Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Prosetah juce da malo vidim remek djelo nacelnikovo,tj. ocisceno korito rijeke lisnje :) zamislite kad se malo odmaknete od puta,svega desetak metara,tu nema ni traga od bagera,samo pokoji panj koji je bacen svjedoci o tome da je neko nekad bio u blizini sa teskom masinerijom.I ja ne budem lijen,kao sto sam obicno,pa krenem da cunjam :) Krenem prema Novi Djuricu onim putem iz ul.Zivojina Preradovica kraj onih 6 romskih kuca sa slike,koje su iskreno receno samo dvije i to kucice a na kuce, i nabasam ali ne na ociscenu rijeku lisnju,vec na divlju deponiju,svega ima sto se kaze,samo sto crknuti konja nema,mada nisam isao dublje mozda i to ima.Pa da malo priupitam ove nase organe,kako je ono moguce,i to nije privatna divlja deponija jer sam licno vidio traktor od komunalnog kako kipa,a sve to na mjestu koje je plavno podrucje i sa koga se to sve siri nizvodno.Jel vi to nazivate uredjenjem korita i obale rijeke ??? Ko ne vjeruje moze da se uvjeri i sam,a nije problem ni slike da napravimo,u tom djelu od novog naselja do ul.Z.P,nije ni na jednom mjestu zagrebao bager u i oko rijeke,ako se izuzme 20 metara od Z.P,i 15 od novog naselja koji se vide sa puta.Hajde sto niste ocistili ,ali sto tu i otpad,grane,i sve ostalo kipate na ledinu,u baru,i to sve u nadi da ce udariti poplava i sve to odnijeti nekom privatnom licu u dvoriste.
Nadam se da ce neko od nadlezni da procita i reaguje,a ako ne ,sledi pismo republickoj inspekciji,jer kad se toliko hvali lik i djelo nacelnika,vlast, i sve ostalo,red bi bio i da se ovjekovjeci,nekim sudskim procesom. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Zar
Posts: 296
Joined: 02.01.2014. 01:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Zar »

Slike sa Lisnje i "deponije" priznajemo samo ako i ti budes na slikama, da znamo da si licno obiso :D
Sve je kako treba odradjeno, otkud sad deponija?!

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svraka »

Vucko, pregonis malo. Ni ona PP nije bila fer. Ali nema veze. Ti si meni simpa momcic. :smt007

Istina je Kamikaza, to sto pises u vezi nicanja divlje deponije kod Djurica. Angazovao sam se da tu sramotu eliminisem.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

:smt023
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Znamo mi da će Kami izaći na izbore a i za koga će glasati :wink: :wink: :wink: on se to samo malo folira

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

:D Ruka mi se osusila ako okruzim neke od tih baksuza. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Već te onda vidim na transplantaciji šake :wink:

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Zar wrote:Slike sa Lisnje i "deponije" priznajemo samo ako i ti budes na slikama, da znamo da si licno obiso
Sve je kako treba odradjeno, otkud sad deponija?!
Šta je sve kako treba odrađeno ???
Ništa nije kako treba odađeno !!!

Ovaj pokušaj čišćeanja korita rijeke Lišnje je ostao samo pokušaj, a o nekom uređenju ni govora,to je samo mazanje očiju ljudima oko rijeke i pranje para iz budžeta.Ovo je samo preljevanje iz praznoga u šeuplje ,jer je korito samo na nekim djelovima očišćeno i privremeno donekle zaštitilo neke kuće,ali u slučaju novih majski poplava dobot ćemo nove plavljenike koje do sada Lišnja nikad nije plavila.
Opština nikd ''nije imala''para za kompletno uređenje rijeke Lišnje, nemai ih ni sada, niti će ih ikada imati,u to sam više nego sigurna.
Mi u Prnjvoru, u odnosu na neke druge plavaljene opštine možemo slobodno reći da poplava nismo ni imali,ali ako se ovo korito Lišnje ne uradi u skladau sa postojećim standardima i sa prolazećim autoputem kraj Prnjvora, tek ćemo tada osjetiti šta znače poplave, ako se naše opštinske vlasti budu ponašale kako su se do sada ponašale kad su u pitanju ne samo poplave,već i neke druge preventivne mjere zaštite, kao što je i protupožarna zaštita npr.,koja čak nije bi ni pšredviđena kao takava u strateškom razvoju opštine ,te je nakanadano samo proforme radi ubačena na insistiranje nekih ljudi iz struke i nauke.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

