emocije ili razum?

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Шта радити са оваквим емоцијама !?

Žena koja ima 200 orgazama na dan!
Ponedeljak, 5. novembar 2007. 20:50

Mnoge žene bi joj pozavidele, ali ona zapravo ima zdravstveni problem. Sara Karmen, 24-godišnjakinja iz Londona, na dan doživi čak 200 orgazama i zbog toga je očajna.

Ona pati od sindroma trajnog seksualnog uzbudjenja (Permanent Sexual Arousal Syndrome), poremećaja kod kojeg su mišići polnog organa zbog povećanog dotoka krvi u stalnoj kontrakciji i tako podstiču orgazme.

Saru uzbudjuju najrazličitije vibracije u okolini – vožnja vozom, fen za kosu, pa čak i zvuk aparata za fotokopiranje!

Tokom intervjua britanskom tabloidu "News of the World", ona je doživela čak pet orgazama. Ovaj problem je ometa i u poslu, jer je, s obzirom na to da radi u salonu lepote, svakodnevno izložena vibracijama različitih aparata.

"Neke moje stare mušterije znaju za ovaj problem, ali mi nije nimalo prijatno kad novima treba da objašnjavam zašto stenjem usred tretmana", kaže ova devojka iz Londona.

Od poremećaja PSAS pati od 19. godine. Lekari su joj prepisali antidepresive, ali joj ta terapija nije pomogla, štaviše ona smatra da joj je stanje pogošano, odnosno bila je još uzbudjenija.

"Posle par nedelja uzimanja lekova, postajala sam još ubudjenija i bila sam u stanju neprekidnog orgazma. Moji bivši momci bili su zaprepašćeni koliko puta doživim orgazam. pa čak i posle seksa, ja bih doživela orgazam. Razmišljala sam o tome šta smo radili u krevetu i tako sam doživljavala orgazam. Imala sam u to vreme i po 150 orgazama na dan i svaki dan sam ih imala sve više, čak i 200!", kaže nesretna Sara.

Roditeljima nikada nije otkrila šta joj se dešava, a oni su mislili da je malo nastrana i hiperaktivna.

Ima samo jednu želju: "Tako bih volela da imam normalan život".

(MONDO)
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

zacaria
Posts: 1041
Joined: 20.08.2006. 19:35

Post by zacaria »

ovu ne moras ni natezati, samo joj puhnes u uho....
O fredlani gruntibugli..Vaše mikturacije jesu mi ko plurdlani garblikoči i lurdgni sni
Grupe, zazivam Ti,I huptozno da dranglaš me krinklim bindlvurdlama / ili da te bacim međ gobervarte svojim blarglgnječuronom čuvaj se ako te ne!"

User avatar
Snowflake
Posts: 332
Joined: 21.09.2007. 15:53
Location: Sibovska
Contact:

Post by Snowflake »

Bilo bi bolje da da slusam svoj razum,ali ja nikako da prestanem slusati srce... :roll:
I love you just the way you are...

zacaria
Posts: 1041
Joined: 20.08.2006. 19:35

Post by zacaria »

tvoje srce govori ??? :shock: :shock: :shock:
O fredlani gruntibugli..Vaše mikturacije jesu mi ko plurdlani garblikoči i lurdgni sni
Grupe, zazivam Ti,I huptozno da dranglaš me krinklim bindlvurdlama / ili da te bacim međ gobervarte svojim blarglgnječuronom čuvaj se ako te ne!"

User avatar
Snowflake
Posts: 332
Joined: 21.09.2007. 15:53
Location: Sibovska
Contact:

Post by Snowflake »

zacaria wrote:tvoje srce govori ??? :shock: :shock: :shock:
Daaaaa.Zar tvoje ne govori???????? :shock: :shock: :shock:
Jebote,pa ti pod hitno moras doktoru...
:lol: :lol: :lol:
I love you just the way you are...

zacaria
Posts: 1041
Joined: 20.08.2006. 19:35

Post by zacaria »

ma govori, ali samo desna pretkomora, komore trebaju na popravku
O fredlani gruntibugli..Vaše mikturacije jesu mi ko plurdlani garblikoči i lurdgni sni
Grupe, zazivam Ti,I huptozno da dranglaš me krinklim bindlvurdlama / ili da te bacim međ gobervarte svojim blarglgnječuronom čuvaj se ako te ne!"

