Politicke stranke u Prnjavoru

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by grlica »

VJESTICA wrote:Sjecas li se ti kami,kad je Nebojsa Jugovic javno rekao da ce podrzati one koji budu podrzali male akcionare?To se i desilo.Svrstavs li ti mene kami medju ove bijele vrane?Nemoj!ja sam pominjala drugaciju istinu i ti, ocito me nisi shvatio.Milorad Dodik je malim akcionarima sva vrata zatvorio i izignorisao ih maksimalno.Koliko se sjecam oni su bili i uz Tomasa,ali on nije shvatio koliko su oni ozbiljni...I ja pokusavam da shvatim politiku,ne ide mi.Za politiku vezem samo ogromnu nepravdu i izgovor za pljacku.
Gatarić je stvorio kult u Prndži to je evidentno :D Al Gatarić pripada taboru koji je pljačkao i varao državu u začetku --to što on nema veze sa pljačkom ne znači da su ovi NJEGOVI amnestirani. Mile je sve poštedio. On je baja on je kralj. Ignoriše Jugoviće jer neće da se zamara. Mile se baškari , zaebava , upisuju u umjetnost sa emirom ---Miletu smo mi tarlašika ---a tek Jugovići NEĆE ČOVJEK DA SE ZAMARA DA OTPETLJAVA KLUPKO KOJE NI NATPRIRODNA BIĆA NE BI USPJELA RAZMRSITI....

Sve ti je tu TRUHLO draga mi vještice __što ono rekoše oni naši :wink:
imam moćno pero - jezik srpski

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by grlica »

Mileta drže strranci da se razumijemo ! Stranci su ga i doveli to više znaju i prvačići s kojima se Željkica ponosi :P Stranci ga doveli stranci ga i skidaju.
Anam njima DUŠMANIMA ( strancima ) trebaju nakostriješeni Srbi , posebno među balijama , da sad ne lajem mislim ovim našim Bošnjacima. Stranci su za ovih 30. godina valjda završili fakultet ili tajni zadatak zvani BOSNA!
Tako da oni vrlo dobro čuvaju mir u regionu tj . u Bosni.
TZV. PRIVID MIRA -- oni su tu :? lociraju se , obilaze , prate , posmatraju ...
Mile je igrač ( to su mu šefovi) zato najviše i grmi na njih . Demokratija je :D
To je kad čovjek može da govori šta hoće al mora da sluša. Možda se Mile čak ne bi ni separatisao , možda bi bio dobri vladar i jaran sa ovom još dvojicom stranih plaćenika. To ne paše stalnom stanju napetosti , ambijentu na internet portalima. Mi volimo mržnju , nama se sviđa da prkosimo , mi smo bosna ponosna i prkosna :lol:
PRKOS TO NAM JE ZAŠTITNI ZNAK zato sa nama može da radi svako ko šta hoće.
Tako da je svejedno ; da li glasati , za koga glasati -- samo dodatni trošak ,osim ako ima ko da te časti za glas.
Pobjediće onaj koji više paše anam njima strancima :D
imam moćno pero - jezik srpski

vjeverica
Posts: 32
Joined: 01.11.2013. 20:53
Location: drvo

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by vjeverica »

Tacno u ovom gradu covek ni ne moze ostati normalan... Ko bi svima udovoljio, taj se definitivno nije rodio... Blago vama kad vam je jedini problem u zivotu t kome ce Jugovici dati podrsku... Mada kad god su nesto uradili vi ste ih napadali pa posle nekog vremena falili... Tako je bilo i za banju Kulasi napravili ste od ljudi divljake koji upadaju sam na tudji posed, koje treba da citav bataljon policije izvede ma najgori su ispali, da bi kasnije kad su uredili banju kako niko nije ni ocekivao i pokazali da se svasta moze uraditi krenuli sa hvalospjevima... Nazalost danas se bez politike ni jedna cistacica ne moze zaposliti u skoli, a kamoli da se moze ostvariti nesto vise, nazalost svi moramo imati NEKU partijsku knjizicu... Jedino sto ja zakljucujem na ovom forumu da su vama forumasima ocito samo Jugovici trn u oku, samo mi nije jasno zasto niko od vas to i njima sam ne kaze???????????????????????? Kad ih sretnete ispricate se s njima kao da ste najrodjeniji, ivi onda nesto moralisete??????

