Opsti Izbori 2014

Pamtim to kao da je bilo danas...
Locked
Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Opsti Izbori 2014

Post by Iris »

Špile, malo više si dosadan i primaš se ko saučešće ili ko pelcer.
Napisala sam tvoja jer si je ti stavio, a izmišljena je 1000000%

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Opsti Izbori 2014

Post by spile_86 »

Јел ти то Моника Белучи рекла да сам досадан... :smt005 А што се тиче анкете она није измишљена и зато сам ставио линк од сајта БН-а и ко год жели да се увјери да ли ја лажем може отићи на исти и видити да ли ја лажем или неко овдје покушава манипулисати са форумашима...

http://www.rtvbn.com/

Анкета се налази у доњем десном углу....

:smt006

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Opsti Izbori 2014

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by просвјета »

Image

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Opsti Izbori 2014

Post by schwabo No1 »

Iris wrote:Špile, malo više si dosadan i primaš se ko saučešće ili ko pelcer.
Napisala sam tvoja jer si je ti stavio, a izmišljena je 1000000%
ООООО Ајрис,
па ти си ту, а ја мислио да си негдје отишла па не можеш да ми одговараш на постове!

Лијепо смо се договорили да ми, у складу са кодексима културе дијалога, одговориш на нека питања. А ти ка они Црногорци у вицу:
"Бјежимо ми ка соколови сиви, а они, фукаре, гоне нас ко сиње кукавице!"

Ево, да ти мало помогнем и не постављам тешка питања о којима треба размишљати, за вечерас нешто лакше: заокружиш слово испред понуђеног одговора, ако и не знаш имаш 33,33 посто могућности да погодиш.

7. Због чега ми, Ајрис, не одговараш на постављена питања?
а) Не знаш одговор (могу ти ја помоћи, слободно ме замоли па ћи ја написати тачан одговор умјесто тебе).
б) Знаш одговор, али те срамота написати чињенице (радије прибјегавати лажима и увредама).
ц)Ништа што није објавио ЈЕБЕН!

User avatar
CHEJK
Posts: 238
Joined: 13.07.2013. 21:56

Re: Opsti Izbori 2014

Post by CHEJK »

просвјета wrote:Image
Kako se jadnim forama služite na ovome forumu... Pa Vi ste prosvjetni radnik, budite malo originalniji od ovih osnovaca, koji između ostalog nisu ni svjesni svog neznanja. Ovakve fotografije su preniske i za SDS!
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by просвјета »

Image
8)

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Opsti Izbori 2014

Post by KAMIKAZA »

Znaci ,vraca vam se sljam. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by просвјета »

Нека људи само да лажног цара разријешимо титула силних... :D

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Opsti Izbori 2014

Post by KAMIKAZA »

Ja bi radije trpio jednog cara nego sto fukara. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by просвјета »

СРПСКЕ НОВИНЕ wrote:Путина ни у фотошопу

#dodik #snsd #izbori2014 #lazovcine #cvijanovic #vladars

Невиђен скандал: Владимир Путин није примио једног од водећих свјетских лидера Милорада Додика, већ га је оставио да на неком колодвору, ходнику, иза врата, у ћошку... чека да се он врати са Истока.

Очекивано је било да Додик напусти Русију, и то демонстративно, да залупи на дуги низ година врата функционерима те неозбиљне банана државе и да им уведе ембарго на све што му падне на памет.

Нација би након таквог Додиковог поступка била егзалтирана, френетични аплаузи одјекивали би широм Отаџбине, сви новорођени дјечаци добили би име Милорад, од милошта Миле, а све новорођене дјевојчице Милорадка, од милоште Мила.

Сви би једни друге данима, хефтама и мјесецима поздрављали са Добар дан/јутро, вече миле, мила, након чега би партламенту РС био предложен леx специалис да се комплетно грађанство, зависно од пола, именује са Милорад/Милорадка!

Имја Владимир би заувијек, занавијек и још за сва времена било протјерано са ових простора. У сибирске тајге и богазе.