A zar ne bi malo i Vode Srpske trebale da se pobrinu o čišćenju korita rijeka i sprečavanju poplava, mislim ono čisto malo eto reda radi

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

P.S. Mislim naravno nešto osim otpisivanja novca iz budžeta.
Isto kao i Fond solidarnosti.
Od Fonda imamo odbijanje sa plata i penzija čak i licima kojima je majska poplava odnijela sve i Upravni odbor Foda solidarnosti!
Pardon, imamo i skupo izradjene kartice koje su dijeljene uz "peškire" koji se kod srpskog naroda tradicionalno koriste na svadbama i ostalim radosnim dogadjajima i uz čestitke i osmijeh naših ministara i predsjednice Vlade kao da ljudi trebaju biti sretni što su poplavljeni. A OD TIH KARTICA JOŠ NIKO NIJE KUPIO NIŠTA, NITI ĆE MOĆI KUPITI, NAŽALOST!!!

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Naravno da bi trebalo,ko to uošte spori,neke infrastrukturne objekte pravi i Vlada Japana na osnovu različitih ptrojekata i raznih apalikacaija koji prvo polaze od lokalnih nivoa vlasti, do republičkih, državnih i međunarodnih kredita i donacija.
Naravno.
Lokalana vlast treba da sarađuje sa republičkom ,a ne da se stranački i bilo kako prepucavaju preko leđa naroda, jer narodu je pun šešeir takvih crtanih filmova.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Iris wrote:Pardon, imamo i skupo izradjene kartice koje su dijeljene uz "peškire" koji se kod srpskog naroda tradicionalno koriste na svadbama i ostalim radosnim dogadjajima i uz čestitke i osmijeh naših ministara i predsjednice Vlade kao da ljudi trebaju biti sretni što su poplavljeni. A OD TIH KARTICA JOŠ NIKO NIJE KUPIO NIŠTA, NITI ĆE MOĆI KUPITI, NAŽALOST!!!
Najbolje bi bilo da pare za poplave vozimo u gepeku automobila kao za vrijeme predsjednika Vlade Gojka Kličkovića, i da idemo od grda do grda uz zvuke maraša sa Drine.
To da niko nije ništa od karatica kupio je jeftina propaganda,a što se tiče peškira i osmjeha ovi su sada od nekih ranije te običaje preuzeli,šta se tu može ,selo nestane ali ostanu običaji.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Misliš državna vlast bi trebala da saradjuje sa lokalnom vlašću!
A ne da državna vlast tretira lokalne zajednice prema simpatijama i antipatijama političkim!
Molim te navedi mi bar jednu porodicu koja je od te kartice kupila bilo šta a ja ću tebi navesti njih najmanje 5 koji nisu mogli do sada da kupe AMA BAŠ NIŠTA!!!!
"Peškir" jeste običaj, kao što sam već i rekla, ali kod sretnih dogadjaja, osim ako naša Vlada poplavu ne smatra sretnim dogadjajem, a ima i razlog jer su uveli namete na plate, penzije, registracije automobila...sve pod plaštom majskih poplava a više i ptice na grani znaju gdje taj novac zavrtšava i gdje će završiti, u džepovima pojedinaca i u predizbornoj kampanji vladajuće nam partije, tako da gospodja Premijerka poplave i može tretirati kao sretan dogadjaj.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svraka »

Pozdrav svim forumasima. Privremeno se iskljucujem. Cekam da izbori prodju, ne zelim da svojim stavovima uticem na bilo sta i na bilo koga. Jos samo vizuelni efekat za najdrazeg forumasa> :smt049

