Euro 2008/Switzerland-Austria

Pamtim to kao da je bilo danas...
Locked
User avatar
dogface_gremlin
Posts: 976
Joined: 12.10.2007. 02:19
Location: Prnjavor

Post by dogface_gremlin »

Darius wrote:Pripreme pred utakmicu Austrija - Njemacka :lol:
:smt118

Ko kaže da se danas ne igra dobar fudbal?
Then I sit there gettin' mellow, stoned, groovy
And after while, I looked down the bar...
...at the bartender.
I said hey!
What do you want?
One bourbon, one skotch, one beer 8)

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

seha wrote:Tursku navijaju isto ko i vi za Srbiju kad igra,to je ta relacija
Kako je to isto svega ti, ajde objasni??? Srbi smo mi, i Srbi su u Srbiji, a u Turskoj su TURCI, a kod nas su bili Muslimani, a sad su Bosnjaci, tako da to nikad nije bilo isto, i nikad nece biti isto. Onda ste 'vi' isti i sa S. Arabijom, i Emiratima, i Katarom, pa mozete za sve njih navijati!? :roll:

kum_dd
Posts: 41
Joined: 04.01.2006. 02:00

Post by kum_dd »

Drekavac meni je tebe iskreno zao...mislim da ti nije lako nositi se s toliko zlobe koju posjedujes..pucas od bijesa ali sta ti mogu kad si jadan .poz SEHI od (prijatelja)jarana koji ga poznaje od malih nogu...

Babrinjo
Posts: 503
Joined: 06.02.2007. 21:58
Contact:

Post by Babrinjo »

Ja vala navijam za Hrvate ali i Turci su mi dragi 8) :D :shock:
“I personally believe winning and losing matters to you until the last day of your life.”

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Post by Cipiripi »

seha wrote:...o kako vesel dan za nas turke,o jesam presretan...
Kakav "budalash"... :lol: :lol: :lol:
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
Liquari
Posts: 1827
Joined: 15.08.2007. 16:32
Location: Prnjavor City
Contact:

Post by Liquari »

kako zavrsise danasnje utakmice ? :) nisam gledao, pa... :)

User avatar
Drekavac
Posts: 236
Joined: 19.11.2007. 19:05
Location: (U)KRAJINA

Post by Drekavac »

kum_dd wrote:Drekavac meni je tebe iskreno zao...mislim da ti nije lako nositi se s toliko zlobe koju posjedujes..pucas od bijesa ali sta ti mogu kad si jadan .poz SEHI od (prijatelja)jarana koji ga poznaje od malih nogu...
poselami sehu i od mene.... ako ces iskreno, ja tebe takodje zalim, jer picis slijep kroz zivot, samo ti budi lojalan moj druze, pa ces se jednoga dana gorko iznenaditi, a ja znam sta je moje, tudje postujem naravno. I mada znam da mislis da sam zavidan i ljubomoran, stvarno nisam, nemam razloga, ima jos dana, dokazace se i drugi, a ne samo jedni te isti, koji prolaze uz kurave srece.
A za Hrvate i Turke nikada necu navijati, pa makar mi rodbina igrala za njih.... :wink:
KOSOVO JE SRBIJA!!!

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

E Drekavac brate, pa podrza ti mene u subotu kad si me video u bojama Svedske.. :P
Priznaj da nas simpatises, priznaj....
:D
Last edited by seljak iz skakavaca on 17.06.2008. 00:56, edited 1 time in total.

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Nickyca EDIT:Kako je to isto svega ti, ajde objasni??? Srbi smo mi, i Srbi su u Srbiji, a u Turskoj su TURCI, a kod nas su bili Muslimani, a sad su Bosnjaci, tako da to nikad nije bilo isto, i nikad nece biti isto. Onda ste 'vi' isti i sa S. Arabijom, i Emiratima, i Katarom, pa mozete za sve njih navijati!?



Pa Nickyce to je nase popularno ime,,turci,,...tvoji hababi nas muslime tako zovu i vele nam da se selimo u Tursku itd...necu da kakim vise ovdje,ovo je sport...i da budem iskren,samo sam se zajebavo,ne sikiraj se seha nije turcin u srcu nego samo po nahodjenju...
Srebrena Krila

User avatar
Drekavac
Posts: 236
Joined: 19.11.2007. 19:05
Location: (U)KRAJINA

Post by Drekavac »

seljak iz skakavaca wrote:E Drekavac brate, pa podrza ti mene u subotu kad si me video u bojama Svedske.. :P
Priznaj da nas simpatises, priznaj....
:D
Kako da ne... :wink:
P.S. ... Zivece ovaj narod, i posle Svedjana.... :wink:

I sve naj naj sutra Rumunima zelim..... pozzz
KOSOVO JE SRBIJA!!!

