Komandant Veljko Milankovic i Vukovi sa Vucijaka

Pamtim to kao da je bilo danas...
Locked
seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

...
Last edited by seha on 26.12.2009. 01:44, edited 1 time in total.
Srebrena Krila

User avatar
vasko
Posts: 1156
Joined: 19.03.2007. 18:28
Location: Na tvojim grudima...

Post by vasko »

seha wrote:Vasilije,ne diraj u balije...hmhm!!!
izvini BRATE :wink: :lol:
Umro bi na tvojim rukama!

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

...
Last edited by seha on 26.12.2009. 01:44, edited 1 time in total.
Srebrena Krila

Oleg
Posts: 82
Joined: 08.10.2008. 11:04

Post by Oleg »

Rijesio sam na privat sukob sa Srbinom Janezom sada je sve ok :)
Nema razloga da se svadjamo. Vasko ja sam Ukrajinac i ponosim se
sa time a rijec "balija" je kako znam uvreda za sve muslimane ?

User avatar
vasko
Posts: 1156
Joined: 19.03.2007. 18:28
Location: Na tvojim grudima...

Post by vasko »

Oleg wrote:Rijesio sam na privat sukob sa Srbinom Janezom sada je sve ok :)
Nema razloga da se svadjamo. Vasko ja sam Ukrajinac i ponosim se
sa time a rijec "balija" je kako znam uvreda za sve muslimane ?
pa kako pises pomislih da si BALIJA
Umro bi na tvojim rukama!

User avatar
vasko
Posts: 1156
Joined: 19.03.2007. 18:28
Location: Na tvojim grudima...

Post by vasko »

seha wrote:Vaso,pa pobogu ne izdaji da smo braca...oj kruhe i boze...zemljo otvori se!!! 8)
e pa brete znas ono"izdali nas prijatelji izdao me brat" :)
Umro bi na tvojim rukama!

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Post by che »

Oleg wrote:Rijesio sam na privat sukob sa Srbinom Janezom sada je sve ok :)
Nema razloga da se svadjamo. Vasko ja sam Ukrajinac i ponosim se
sa time a rijec "balija" je kako znam uvreda za sve muslimane ?
Cim se ponosis?Papom ili crnom legijom?

Jok,imas muslimane i balije! :wink:

Oleg
Posts: 82
Joined: 08.10.2008. 11:04

Post by Oleg »

Koja si sad ti faca Che o cemu ti pises ?
Izgleda si jeo gljiva ludara danas ? :)

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Oleg wrote:Znao sam da ce me svi napasti cim sam kritikovao "nedodirljivog" Veljku.
Imas pravo Kivi mi galcijani smo sami srusili Ukrajinsku Crkvu kao i muslimani
svoju dzamiju :) Ko je poceo rat se moze vidjeti u Haagu po broju optuzenika
procentualno zar ne? I onda se pitate zasto svi priznase Kosovo pa i braca
iz Crne Gore i Makedonije :)
Ne moze mi niko promijeniti misljenje da napisem da je Veljko bio seoski kriminalac
koji se borio samo za sebe i plackanjem napuni svoje dzepove!
Kome se to ne svidja neka ne cita sto sam pisao cini mi se da mnogi ovdje
nisu culi za rijec "sloboda pisanja" ?
С обзиром ко пише ово то нас не треба секирати јел си ти ситниш обични.
Срам да те буде. Брисао си нос када је командант Вељко пробијао коридор да не би и ти сам црко у го*нима која су нас стисла као што су и све нас као и мене. Као што реко слаб си ти човјек да би се човјек требао обазирати на твоја писанија. :lol:
Image

Oleg
Posts: 82
Joined: 08.10.2008. 11:04

Post by Oleg »

Zaboli me ona stvar za Veljku i njemu slicne dobio je sto je zasluzio :)

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Oleg wrote:Zaboli me ona stvar za Veljku i njemu slicne dobio je sto je zasluzio :)
OLJO ZA TO SE PASE BAN; niko nije zasluzio da umre tako mlad, nebitno sta govori iz tebe ,glupost ili neiskustvo, ovo zasluzuje izvinjenje, ne nama, vec njegovoj djeci, tako se ne govori, nije bitno sta mislis, bitno je sta kazes.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Oleg
Posts: 82
Joined: 08.10.2008. 11:04

Post by Oleg »

Zasto i kome da se izvinjavam ? Ko se meni izvinio sto je srusena
Ukrajinska Crkva? Hajde molim postedi me tih gluposti sta me briga
za kriminalca Veljku i njegov bezvezni zivot. Nije vrijedan pomena!

zoki05
Posts: 725
Joined: 05.07.2005. 09:49
Location: Prnjavor

Post by zoki05 »

Oleg wrote:Zasto i kome da se izvinjavam ? Ko se meni izvinio sto je srusena
Ukrajinska Crkva? Hajde molim postedi me tih gluposti sta me briga
za kriminalca Veljku i njegov bezvezni zivot. Nije vrijedan pomena!
Pa što ne razguliš sa ove teme ako nije vrijedan pomena!?
Vazduh treperi kao da nebo gori, sprema se oluja...