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Iris wrote:Misliš državna vlast bi trebala da saradjuje sa lokalnom vlašću!
Lokalana vlast treba da sarađuje sa repu.
Iris wrote:A ne da državna vlast tretira lokalne zajednice prema simpatijama i antipatijama političkim!
bličkom , naravno i obrunuto,i kod pasa se zna ko je stariji i ko zadnji maše repšom.
Ovdje nesmije biti nikava priča o simpatijama,već obostranoj korektnoj saradnji u ime istih građana koji su birali i lokalnu i republičku,političku elitu
Iris wrote:Molim te navedi mi bar jednu porodicu koja je od te kartice kupila bilo šta a ja ću tebi navesti njih najmanje 5 koji nisu mogli do sada da kupe AMA BAŠ NIŠTA!!!!
Insistiraš na gluposti,pitaj ljude iz poplavljenih gradova,ja mogu navesti najmanje 10 porodica mojih prijatelja iz nekih gradova koji su i pored nedostatnog namirenja matrijalne štete koju su pretrpljeli u poplavama, ovu prvu i intreventnu pomoć smatarju veoma bitnom i veoma su zahvalni Vladi Republike Srpske koja je našala nekakav modus vivendi da u što kraćem roku pomogne poplavljenim svojim građanima.
Poznato je da naš narod često puta,od nekih narodnih običaja pravi razne karikaturalne stvari, da ih sada pojedinačno ne navodim,pa i ove peškire nije niko iz vladainih dužnosnika tražio da im se stave preko leđa,ali opozicija ako misli pobjditi na ovim izborima, neka se kane peškira i bjelih čizama i sličnih budalaština,zajebavajući se s tim preko medija.
Nije sretan događaj ni paraostos poginulim borcima,pa mnogi popovi i njima stranački bliski ljudi od tog događaja prave političku kampanju i to otvoreno.Rekoh već, selo nestane ostanu običaji.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

E upravo u tome i jeste razlika!
Državna vlast treba da saradjue sa lokalnim zajednicama, a ne da se OČEKUJE DA LOKALNA VLAST KLEČI I MOLI DA BI BILA U MILOSTI GLAVNOM BAJI I PREMIJERKI I SLIČNIMA , to me podsjeća na situaciju kakva je bila u periodu vladavine turske imperije!
Mogu ja tebi navesti njih preko 100 koji NISU MOGLI DA KUPE NIŠTA NITI ZNAJU UOPŠTE GDJE BI POKUŠALI DA UPOTRIJEBE TE NESRETNE KARTICE JER GDJE GOD DODJU NIJE MOGUĆE KUPITI AMA BAŠ NIŠTA!!!! Kad sam rekla 5 mislila sam na najbliže prijatelje!

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Pa i ja sam rekla da sradnja mora biti obostrana,u čemu je problem,ali i republička još više neće da kleči pred nekim bahatim rukovodstvome neke opštine, ako me već vučeš za jezik, ne radi se ovdje ni o kakvom baji,već o najvišoj instituciji Republike Srpske njenom predsjedniku i premijeru,pusti te kafanske priče o velikom i malom baji,vama su svi baje koji nisu u SDS u.
Za mene je Sinuiša Gatraić načelnik opštine, i on meni nije nikav baja već načelnik,a kad bi pustila mašti na volju i te kako bi ga mogla nazivati raznim nadomcima.
Morate se naučiti da u političkim protivnicima ne vidite neprijatelje,a kad izgubite izbore protivniku pružite ruku a ne jezik.
Svaka vlast je vlast, pa makar ona bila i turska.Vi načalnikovi fanovi izgleda da ste za vlast čuli kad je Siniša postao načelnik,a ja pamtim još i autrougrasku vlast,pa se onda uspredite mene i vas neke koji nevolite baju :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

svraka wrote:Pozdrav svim forumasima. Privremeno se iskljucujem. Cekam da izbori prodju, ne zelim da svojim stavovima uticem na bilo sta i na bilo koga. Jos samo vizuelni efekat za najdrazeg forumasa>
Kud ode Švarakac sad kad si nam najpotrebniji bio.
Udat ću se đe ću čuvat ovce,jal' u Štrpce,jal' u Babanovce. :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »


User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »


User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

уживо са лица мјеста..
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

Živorad
Posts: 821
Joined: 05.06.2008. 18:48
Location: ILOVA FOREVER

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Živorad »

BRA'O
SAD KAD ZNATE KOJI SAM ZNAJTE DAĆ VAS ZEZAT ZA SVE VAŠE BUDALŠTNE

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

Ведро начелниково лице, послије још једне побједе у низу... Жив био... :D
Image

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Vedro nacelnikovo lice krije jednu tajnu :) rekose mi da je opstina u cilju smanjenja troskova pored Skoda I Audija nabavila i Mercedesa ML,za koji jos niko nezna oficijelno,jel im neko preciznije podatke ? Mislim, o tipu vozila i snazi....:wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Locked