Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

sifra
Posts: 245
Joined: 08.07.2013. 14:05

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by sifra »

Kad se nekog citira. Stavi se ime i prezime ;-)
Alea iacta est!

Bato24
Posts: 43
Joined: 18.03.2012. 20:10

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Bato24 »

Koliko je bitno obaranje ovog rekorda govori i to što na njihovoj zvaničnoj stranici još uvijek stoji stari vlasnik. I drago mi je što se znaju neki prioriteti u ovom gradu pa su se stoga u službu obaranja rekorda stavili jedini sportski tereni u gradu. A omladina već 20 dana nema gdje da se bavi sportom jer je nekom mrsko izdvojiti jedan dan za popravku onog što je pokvareno. Izvinjavam se, fudbalski teren je vraćen u prvobitno stanje jer pobogu, zašto da SDS-ov turnir ispašta.

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by diablo »

sifra wrote:Kad se nekog citira. Stavi se ime i prezime ;-)
U nasoj drzavi, dok je na celu Mile, anonimnost glavu cuva. Pa tako i u ovom slucaju! Sto ti nisi stavio/la svoje ime umjesto nicka? ! :smt006
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

sifra
Posts: 245
Joined: 08.07.2013. 14:05

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by sifra »

Ako mene neko bude citirao, neka slobodno me potpiše. :smt006
Alea iacta est!

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

diablo wrote: nasoj drzavi, dok je na celu Mile, anonimnost glavu cuva. Pa tako i u ovom slucaju! Sto ti nisi stavio/la svoje ime umjesto nicka? !
Kakva državi kukala ti majka,još smo mi daleko od države,ako ti je do čuvanja glave ne proviruj iz rupe,od nekud se vas sjećam jado jadna.Kad nebude Mile na čelu ove I ove i ovakve države,ove će nam promjene glave doći, kako su došle i one iste od ovih isti 90. godina prošlog stoljeća,kad smo mjesto promjena na bolje, otišli svi u P.M.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

Само да се зна:
Ове промјене о којима уважени црвендаћ збори, донијеле су нам Републику Српску и то уз велике жртве...
Стога молим да уважена браћа комуњаре припазе... 8)
Last edited by Moderator on 28.08.2014. 18:06, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Da, tačno velike promjene su nam donijele i zajedničku državu 29. 11. 1943 u Jajacu koju smo svi odreda voljeli, uz takođe velike žrtve,dok nisu došli neki novi mudraci željni promjena 90. gopdina prošlog stoljeća, gdje nas je ta metamorfoza skupo koštala.Neznam kome se obraćaš,najveća komunjara vam je Mladen Ivanić za koga ćete glasati, i koji ima zadatak da u Srajevu bude neki novi Bogić Bogićević,kum velikih krvavih promjena,90. godina prošlog stoljeća.Rahat malo uvaženi profesore.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

А ни мом брату просвјети али ни мом другу змији се још није сапрала та црвена петокрака са чела. Овај први то неће да призна, а овај други се поноси на то :smt003 ))
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Postoje Vrsta oni koji su se rodili crveni, i oni koji su se poslije rđenja farbali u crveno, u koje i ja spadam,a za tvog brata prosvjetu mislim da mu je šasija ispod sjedala crvenija od majmunskog dupeta.Ja se za razliku od tvog brata ne stidim petokrake,jer dok je petokraka vladala bilo je i u crkvi više pravih vjenika, čistiji duša, i bilo je više osmjeha na licima ljudi nego danas,to je dokazivo, a i tebe je odhranio crveni lebac,sunce ti kalaisano.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

За тебе знам да си црвен и да не желиш да сапереш ту петокраку са чела. Овај мој брат просвјета, на све могуће начине жели да докаже како је сапрао ту петокраку, али никако му то не полази за руком. Углавном, људи као што сте вас двојица сте иста сорта тј. исти тип који из различитих праваца дува у исто једро. Мене хвала Богу није отхранио тај "црвен 'љебац". А само за вас двојицу!
U ime svih nas
iz pedeset i neke
za zakletvu Titu sam spevala stih.
Ne spominjem proslost i bitke daleke,
jer rodjena sam posle njih.

U nama je sudbina buducih dana
i neki se mozda
plase za nju.
Kroz vene nam protice krv partizana
i mi znamo
za sto smo tu.
Racunajte na nas.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

E jebiga Vrsta, nisu te odhranili od crkvenih priloga,jedino ako se nisi noću u crkvu tajno ulazio :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »


User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Hvala Bogu profesore, ova ti kopija nije uspjela ,bjela pozdina, pa ko oko u mrtve krmače .
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Jaka poruka našeg načelnika, kao i uvijek!
Pametan, obrazovan, mudar čovjek iz naroda, i uvijek uz narod!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Драга Ирис, мени сада ништа није јасно.

На почетку године начелник говори ово (спомиње и тај пут у Вијачанима тј. Вуковићима)

http://youtu.be/NVxv4QaXXcQ?t=3m57s



А сада, коначно нешто паметно и оно што сваки политичар треба да што прије схвати а то је компромис.

http://youtu.be/VUv_G6fshkQ?t=2m36s

Сада ће ваљда неко да схватим, да сам био управу за оно што сам писао у фебруару и марту да без договора свих, нема решења никоме!