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Post by che »

Oleg wrote: Zaboli me ona stvar za Veljku i njemu slicne dobio je sto je zasluzio

Zasto i kome da se izvinjavam ? Ko se meni izvinio sto je srusena
Ukrajinska Crkva? Hajde molim postedi me tih gluposti sta me briga
za kriminalca Veljku i njegov bezvezni zivot. Nije vrijedan pomena!


Koja si sad ti faca Che o cemu ti pises ?
Izgleda si jeo gljiva ludara danas ? :)
:lol:
NE ZNAS,JE LI?
PA DA TI POJASNIM!
VI GALCIJANI STE DO SKORA BILI PRAVOSLAVCI,PRVO STE IZDALI RUSKU NACIJU I POSTALI NAROD BEZ LICNE ISTORIJE,KAO I "CRNOGORCI" I MUSLIMANI,A ONDA I PRAVOSLAVLJE!
ONDA JE JEDAN DIO GALICIJANA DOSELILA AUSTRO-UGARSKA U NADI DA SE PROMJENI PRAVOSLAVNI SASTAV STANOVNISTVA I NASELJAVALA IH U CISTO SRPSKE SREDINE.
ONDA JE NASTUPIO II SVJETSKI RAT I VELIKA VECINA GALICIJANA JE PRISTUPILA CRNOJ LEGIJI-USTASAMA,A MANJI BROJ DOMOBRANIMA.GALICIJANI U PARTIZANIMA SE MOGLI NA PRSTE IZBROJATI,MADA SU KRAJ RATA VECINA DOCEKALI U PARTIZANIMA.
5 KUCA GALICIJANA SU PRAVOSLAVNI DANAS U PRNJAVORU,OSTALI SLUZE PAPU I KOLIKO VIDIM PONOSITE SE TIME.KAO NISMO MI KATOLICI,NEMAMO MI NISTA SA NJIMA MI SMO GRKO-KATOLICI.AHA!
E DOBRO,MOZDA TO NEMA VEZE SA TOBOM,ALI DOBRO JE DA SE PODSJETIS!
ALI OVO PLJUVANJE VELJKE I SLICNO,E TO VEC PARA USI.
ZNAS LI DA JE PRNJAVOR JEDINO MJESTO GDJE MUSLIMANI,HRVATI I OSTALI NISU UBIJANI.ISELJENI SU ALI NA DOBROVOLJNOJ OSNOVI.MNOGI SU OSTALI,RASPITAJ SE!A ISTO TAKO I KOLIKA JE ZASLUGA VELJKINA STO SE TO SVE TAKO ODIGRALO.STA MISLIS ZASTO JE UBIJEN?
JA ZAVRSIO,A TI UCI!

Oleg
Posts: 82
Joined: 08.10.2008. 11:04

Post by Oleg »

Hvala ti Che sto si me naucio ko sam i sta sam sada se mnogo bolje osjecam :)
Vidim zavrsio si neke visoke skole alternativne istorije imas interesantna razmisljanja
koja nemaju veze sa stvarnosti. Nisi mi opet promjenio misljenje za Veljku jer je
on bio sitni kriminalac koji je ubijen od Srba za vrijeme rata dok je pljackao.
Galcijani svi isto misle kao ja, tako da znate braco :)

User avatar
vasko
Posts: 1156
Joined: 19.03.2007. 18:28
Location: Na tvojim grudima...

Post by vasko »

Oleg wrote:Zaboli me ona stvar za Veljku i njemu slicne dobio je sto je zasluzio :)
sram neka te bude sto tako pises gnjido jedna!
Umro bi na tvojim rukama!

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Post by che »

Oleg wrote:Hvala ti Che sto si me naucio ko sam i sta sam sada se mnogo bolje osjecam :)
Vidim zavrsio si neke visoke skole alternativne istorije imas interesantna razmisljanja
koja nemaju veze sa stvarnosti. Nisi mi opet promjenio misljenje za Veljku jer je
on bio sitni kriminalac koji je ubijen od Srba za vrijeme rata dok je pljackao.
Galcijani svi isto misle kao ja, tako da znate braco :)
NEMA NA CEMU!
A NIJE TI OVO ALTERNATIVNA ISTORIJA,OVO JE STVARNOST!