Али, авај: Додик није повукао тај државнички потез, већ је остао да чучи неђе у Москви, чекајући да му лобисти издејствују какво такво руковање са Путином, уморним од Источних даљина.

Додик је нацију обрукао, Отаџбину понизио, Републики Српску унизио, Бакинце снизио, Лакташе испиздио, а све нас, ако ћемо поштено, квалитетно насмијао.

Одавно није било бесмисленијег пута, више лажних извјештаја и још лажнијег оптимизма, од Додиковог понижавајућег посртања по Москви и потуцања од врата до врата, од прага до прага.

Заиста срамно и крајње одвратно је то лагање, лагање, лагање... из вечери у вече, из дана у дан, из јутра у јутро!

Додик у Москви није направио ама баш ништа, осим што је спискао наше паре. Али, то и није нека новост, када је он у питању.

Није новост ни до које мјере се спреман понизити и повити грбачу, тај аутократа, који у РС гази све пред собом.

Чак и да добије слику с Путином, спаса му нема.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Opsti Izbori 2014

Post by vrsta8472 »

просвјета wrote:Image
8)

Срећа па мој брат просвјета, не чита Свето писмо. А да чита, онда би знао за ово:
"Не може један човјек јахати два коња, нити напети два лука; и не може један слуга служити двојици господара, једино ако једног поштује, а другога презире. Нико не пије старо вино те одмах пожели кушати ново. И не улијева се ново вино у старе мјехове, да се не поквари; и не улијева се старо вино у нови мијех да га не поквари. Не пришива се стара крпа на нову хаљину, јер би се распарала."
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Opsti Izbori 2014

Post by schwabo No1 »

Слободан Васковић, виа Милован Бјелица!!!
Изем вам извор!

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Opsti Izbori 2014

Post by schwabo No1 »

А кад смо већ код Милована, Цицка; бјелице:
Bjelica u posjeti borcu Armije muslimanske BiH

U Avazu, dana 24. 05. 2013. godine objevljenoje: Alijin kurir i ratni heroj životari od nadničenja:

"Numo Krluč, demobilisani borac Armije RBiH i za one koji ga poznaju istinski ratni heroj koji je na leđima prenio prvu stanicu za vezu u opkoljenu Žepu, danas sa 80-godišnjim ocem Suljom živi samački u zaseoku Mrči (Donji Kalimanići) u okolici Sokoca bez ikakvih primanja, prinadležnosti, penzija ili državne naknade.

Jedina mu je želja, kako nam je kazao dok smo s njim razgovarali u tihom i u proljeće prelijepom predjelu, da ima kravu i kosilicu.

Pet puta ranjavan

Krluč je mnogima poznat i po tome što je preko okupiranog teritorija u Žepu nosio pomoć i novac koji je rahmetli predsjednik Alija Izetbegović slao za vojničke plaće, te njegove povjerljive dokumente... "

U nastavku teksta Numo objašnjava:

Sad radim za nadnicu kada me neko pozove. Nešto malo zaradim od prodaje sijena, koje kosim ručno, jer nemam kosilicu. Imamo i štalu u kojoj nema stoke. Valjala bi mi i krava, da imamo od čega živjeti , a njegov otac Suljo, na kraju teksta kaže:

"Ali mislim da ima dobrih ljudi koji bi nam mogli pomoći."

I sve ovo ne bi privuklo pažnju, da istog Numa i Sulja Krluča nije posjetio, krajem mjeseca aprila i načelnik opštine Sokolac, Milovan Bjelica, zvani Cicko sa Branom Bartulom. Tekst je objavljen na sajtu opštine Sokolac, dana 29. 04. 2013. godine.

Tu se naši "dobri ljudi koji bi mogli pomoći" Cicko i Bartula, fotografisali se sa Numom, Suljom i ostalima, obećali: pomoć u rekonstrukciji puta (asfaltiranju), nabavci stoke-krave, kosačice, vodovoda i dalekovoda struje).

