Bosna i Hercegovina, dokaz primitivizma

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Bosna i Hercegovina, dokaz primitivizma

Post by Hunter »

Riječi su suvišne, ostaju samo djela, koja se pamte jako dugo
Last edited by Hunter on 26.10.2008. 21:05, edited 1 time in total.
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Tema za Sehu.. sad ce njegove ISTORISKE CINJENICE NA VIDJELO.... :D

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

ja sam ovdje samo bacio kost, na vama je da se koljete, necu da se mijesam u ove politicke konflikte, ionako je to samo gluplji nacin izrazavanja nekih preuvelicanih ideala
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Post by Cipiripi »

Sveti ratnici koji su branili eto nasu Bosnu i Hercegovinu od nas koji smo se rodili u njoj....
Posteni borci za slobodu koji su imali velikih uspjeha u svojoj osnovoj namjeri da iznakaze sto vise naseg Srpskog stanovnistva. Kao takvi svi su dobili i kuce i zene i naravno pasose BIH jer Boze moj borili su se protiv nas, necivilizovanog i zaostalog Srpskog stanovnistva koje je bilo prepreka stvaranju islamske drzave nadomak zapadne evrope.
I da naravno mi smo sada zemljaci i zajedno se divimo i volimo nasu jedinstvenu BiH i u takvoj vidimo samo nasu sadasnjost i buducnost.Zajedno stojimo mirno i pjevamo himnu BiH...opss ipak ju jos uvijek slusamo jer se nije pojavio toliki talenat da napise rijeci koje bi mogle bar priblizno da docaraju medjusobnu ljubav naroda te zemlje i ljubav prema istoj...........Mada oni pjevaju neku drugu kada su sami....

Kada bi Srbi ovako razmisljali onda bi bili i pozeljni u BiH,pretpostavljam....al' nadam se da nas nece neka budala opet sve strpati u isti kos pa da ovakve slicne bljuvotine neko uci u skoli u nekoj dalekoj buducnosti i da se djeca fale 5-icama..........................
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Ja nikad ne cuh za mudzahedine prije ovoga zadnjeg bratoubilackoga rata.Nista se manje nisam bojao tih majmuna iz Arabije i isto tako iz Bosne nam i Hercegovine pa i sire,nego vi Srbi!Prije svega,ja sam htio braniti svoj narod od fasista(ustasa) a onda dodje vrijeme da se branim sam od samog sebe!!!Na vrata mi jednom dodje cova sa geverom u ruci i pita za nekog ,,baliju,nepoznatog imena,,kako bi ga ubio!Ja mu odgovorih da takav ne zivi na datoj adresi i da proba malo dublje u,,carsiju,,!Tad sam bio bradonja pa se katil izgubio kad me vidio,a ustvari trazio je mene!Tada sam bio pripadnik ,,nase vojske,,na njihovom terenu,ali dzabe,nisam nosio ime moga predka Urosa.te sam se zvao NAIL...rutavo ime!Nije fol u imenu,fol je u karakteru...

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Jesi li cuo za rat u Afganistanu? Tamo se prvi put spominju. CIA ih obucavala :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Lepire.pricamo o Prnjavoru,zajebi arape u Afganistanu,.ebe se nama za njima...

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

seha wrote:Ja nikad ne cuh za mudzahedine prije ovoga zadnjeg bratoubilackoga rata.
Na ovo sam mislio.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Kad su bili ovoBosanski mudzahedini aktuelni, ja sam bio na strani onih koji su se borili protiv radikalnog islama..jesam li mozda bio u krivu...mozda sam bio i tad neprijateljski elemenat(od dvadeset i pet kila)...ko ce znat?

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Ne, tada si bio upravu.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Lepiru,znas da i dan danas sam u pravu!Ne stitim ni mundzose a ni cede te valjda ni uje,Jebes im mamaru,svi su zlocinci te ubijase sve sto ne bi njihovo!Bio sam,,nas,,dokle sam mogo bit...posto sam neutralan,kad mi je zivot mog djeteta to zahtijevo...Nikad nisam posto neprijatelj bilo kome narodu,covjece,svi su bili i ostali moji!!!Taj sam i stas ti sad,nemos Perica Jarugu zvat Jarugom ,,nikojije,,ona je vazda bila nasa...Prnjavorska...ne treba nam neko iz svemira da joj mijenja ime...

User avatar
lisnato_testo
Posts: 758
Joined: 12.11.2007. 11:23

Post by lisnato_testo »

Ekstremisti k'o ekstremisti,ima ih uvek i svuda.Ne mislim da ovima treba pridavati posebnu pažnju,ali slažem se da su retko svirepi i nerazumni.Da sad ne ulazim dublje u priču jer rekoh da mislim na njih ne treba trošiti reči,ali činjenica je(valjda je,ali neki istoričar od vas ovde će verovatno reći da nije) da su ih "stvorili"(vazdigli) Amerikanci i da su ih isti u trenutku kad su nad njima izgubili kontrolu proglasili za Svetske neprijatelje Br.1.
Image

User avatar
Kundacarka mara
Posts: 1526
Joined: 07.03.2007. 17:29
Location: tu je,ako ne i blize...