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by VJESTICA »

grlica wrote:
VJESTICA wrote:Sjecas li se ti kami,kad je Nebojsa Jugovic javno rekao da ce podrzati one koji budu podrzali male akcionare?To se i desilo.Svrstavs li ti mene kami medju ove bijele vrane?Nemoj!ja sam pominjala drugaciju istinu i ti, ocito me nisi shvatio.Milorad Dodik je malim akcionarima sva vrata zatvorio i izignorisao ih maksimalno.Koliko se sjecam oni su bili i uz Tomasa,ali on nije shvatio koliko su oni ozbiljni...I ja pokusavam da shvatim politiku,ne ide mi.Za politiku vezem samo ogromnu nepravdu i izgovor za pljacku.
Gatarić je stvorio kult u Prndži to je evidentno :D Al Gatarić pripada taboru koji je pljačkao i varao državu u začetku --to što on nema veze sa pljačkom ne znači da su ovi NJEGOVI amnestirani. Mile je sve poštedio. On je baja on je kralj. Ignoriše Jugoviće jer neće da se zamara. Mile se baškari , zaebava , upisuju u umjetnost sa emirom ---Miletu smo mi tarlašika ---a tek Jugovići NEĆE ČOVJEK DA SE ZAMARA DA OTPETLJAVA KLUPKO KOJE NI NATPRIRODNA BIĆA NE BI USPJELA RAZMRSITI....

Sve ti je tu TRUHLO draga mi vještice __što ono rekoše oni naši :wink:
Glupo je reci da Mile nece da se zamara Jugovicima.Jugovici zastupaju interese malih akcionara kojih ima nekoliko hiljada i ne samo akcionari,nego svaki obican gradjanin bi trebao da zasluzuje paznju jednog predsjednika.Al posto je nas predsjednik stalni posjetitelj korida,dolazim do zakljucka da mu paznju vise privlace bikovi nego gradjani.Doduse Cana pozdravi Tadica,uz stih"evo mene evo mojih..."umjesto njega,na sta on demonstrativno napusti sator :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005Nije ni cudo sto mu bikovi vise privlace paznju Aaaaaaaaaj BJEZTE LJUDI GDJE GOD,SAMO BJEZITE!!!
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by grlica »

Vještice , za Burek stranku najbitnije u ovom trenutku jeste da nanjuši ko će pobijediti u oktobru. :D :wink:
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by KAMIKAZA »

Image
Miris Dodikovog bureka se vec siri .... :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by ZMIJA »

KAMIKAZA wrote:Miris Dodikovog bureka se vec siri ....
Dodik je kao Isus, vaskrsao teći dan nakon,raspeća u Prnjvoru.Sada i ''Rimljani''prelaze na novu vjeru.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Politicke stranke u Prnjavoru

Post by vrsta8472 »

Image

И поста популаран!


Al' jednog dana za Ibru cuse
ljudi sa estrade
i pocese njuskati po nasoj mahali

Svaki Ibri pice placa
svakih deset prsta Ibrinih hvali
Ibro poce pricati o parama, o slavi
mi ga odgovarasmo, Ibro, ne budali

Ti si nesto drugo
ti harmonikom lijecis bol
na estradi sve je lazno
na estradi sve je fol

Samo da ti kazem nesto za Ibru
dodje Mercedes po njega i on ode
ode u harmonicare i posta popularan
eno ga, isp'o u novinama, s oba Halida se slik'o, s Brenom bio, jest, majke mi

Pa on je vuk'o curu nosila bedj da joj se zna prednja strana
a sad sve noge do krajnika
ozrenka, daj nam dvije pive
i reci, Boga ti, muzici malo tise