A šta kažu naši borci? Šta ima da kažu, oni se ne pitaju. Cicko se pita.

Bravo, "dobri" načelniče, u rat si ih molbilsao, slao, mnogo njih se nije vratilo. I sad odlučuješ u ime naroda. Oni što su se vratili, žive od danas do sutra, nemaju ni života ni posla. Na selu nemaju mehanizacije, krava, puteva, vodovoda, a on se brine za povratnike, Alijine ratnike.

Sokolac je bez privrede, čije je fabrike uništio sistematski i rasprodao. Doveo nas do propasti, a lokalne izbore kupio od 20 do 50 KM po glasu. E moj narode, kako se jeftino prodaješ, kad ćeš da se osvjestiš? A on, stara varalica, samo se stara za glasove, za sljedeće izbore i kako da se održina na vlasti. Zato se slika sa svim i svakim i objavljuje na sajtu informacije i fotografije, koje su jednosmjerne. Komentari ne postoje. Sve je savršeno, pa nema potrebe za drugačijim mišljenjem.

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by просвјета »

Путин јуче имао више састанака у Москви
Сриједа 17. Сеп 2014 21:05
Владимир Путин није на Истоку Русије, како то већ два дана тврди Милорад Додик, него се руски предсједник налази у Москви, гдје обавља своје државничке дужности.

Након потраге од читавих десет кома седам секунди, пронашао сам га у Кремљу. Кремљ је у Москви. Што значи да је и Путин у Москви, а не на Истоку, како Додик тврди. И Додик је у Москви, али не и у Кремљу.

Што се тиче уваженог предсједника Русије, он је данас у Кремљу примио новоизабране званичнике Руске Федерације. Видео из Кремља можете погледати на линку, који вас води директно на званичну wеб страницу предсједника Русије:

http://news.kremlin.ru/video/2703

Дан раније, када је Додик најавио да је отказан састанак са Путином, због његовог пута на Исток, предсједник Русије је такође био у Московској области.

То лако можете утврдити на сајту предсједника Русије, на линку:
http://www.kremlin.ru/news/46619
Image

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Opsti Izbori 2014

Post by schwabo No1 »

Нека нама вашег Васковића!
Да није њега ова кампања би била досаднија од индијске серије. Немате ви одговоре на питања животна, зато имате цитате Васковића! Сва кампања вам се своди на то шта ради Додик. А шта радите ви?

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by ZMIJA »

ONI NE RADE NIŠTA, ZATO IM MI MORAMO POKAZATI KAKO SE TO RADI
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Opsti Izbori 2014

Post by spile_86 »

Встреча с Президентом Республики Сербской Боснии и Герцеговины Милорадом Додиком

Владимир Путин встретился с Президентом Республики Сербской Боснии и Герцеговины Милорадом Додиком.

Во встрече приняли участие помощник Президента России Юрий Ушаков, Премьер-министр Республики Сербской Боснии и Герцеговины Желька Цвиянович, глава представительства Республики Сербской Боснии и Герцеговины в Москве Душко Перович.

* * *
В.ПУТИН: Господин Президент, позвольте еще раз Вас поприветствовать.

Мы уже в этом году встречались с Вами. Мне приятно констатировать, что хоть у нас и довольно скромные абсолютные цифры по торгово-экономическому сотрудничеству, но все-таки оборот растет – на четверть увеличился за последнее время.

Сейчас непростые времена и у международных отношений, и в Европе, в мировой экономике. Но отношения между нашими странами развиваются успешно – это приятный фактор в ситуации в регионе.

У вас скоро выборы, я знаю. Хочу Вам пожелать успеха. Я знаю, что значительная часть избирателей Вас поддерживает, уже сегодня это понятно.

Совсем недавно, в воскресенье, у нас тоже прошли выборы в 84 субъектах Российской Федерации. Это были самые большие выборы в истории современной России. И муниципальные выборы, и региональные. Много было избрано руководителей регионов Российской Федерации. Так что мы представляем, что в этот предвыборный период всегда внутриполитическая обстановка накаляется. Но за выборами все равно начинается нормальная будничная работа.