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

...

Post by Franz »

zacaria wrote:tvoje srce govori ??? :shock: :shock: :shock:
Image
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
bellatrix-narcissa-nott
Posts: 63
Joined: 23.10.2007. 14:06
Location: Sereg ILOVA
Contact:

Post by bellatrix-narcissa-nott »

moje srce ne govori,ono vristi!!! :wink:
stvarnoi bih voljela kad bih mogla vise slusati razum,ali i ovako nije lose. odnos je negdje 65:35 za srce. Dosta dobro i ovako funkcionise.
Bellatrix Narcissa Nott
The One and Only

User avatar
bebaaa
Posts: 1087
Joined: 16.09.2007. 15:17
Location: prnjavor

Post by bebaaa »

eh da srce i razum gledaju u istom pravcu,sve bi bilo mnogo lakse....emocije ili razum?tako jednostavno izabrati,al opet tako tesko....Ipak put kojim te vodi srce je onaj u kome ces biti istinski srecan,a put kojim te vodi razum mozda jeste slican,al ni nalik sreci koju srce odabere...ponekad ga je tesko pratiti i razum prevlada srce,al ono nikad vise nece onako "ludo" kucati kao kad samo izabere taj put......
...Ako ti zivot da 1000 razloga za plac,
ti dokazi da imas 1001 razlog za smijeh...

Autumn
Posts: 52
Joined: 08.10.2007. 19:47
Location: Prnjavor

Post by Autumn »

razum ili srce....srce ili razum... zar je bitno....svejedno nikad nije kako treba

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

naravno, razum, srce ne moze da zaradjuje za zivot
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Emocije ili razum??! Razum definitivno! Stavljam tacku na emocije!
Image

User avatar
vasko
Posts: 1156
Joined: 19.03.2007. 18:28
Location: Na tvojim grudima...

Post by vasko »

EMOCIJEEEEEEEEE trenutno :wink:
Umro bi na tvojim rukama!

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

vasko wrote:EMOCIJEEEEEEEEE trenutno :wink:
Pusti emocije druze jer samo znaju ukopati zivog covjeka...Razumom se sve moze postici i jednom kad nesto reknes,imaj svoje "JA"!
Image

User avatar
vasko
Posts: 1156
Joined: 19.03.2007. 18:28
Location: Na tvojim grudima...

Post by vasko »

ma i to sto kazes :lol:
Umro bi na tvojim rukama!

User avatar
KIVI76
Posts: 1812
Joined: 29.09.2007. 01:24
Location: Prnjavor
Contact:

Post by KIVI76 »

Хм..... Тешко питање.... Ипак мислим емоције.... Ал до одређене границе....
ImageImage

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Post by ananasmijana »

Jednom se zivi,pa neka je to kako srce zeli.

User avatar
KIVI76
Posts: 1812
Joined: 29.09.2007. 01:24
Location: Prnjavor
Contact:

Post by KIVI76 »

Да, баш тако... :wink: :lol:
ImageImage

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Posto sam fenomen i zivim bez srca,umjesto njega kuca vena kenjara,mojim osjecajima bi trebao da vlada razum.Medjutim,posto sam fakat fenomen i nemam ni mozga,zivci razmisljaju i misle umjesto njega,ni razum ne vlada mojim osjecajima.Dakle sta onda vlada s'menom???!!!Dosao sam do zakljucka da je to moja supruga,ona mi je otela i srce i pamet...E to ti je to ,jarane moj... :shock:
Srebrena Krila

User avatar
KIVI76
Posts: 1812
Joined: 29.09.2007. 01:24
Location: Prnjavor
Contact:

Post by KIVI76 »

Хахахахахаха.... Шта је ... Јел ти то поручујеш да се не треба женити.... Да не би прошли као ти... :wink: :lol: :lol:
ImageImage

Locked