I STA TO NEMA VEZE SA STVARNOSTI,ZAR NESTO NIJE TACNO.AJDE KAZI STA NIJE ISTINA!

I GALCIJAN,STA SI NAPAO NA VELJKU,KOJE PLJACKANJE KOJI RAT,NIT SI SRBIN NIT SU TE SRBI KLALI....
GALCIJANI MOZDA MISLE,ALI PRAVI UKRAJINCI BOGAMI NE!

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Олег, Олег, ти му онда дођеш као неки галцијански Алтер его. Небих ја баш то узео здраво за готово.
Небих да те вријеђам, али ми грко-католици/унијати никако нису јасни. Православци, а признају власт Папе !? Оксиморон или ... !?

Ајде, пошто ово није тема о религији, да се мало осврнем на сва ова талабања око Вељка Миланковића. Мислим да претјерујеш у великој мјери када говориш о кривици јединице " Вукови с Вучијака " за рушење украјинске богомоље у граду. Вукови ту акцију нису одрадили. Онај ко ти је то рекао слагао је. Нисам за рушење ничијих сакралних објеката, али исти ни за вољу, те несретне вечери " требала " је бити срушена католичка црква у граду. Пошто су тадашње " акције " ишле по систему " ми у вашем, ви у нашем граду ", " екипа " се мало зајебала па на коју је прву налетила ту и " одрадила ".
Само ти форсирај " теорију завјере " али мислим да си на кривом путу.

" О мртвима све најбоље ", каже наш народ. Свак ко је у овом животу нешто лоше учинио нека му суди господ Бог, мој Олег. Ко смо ми да се мрсимо конце " Божјој работи ".

Ајд у здравље !
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

Oleg
Posts: 82
Joined: 08.10.2008. 11:04

Post by Oleg »

Meni su za rusenje Ukrajinske Crkve pricali ljudi kojima vjerujem i zato nemam nikakvo
misljenje o Veljki i Vukovima. Na srecu njega nema a ta paravojska se davno raspala
i mogu se naci pijani u nekakvim rupama od kafana po Vucijaku :)
Naravno da mi je blizi Papa nego onaj bradati Vladika oko cije se stolice
otimaju i samo cekaju da umre. Mlad sam i nisam dozivio rat ali znam sta
je za mene najbolje. A vi i dalje zivite u zabludi da je "celi svet protiv srba" :)
Kakvu politiku vodite moze se vidjeti sta je ostalo od te "velike srbije"..
Jos malo pa ce se svesti na "beogradski pasaluk" kada se odvoje Vojvodina i Sandzak :D

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Post by che »

Oleg wrote:Meni su za rusenje Ukrajinske Crkve pricali ljudi kojima vjerujem i zato nemam nikakvo
misljenje o Veljki i Vukovima. Na srecu njega nema a ta paravojska se davno raspala
i mogu se naci pijani u nekakvim rupama od kafana po Vucijaku :)

Naravno da mi je blizi Papa nego onaj bradati Vladika oko cije se stolice
otimaju i samo cekaju da umre. Mlad sam i nisam dozivio rat ali znam sta
je za mene najbolje. A vi i dalje zivite u zabludi da je "celi svet protiv srba" :)
Kakvu politiku vodite moze se vidjeti sta je ostalo od te "velike srbije"..
Jos malo pa ce se svesti na "beogradski pasaluk" kada se odvoje Vojvodina i Sandzak :D
COVJEK TI FINO OBJASNI,AL TI OD DRVETA NE VIDIS SUMU!
STO KAZES "NA SRECU GA NEMA",DRAGO TI JE JE LI?
JESTE,STA SU PROSLI,MNOGE VIDJAM SA POSLJEDICAMA RATA,BEZ NOGU,BOLESNI,PO KAFANAMA I SL....IMA IH I PO GROBLJIMA PREKO 40!AL NE BRINI,AKO ZATREBA PONOVO CE SE VUKOVI DICI,STIZU NOVE GENERACIJE,NISTA SE NE SIKIRAJ.

A PAPA,UPRAVO ONO STO SAM VEC REKAO,SVE SI OBJASNIO.I TAJ BRADONJA NA KOGA MISLIS JE PATRIJARH,NE VLADIKA,ETO DA SI OSTAO DOSLJEDAN VJERI SVOJIH PREDAKA ZNAO BI STA PRICAS,OVAKO NEMAS POJMA. :P
NEMA VEZE STO SI MLAD I NISI DOZIVIO RAT,DOZIVJECES SLEDECI.
KAKAV PASALUK,STA BULAZNIS...MI ZIVIMO U BOSNI I HERCEGOVINI.
JOJ KOJE NEZNANJE,STO NE CITAS MALO?