Вы человек очень опытный уже, и политик опытный, и хозяйственник. Вы это сами все прекрасно понимаете.

Image

Очень рад Вас видеть!
http://kremlin.ru/news/46637

Васковић лагара! :smt005

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Republika Srpska

Post by spile_86 »

Putin podržao Dodika na izborima

BANJALUKA - Predsjednik Rusije Vladimir Putin poželio je predsjedniku RS Miloradu Dodiku uspjeh na predstojećim opštim izborima u BiH, navodeći da mu je poznato da ga podržava znatan broj birača.

„Kod vas će uskoro biti izbori. Želim da vam poželim uspjeh. Znam da vas znatan broj birača podržava, to je već danas jasno“, rekao je Putin tokom sastanka u Moskvi sa predsjednikom Srpske Miloradom Dodikom i premijerom Željkom Cvijanović.

Poželivši dobrodošlicu delegaciji Srpske, Putin je podsjetio da se u ovoj godini već sastajao sa Dodikom, saopšteno je na sajtu ruskog predsjednika kremlin.ru.

„Vi ste vrlo iskusan čovjek, i političar i privrednik. Vi to sami odlično razumijete. Veoma mi je drago što vas vidim“, rekao je Putin.

Napominjući da su danas složena vremena i u međunarodnim odnosima i u Evropi i u svjetskoj ekonomiji, Putin je istakao da se odnosi između Rusije i Srpske razvijaju uspješno, što je značajano za situaciju u regionu.

„Drago mi je da konstatujem da, iako imamo dosta skromne brojke u trgovinsko-ekonomskoj saradnji, ipak, robna razmjena raste, tako da je za četvrtinu povećana u posljednje vrijeme“, rekao je Putin.

On je podsjetio da su nedavno u Rusiji održani izbori za 84 subjekta Ruske Federacije, što su bili najveći izbori u istoriji savremene Rusije, i opštinski i regionalni.

„Izabran je veliki broj rukovodilaca regiona Ruske Federacije. Tako da razumijemo da se u predizbornom periodu unutrašnja politička situacija uvijek zahuktava. Ali poslije izbora će, ipak, početi normalan svakodnevni rad“, naveo je Putin.

Sastanku su prisustvovali i pomoćnik predsjednika Rusije Jurij Ušakov i šef Predstavništva Republike Srpske u Moskvi Duško Perović.

Image
http://www.nezavisne.com/novosti/bih/Pu ... 3697.html#

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Opsti Izbori 2014

Post by vrsta8472 »

Тадић: Промјеном власти дошло до позитивних промјена

Кандидат Савеза за промјене за предсједника Републике Српске Огњен Тадић оцијенио је данас да су становници општине Прњавор исправно одлучили када су 2012. године подржали СДС и партнере ове странке, те изразио наду да ће исто учинити и на предстојећим октобарским изборима.
"Исправна одлука биће избор људи који ће у Републици Српској урадити оно што је урађено у општини Прњавор, а то је санација стања, враћање дугова, прекид корупције и улагање сваке конвертибилне марке у привредни развој и уређење инфраструктуре, тако да она погодује бољем животу свих грађана", рекао је Тадић у Прњавору, гдје је разговарао са начелником ове општине Синишом Гатарићем.

Тадић је након састанка са начелником ове општине посјетио Дом здравља, гдје су данас почели радови на уређењу дворишта.

Он је том приликом нагласио да је општинска власт успјела да ријеши проблем дефицита у буџету, те да "живот у Прњавору не стоји, нити стоји развој ове општине, што говори и примјер Дома здравља".

"Ово говори да уколико зачепимо све рупе кроз које је новац цурио, као што је урађено у општини Прњавор, свака локална заједница, али и Република Српска, могу да нађу довољне приходе за улагања гдје је то заиста потребно", рекао је Тадић.