Ова задња изјава од начелника ми се свиђа.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Начелникова изјава за графите

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Vrsta, ja stvarno ne znam što si ti toliko opterećen te da si ti kao u nečemu bio u pravu te kao ti si se nečega dobrog prvi sjetio....
Forum ti nije mjesto za dokazivanje i pokazivanje. Samo svojim radom u struci kojom se baviš možeš da se dokažeš samom sebi, a onda nećeš ni imati potrebu da se dokazuješ na Forumima raznim i ispadaš smiješan.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Драга моја Ирис, сада ме мрзи да ти цитирам своје постове са почетка ове године. Али се сигурно сјећаш да сам говорио да ствари на које је начелник тада радио уопште нису политички паметне. Ја овдје не говорим шта је паметно или није паметно за све нас. Већ размишљам шта је за једног човјека који се професионално бави политиком паметно да ради. Најуспјешнији политичари су они који су спремни на компромис, а не да иду главом кроз зид и да инат тјерају до крајњих граница.

Тако да сам кроз ове изјаве показао и доказао који је најбољи политички пут, за једног политичара.

П.С.

Да само знаш ко ме је све ово учио, сада би пала са столице :smt004
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Ti stvarno misliš da ja tako lako padam sa stolice :smt005 :smt005

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Ti stvarno imaš sumanute ideje veličine, sad sebi pripisuješ i edukativne sposobnosti :shock: :shock: :shock:

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by spile_86 »

Да ли је ико од вас читао јучерашњи Еуроблиц? Има један занимљив чланак у којем пише како поједини начелници општина нису објавили имовину који посједују ван Републике Српске,а у те начелнике је убројан и наш...

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by diablo »

Jel ti stvarno vjerujes sta pise u novinama? I jel stvarno vjerujes napisanim tekstovima? Zna se sta prodaje novine??? :roll:
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by spile_86 »

Ако је овако што ти кажеш, да ли то значи да не требамо вјеровати ни Српским новинама, блогеру Слободану Васковићу и осталима? Или је само истина што они напису,а све остало је лаж... :wink: Шала настрану да ли је тачно да нам начелник има имовине ван Републике Српске коју није пријавио и зашто није пријавио,шта се то крије?

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

svjedok.saradnik32 wrote:Морам да те разочарам, МЛ је возило у приватном власништву и није својина општине Прњавор. АЛИ ти као угледни шверцер аутомобила имаш ту част да исти такав поклониш општини, може и новији модел, јача кубикажа,(није битно колико трош, поклону се не гледа у зубе.)... :smt006
:D E to sam htio da cujem a i znao sam na kome je registrovan i bez tebe :D Zasto je ta osoba ustupila to vozilo na koristenje ,ili je to samo kao onda za Miladina I kamion. :wink:
DA VAS UPOZORIM,KRIVICNIM DJELOM SE SMATRA SVAKO KORISTENJE PRIVATNOG VOZILA ZA POTREBE PREDUZECA ILI NEKE DRUGE SLUZBE ILI USTANOVE,ako mi ne vjerujes provjeri,da ja napravim nesto takvo poreska bi vjerovatno konfiskovala vozilo do sudske odluke o visini kazne.U ovom slucaju je dokaz za prekrsaj i to sto je vozilom upravljao sluzbenik (vozac) ZAPOSLEN U OPSTINI.Nije u redu,ali da ne cjepidlacimo,vidjece se uskoro sta je dobio doticni (vlasnik) za uzvrat,JER ON NIKAD NISTA ZA DZABE NE RADI I NE DAJE. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

diablo wrote:Da nije sve crno,i da dr Gataric radi, evo podjelicu sa vama rijeci jedne gospodje, koja je bila sipmatizer snsd-a: "Ja ne znam sto oni Dragini ne prestani da lazu i izmisljaju. Ja znam, zivim ovde. I da nije kanal prokopan ja bi opet poplavila. Dobar je Sinisa, ja ga znam ko doktora, al vidim da zna sta radi. I hvala mu. Jos da ovi gore penzije puste, ja sam dobro." :wink: Hvala, načelnice!
Dobro si rekao da nije bas tako crno,moze i bolje,a ako ne moze,dobro je i ovako,ali ovaj citat me povuce za jezik :P
Moram da primjetim,iako sam krakovid :D neznam gdje ta zena zivi,ali ako neko zeli i ima vremena ,dovoljno je da stane nize stare klaonice (ul. Z.P) i pogleda koliko su strucni ljudi odradili taj posao oko rijeke i kanala.Rijeka je prokopana njivom (Kekinom njivom),valda je bilo lakse,nasip od iskopanog materijala je stavljen sa one strane prema Ceru,gdje nikad nije plavilo :D ,napravljena je neprirodna krivina i rijeka je okrenuta umjesto ka mostu (ravno) na lijevo prema kuci Vrhovaca,zato smo u poslednjoj poplavi,koja i nije trebalo da bude poplava,i dozivjeli onakav haos,nasip i krivina dovode do toga da matica iz te krivine sa puno vecom snagom nosi sve u onaj duboki kanal kraj kuce.Toliko o strucnosti ,nekad je tu voda mirno prelivala,i vozila su mogla da prelaze,danas tu ni kamioni ne nailaze u vrijeme poplave. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Locked