User avatar
stripi79
Posts: 260
Joined: 15.12.2007. 21:24
Location: München/Palackovci
Contact:

Post by stripi79 »

Oleg wrote:Meni su za rusenje Ukrajinske Crkve pricali ljudi kojima vjerujem i zato nemam nikakvo
misljenje o Veljki i Vukovima. Na srecu njega nema a ta paravojska se davno raspala
i mogu se naci pijani u nekakvim rupama od kafana po Vucijaku :)
Naravno da mi je blizi Papa nego onaj bradati Vladika oko cije se stolice
otimaju i samo cekaju da umre. Mlad sam i nisam dozivio rat ali znam sta
je za mene najbolje. A vi i dalje zivite u zabludi da je "celi svet protiv srba" :)
Kakvu politiku vodite moze se vidjeti sta je ostalo od te "velike srbije"..
Jos malo pa ce se svesti na "beogradski pasaluk" kada se odvoje Vojvodina i Sandzak :D


Moroncino jedna nije Vladika nego Patrijarh Pavle jedini zivi Svetac(po meni )koji hoda zemljom, a ti k.....o sam provociraj :shock:
.....zivot je cudo.....

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Oleg wrote:Zaboli me ona stvar za Veljku i njemu slicne dobio je sto je zasluzio :)
Еее, јадо јадни. Који си ти бескичмењак. Тешке ријечи си овдје изговорио а још је ту зезнути што се већ зна ко си. Ово није пријетња само није лијепо да тако говориш и овакве бљувотине изговараш за једног јунака који је положио живот за своју Отаџбину и да би ти сада говорио о њему овако. Покој души команданту, а за овакве ријечи ВЕЛИКА ОСУДА!
Image

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

E moj kOLEGa , nisi ti ni sreo galcijana, pricas kao turcin, kad su Prnjavorski galcijani bili protiv srba, ,ja licno poznajem na stotine i nikad niti jedan se nije razlikovao ili pokusavao da se razlikuje od srba, sa njima sam rastao, ucio i njihov jezik, pojeo vise kruha i piroga sa njima ,u svojoj i u njihovoj kuci iako su bili siromasni, uvjek su svi bili posteni, isao sam sa njima u tu istu crkvu, mada moram priznati vise zbog galcijanki nego zbog drugova :D i ti bi sad da reknes da si ti jedan od njih, kao sto sam ti vec rekao sve i jedan koje ja znam su bili u srpskoj vojsci, pa cak i u Vukovima, neki su stradali ,neki su invalidi ,ali da te oni cuju kako napadas srbe,, sjeme bi ti zatrli.Jos jednom , ja sam ubjedjen da ti nisi galcijan, jer da jesi nebi se tako ponasao, maska ti je dobra, nema sta, ali providna. :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
stripi79
Posts: 260
Joined: 15.12.2007. 21:24
Location: München/Palackovci
Contact:

Post by stripi79 »

KAMIKAZA wrote:E moj kOLEGa , nisi ti ni sreo galcijana, pricas kao turcin, kad su Prnjavorski galcijani bili protiv srba, ,ja licno poznajem na stotine i nikad niti jedan se nije razlikovao ili pokusavao da se razlikuje od srba, sa njima sam rastao, ucio i njihov jezik, pojeo vise kruha i piroga sa njima ,u svojoj i u njihovoj kuci iako su bili siromasni, uvjek su svi bili posteni, isao sam sa njima u tu istu crkvu, mada moram priznati vise zbog galcijanki nego zbog drugova :D i ti bi sad da reknes da si ti jedan od njih, kao sto sam ti vec rekao sve i jedan koje ja znam su bili u srpskoj vojsci, pa cak i u Vukovima, neki su stradali ,neki su invalidi ,ali da te oni cuju kako napadas srbe,, sjeme bi ti zatrli.Jos jednom , ja sam ubjedjen da ti nisi galcijan, jer da jesi nebi se tako ponasao, maska ti je dobra, nema sta, ali providna. :lol:

KAMIKAZA-svaka cast na ovom postu
:) :wink:
.....zivot je cudo.....

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Ljudi red bi bio da pokojnik pociva u miru Bozijem,pa kakav god da je bio.

@ OLEG

Tebe stvarno ne razumijem,pises kako ti neko salje privat prijetece poruke?! Pa,kakvo je cudo kad ovako pises o nekom ko je dao zivot svoj da bi ti slobodno sad hodao i spavao mirno u svojoj kuci?!
Bas si smijesan i ako imas totalno lose misljenje o pokojnom Veljki,zasto to iznositi ovako javno gdje citaju mnogi Prnjavorcani. Zadrzi to misljenje u sebi i stvar rijesena!
Image

Locked