Гатарић каже да очекује да ће радови на уређењу Дома здравља у потпуности бити завршени у наредних двадесетак дана.

Тадић је са Гатарићем данас посјетио и мјесто радова на проширењу Дјечијег вртића у Прњавору и новог објекта Основне школе "Бранко Ћопић", као и реконструисани објекат вртића у Доњој Илови.

Он је присуствовао и отварању локалног пута у Горњим Вијачанима, те положио вијенац на спомен-обиљежје погинулим борцима Војске Републике Српске и цивилима у одбрамбено-отаџбинском рату у граду.

СРНА

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Opsti Izbori 2014

Post by KAMIKAZA »

vrsta8472 wrote:
"Ово говори да уколико зачепимо све рупе кроз које је новац цурио, као што је урађено у општини Прњавор

Samo jednu rupu treba da zacepimo politicarima i novac vise nikada nece da curi. :)
Image :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Opsti Izbori 2014

Post by schwabo No1 »

Има ли ико да ме уштине!!!
Па ја живим у погрешном Прњавору! Готово 65 година ја мислио да живим овдје, кад оно ја живим тамо! А тамо је млого љепше него овдје, гдје ја живим. Е, хвала ти млађани, вјечити кандидату, што ми послије 65 година отвори очи и указа ми да живим на погрешном мјесту!!!

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Opsti Izbori 2014

Post by Iris »

ZMIJA wrote:ONI NE RADE NIŠTA, ZATO IM MI MORAMO POKAZATI KAKO SE TO RADI

Postoji jedna fina mudrost "bolje ne raditi ništa nego štetiti"!
E to upravo radite vi na čelu sa Milom Kratkim Partnerom, ŠTETITE REPUBLICI SRPSKOJ!
Za dobro ljudi koji ževe u njoj povucite se i ne nanosite više štetu, ne morate se ni povući moraćete otići poslije 12.oktobra.
A Savez za promjene ima konkretna rješenja i spremne izmjene zakona kojima će riješiti ovo zlo u našoj Republici Srpskoj, u prvom redu korupciju i kriminal sa spremnim Zakonom o porijeklu imovine!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Opsti Izbori 2014

Post by KAMIKAZA »

vrsta8472 wrote:


Тадић је након састанка са начелником ове општине посјетио Дом здравља, гдје су данас почели радови на уређењу дворишта.

https://www.youtube.com/watch?v=ENb2BiL ... iLrTKo#t=5 :D Direktno sa obilaska bolnice. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Opsti Izbori 2014

Post by spile_86 »

SDS platio PUP-u 50.000 KM za ulazak u koaliciju

Član Partije ujedinjenih penzionera i kandidat koalicije SDS-PUP-SRS RS za poslanika u Narodnoj skupštini Republike Srpske, Drago Borovčanin, izjavio je na tribini građana “Imate riječ” na Palama da je PUP dobio 50 hiljada konvertibilnih maraka od Srpske demokratske stranke da s tom partijom uđu u koaliciju.

“Pošto smo loše prošli na lokalnim izborima tražili smo koji će od dva brodića biti stabilniji. Smatrali smo da SDS ima jedan kontinuitet i s njima smo pošli i dali su nam 50 hiljada maraka i troškove tribina“, rekao je Borovčanin odgovarajući na pitanje iz publike “Koje funckije i pogodnosti su dobili vodeći ljudi u PUP-u za promjenu koalicionog partnera".

Tribina “Imate riječ“ na Palama održana je 9. septembra u organizaciji Nacionalnog demokratskog instituta na kojoj su, kako navode u ovoj nevladinoj organizaciji, "građani iskoristili priliku i razgovarali s kandidatima o njihovim ekonomskim programima, korupciji, zapošljavanju mladih, te o onome što će uslijediti ukoliko budu izabrani na predstojećim izborima".

Komletan video snimak možete pogledati na zvaničnom Јutjub kanalu NDI.

http://lat.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=121757

Locked