Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Eye je krenuo trapavo po temama :smt002
Razvrstao je naivne od monstruoznih..na jednoj temi je ostavio trac, a na drugoj temi se gnusa ako Iris napise sta je cula takodje u gradu. Omalovazavanje drugih je najbolji nacin da izgubis svaki kredibilitet.

Nije u redu sto neko po svaku cenu zeli da napravi zavrzlamu, a ozbiljne stvari pretvori u zabavu.
Nacelnik je i u ovoj situaciji istupio za svako postovanje. Nije se izmakao, vec u potpunosti stao iza svojih odluka i dao jasan i nedvosmislen stav o svemu!!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Јулија, начелник је био коректан. Нема шта ту да се мисли. Да ли је знао или не, стварно не могу да потврдим мада никада није званично обавјештен. Имам доказе и могу доказати да је знао, али због овог човјека то не могу да урадим. Ипак све ће ово проћи, и мораћемо се погледати у очи.
sovac wrote:
Уз извињење на овако дугом посту морам да напишем још нешто.
Није Ведран сам ушао у овај пројекат, нити ће сам бити одговоран ако случајно од њега ништа и не буде.
Прњавор је одувијек био специфична средина. Ко год нешто покрене, почне се истицати, таласати, моментално многима постаје трн у оку. Али само ако се ради о некоме одавде. Ако нешто слично уради неко са стране, то је узвишена ствар. Нешто у нама (можда у води?!) лакше прихвата успјех са стране, него наш властити.
Надам се да су дошла времена да се тог усуда ријешимо. Нормална времена...
Не пишем ово да бих бранио Ведрана. Ми смо чак и политички противници.
Браним идеје, браним уложени труд, енергију. Не мора политика да буде у све упетљана, не треба да тражимо начин да се дијелимо, напротив.
Хвала совац :smt002
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Ne sumnjam da je Vedran, iako ga ne poznajem lično niti sam ga ikad srela bilo gdje, u ovu akciju krenuo dobronamjerno, ali onda se pojavilo iskušenje kojem očigledno nije znao da odoli i zaletio se.
Ali mene u suštini zanima zašto su gradjani RS dovedeni u situaciju da za liječenje prose. Zar nije obaveza Fonda ZO da plati liječenje ako je liječenje nemoguće u RS? Zašto uopšte uplaćujemo doprinose. Čuj platili oni 30%. A ostalih 70% nek skupi narod. Pri tome naš bivši ministar kupuje stanove po bijelom svijetu u komšiluku Novaka Djokovića!

eye
Posts: 8
Joined: 02.08.2002. 13:05

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by eye »

Kakvo crno iskušenje o čemu ti umno bolesna ženo pričaš, šta je on uzeo iz ove humanitarne akcije?
Šta je on prisvojio iz ovo grada?
Da nije otpustio radnike iz Sloge pa napravio sportsku dvoranu?
Da nije ugasio Metalku pa napravio stambenu zgradu?

Proće ovo sve, vidjeće se koliko ste bijedni!!!

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Eye, oči moje lijepe što si ti toliko nervozan!? Nije ti to dobro za ten! :D
I samo te molim da u svojim komentarima prestaneš da omalovažavaš ljude zbog bolesti, to je jadno!
Duševni bolesnici, kako ti kažeš umno bolesni ljudi, su ravnopravni članovi svake društvenen zajednice i nije lijepo da ih "prozivaš" na bilo koji način!

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by aquarius »

Iris wrote: ali onda se pojavilo iskušenje kojem očigledno nije znao da odoli i zaletio se.
Ne želim da zvučim kao Vedranov advokat, jer njemu advokat ne treba, nego me stvarno zanima imaš li ti dokaze za svoja nagađanja ili je to rekla-kazala ?

Ovo oko Fonda apsolutno podržavam.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Ајд Ирис не лупај глупости. Питај људе који су били нон стоп са нама 2 мјесеца wandet и шипрагу, да ли је тако било.


