Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by corkan »

KAMIKAZA wrote:Sta kaze Spirutuozni,Veterinar. :D E jebes ovakvu politiku,dok smo je mi bravari vodili znao se bar neki red . :)
Špirić je Arschloch kaže Doktoru šta ti znaš ti si veterinar.
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Tako se to radi, ubacuju se riječi na stranom jeziku, poznata mi je ta karakteristika ljudi koji su malo naučili neki drugi jezik a svoj nikad. Ali za pohvalu je Ćorkane što bar znaš da se u tom jeziku i zajedničke imenice pišu velikim slovom.
E sad ako uzmemo da veterinarski fakultet traje 5 godina tj.10 semestara, te da se nakon toga završi i neka spec.pa akademske studije magistarski i doktorsi, a ekonomski fakultet traje 8 semestara i nema specijalizaciju, samo se nameće ko od te dvojice ima više škole.

sifra
Posts: 245
Joined: 08.07.2013. 14:05

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by sifra »

Draga Iris, može li vodoinstalater da ti razvodi struju po kući?
Može, naravno ali kako :D
Alea iacta est!

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by schwabo No1 »

Драга Ајрис,
добро би било да мало престанете да се борите за нашег начелника и пустите га да ради свој посао. Бојим се да ће на крају проћи као онај савез за преваре, за који се тако здушно бористе!

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Zašto se brinete? Suviše sam ja nebitna da bih bilo kome donijela korist pa samim tim i štetu :wink:

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Kompleks nize vrijednosti. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Ma sto posto Kami :D :D
Mijenjaj diplomu za dr spec.psihijatar ili bar za dipl.psiholog!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Ja pa tri mjesta prazno i onda Dabic pa Andrej Kurpatov. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »


Прњавор сваким даном добија све више и више изглед европске средине, доказ да се са минималоно новца може учинити максимално.
Све честитке начелнику др Синиши Гатарићу као и ТО. На оваквом пројекту.
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

sifra
Posts: 245
Joined: 08.07.2013. 14:05

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by sifra »

A jesmo mi to ušli u Ojropu? :D
Alea iacta est!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Image
Nigdje satora,nigdje zastava,nigdje kuca,nigdje naroda.... :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by corkan »

Za ovakav veliki projekat je trebalo malo veća bačva i barem jedan kilogram kestena.
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »


Пшеница са привредницима о економској сарадњи




Амбасадор Словачке у БиХ Јан Пшеница разговарао је данас са начелником општине Прњавор и локалним привредницима о могућностима успостављања економске сарадње између словачких и овдашњих привредника.

Амбасадор Словачке је истакао да је дошао у Прњавор да се упозна о ситуацији у овој општини и да подржи економске интеграције у БиХ.

Он је изразио задовољство што је Прњавор већ кренуо путем реформи.

"У разговору са предузетницима чуо сам њихова мишљења и сугестије. Видјећемо какав ће бити резултат свега тога и у којој мјери ће предузећа из Словачке и Прњавора имати могућност за бољу сарадњу", рекао је амбасадор Пшеница.

Начелник општине Прњавор Синиша Гатарић каже да је састанак са словачким амбасадором био плодотворан, непосредан и директан.

Гатарић је рекао да је Прњавор у амбасадору Пшеници добио новог пријатеља, те очекује да ће он у оквиру својих могућности направити одређене контакте са локалном управом и привредницима.

СРНА



Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by bičbožiji52 »

