Opsti Izbori 2014

Pamtim to kao da je bilo danas...
Locked
User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Opsti Izbori 2014

Post by bičbožiji52 »

Poštujem te ko brata ,al' ajd ne seri .
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
arrow
Posts: 76
Joined: 18.05.2013. 12:35

Re: Opsti Izbori 2014

Post by arrow »

bičbožiji52 wrote:Poštujem te ko brata ,al' ajd ne seri .
Ovo ti bratski opraštam :) ali te molim odgovori jer računam na kvalitet tvog odgovora !!!

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Opsti Izbori 2014

Post by bičbožiji52 »

Ja sam dao odgovor ako znaš čitati.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Opsti Izbori 2014

Post by VJESTICA »

bičbožiji52 wrote:
VJESTICA wrote:rate ako narod nema oruzje ima kamenje,macole,sibice...Vratite to sto svaki dan pricate da vam je oduzeto!Ne podrzavam nasilje ali svjedok sam da kod nas pravo ne stiti
Kreni prva Vještice,ostavi metlu,uzmi kamen,baci ga prva ako nisi grešna.Lopovi su među nama.
Sta cu postici ako ja sama bacim kamen?Bicu,cini li mi se to da ti branis lopove i kriminalce?
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Opsti Izbori 2014

Post by grlica »

Baciću i ja vještice , ne sekiraj se :wink: :D To su već dva kamena :D A kocka je bačena vještice -- nije frka dići kamen kad dođu da ti otimaju zemlju i dušu ... ja bacam kamen već godinama , teško je pogoditi metu al kocka je bačena i sve je moguće.
Mi odgajamo djecu da nas sutra brane i hrane DO TAD ĆE SE MAMA POBRINUTI :P ZA POČETAK DA UKINEMO ROBOVLASNIŠTVO I DA ZATRPAMO JAZ IZMEĐU SIROMAŠNIH I BOGATIH. Svi će oni visiti po drveću (što reče Kami) kad naš kamen konačno pogodi metu :evil:
Onaj plakat što su ga naštancali u zilion primjeraka košta najmanje marku .
VRATIĆEMO MI TU MARKU NAŠOJ DJECI :evil: :shock: :D
imam moćno pero - jezik srpski

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Opsti Izbori 2014

Post by grlica »

Vještice , slažeš li se da ime Burek stranke promijenimo u Biro stranka :?: :D Tako će nas svi prepoznati :D i Pederacija i Šumska :D
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Opsti Izbori 2014

Post by bičbožiji52 »

VJESTICA wrote:Sta cu postici ako ja sama bacim kamen?Bicu,cini li mi se to da ti branis lopove i kriminalce?
Krivo ti se čini Vještice,Vma treba mnogima prvo vratiti vjeru i samopouzdanje,kako ne bi prviše samo blejali ko' ovce,zato sam se sjetio Isusa i njegovog stava oko kamenovanja.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Opsti Izbori 2014

Post by VJESTICA »

Nemoj mi jos isusa petljati u ovu politiku i lopovluk!On je svoje odradio u svoje vrijeme a cini mi se da je i nas narod zreo za nekog novog isusa koji bi mogao da nas dokrajci.bas juce otjerah sa vrata neke lijepe djevojcice koje nosaju neke religijske letke.
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Opsti Izbori 2014

Post by bičbožiji52 »

Budi Bog s tobom Vještice,ne huli i ne bludi čedo nevjerno,Sin Božiji je vječan, i on je tu da nasa vječno vodi i spasi svakog zla i iskušenja.On je veječn !!Njegov ''mandat'' je neograničen.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Opsti Izbori 2014

Post by VJESTICA »

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 pa ne vuci me za jezik!
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Opsti Izbori 2014

Post by bičbožiji52 »

Drži ga na vlažnom mjestu. :smt005 :smt005
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Opsti Izbori 2014

Post by grlica »

Vidi šta su mi uradili od pjesem mama , la la la la :D molim moderatora da interveniše (il ga pošaljite u penziju) :lol:
Jutros smislih stih ;
Pjesma
PJESMA SE NE NE PJEVA ,
PJESMA SE NE SKLADA,
PJESMA SE NE VIČE ,
PJESMA SE NE BUNCA, NE HALUCINARA , NE UŽIVA ...
PJESMA SE NE PIŠE ...
PRETVORIŠ ŽIVOT U PJESMU
i shvatiš
da : PJESMA SE ŽIVI :P

Vaša Grlica Zaprdimčić :smt006
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by просвјета »


User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Opsti Izbori 2014

Post by vrsta8472 »

Јадни ови СДС-овци који дођу на митинг, кога све морају да слушају.
Демагогија
Из Википедије, слободне енциклопедије

Демагогија (од грч. δῆμος „народ“ и грч. ἄγειν „водити“) се односи на политичку стратегију с циљем стицања политичке моћи, преко апологије на уобичајене предрасуде, бојазни и очекивања једног колектива или друштва. Типична стратегија демагошких говора је острашћена реторика и пропаганда, као и популизам[1].

