Vodovod Povelic

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Vodovod Povelic, Kremna i ostali problemi

Post by svraka »

Хвала. Знао сам да се на тебе могу ослонути. :smt058

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Vodovod Povelic, Kremna i ostali problemi

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Vodovod Povelic, Kremna i ostali problemi

Post by KAMIKAZA »

Demokratija nekad zna da zaboli. :D
Nebi sad da zurim sa izjavama :D ali mozda ga mlate i oni koji zele da pokazu, da ga mlate oni koji se sa njim svadjaju. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Vodovod Povelic, Kremna i ostali problemi

Post by svraka »

Nisam baš u toku, ali ako je tačno da je opština raskinula ugovor sa Kneževićem oko nadzora projekta Povelič, najlogičnije je da je naručio sam da ga neko nalupa, da bi ostao aktuelan u toj priči. Koliko ja znam, Knežević sa tim projektom više nema ništa. I ko uopšte može da tvrdi da je batine dobio zbog Poveliča? A međe sa komšijama, a pjanska svađa u kafani, a ljubavne avanturice, a finansijska potraživanja, a tvoja krava ušla u moju djetelinu...

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Vodovod Povelic, Kremna i ostali problemi

Post by bičbožiji52 »

Daj Švraka ne seri.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Vodovod Povelic, Kremna i ostali problemi

Post by corkan »

svraka wrote:
bičbožiji52 wrote:
svraka wrote:Оптимиста је крмак у свињцу крај празног корита (не крај пуног), који се нада да ће корито једном бити пуно. Ја сам крмак оптимиста, а да бих видио пуно корито, знам да су промјене неопходне.
Lupaš Švraka ko Maksim po diviziji.Pazi da ti promjene ne iznesu i korito iz svinjaca ?
Sve je moguće Biče. A šta će mi i korito prazno? Promjene! Želim ih, i nadam im se iskreno. Dara je prevršila mjeru.
Pogledaj ptico da je BB bijo u pravu!
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Vodovod Povelic, Kremna i ostali problemi

Post by svraka »

bičbožiji52 wrote:Daj Švraka ne seri.
Prešlo ti u naviku? Pitanje je zaista da li se radi o trenutnim izlivima emocija, ili o kućnom vaspitanju? Mnogo si emotivan Biče, ne vjerujem da si toliko nevaspitan.
Last edited by svraka on 19.10.2014. 09:53, edited 1 time in total.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Vodovod Povelic, Kremna i ostali problemi

Post by svraka »

corkan wrote:Pogledaj ptico da je BB bijo u pravu!
Dešava se.

U pravu Bič je bijo,
ja sam jadan pogrešijo!

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Vodovod Povelic, Kremna i ostali problemi

Post by bičbožiji52 »

svraka wrote: Prešlo ti u naviku? Pitanje je zaista da li se radi o trenutnim izlivima emocija, ili o kućnom vaspitanju? Mnogo si emotivan Biče, ne vjerujem da si toliko nevaspitan.
Ne radi se šVraka o navikama,već o stilovima, daj jednom to svati,pisao sam ti to već jednom.Kakvo crno vaspitanje, nisam ja u pedškolskoj,a emocije čuvam za neke pametnije stvri nego što je politika.Ako hoćeš da se častimo, mogu i ja tebi reći da mi ne smeta kod tebe učiteljski DNK-a,koji očigledno dolazi do izražaja, glede mog vaspitanja.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Vodovod Povelic, Kremna i ostali problemi

Post by svraka »

Ok Biču. Shvatio sam konačno. Dozvoli da ti se obratim na način kako ti komuniciraš sa mnom i sa drugim forumašima. Dakle, kenjaš drtino neotesana, bez obzira da li pišeš kao Zmija ili kao BB. Meni je neugodno ovako pisati, ali ako je to način tvoje komunikacije sa okolinom, nije problem, seronjo matori.

Meni je ovo ipak bez veze. Predlažem da se uzdržiš konstatacija kako ja serem, upotrijebi neke prikladnije izraze, shvatiću ja, ne brini. Kenjac matori.

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Vodovod Povelic, Kremna i ostali problemi

Post by corkan »

Nemoj tako ptico nije lijepo ovdje se vidi samo tvoj obraz,ja bih te zamolio da doneseš 100 km i dođeš kod mene na jedan čas lijepog ponašanja.
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Vodovod Povelic, Kremna i ostali problemi

Post by bičbožiji52 »

svraka wrote:Ok Biču. Shvatio sam konačno. Dozvoli da ti se obratim na način kako ti komuniciraš sa mnom i sa drugim forumašima. Dakle, kenjaš drtino neotesana, bez obzira da li pišeš kao Zmija ili kao BB. Meni je neugodno ovako pisati, ali ako je to način tvoje komunikacije sa okolinom, nije problem, seronjo matori.

