Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Mozete zamisliti spadala,taj Spirutuozni je svima dao po 3000 a meni samo 500,dabogda mu za lijekove bilo ono sto je meni sirotom oteo. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by corkan »

Baja je plaćao još i više a Željka je slabo častila pa joj se stolica iznakla!
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by bičbožiji52 »

corkan wrote: Željka je slabo častila
Dok je Željka spašavali/častila/ pomagala poplavljene,Mladaen Ivanić je bio u banji u Srbiji,ovo joj je nagrada od Srba,koja svakako nije adekvatna nagradi Bošnjaka, kojom su častili Ivanića nesrpskim članom Predsjedništva BiH.
Demokratski nema šta. :smt005
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Nas problem je sto se nama serviraju na izborima,liste sa birokratama a ne sa politicarima kao sto bi to trebalo da bude,Zeljka je birokrata,kao i Ivanic ,e sad kako je doslo do ovog preglasavanje je upitno,ali u svakom slucaju su oni koji su ih imenovali znali da nece pobjediti politicar,cilj je u svakom slucaju postignut,Dodik nema vise apsolutnu vlast na svim nivoima,ali dali je Ivanic bio resenje problema to je tesko reci,uglavnom bit ce napeto svih cetiri naredne godine,ako izdrzi,ali ja mislim da ce biti prijevremeni i da ce se sve drugacije odvijati,svi su shvatili da se Dodika ne moze sklonuti mahanjem metlom,nije on macka. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

sifra
Posts: 245
Joined: 08.07.2013. 14:05

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by sifra »

Može li neko da predstavi konkretno, gdje je to Ivanić dobio bošnjačke glasove?
Alea iacta est!

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by grlica »

U Republici Srpskoj šifro :D Vi stvarno ne vjerujete Domovini :smt005 pitate se od kud to :P treba vas dovesti u Šeher da vam sve bude jasno. Ja sam navijala za SDS samo zbog Šehera al eto i mene ispali taj tamo neki PDP a SP u Prndži odavno :wink: a sad kad baciš oko ,šifro, ispade najbolje biti ta neka srednja struja ili tzv. treći
U JEDINSTVU JE SNAGA poručio Bakir svojima , a kad se sve stavi na vagu vremena i bosanskih gluposti poručio je Bakir to NAMA :roll: a kod nas mašala tri struje prosrpski vazda a nikad po srpski da se Srbi slože...
tako stvari stoje kad se pogleda sa vrha :idea:

i još da dodam da bi ja ujedinila sve te lopove u jednu stranku , NOVI SDS npr. super zvuči :D spojila bi i Milu i Želju i babu Bosu i starog Tadu,sve u jednu stranku: NOVI SDS ---to umjesto onog bureka, nek se nauče da prvi smotaju jednom tu čuvenu srpsku pitu :D i naravno serviraju malom babinom :lol:
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

grlica wrote: tako stvari stoje kad se pogleda sa vrha :idea:
Opaaaaa,Djurdjo,pa ti si se popela na vrh.. :) Hajde salazi dolje medju narod dok te nismo roguljama skinuli. :smt077
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by grlica »

Ma nisam još :? Dve godine ima , kako ga osvajam , tralala . Danas sam bila najbliža , još samo 4 kilometra sa ove naše strane ... đe golet pusta ...
Image pred vama je Romanija Ravna

a on je još uvijek daleko


Image
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

:D Ja mislio da si se popela ne neki drugi vrh :D i da si konacno dobila posao,pa da ces malo i ovu nasu raju sa foruma probiti :smt017 uf majku mu ,neznam dal se kaze probiti,ali ti znam da znas sta sam mislio. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

NemanjA wrote:
vrsta8472 wrote:
NemanjA wrote: Mile vise nije car :D :!:
Док год буде Миле састављао Владе, а ви будете опозиција. Биће вам цар :smt002

Mozda tebi :smt005 :smt005 :smt005
Мени није, али онима којивга толико спомињу - изгледа да јесте :smt002
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by grlica »

Najvažniji vrh Republike Srpske je cilj :) Od posla nema ništa Kami, ne moraš za to ni pitati :? postavili su takav zakon u ruke direktora da nemam čemu da se nadam :( jer s direktorima ne pijem kafu . Sad se bavim: RS , vrhovima , kradem trenutke sreće od sumorne svakodnevnice i besparice.Borba protiv robovlasništva mi je jednako bitna kao onaj vrh. Onomad kad se vratih kući ,čim sam ugledala Trebević ,shvatila sam da ne mogu ni tu da se popnem a kamoli na kakav drugi vrh :|
No , nikad ne treba odustati :D sad imam zadatak makar Vrh Trebevića osvojiti , ko zna , kad se ponem na taj vrh možda mi ostali i ne budu toliko daleki kao sad...
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