Samo, nije nesto
ali ne da on da ga se daraci
mislim da ga daracu oni Sinanovci
ogulise ga od njega

Ali nije ni to
ne daju mu bolan da sevdah svira
ovo kriza, raja traze veselo
ko ce slusat' tudju muku

Ali jednog jutra
udje Ibro u mahalu sam
isti gari kuper, sve je licilo na san
na licu mu vise ne bi sjene
koju tuga pravi

Mahalu sevdah Ibro
nije mog'o da zaboravi
Ibro nije htio para
Ibro ce vazda bit' fukara

Neki odmah pocese da blate Ibrin lik
ali samo prava raja je znala
u cemu je trik
nije Ibro, jarane nas, fukara
Ibro ti je defakato umjetnik
svacas
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by grlica »

Na licu mu više ne bi sjene koju mahala pravi
belu košu , trobojnicu
ibro nije mogo da zaboravi...

vrsta kakve su ovo provokacije? Zašto jedan aktivista stranke broj jedan , momak u punoj snazi , GAtarićeve oči uši - zašto ne bi mogao da izazove Dragu Kalabića ?!
Evo predlažem da ja vodim tu emisiju. Imam ja i šminkere i stiliste --ja ću o svom trošku da se pripemim a vi plaćate put. Konačno da Burek stranka zatrepće pred kamerama :smt005
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by KAMIKAZA »

To ce da bude dvoboj Laerta i Hamleta :D pazite samo da ovi nasi ne pomjesaju maceve kao oni tada. :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by VJESTICA »

Zasto Darijo nebi mogao da izazove Kalabica?A ti Grlice,ne izazivaj!Znas i sama da tu nebi mogla prisustvovati samo kao voditeljica,i da bi ishod tvog vodjenja ovog duela bio tvoj duel sa Kalabicem,a publika bi imala nezapamcenu humoristicku emisiju... :D
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Politicke stranke u Prnjavoru

Post by vrsta8472 »

grlica wrote:
vrsta kakve su ovo provokacije? Zašto jedan aktivista stranke broj jedan , momak u punoj snazi , GAtarićeve oči uši - zašto ne bi mogao da izazove Dragu Kalabića ?!
Рече мудри владика Његош: “Ко на брду ак’ и мало стоји више види но онај под брдом.”

Грлице, ти стварно мислиш да је Драго ето случајно баш нашег форумаша прозвао и ето баш он опет случајно да му одговори. То тако види, ал' онај под брдом. Ал' онај на брду види све ово мало другачије. Реалност је да начелник када тада мора да себи спрема наслиједника. Не можеш до вијека бити начелник, само два мандата тј. 8 година. А за тих 8 година требаш да си створиш некога ко ће те замјенити. Мора да Драго зна нешто што ми не знамо, а друга ствар. Ево мени није промакло за ових 11 година на форуму скоро па ништа а да се тиче локалне политике. И ја не знам да је неко осим Синише Гатарића још позивао Драгу Калабића на ТВ дуел. И да га је онако, јавно прозвао и испод тога јавно потписао.

Грлице, ту су неке ствари које обичном човјеку буду безазлене а неким не. Ево преко овог саопштења, нема више човјека на прњаворској општини а и шире да не зна за нашег свједока.сарадника.

А мене ако се сјете за Дан општине сјете, ако не . . .



. . . биће ми мисао да сам једног човјека извео на прави пут!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by VJESTICA »

Vrsta,oprosti mi nezanam,kako se zvase onaj sto je bio razapet na krstu pored Isusa?Darijo sjeti nas se,svojih drugara sa foruma,kada budes nacelnik!!!
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by KAMIKAZA »

:D Ako Bog da sjetit ce se on nas,a ako ne cuce nas kao i ovi do sada. :)
Zamislite ovaj scenario 2020-ta godina,izbori,borba se vodi za svaku skemliju,a za glavnu se bore Vrsta i Svjedok.. :D Moram malo da sortiram misli,i probudim duhove u mojoj kugli,da vidim jel ima takvo nesto u skoroj buducnosti. :wink:
Bilo bi to super ,recimo 10.10.2020 duel stoljeca. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by svjedok.saradnik32 »

Морам те разочарати ками, мој први политички ангажман биће тек за 12.година. А апетити су много већи.Свим осталим хвала на лијепим жељама :wink: Тако немој да завађаш мене и Врсту, ја имам озбилјне планове у вези нјега.

