Jos jedan dokaz za to su ovi silni komentari, diskusije i prepucavanja. Sve to pokazuje da je Velja bio nesto i da je jos uvijek. Cim se o nekom nesto prica, bilo lose ili dobro, znaci da taj neko i vrijedi nesto...Prema tome
:wink:

Vjecna ti slava Velja ! ! !

P.S. za NJEGU: imam amblem ali nije na prodaju, kad nadjem drugi dobijas ga na poklon...


Pozdrav
Ελευθερία ή Θάνατος

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Bjelsson wrote:
P.S. za NJEGU: imam amblem ali nije na prodaju, kad nadjem drugi dobijas ga na poklon...

Поздрав вуче из Кремне. :wink: Држим те за ријеч. :D
Image

User avatar
KIVI76
Posts: 1812
Joined: 29.09.2007. 01:24
Location: Prnjavor
Contact:

Post by KIVI76 »

ШТА МИСЛИТЕ О ОВОМЕ БИЛБОРДУ...

Image
ImageImage

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Па шта рећи. Сем свака част! Нисам га примјетио у граду на жалост.
Image

User avatar
Dripac
Posts: 818
Joined: 05.07.2005. 21:39
Location: Kestengrad
Contact:

Post by Dripac »

Svako vrijeme ima svog Veljku. Nekad mu je ime Sava Kovacevic, nekad Ivo Lola. Milos Obilic... Negdje ga zovu Ce Gevara. Pojavljiv'o se i pod imenom Murat II. Za sve Veljkine reinkarnacije je zajednicko da su podlozne zubu vremena, korodiraju na vjetrometini istorije.

Ko nije u stanju da povuce razliku izmedju stvarnosti s jedne, i nacionalne romantike s druge strane, velike su mu sanse da cesto u gnjevu pjeni, a bogami i da se s komsijom potuce na seoskom zboru.
Last edited by Dripac on 02.07.2008. 21:52, edited 1 time in total.

Panagiotis-87
Posts: 847
Joined: 23.12.2007. 23:44
Location: Eto odmah tu

Post by Panagiotis-87 »

KIVI76 wrote:ШТА МИСЛИТЕ О ОВОМЕ БИЛБОРДУ...

[img]http://www.postimage.org/aVFMzxA.jpg[
/img]

to treba da se polepi na svakome vidnom mestu.

vaskrsija
Posts: 35
Joined: 22.07.2008. 19:23
Location: AUSTRIJA
Contact:

Post by vaskrsija »

ZA SVE SRBE KOJI SU PROTIV POKOJNOG KOMANDANTA VELJKE MILANKOVICA NEMAM RIJECI OBICAN SLJAM I SRAMOTA A ZA OVE POTURCENE FUJ KAKO TO RUZNO ZVUCI POTURCENE AL STA MOZEMO SAMI SU BIRALI ONI MOGU DA PISU STA IM VOLJA JER JE TO JEDINO STO MOGU I LIZANJE DUPETA ZAPADU
STRAVA

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Један од бројева великих новина Погледи у којима је био и чланак о команданту Вељки. Ово је број 129 из фебруара 1993. године.
Image
Image

User avatar
Celestial
Posts: 43
Joined: 15.11.2007. 19:00
Location: Mali Pariz

Post by Celestial »

Posto sam malo blize poznavala stvari..mogu samo reci da ga kao vojnika (komadanta) cijenim jer jeste dosta uradio za RS, on i Vukovi ali kada je u pitanju licno on, kao osoba...mislim, lokalni (recimo samo lokalni) krimos....i dalje nema.

Borio se za RS ali je isto tako punio dzep (bolje receno dzepove).

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Naravno da je bio lokalni krimos, pa nisi ti valda ocekivala da ce neki mamin sin da se upusti u takav rizik, a ovo sto kazes punio je dzepove, pa svoje nije, znao je da iz rata tesko moze da izadje ziv, pa prema tome nije ni grabio kako je mogao, svi lokalni profiteri su bolje ucarili od njega, on je ipak otisao bogu na istinu u ime nas i to praznih dzepova.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Post by murgo »

kamikaza , pa znas za onu izreku "poslednja kosulja ( odijelo) nema dzepova"
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
Celestial
Posts: 43
Joined: 15.11.2007. 19:00
Location: Mali Pariz

Post by Celestial »

Pa ja i nisam rekla da je punio samo sebi.....vec i lokalnim "velikanima".
Vjeruj da ni njemu nista nije nedostajalo....