Према Аристотелу, демагогија је облик успостављања демократије, по којој долази до тираније групе или појединца. Демагози, ослањајући се на масу, рачунајући на њену незрелост те обећавајући брзо испуњење жеља, убрзавају потпуни преврат у држави.

Демагогија је пракса којом власт удаљује грађане од стварног учествовања у јавним пословима, упућујући на небитно и обећавајући неоствариво.

Демагог је особа која користи ораторске вештине како би подстицала страхове публике, изазивала мржњу, похлепу и параноју. Вештина је харизматичних вођа, а у савременом политичком речнику представља увреду[2].
А видим ови моји форумаши се сморише са друге стране :smt001
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by просвјета »

Младен Босић wrote:Одрећи ћемо се луксуза и привилегија. Засукати рукаве и радити са несаломивом вољом. Да не живимо на рачун наше дјеце, од зајмова и кредита које ће они враћати, већ да стварамо будућност за њих!

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Opsti Izbori 2014

Post by corkan »

Šta više ovo čitam,moj pas mi je sve draži!!
Image
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Opsti Izbori 2014

Post by schwabo No1 »

Ето, и то смо завршили!!!

Није ме било не зато што нисам имао питања за уважену Ајрис (ако није уваженог), но зато што имадох преча посла. Нека све иде својим током, а ја да наставим тамо гдје стадох:

За шлагворт вечерашњем питању ћу искористити један цитат:
VOZAČ I TJELOHRANITELJ PROTIV OGNJENA TADIĆA
Srpska demokratska stranka jedina je politička partija u svijetu kojoj je pošlo za rukom da za jednu pojedinačnu funkciju na opštim izborima kandiduje tri svoja člana.
Sa članskom kartom SDS-a u fotelju predsjednika RS, pored Ognjena Tadića, jurišaju njegov vozač Mladen Nešković i lični tjelohranitelj poslanika Darka Babalja,Vladan Marković, obojica iz Istočnog Sarajeva.
Cilj ove podvale, jeste da Srpska demokratska stranka preuzme mjesta u biračkim odborima, koja na osnovu svojih prijava imaju nezavisni kandidati, kako bi vršili izborne manipulacije u korist kandidata SDS-a.
Ovim saznanjem već je bačena sumnja na legitimitet izbora na biračkim mjestima, koja će gradske i opštinske komisije popunjavati po osnovu prava koje su svojom kanidaturom ostvarili Nešković i Marković.
- Novac za prijavu i potrebni broj potpisa, koji su im omogućili da se kandiduju za predsjednika RS, Neškoviću i Markoviću obezbijedila je SDS. Da su nadležne službe Centralne izborne komisije BiH detaljisale oko prijava, vjerovatno bi primijetile da se radi o falsifikatima potpisa podrške - rekao nem je izvor blizak CIK-u BiH.
Nezavisni kandidati, koje je instalisala SDS nisu odštampali nijedan plakat, niti su se pojavili na bilo kom predizbornom skupu, osim u svojstvu pratilaca Ognjena Tadića.
Nešković je bio zvanični vozač Ognjena Tadića u periodu dok je predsjednički kandidat SDS-a bio u kolegijumu Doma naroda Parlamenta BiH.
On je i danas za volanom njegovog automobila, iako mu je radna knjižica formalno prenesena u paljansko preduzeće "Komunalno", u kojem uredno prima platu.
- Fiktivno se vodi kao zaposlenik javnog preduzeća, za šta prima platu sa grbače poreskih obveznika, a radi posao koji su ti isti obveznici već jednom platili SDS-u, po osnovu Zakona o finansiranju političkih partija - otkriva naš izvor iz opštine Pale.
Nešković je sin nekadašnje narodne poslanice SDS-a Ljiljane Nešković, koja je u skupštinskim klupama sjedila u vrijeme najveće osionosti te partije.
Kamere su zabilježile da je Nešković vozio Tadića na krsnu slavu Grada Bijeljina, dok ih je jedna od televizijskih stanica snimila i kako zajedno dolaze na Nevesinjsku olimpijadu.
Na pojedinim skupovima sa njima je bio i Marković, pa su sva trojica ušla u istoriju, s obzirom da nigdje u svijetu nije zabilježeno da se tri protivkandidata "lome" u jednom automobilu.
U CIK BiH potvrdili su da svi nezavisni kandidati i političke stranke, kao ovjereni politički subjekti, imaju pravo na vlastite predstavnike u izbornim štabovima.
Уважена Ајрис, одговори ми, молим те, на моје осмо питање:
-Да ли је ова лагаријада вашег препоштеног кандидата Огњена Тадића само покушај предизборне преваре, или је то образац понашања који би практиковао и у свом мандату, када би га, не дај Боже, изабрали?

