Ćorlukin spomenik ustašama u Derventi

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

ananasmijana wrote:Bilo bi najbolje tamo organizirati okupljanje forumasa. Mjesto kao stvoreno za dobar dernek!
DA SVAKAKO EVO STIGAO JE I PAVELIC NA MOTORU !!! :lol:
http://de.youtube.com/watch?v=vIatLyAdtAM
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Da malo jos zacinimo okupljanje gosti veceri ce biti srpske novopecene patriote http://de.youtube.com/watch?v=cWgeEK3go ... re=related presli ljudi kod nas, vide da tamo niko vise ne reaguje na one povike ubij srbina , a u nas to danas,sve vise srba vice !!! :?
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

ThunderBird wrote:
Njegovan wrote: Брате, колико сам упућен тај споменик обезбјеђује полиција. :lol:
Da da, obilaze ga redovno.

Pratio sam diskusiju i nisam se htjeo uključivati jer smo zamalo završili u ćuzi (a privodjenje i ispitivanje smo prošli) zbog gužve koja je izbila upravo tu, kod famoznog U spomenika.

Pošto nadležni ograni (ili neki drugi organi) ovo prate onda im ovom prilikom poručujem da ćemo se opet gore okupiti i opet napraviti nered i opet ako treba završiti u ćuzi ali ima da se to sruši ako ne želite da ga mi rušimo!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Нисам чуо за ту фрку. Када је то било?
Image

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

KAMIKAZA wrote:
ananasmijana wrote: Ako zelite dignite ga slobodno u zrak, skupa samnom.
Ma kakav tebe u zrak ,zenska glavo :D tebi samo mozemo noge dici u zrak :D :wink:
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Image

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Post by ananasmijana »

KAMIKAZA wrote:
ananasmijana wrote: Ako zelite dignite ga slobodno u zrak, skupa samnom.
Ma kakav tebe u zrak ,zenska glavo :D tebi samo mozemo noge dici u zrak :D :wink:
Sve za domovinu! :lol:

User avatar
ThunderBird
Posts: 2455
Joined: 12.08.2007. 20:27
Location: Sparam pokojnog Đole Gunjevića njive sa kontra strane brda...
Contact:

Post by ThunderBird »

Njegovan wrote:
ThunderBird wrote:
Njegovan wrote: Брате, колико сам упућен тај споменик обезбјеђује полиција. :lol:
Da da, obilaze ga redovno.

Pratio sam diskusiju i nisam se htjeo uključivati jer smo zamalo završili u ćuzi (a privodjenje i ispitivanje smo prošli) zbog gužve koja je izbila upravo tu, kod famoznog U spomenika.

Pošto nadležni ograni (ili neki drugi organi) ovo prate onda im ovom prilikom poručujem da ćemo se opet gore okupiti i opet napraviti nered i opet ako treba završiti u ćuzi ali ima da se to sruši ako ne želite da ga mi rušimo!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Нисам чуо за ту фрку. Када је то било?
Prošle godine, ljeto... Malo smo se zbog nekih provokacija na političkom nivou bili iznervirali i otišli gore i nastao belaj manjih obima... Ebiga, dešava se. :roll: :evil:

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Баш ме интересује увијек како би сусједи одреаговали када би Срби подигли споменик својим борцима из задњег Отаџбинског рата. :roll:
Image

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Njegovane,utopija.SusEdi su to sve izregulisali tako da nemozes ni usnUt tojije spomenik ,recimo npr.u Slavonskom Brodu.Ali ne cudi se tome moj zemljace,to je Hrvatska,zemlja Hrvata i ostalih...dok ti zivis u Bosni,zemlji Bosanaca i ostalih,citaj pod ostalim sve tri grupe naroda sto su se marisali da bi eto danas dizali spomenike po teritorijama koje su okupirali,zaposjeli ili odbranili.Tako ti je mala moja kad ljubi(spomenik pravi) Bosanac!!! :wink:
Srebrena Krila

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Само што си се зезнуо у свом изношењу. Ово је РЕПУБЛИКА СРПСКА, земља људи који су се борили за њу. :wink:
Image

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Post by ananasmijana »


seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Njego,mladi djecace iz Sarajeva!Nisam se ja zeznuo,nego ti ne kontas procitane recenice.To gdje ti zivis je samo jedna od grupa kojie sam vec naveo...vraticu ja tebe u Sarajevo,tamo je tebi mjesto...pa ces onda otvoriti MEHANU na Bascarsiji!!! :wink:
Srebrena Krila