Meni je ovo ipak bez veze. Predlažem da se uzdržiš konstatacija kako ja serem, upotrijebi neke prikladnije izraze, shvatiću ja, ne brini. Kenjac matori.
Nemoj se Švrako pozivati na druge forumaše,nemoj se kriti iza tuđih leđa,a, ako neko već kenja, nepristojno je kenjati tik do njega, onda više smrdi kako i sam reče, da ti je veoma neprijatno kenjati u nečijoj blizini.
Ako misliš da si ti jedina moja okolina sa kojom ja komuniciram grdno se varš.''Drtina stara i neotesana'' je za mene je od tebe kompliment.Ovo šta si napisao za mene je bez stila,a ja ti umjesto ne seri, mogu reći : ''Ne kenjaj'' ; ako ti j tako lakše
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Vodovod Povelic, Kremna i ostali problemi

Post by svraka »

U više navrata sam ti pokušao objasniti da je tvoj način komunikacije neprimjeren. I to sam pokušao na sasvim pristojan i civilizovan način. Bez ljutnje i bez revanšizma. A ti nastavljaš po svome. I sada si kao zatečen mojom reakcijom? Eto, neka je sve do mene, ali hajde malo preispitaj i svoje postupke, kenjac matori.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Vodovod Povelic, Kremna i ostali problemi

Post by bičbožiji52 »

Jeli ti to mene Švraka pokušavaš disciplinovati ? :lol: :lol: Zaboga nisi ti meni razreni stariješina.Ovo je forum.Moj način komunicirnja je moj načina ,po tebi neprimjeran, a po meni veoma prihvatljiv i iskren.O ukusima se ne raspravlja,Ja te nism ni vrijeđao ni omlovažavao,dapače.veoma te u nekim stvarima cijenim ,isto kao i kad ti kažem te dvije neprimjerene po tebi riječi ,kad je u pitanju politika.A nas dvojica smo od prilike obadvojica kenjci, i obadvojica po prilično u prosjeku godina matori :lol: :lol:
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Vodovod Povelic, Kremna i ostali problemi

Post by svraka »

Nadao sam se da ćeš naći mogućnost komunikacije, barem sa mnom, koja neće biti prostačka. Bez obzira što se u takvoj komunikaciji osjećaš komotno. Meni takva komunikacija ne paše, zato sam imao ove komentare. Ne, nemam namjeru da te disciplinujem. Htio sam ti samo reći da mi je neprirodno razgovarati i dijeliti mišljenje s nekim ko mi kaže :"Ne seri!".

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Vodovod Povelic, Kremna i ostali problemi

Post by bičbožiji52 »

Ajde neču više ! Ali ćeš biti uskraćen za doživljaj :lol: :lol:
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Vodovod Povelic, Kremna i ostali problemi

Post by svraka »

U tom doživljaju uživaj sam. Ako si za razmjenu mišljenja, tu sam. Ako si za vulgarnosti i vrijeđanje, nađi sebi (ili "nađi si",ako ti je ova terminologija bliža) drugu personu.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Vodovod Povelic, Kremna i ostali problemi

Post by bičbožiji52 »

Ko gubi ima prvo da se ljuti.Za razliku od tebe poslije ovih izbora sam naročito veso i raspoložen,jer da sam ja sam birao bolje izabrati ne bi.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Vodovod Povelic, Kremna i ostali problemi

Post by vrsta8472 »

KAMIKAZA wrote:Demokratija nekad zna da zaboli. :D
Nebi sad da zurim sa izjavama :D ali mozda ga mlate i oni koji zele da pokazu, da ga mlate oni koji se sa njim svadjaju. :)
Лако може бити. Мада не знам чему толико насиље? Ипак смо ми демократско друштво, гдје се поштује ред и закон :smt004
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

STUKA-OMERTA
Posts: 36
Joined: 12.12.2013. 19:48

Re: Vodovod Povelic, Kremna i ostali problemi

Post by STUKA-OMERTA »

Osudjujem napad i batine nad bilo kim....pogotovo kad se to izvede na tako brutalan nacin i iznenadno i dvojica na jednog...
Slobo je politicki ne svrstan ali je imao dodire sa politickim vodjama a sve logicnosti ukazuju na to da je Slobo imao zadatak prije izbora da zaustavi izgradnju Povelica i svu energiju je usmjerio na to jer je za to vjerovatno dobio novcanu nagradu a kako se vrijeme primicalo izborima njegov zadatak da zaustavi izgradnju Povelic nije bio ispunjen i Povelic se radio dinamikom kako su vremenski uslovi dozvoljavali
otkrivanjem Slobine namjere da zaustavi Povelic je uslijedio otkaz sa mjesta nadzornog a politicki nalogodavac koji je platio zaustavljanje projekta nije bio zadovoljan pa je trazio da mu se vrate pare a pare se ne vracaju jer se pokusalo i radilo na tom zaustavljanju a onda su usledile batine opomene da se pare moraju vratiti jer se po rezultatima izbora vidi da ce pare biti tesko "zaraditi" onako kako se to do sad "zaradjivalo"
NADAJMO SE SKOROM IZVJESTAJU POLICIJE JER CEMO SE SVI IZNENADITI :smt006 :smt006 :smt006

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Vodovod Povelic, Kremna i ostali problemi

Post by nenad 10 »

vrsta8472 wrote:
KAMIKAZA wrote:Demokratija nekad zna da zaboli. :D
Nebi sad da zurim sa izjavama :D ali mozda ga mlate i oni koji zele da pokazu, da ga mlate oni koji se sa njim svadjaju. :)
Лако може бити. Мада не знам чему толико насиље? Ипак смо ми демократско друштво, гдје се поштује ред и закон :smt004
Demokratsko tamo do table Hrvacani. :smt004

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Vodovod Povelic, Kremna i ostali problemi

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Vodovod Povelic, Kremna i ostali problemi

Post by KAMIKAZA »

Ma slusao glasno radio ,pa ga komsinica izmlatila kisobranom. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Vodovod Povelic, Kremna i ostali problemi

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Vodovod Povelic, Kremna i ostali problemi

Post by KAMIKAZA »

Ja mislim da bi na izvoristu trebalo ugraditi sistem za zagadjivanje vode,pa tek onda negdie ovaj za preciscanje. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Post Reply