И друга ствар, да мало скренемо са теме. Објавио сам спортске биографије од свих кандидата из анкете, и тражио сам слике од Синише из његове спортске каријере да објавим са биографијом као што сам урадио и са осталима. Нисам добио, само зато код Синише нема слика. Вјерујте ми није ништа лично. И одмах добијам поруке да сам то намјерно урадио, да сам против начелника. Стварно нисте нормални!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by grlica »

Баш те брига врста , посато си популарнији од начелника , бар на форуму , једино си се требао мало доћерати за ону телевизју --- онако ко у пиџами .
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Грлице, на боловању сам. 22.јануара сам оперисан а ово ме баш сада потрефило док не могу мрднути до куће. Само до Д. здравља идем, па није ни чудо што изгледам као у пижами!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Aqua, u našem kraju se kaže "Što se priča ili je bilo ili će biti" ili "Gdje ima dima ima i vatre" !
Vrsta, znam ja da bi ti sad rado da skreneš sa teme ali eto nama se baš sad ne skreće s teme :)
I stvarno si kao neka seka persa sad tu pominješ svoju operaciju, kad god te neko pritisne uza zid ti se iznenada razboliš i to javno objaviš!
Prestani igrati na kartu sažaljenja, budi malo "muško"!

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

P.S. I duže od 7 dana tj.5 radnih dana na bolovanju poslije op.??? To mora da je bila teška op., ili Vrsta ti si i na neopravdano dugom bolovanju!? I to bi trebalo da se provjeri :D :D :D :D

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Jel ima neko nesto dobro za gripu ??? :smt073
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Hirurg »

Vrsta na tvom mjestu bi tuzio ovu ludacu IRIS za klevetanje. I to za dobru odštetu!!!! Pa bi se naucio la pameti posto su ovde sve neke trandze!

Poslato sa "Note 3" uz pomoc TAPATALK aplikacije!

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Kami, ja sam pristalica prirodnih lijekova, dakle za grip ide preznojavanje! :wink:
PseudoHirurg, hvala na ideji! Koliku ću ja tek odštetu da dobijem kad tužim neke odavde :D :D :D

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by grlica »

Iris wrote: I stvarno si kao neka seka persa sad tu pominješ svoju operaciju, kad god te neko pritisne uza zid ti se iznenada razboliš i to javno objaviš!
Prestani igrati na kartu sažaljenja, budi malo "muško"!
Е султанијо бел га прећера! Ето ја заиста видјех да човјек није добро, нисам имала појма да је оперисан (као у пиџами) а ти баш немаш мјере :?
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by corkan »

Ajde gospođo Iris malo oladi drži se ti svoga načelnika,a Vrstu pusti na miru da čovek ozdravi.
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by VJESTICA »

:smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023 Grlice,corkan,Hirurg,Eye
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Iris wrote:Kami, ja sam pristalica prirodnih lijekova, dakle za grip ide preznojavanje! :wink:
:smt100 Pa pomagaj sestro,nemogu sam da se uznojim. :D Zamnom dok neko kera ne pusti ja se neznam uznojiti. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Stižem, samo da uzmem pancir i šljem :D

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Ti si kao onaj djed kad kaze Radosavu :"cim vidis da nose sljemove na glavama u njemackoj si." :D Ne ides u Ukrainu vec na zapad ovdje je seksualna revolucija a ne ta za koju si se spremila. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Ma na Forum ne idem bez šljema i pancira!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

A to,pa kod ovih na forumu je vazno zastititi glavu,a kod mene :oops: jojjjjj ne mogu sad da kazem,sramota me. :D

Novcanik,eto proso me stid. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

http://prnjavor.info/sportska-biografij ... ic-karate/

Добио сам и од Синише слику.

Хвала :smt002

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svraka »

Велики шампион! Понос свих нас!

tibaldo
Posts: 86
Joined: 21.06.2014. 08:16

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by tibaldo »

Svaka cast na impresivnoj sportskoj biografiji,ali zna li neko ko je klinac pored Gatarica???
Neke se bitke moraju voditi više puta da bi se dobile

Locked