vaskrsija
Posts: 35
Joined: 22.07.2008. 19:23
Location: AUSTRIJA
Contact:

Post by vaskrsija »

sta njemu sad nedostaje to se vidi ..zivot..za razliku od nekih koji su stvarno krali i danas mirno uzivaju u zasluzenoj penziji a ti bi mogla naci neku drugu temu koja tebi vise pristoji npr o strikanju
STRAVA

User avatar
Celestial
Posts: 43
Joined: 15.11.2007. 19:00
Location: Mali Pariz

Post by Celestial »

Sta, oni koji nemaju isto misljenje kao ti, trebaju da strikaju.... :roll:

vaskrsija
Posts: 35
Joined: 22.07.2008. 19:23
Location: AUSTRIJA
Contact:

Post by vaskrsija »

ako ti se strika ti onda strikaj al nemoj pljuvati po ratnim herojima al mozda on za tebe nije ratni heroj mozda je oric
STRAVA

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Ne raspravljaj se sa svakim. On je za nas heroj, pa ako par njih (vjerovatno druge vjere) ima razlicito misljenje, to je vec njihova stvar. Ako je doticna Srpkinja, i jos Prnjavorcanka, a ovako misli, onda vec treba da se zabrine. :wink:

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Celestial, срам да те буде када такве бљувотине говориш о покојном команданту Вељки. Стварно нема смисла. Да ми је само видјети гдје си ти била у доба када је командант Вељко и његови Вукови давали све од себе за коридор живота. :?
Image

User avatar
Celestial
Posts: 43
Joined: 15.11.2007. 19:00
Location: Mali Pariz

Post by Celestial »

Ama ljudi pa sta sam rekla...prije mene je njih 50 reklo da je krimos i sad od jednom na mene dizete galamu.
Sta, ako sam srpkinja, moram da velicam sve sto je srpsko!!??
Kazem, svaka mu cast....jeste radio za nas ali to ne znaci da treba da se zmiri nad tim da jeste bio krimos. :roll:

I ne, nije mi Oric heroj!!

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

sta pjenite tu!!! pa u ovom ratu i jesu samo olos i kriminalci bili neki frajeri!!! arkan, veljko, mauzer, pepa, sve su to ljudi koji imaju dossije kao biblija i sto da se krije!!! a ti isti ljudi su nam vodili vojsku, dok su skolovani oficiri bili niko i nista!

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Јој, када се јави овако неки паметњаковић који не зна да састави три добре просто проширене реченице. Дај молим те не лупетај и не омаловажавај Српске јунаке који су дали све од себе и оно најјбитније, а то је живот. Мало за не повјеровати да такав човјек као ти и који је прњаворчанин прича о једном великом јунаку за којег се чуло од Македоније до Словеније. Лично знам и зато говорим. И сада се нађе неки дрипац који прозива јунака као што је командант Вељко Миланковић. Срам да те буде.
Image

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

vaskrsija wrote:a ti bi mogla naci neku drugu temu koja tebi vise pristoji npr o strikanju
Meni jedne vunene carapce , sad ce zima a zebljicav sam !!! :D

Ljudi covjek je mrtav i tacka, za neke je heroj za neke nije,to je i logicno , nekome je omogucio da ostvari svoj san a nekome ga je sjebao, pa ne ocekujete sad da Mujo i Savo isto misle.
Bio sam njegov prijatelj prije rata i u ratu, nisam bio sa njim , to mi je zamjerio, znao je da ce doci dan kad ce ga suge izdati i ubiti ali on je bio takav, nije htio i nije znao da ustukne, covjek uvjek treba da zna kad je dosta i kad je na vrhu jer jednog dana kad se popnes na vrh piramide od tada gdje god krenes ides nizbrdo i moze svasta da ti se desi. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

...
Last edited by seha on 26.12.2009. 01:36, edited 1 time in total.
Srebrena Krila

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Post by BETMEN »

Kamikaza je rekao sve u svome postu, nema svrhe da se prepirete.




COVJEK JE MRTAV, PUSTITE GA DA POCIVA U MIRU. BIO ON KRIMOS ILI NE
POSMATRAM VAS

vaskrsija
Posts: 35
Joined: 22.07.2008. 19:23
Location: AUSTRIJA
Contact:

Post by vaskrsija »

koje bljuvotine od pojedinaca pravi prnjavorski krimosi i dan danas kradu auta i izigravaju zajebane tipove po gradu a VELJKO je bio i ostaje heroj srpskog naroda
STRAVA

Locked