Post by Kundacarka mara »

Primitivni isprani mozgovi,ništa neobično u današnje vrijem :roll:

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Post by che »

lisnato_testo wrote:Ekstremisti k'o ekstremisti,ima ih uvek i svuda.Ne mislim da ovima treba pridavati posebnu pažnju,ali slažem se da su retko svirepi i nerazumni.Da sad ne ulazim dublje u priču jer rekoh da mislim na njih ne treba trošiti reči,ali činjenica je(valjda je,ali neki istoričar od vas ovde će verovatno reći da nije) da su ih "stvorili"(vazdigli) Amerikanci i da su ih isti u trenutku kad su nad njima izgubili kontrolu proglasili za Svetske neprijatelje Br.1.
Da li stvarno mislis da su ih stvorili @amerikanci@ te poslije izgubili kontrolu nad njima???
Stvorili su ih "vladari iz sjene" !I ratovali jesu za njihov interes,a na stetu pravoslavne Rusije!I zar mislis da je 11.septembar bio iznenadjenje i navodno napad na Ameriku?Varas se!
Americki narod nema veze sa ratovima,oni su glupi ameri od cijeg novca se finansiraju ratovi i koji pojma nemaju niti o drzavama Amerike a kamoli o nekim drzavama svijeta.Oni imaju posao,brzu hranu,kucu i auto na kredit...i drze ih u strahu od nekog napada.Cak imaju kurseve prezivljavanja poslije nuklearnog napada :lol:
Teroristicki napadi su iscenirani iz nama dobro znanih razloga,kao i vecina dogadjaja u novijoj istoriji...npr.ko je ubio kralja Aleksandra,ko je organizovao demonstracije 27.marta,pa evo i ko je organizovao "otpor" 5.oktobra i rusenje dotadasnje vlasti???Primjeri iz nase istorije!
Sve se desava po vec razradjenom planu "vladara svijeta",a mi smo nemocni da se odupremo. :wink:

User avatar
Kundacarka mara
Posts: 1526
Joined: 07.03.2007. 17:29
Location: tu je,ako ne i blize...

Post by Kundacarka mara »

Rotsild,hazari i tako to ... a Che :D

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Post by che »

upravo to! :wink:

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Више о "хазарској завјери" и "владарима из сјенке" на :

www.dejanlucic.net
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Post by che »

http://www.galaksija.info/forum/index.p ... 75bc5e69cf

Aqua,link za tebe,priznajem ima milion gluposti ali isto tako i zanimljivih i dobrih foruma... 8)

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Хахахаха " Галаксија - метафизички форум ", оооо кру` те помого !

Шалим се мало Че, погледаћу о чему се ради . На први поглед има занимљивих тема, али и море шита ! :roll:
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
lisnato_testo
Posts: 758
Joined: 12.11.2007. 11:23

Post by lisnato_testo »

che wrote:Da li stvarno mislis da su ih stvorili @amerikanci@ te poslije izgubili kontrolu nad njima???
Che,nisam mislio da je mudžahedine stvorio John Smith,električar iz Kentucky-ja :lol: kada kažem da su ih stvorili Amerikanci,mislim na korporacije u čijim upravnim odborima su sedeli Bush Sr. i Jr.(a između ostalih i Osama Bin Laden i neka njegova familija),a koje rade u tzv.Američkom interesu.E sad,ja ne mogu,kao ti,da se pretvaram da znam čiji je to zaista interes i čija je marioneta Američki predsednik,jer ja to stvarno ne znam(a veoma sam siguran da ne znaš ni ti,ni ti tvoji "izvori") :lol:
Image

User avatar
Kundacarka mara
Posts: 1526
Joined: 07.03.2007. 17:29
Location: tu je,ako ne i blize...

Post by Kundacarka mara »

Baš bi mi sitni smrtnici mogli dokučit šta se sve tu dešava...dobro neke stvari nije teško povezati ali ostalo je samo stvar nagađanja...

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Post by che »

lisnato_testo wrote:
che wrote:Da li stvarno mislis da su ih stvorili @amerikanci@ te poslije izgubili kontrolu nad njima???
Che,nisam mislio da je mudžahedine stvorio John Smith,električar iz Kentucky-ja :lol: kada kažem da su ih stvorili Amerikanci,mislim na korporacije u čijim upravnim odborima su sedeli Bush Sr. i Jr.(a između ostalih i Osama Bin Laden i neka njegova familija),a koje rade u tzv.Američkom interesu.E sad,ja ne mogu,kao ti,da se pretvaram da znam čiji je to zaista interes i čija je marioneta Američki predsednik,jer ja to stvarno ne znam(a veoma sam siguran da ne znaš ni ti,ni ti tvoji "izvori") :lol:
:smt018 JA SE NE PRETVARAM!JA ZNAM!A ZNAM I CILJ...UNISTENJE HRISTOVE CRKVE NA ZEMLJI!SAMO MALO JE ONIH KOJI KOJI MOGU TO DA DOKUČE... :smt017

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

Slika govori kao stotinu rijeci ...
Image
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
lisnato_testo
Posts: 758
Joined: 12.11.2007. 11:23

Post by lisnato_testo »

che wrote: :smt018 JA SE NE PRETVARAM!JA ZNAM!A ZNAM I CILJ...UNISTENJE HRISTOVE CRKVE NA ZEMLJI!SAMO MALO JE ONIH KOJI KOJI MOGU TO DA DOKUČE... :smt017
Pa čoveče,što gubiš vreme na forumu,odmah diži revoluciju i sprečavaj bitange u njihovom zlokobnom naumu :lol:
Image

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

che wrote:upravo to! :wink:
Onda nemoj ni gledati onaj film duh vremena ili zeitgeist, skenjaces se jos vise. :D .
U svakom slucaju, u pravu si.Mudzahedini-nus produkt svjetskih igrica.Zbog takvih vjeropacenika i volim kad im kapitalizam i ****** zakucaju na vrata.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

Locked