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Opsti Izbori 2014

Post by schwabo No1 »

Молим админа да ми опрости, не спамујем, само покушавам стићи са питањима због оправдане одсутности.
Зато вечерас постављам два питања за Ајрис, а она нека одговори на оно које јој је лакше:
Девето питање може из наше локалне политичке сцене:

-Уважена Ајрис, како се зове учитељица, или професорица разредне наставе, како сада погрдно називају то племенито занимање, која је уредно сакупљала новац од дјеце на име претплте на дјечију штампу, а никада га није уредно предавала за то задуженом раднику у школи???

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by просвјета »


User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Opsti Izbori 2014

Post by bičbožiji52 »

Nazna se šta je teže, ili večerašnji šlagvort za večerašnje pitanje, ili samo pitanje na koja naravno nema odgovora.
Možda bi se ipak lakše moglo govoriti o šlagvortu,odnosno tekstu koji opisuje nezapamćenu planiranu pljačku na ovim opštim izborima 2014 u BiH.

Kandidat SDS a, odnosno saveza za takozvane promjene, pored prnjavorskog čorbali Ginisa postigao je i još jednog neformalnog Ginisa, u činjenici da se tri predsjednička kandidata za budućeg predsjednika Republike Srpske u kampanji voze u jednom autu.

Ova svojevrsna dobro isplanirana zločinačka prevara Republike Srpske prije svega,naravno nije pamet stranke dobrih domaćina,jer ipak oni ne posjeduju takve kreativce,već je ovo uvozuna GMO propaganda sorošve doktrine dobrog, pa moglo bi se reći i genijalnog zajeba.

Naravno nije bilo tško izbušiti još jednu rupu u izbornom zakonu BiH i ovu zločinačku namjeru da se lažno krađom izabere sledeći predsjednik Republike Srpske i da se Republika Srpska jednostavno ponizi,pokrade i prevari uz pomoć domaćih i stranih mrzitelja ,i samo prije svega njihovih interesa.

Ognjen Tadić da je istinski patriota kakvim se lažno predsatavlja,i da ima imalo ljudskog i političkog karktera, već odavno bi trebao odustati od kandidature za predsjednika Republike Srpskei umjesto njoj reći :''Laku noć politiko''

Nemože se ni zamisliti,kakva bi se recimo podigla politička i svaka druga igranka,da je tako nešto uradio Milorad Dodik,da je izvršio politički mobing na svog vozača Čubrija i još nekog od tjelohranitelja i da je izvršio na njih takav pritisak svojih uposlenika,ta bi afera bila na stranicama svjetske štampe i u žiži medijske pažnje u cijelom svijetu.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by просвјета »

xxxxxxxxx
Post odstranjen,(vec vidjeno u vasem poslednjem postu) molimo vas da ne kopirate stalno iste video snimke i ne spamujete temu.
Moderator.

sifra
Posts: 245
Joined: 08.07.2013. 14:05

Re: Opsti Izbori 2014

Post by sifra »

Patriote iz SDSa previše nešto spamaju. :D
Alea iacta est!

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Opsti Izbori 2014

Post by Iris »

Bliži se kraj kriminalu i korupciji, dolazi novo doba za Republiku Srpsku, vraća se pravi sistem vrijednosti!

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Opsti Izbori 2014

Post by bičbožiji52 »

:lol: :lol: :lol: :lol:
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
CHEJK
Posts: 238
Joined: 13.07.2013. 21:56

Re: Opsti Izbori 2014

Post by CHEJK »

просвјета wrote:Ми долазимо…
Gdje ćete doći, sa svim tim ludacima koje ste upregli? Pokupili ste propale političare, nereciklirani otpad ovoga društva koji je uništio svu privredu i ove što umjesto da Vas pljuju zbog toga oni aplaudiraju, usput pokupili socijalne kategorije kojima dajete obećanja da će jednog dana imati minimalac i biti srećni što mogu djeci dati marku za pola sendviča, dok Vaša djeca gospodo idu po Grčkoj, Egiptu...., pored toga pokupili neliječene ludake na slobodi koji koliko vidim s' vremena na vrijeme ne uzimaju terapiju adekvatno ... Možete doći tako kolektivno samo Lazu Lazarevića! Naravno, čast izuzecima.
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.

Locked