KAMIKAZA wrote:Nas problem je sto se nama serviraju na izborima,liste sa birokratama a ne sa politicarima kao sto bi to trebalo da bude,Zeljka je birokrata,kao i Ivanic ,e sad kako je doslo do ovog preglasavanje je upitno,ali u svakom slucaju su oni koji su ih imenovali znali da nece pobjediti politicar,cilj je u svakom slucaju postignut,Dodik nema vise apsolutnu vlast na svim nivoima,ali dali je Ivanic bio resenje problema to je tesko reci,uglavnom bit ce napeto svih cetiri naredne godine,ako izdrzi,ali ja mislim da ce biti prijevremeni i da ce se sve drugacije odvijati,svi su shvatili da se Dodika ne moze sklonuti mahanjem metlom,nije on macka.
Velika je razlika između Željke Cvijanović i Mladena Ivanića u svakom pogledu.Željlka Cvijanović je novo lice na političkom nebu ,a zašto nije pobjedila na ovim izborima,mnogi će spoznati nakon izvjesnog vremena.Mladen Ivanić je kukavičije jaje koje je podmetnuto Srbima,a koje su podmetnuli Bošnaci zajedno sa SDS om,kja je potpisala političku dekleraciju sa bošnjačkim političkim strankama o budućem političkom djelovanju.Projekat stranaca o rušenju Dodika sa izborm nesrpskog člana Predsjedništava BiH nije u potpunosti uspio i slijede dalji koraci tog neostvarenog koncepta rušitelja Republike Srpske.
Ova šarada CIK oko prbrojavanja glasovai i odugovlačenja,proglašenja zvaničnih rezultata,treba sviju da zabrine, a posebno Srbe s ove strane Drine.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by nenad 10 »

Ma nije to u pitanju .Kradete pa vam preslo u naviku pa marisete i za izbore.Nije Dodik ni stvarao RS pa da je tako strasno cuva,vlast je problem jer je slatka.Krades,otimas a niko ti nista nemoze.

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by diablo »

Image

Image

Image

RADOVI U KRUGU DOMA ZDRAVLJA SE NASTAVLJAJU! INFO. ZA ONE KOJI SU BILI SKEPTICNI I MISLILI DA CE SVE STATI NAKON IZBORA! HVALA, NAČELNIČE!
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »



Još jedan dokaz da sve što radi naš načelnik radi samo na dobro svih gradjana opštine i da nema nikakve veze sa predizbornom kampanjom!
Živ i zdrav nam bio još godina sto!

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by corkan »

Svaka čast za Načelnika,samo ga nepuštajte da gostuje na TV programima,pretvara se u babu tračaru! :mrgreen:
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Ваистину је најбољи :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Jeste, najbolji je!
Od sada će sve češće gostovati u TV emisijama, jer ima šta da kaže, iskren pošten čovjek neokaljanog obraza! Znam ja da se nekima ne da slušati istina jer istina najviše boli, ali zbog naroda Republike Srpske istina se mora reći i slušati!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Sta kaze Spirutuozni,Veterinar. :D E jebes ovakvu politiku,dok smo je mi bravari vodili znao se bar neki red . :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Може ли да се види тај Уговор између донатора и општине. На К3 су били само неки дијелови уговора.