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

У Сарајево можеш ти ићи ако ти се иде. Није проблем. Само реци. :wink: 8)
Људино брката, теби није нико крив што ти живиш и мислиш о некој БиХ. То ти нико не може забранити. Већ је сурова реалност РЕПУБЛИКА СРПСКА па ти можеш пјевати. :wink:
Image

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Post by ananasmijana »

seha wrote:Njego,mladi djecace iz Sarajeva!Nisam se ja zeznuo,nego ti ne kontas procitane recenice.To gdje ti zivis je samo jedna od grupa kojie sam vec naveo...vraticu ja tebe u Sarajevo,tamo je tebi mjesto...pa ces onda otvoriti MEHANU na Bascarsiji!!! :wink:
Sta cemo Meha i ja na Bascarsiji?

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Neka,neka,sine Njegovane...samo ti svoga posla.Geografija ti je slabija strana vec uveliko slabe inteligencije.Djes' ba ti Sarajlija!!! :wink:
Srebrena Krila

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Хахахаха... мени слабија страна географија. Људино брката ја добро знам гдје живим и како ми се држава зове, а то што живиш још у титоистичком свијету једног кљаке кљакавог који је уназадио један народ нико ти није крив. :lol:
Ајд уздравље бјелосветски бркајлија. :lol:
Image

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Uzdravlje,Sarajlija moj fini!!! :wink:
Srebrena Krila

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Уздравље и теби и контролиши овог свог јару Шпанца. :lol:
Image

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Kakvog spanca,koji mi je taj???Jel on to neki moj rod ili haver ili sta vec???Ili cova ne pise kao ti pa si ga automatski svrstao u Titove sinove...ili o cemu ti bolan pricac,Sarajlija??? :lol:
Srebrena Krila

User avatar
Noyes
Posts: 135
Joined: 24.07.2008. 20:13
Location: Teslić

Post by Noyes »

Njegovan wrote:Хахахаха... мени слабија страна географија. Људино брката ја добро знам гдје живим и како ми се држава зове, а то што живиш још у титоистичком свијету једног кљаке кљакавог који је уназадио један народ нико ти није крив. :lol:
Ајд уздравље бјелосветски бркајлија. :lol:
Шепо Ледени. :lol: :lol: :lol:

Да Његоване, РЕПУБЛИКА СРПСКА, али у тој републици се дижу "У" споменици и шехидске чесме и све то гледају ти исти људи који су се за њу борили. А споменик српским палим борцима у Сарајеву или неком "њиховом" граду никада нећемо видјети. Зашто? Зато што су они заштићени к'о бијели медвједи гдје год да су, а ми смо и на својој земљи "доњи".
"Заувијек остати дијете!!!"

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Post by ananasmijana »

Pa dobro je ponekad biti dolje, makar ja volim kombinirati... :lol:

User avatar
ThunderBird
Posts: 2455
Joined: 12.08.2007. 20:27
Location: Sparam pokojnog Đole Gunjevića njive sa kontra strane brda...
Contact:

Post by ThunderBird »

Pametno :D

User avatar
Noyes
Posts: 135
Joined: 24.07.2008. 20:13
Location: Teslić

Post by Noyes »

Хеј Шпанац, ону своју слику што си "извадио" из пасоша требао си поставити овдје да сви виде како си лијеп, а не мени слати на пп. Штета да само ја видим како изгледаш, покажи свима. :smt021 :smt021
"Заувијек остати дијете!!!"

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Njegovan wrote:Само што си се зезнуо у свом изношењу. Ово је РЕПУБЛИКА СРПСКА, земља људи који су се борили за њу. :wink:
RS JE ZEMLJA SRBA I OSTALIH ( IZRODA) :lol:
Spanac je i meni poslao svoju sliku iz licne karte !!! :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Oleg
Posts: 82
Joined: 08.10.2008. 11:04

Post by Oleg »

Treba take U spomenike praviti sirom RS bas su ljepi :)
Uz to napravit sto vide Djamija i poturcit srbe da ovo bude
velika Muslimanska Bosna :D
Sve pravoslavne Crkve porusit i napravit svinjac ok?
Burjum :)

User avatar
KIVI76
Posts: 1812
Joined: 29.09.2007. 01:24
Location: Prnjavor
Contact:

Post by KIVI76 »

:smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078
ImageImage

Locked