:D :D :D :smt005 :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by VJESTICA »

Sto se mene tice,glas dajem Dariju!A moigla bi tebi iz te kugle i grlica da iskoci.
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Politicke stranke u Prnjavoru

Post by vrsta8472 »

Свједоче, па могао бих ти барем шофер бити или ако не будем, то барем курир :smt001
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by svjedok.saradnik32 »

Немо'ш шофер, заборавиш повћ' ручну :D да опет кола ,,оду низбрдо'' , а курир бојим се да не ископираш неке документе па да искористиш касније против мене. Ал неки савјетник већ би се могло причат.. :smt005 :smt005
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by KAMIKAZA »

svjedok.saradnik32 wrote:Морам те разочарати ками, мој први политички ангажман биће тек за 12.година. А апетити су много већи.
Znao sam da necu docekati da te kritikujem,cekas da pandrknem pa da se onda uvalis u neku fotelju. :D

svjedok.saradnik32 wrote: немој да завађаш мене и Врсту, ја имам озбилјне планове у вези нјега.
Tako mu je govorio i Drago Kalabic :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by svjedok.saradnik32 »

ааааа не бојим се ја за тебе још ћеш ти дуго јахат .... :smt005 :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by svjedok.saradnik32 »

Image
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by grlica »

VJESTICA wrote:Zasto Darijo nebi mogao da izazove Kalabica?A ti Grlice,ne izazivaj!Znas i sama da tu nebi mogla prisustvovati samo kao voditeljica,i da bi ishod tvog vodjenja ovog duela bio tvoj duel sa Kalabicem,a publika bi imala nezapamcenu humoristicku emisiju... :D
Vještice jesi ti smiješna :D ja se bavim politikom dugih 8 godina , tačnije od kako sam se udala (muž me navukao na tu mističnu rabotu --dok me vido , reko je --ti si za politiku :D ) i ja ko svako žensko :? pristanem :D

Odakle ti ideja da bi ja imala duel sa Kalabićem :shock: Ti kao voditelj moraš da smiruješ strasti a ne da ih potpiruješ :wink: Ja bi našeg svejedoka uvela negdje poslije 15. minuta , i to bi ga najavila bolje no Lepu Brenu , a do tad bi malo proćaskala sa Dragom: kako mu se sviđa Sarajevo i tako ...šta ima kod tebe i šta ima još.. :D

Ja sam nova zvijezda na političkom nebu i meni zapravo treba promocija Burek stranke pa bi se na taj način ogrebala za besplatne TV - nastupe :D a ne da napadam Kalabića za neka radna mjesta do penzije i mimo zakona.- Pa zar ti to liči na mene ---nije to moj stil 8) draga vještice ?!
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by KAMIKAZA »

Eeeee bas steta sto necu docekati te izbore gdje ce Vrsta i Svjedok da se suoce :smt022 a kako bi bilo da mi to malo pozurimo, da okrsaj bude 2016-te godine,pa da i ja dobijem jos jednu sansu da tracam novog nacelnika,bez obzira koji pobjedio,ja sam materijal pripremio. :D A ovi iz Burek stranke ce za sada samo da igraju pod satorom,onako po stolovima omamljeni pivom i volovima. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by grlica »

Lapiš Kami, ko otvorena komadara.
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Politicke stranke u Prnjavoru

Post by vrsta8472 »

Кад неће мој брат просвјета да постави од Васковића блог, морам ја.

http://slobodanvaskovic.blogspot.com/20 ... dio-u.html
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Post Reply