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Franz »

Necemo nista brisati...samo cu zamoliti ekipu da se drzi teme!
Its too late to change events
Its time to face the consequence

Kostakurta
Posts: 537
Joined: 26.03.2005. 09:10

Post by Kostakurta »

:shock: Hrvatska sa skoro kompletnom drugom postavom ili kako je nazvase c postava
dobi Poljake koje ni Portugalci ni Srbi nisu mogli dobiti u kvalifikacijama.
Jos ovi bili naostreni i u skoro kompletnom sastavu.
Nemci igraju ko ku.ac ali ce dici Portugaliju ili na produzetke ili u penalima ko da vidim.
Za Hrvatska-Turska ne bih ni tipovao obadve lude ekipe.Bolje mi je popiti sigurice koju pivu nego da me zedna glava boli :lol:
Spanci ,,spadaju-i,, od Rumuna ja gledao u pasulj
A Holandzani ce negde da pregore ko osigurac da li cetvrtfinale ili polufinale ce se da vidi.
Odmah sam ja znao da tu nesto smrdi
kaze tip iz komunalnog

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

...otpozdrav za kum dd...pripremaju se pive i rostilj za slavlje kad pobijede komsije rvati,joj sto cu kruve mili,ozeziiiii...
Srebrena Krila

User avatar
kraschotica
Posts: 1061
Joined: 10.11.2007. 21:25
Location: put za nigdje...pa pred kraj puta;)
Contact:

Post by kraschotica »

i dobi Hrvatska i te poljeke...neke, neka;) ludilo brale:)
baš mi je drago da je Klasnić zabio, i čini mi se možda i u boljoj formi od petrića:) ma nek igra tko hoće samo nek nastave ovako:) lalalala, lijepo je biti hrvatski navijač u austriji:)
p.s ima ko da prodaje karte za četvrfinale?:(
ki je mačku rep odsikal=)

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

Nema da nema ... može samo da nestane ... :wink:
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

Panagiotis-87
Posts: 847
Joined: 23.12.2007. 23:44
Location: Eto odmah tu

Post by Panagiotis-87 »

ma hrvati su vec u polu finalu posto turska tesko da mze izaci sa njima na kraj jos bez dva standardna igraca.

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

kraschotica wrote:i dobi Hrvatska i te poljeke...neke, neka;) ludilo brale:)
baš mi je drago da je Klasnić zabio, i čini mi se možda i u boljoj formi od petrića:) ma nek igra tko hoće samo nek nastave ovako:) lalalala, lijepo je biti hrvatski navijač u austriji:)
p.s ima ko da prodaje karte za četvrfinale?:(
Da ima krasch,ali neces vjerovati 2000€ je cijena!
Image

Panagiotis-87
Posts: 847
Joined: 23.12.2007. 23:44
Location: Eto odmah tu

Post by Panagiotis-87 »

Mr X wrote:
kraschotica wrote:i dobi Hrvatska i te poljeke...neke, neka;) ludilo brale:)
baš mi je drago da je Klasnić zabio, i čini mi se možda i u boljoj formi od petrića:) ma nek igra tko hoće samo nek nastave ovako:) lalalala, lijepo je biti hrvatski navijač u austriji:)
p.s ima ko da prodaje karte za četvrfinale?:(
Da ima krasch,ali neces vjerovati 2000€ je cijena!

ala je skupo.pa neznam da li se ispati dati toliko para za jednu tekmu.

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Zato se kupuju karte kad treba da se kupuju, i to direktno od Organizatora EP....
Sad se mogu kupiti samo od svercera koji dizu cijenu po volji, a to mogu jer ima dovoljno klonera koji ce te pare dati....

Cini mi se da je najbolje prosao moj kum koji se prijavio da radi u stadionu na izdaji pica... Dok traje utakmica, tad neradi, vec gleda... Gotiva, tri utakmice je vec gledao ( prije, poslije i na poluvremenu radio) a pogledace jos dvije... Uz to, satnica odlicno placena... Ma kud ce bolje... :wink:

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

jebo vas ja, poceli ste i ovdje o nacionalizmu. Picke jedne.

turci su fanatici, svaka im cast. Hrvate izgleda pored balkanskog mentaliteta moze samo Holandija i Portugal da zaustavi.
inace, nakon evo skoro prvog kruga svega par utakmica treba istaci..ovo ostalo, smor zivi. Neki premoreni, neki istroseni.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
kraschotica
Posts: 1061
Joined: 10.11.2007. 21:25
Location: put za nigdje...pa pred kraj puta;)
Contact:

Post by kraschotica »

uff, hebate 2000€...malo puno, imam 2 karte šta sam kupila(tražili 4 al uspjeli dobit dvije) preko saveza, al bi sad išli i mama i tata i svi bi sad išli=) jbg trebali su se i ranije nadati četvrtfinalu:)
ki je mačku rep odsikal=)

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

U svakom slucaju, veceras na djelu dvojica najjacih sudija ! Massimo Busacca i Lubos Michel... Uzivacu... :wink: 8)

kum_dd
Posts: 41
Joined: 04.01.2006. 02:00

neka pati........

Post by kum_dd »

Za sehu i krashoticu: hehehe bice jos prilike za festu dok je Bilic Boysa...Malo nas je al nas ima...poz... uh ovo bi iskreno..neka pati kome smeta

Boxer
Posts: 454
Joined: 01.06.2008. 09:06
Location: USA

Post by Boxer »

Volijo bi da pobjedi Rvacka omrzene turcine nemrem ih smislit.
Zivorade zakog ces ti tuj navijat ?

Živorad
Posts: 821
Joined: 05.06.2008. 18:48
Location: ILOVA FOREVER

Post by Živorad »

JAB PRAO DA T KAJEM VOLIJO NAŠE KOMŠE DA POBJEDU AL NEŠ IZAĆ NAKRAJ SNJIMA POSLJE IMA DA NAM BIBER ŽIVCE PO VAZDA A MI SE NEAMO ČIME FALT
SAD KAD ZNATE KOJI SAM ZNAJTE DAĆ VAS ZEZAT ZA SVE VAŠE BUDALŠTNE

Locked