Kad Prašatalo zaparaši, svi ćemo osjetiti plodove ti plodotvornih dogovora,poput onih kad je taj isti Prašatalo doveo i turskog amasadaora u Prnjvor ,u evropski Prnjvor :smt005 :smt005
Gdje su ti turski slovački i ini privrednici, i šta su konkretno uradili u Prnjvoru na otvaranju nekih radnih mjseta ?
Kurtoazni posjeta, i ispraznih razgovora,već smo se toliko puta naslušali.
O kakvim ekonomskim integracijam u BIH,govori ambasador Pšenica ?O kakavim reformama u Prnjvoru zbori uvaženi gospodin ambasador?Šta se ima u Prnjvoru reformisati,kad je Prnjvor u privrednoj stagnaciji godinama,kad su prnjvorski privredni kolketivi nestali u pljačkaškoj privatizaciji poput bivšeg Unisa,Metalke,Sloge,Pionira,Jelšingrada,Kožare?!
Jeli reforma možda najviša stopa oprezivanja u Prnjvoru ?Jeli reforma što i ovo malo,što se batrga u privrednom sktoru,bježi sa prostora ove opštine gdje je privredni ambijent povoljniji ?
Nama ne terbaju lažne manifestacije i velike evropske priče,o nekom privrednom zaokretu u Prnjvoru,bez konktetni primjera,i konkretni ugovora i dogovora privrednika,prije svega.Bolje bi bilo otići do Kotor Varoša i tamo se informisati kako je taj mali i nerazvijen gradić riješio svoju privrednu kartu i skoro u stopostotnom procentu riješio pitanje nezaposlenosti.
Derventa je naša susjedna opština,opština koja je poslije Vukovara bila najrazoreniji grad u bivšoj Jugoslaviji,pa je u svom privrednom i svakom drugom smislu trenutno daleko ispred Prnjvora,to je žalosno, ali je tako sviđalo se to kome ili ne.
Mi se havalimo sa kotićem i Ginism,a Kotor Varoš sa 1.500 zaposlenih samo u jednoj tvornici obuće,poput naše bivše Sloge.
Doboj i Prnjvor su postali mjesta gdje je privredni razvoj,u odnosu na neka ranija vremena postali privredni patuljci, i gdje će se morati u nekom budućm vremenu kernuti ne u reforme i ekonomske integracije,jer nemamo ništa ni za reformisati ni za integrisati,već u ozbiljan zaokret, kako bi se otvorili neki novi proizvodni pogoni i doveli neki domaći ili strani invstitori,ali bez Prašatala i njemu slični šupljih ambasadorski i evropski provodadžija,koji smo gledaju svoga posla i svoga ličnog intersa.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Одг: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

Ови есејисти на форуму би хтјели опет за начелника неку "филијалу"... па од силног једа испадају овакв исконструисане глупости. [emoji41]

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by bičbožiji52 »

Lijpljenje plakata je pršlo,došla varljiva jesen. :smt006
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Одг: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

Да.. варљива и незгодна... [emoji41]

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by bičbožiji52 »

Kako za koga !
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »


У сусрет 60, јубиларном Избору десет најбољих спортиста Републике Српске


Image

Јубиларни, 60. Избор десет најбољих спортиста Републике Српске биће одржан крајем децембра, а начелници општина Котор Варош и Прњавор Далибор Вучановић и Синиша Гатарић истакли су задовољство досадашњом сарадњом са организатором ове манифестације „Гласом Српске“.

- Хвала „Гласу“ на указаном повјерењу и наставићемо сарадњу која је до сада била одлична, не само кроз манифестацију Избор спортисте. Посебно смо заинтересовани да будемо дио 60, јубиларног издања Избора десет најбољих спортиста и вјерујем да ће „Глас“ оваквим манифестацијама убудуће наставити да промовише спорт и Републику Српску. Надам се да ће неко из моје општине у будућности понијети ласкаву титулу – изјавио је Вучановић.

Начелник Прњавора некада се активно бавио каратеом и 1997. године изабран је за најбољег спортисту Српске.

- Захваљујем „Гласу Српске“ који има визију и жељу да афирмише спорт који детерминише снагу друштва. Ријетка је ситуација да сиромашна друштва, као што је наше, имају успјешне спортисте. Валоризација резултата неког спортисте вриједна је помена и оно што се не запише, као да се није ни догодило. Сваком спортисти драго је кад се признају и награде његови резултати те сваки од њих постаје уважен у својој средини, што сам и ја осјетио, сада већ прије доста година. Подржавали смо и подржаваћемо ову манифестацију која је у том дијелу године једна од најафирмативнијих манифестација у медијском смислу – изјавио је Гатарић.