Image

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Ja nisam strucnjak,ali mislim da je malo 5 cm habajuceg sloja za saobracajnicu u nekom dvoristu ide ,ali dzada,nebi rekao da moze,sto se kaze i ako je dzabe treba da ispunjava standarde.Ispade tanko kao da mazu eurokremom. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Ugovor su potpisale dvije strane,valjda su se ispoštovali neki standardi,ako je auto put građen bez određenih standarda i dozvola ,to se nebi trebalo dešavati u gradskim ulicama. Urađene su sve prdrdnje i pripreme,sa pratećim odgovarajućim elementima što podrazumijeva jedna ulica,od pripdajućih trotoara ,ivičnjaka,podzemnih instalacija,horizontalne i vertikalne signalizacije, kao i pripadajućih rasvjetnih tijela,nije ovo seoski predizborni puteljak koji se asvalatira peko zelenih površina,gdje do sledeći izbora iz asvalata nikne trava.Pa neka neko kaže da od auato puta Pranvor,nema direktne i indirektne koristi.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Zasto se ovo radi od izvodjaca,pa zato sto se krece u izgradnju drugog djela koji ce znatno vise da nam udari na infrastrukturu,jer sad ce da se radi skoro kroz grad,ja nisam podcjenjivao ulaganje i zalaganje,ali da nam to ne zamaze oci pa da ne mognemo kvalitetno reagovati kad se podje raditi drugi dio trase,zima ide ,pocinje se sa radovima,a neki su zaboravili kako se plivalo po mulju koji je prekrivao puteve.Druga stvar koja mi je zapela za oko je to,sto se jako malo radi na pomoci onima koji su naj vise pogodjeni ovim auto putem,a to su Vijacani, G.Vijacani, Drenova, Kremna....eto ako je za utjehu ,malo se ulozilo i u Vukovice,ali po meni je nedovoljno.Pitam se samo sta ima neka ulica u gradu sa tim ljudima i mjestima koja sam nabrojao,da bi se doniralo njima a ne ovima koji su pretrpjeli stetu.Osim toga donacija nije odsteta,ako neko misli da ce se sa time provuci,mislim da je pogrijesio,jer proci ce i ove dvije godine brzo,a onda opet izbori i ko zna sta ce da se desi na njima. :) Mada ce izvodjac tada vec biti daleko od grada i niko mu nista nece moci,jer tada ce neki novi majdan biti blizi i interesantniji od naseg,i neko drugi ko bude imao malo vise pameti ce da kasira i ono sto je trebalo da mi uzmemo.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Najbolje bi bilo kad bi nam ovi izvođači radova na auatoputu naparavili zbog prašine prilikom izgranje auatoputa, i koji mostić vijaduktić,ili kružni tokić, samo na njih treba malo žešće podviknuti,krisnuti, ili naparaviti još neku obustavu na izgradni same trasi velike ćeste.Samo nedaj Bože da još neko pogine-
Načelnik je neko veče lijepo pito' kad će od izgrdnje autoputa početi da pristižu prve koristi, što direktne što indirektne,samo mu nije niko znao odgovoriti od prisutnih gostiju u studiju.
Bori se naš načelnik ko' lav,za naš grad i našu opĆinu,asvalatirao je i ono ruglo oko Doma zdravlja,dobijo na poklon jednu lijepu školicu,što jes' jes',tu je negdje na vidiku dječiji vrtLić,spomeničić je izgrađen,kotlić je završen, samo još da je Klabaić prošo' za narodnog poslanika,Prnjvor bi bio najlepše mjesti na svijetu za bavljenje politikom.
Donacija nije ošteta,još ako su doneri iz druge političke priče,to je skalp od protivnika,a skalap je uvjek bio trofej kod Indijanaca, koje su nosili na svojim kopljima kao ukras,bili to Sijuksi iii Komanči.
Za dvije godine,cvenokožci će protjrati blijedolike s onu stranu Stjenovitih planina,pa će po ravnicama svoje prerije ponovo čuvati i loviti svoja bizonska krda, sa obe strane izgrađene velike ćeste kroz indijansku teritoriju.
Last edited by ZMIJA on 21.10.2014. 14:48, edited 2 times in total.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »



Прњавор: Путевима повезују општине

У Прњавору настављају са асфалтирањем саобраћајница, новац обезбедили донатори. Ако временске прилике дозволе, до краја године у плану је асфалтирање и километра пута који засеок Јусуповиће повезује са Брестовом

После пет градских улица и четири деонице на сеоским подручјима на које је положена асфалтна подлога, за непун месец дана, у граду подно Љубића и Мотајице настављају са асфалтирањем путева и после избора! На ред је, протеклог викенда дошла и макадамска путна комуникација, од 1,3 километра, која од засеока у Подгајцима до моста у Дријену, сада асфалтом повезује прњаворску и дервентску општину.

- Ово је својеврсна саобраћајна жила куцавица која, уз магистрални пут, и овим сеоским крајем спаја прњаворску и дервентску општину. Ово је и доказ да асфалтирање улица Лазе Лазаревића, Милана Наградића, Новака Пивашевића, Хиландарске и Цара Душана у Прњавору, као и путева у Вијачанима, Кулашима и Присоју, нису били искључиво темпирана изборна прича. Реч је о континуираном развоју наше општине - каже начелник др Синиша Гатарић, иначе председник овдашњег СДС.

Гатарић посебно истиче да ових 1.300 метара асфалта, као ни остали поменути путни правци у готово милионској вредности, житеље Прњавора и општински буџет не коштају „ни једну једину марку“!

- И ова средства смо обезбедили од донатора - објашњава Гатарић.

Уз захвалност начелнику Гатарићу на испуњеном предизборном обећању, Владо Ковачевић из Дријена, одборник СДС у СО Дервента, и Бране Савковић, из прњаворских Штрбаца, као и остале комшије, истичу да новоасфалтирани пут за мештане Дрена, Церана, Детлака, Осиње и других оближњих дервентских села, представља најближу саобраћајницу за Прњавор.


ПЛАНОВИ

Ако временске прилике дозволе, до краја године у плану је асфалтирање и километра пута који засеок Јусуповиће повезује са Брестовом.

- Тако бисмо Прњавор асфалтом повезали и омогућили лакшу путну комуникацију овог краја са Добојем и осталим општинама - наглашава начелник Гатарић.

Нинко Ђурић - Вечерње новости
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Locked