Директор „Гласа“ Борис Дмитрашиновић захвалио је начелницима који су препознали значај велике спортске приредбе.

- Досадашња сарадња била је на одличном нивоу и вјерујем да ће таква бити и у будућности пошто бисмо ми без партнера тешко организовали манифестацију која је на понос свих нас – истакао је Дмитрашиновић.

Глас Српске

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by corkan »

просвјета wrote:Ови есејисти на форуму би хтјели опет за начелника неку "филијалу"... па од силног једа испадају овакв исконструисане глупости. [emoji41]
Najbolji naš načelnik će u drugom mandatu sve da uredi, svi će da se zaposle i biće to naprednija opština od Dervente a za Kotor Varoš da ne spominjemo, oni mogu samo medvede da uzgajaju!
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Нови каменолом, толико за вечерас. Сутра настављам . . .
Инвеститор: "МГ МИНД" д.о.о. Мркоњић Град Израђивач студије: "В&З-ЗАШТИТА" д.о.о. Бањалука Мјесто и датум: Прњавор, 24.10.2014. године
ОБАВЈЕШТЕЊЕ


о поднесеном захтјеву за одобрење Студије утицаја на животну средину пројекта за експлоатацију техничког грађевинског камена перидотита на лежишту "Љубић", општина Прњавор.

1. Погон за експлоатацију техничког грађевинског камена перидотита на лежишту "Љубић" укупне површине експлоатационог поља сса 39,6 ha припада МЗ Дренова која у административном погледу припада општини Прњавор.

2. У Студији утицаја на животну средину за погон за експлоатацију техничког грађевинског камена перидотита на лежишту "Љубић", истакнуто је да се реализацијом предметног пројекта могу обезбиједити потребни услови за заштиту животне средине и да је пројекат својим функционалним и техничким рјешењем безбједан у смислу утицаја на животну средину. Инвеститор је дужан да испоштује све мјере спречавања, смањивања и ублажавања евентуалних штетних утицаја на животну средину, а који су наведени у Студији.

3. Бесплатан увид јавности у захтјев и Студију обезбијеђен је у просторијама општине Прњавор.

4. Јавна расправа одржаће се дана 26.11.2014. године у малој сали Јавне установе центар за културу, Прњавор са почетком у 11 часова.

5. Рок за подношење писмених мишљења и примједби о захтјеву и Студији утицаја на животну средину погона за експлоатацију техничког грађевинског камена перидотита на лежишту "Љубић", Општина Прњавор је 30 дана од дана одржавања јавне расправе.

6. Адреса на коју се могу доставити мишљења и примједбе о захтјеву и Студији утицаја на животну средину погона за експлоатацију техничког грађевинског камена перидотита на лежишту "Љубић" је Министарство за просторно уређење, грађевинарство и екологију Републике Српске, Бањалука, Трг Републике Српске број 1.

Министарство за просторно уређење, грађевинарство
и екологију Републике Српске Бањалука, Трг Републике Српске број 1
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Magyar »

Znaci tako. Ajd dobicemo asfalt i bijele linije. Mozda se presvuce ona ulica od bivseg Karmena do Tasine pumpe. Sad u ovoj turi nije moglo, iako je sigurno vise devastirana od one prema pravoslavnoj crkvi. Ali mozda nece ni u novoj turi jer tamo zivi puno muslimana, ne vole njih ovi nacionalisti na vlasti!
Last edited by Moderator on 25.10.2014. 09:52, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Јел' ово неки нови каменолом или постојећи? И што је та Јавна расправа баш тада када нико не може да дође? Сриједа у 11h?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Zašto ti tvrdiš da je to vrijeme kad niko ne može da dodje?
Ko je zainteresovan može uzeti i slobodan dan na poslu pa doći. isto kao i što radimo i u većeni slučajeva kad moramo nešto obaviti.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Овакве ствари би се требале организовати, онда када највише људи може да дође.

Нпр. сигурно нико неће причати о овоме.

Image

Ово је сателит снимио 17.06.2012-е

Шта мислиш колико је до сада затрпано?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Locked