Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by aquarius »

Иако сам генерално против рок концерта за Васкрс,
иако сматрам да треба ангажовати музичаре из нашег града,
Освајачи су адекватнији избор него Дивље јагоде.

Надам се да нас ова "игранка" око одабира групе неће додатно коштати.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

Отказан је концерт, Дивљих Јагода због угрожене безбиједности грађана и пријетњи појединаца који се крију иза СОЗ-а да ће изазвати инциденте ширих размјера.. а као алтернатива групи биће Марко Перковић Томпсон, јбг. ипак је Васкрс и вјерника који га обиљежавају према јулијанском календару.. :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Mara i lole bi bila adekvatna zmjena :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
knele
Posts: 251
Joined: 21.01.2014. 02:30

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by knele »

Baja mali knindza je idealan ako cemo gledati na vjerski praznik :smt006

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

svjedok.saradnik32 wrote:Отказан је концерт, Дивљих Јагода због угрожене безбиједности грађана и пријетњи појединаца који се крију иза СОЗ-а да ће изазвати инциденте ширих размјера..

Гдје су биле те пријетње? Ово су озбиљне оптужбе којима би се требала полиција да позабави, а то са пријетњама су већ покушали да примјене Жуна и Симић ако мене моје сјећање на вара :P И знаш како су прошли. Користите излизане форе.

А ви сада да признате да сте се зезнули :smt002

Углавном, хвала начелнику што је у зљдњи час промјенио ту одлуку.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Vrstice, evo Načelnik opet dobio podršku!!!
Dobio bi je ponovo i na izborima i još ubjedljivije nego 2012.
I šta ćemo sad, Vrstice!? :smt006

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

Радио БН Тема начелник Гатарић и Калабић. Слушајте!!
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

Нешто нам је Кала погубљен, изгледа да се добро препао др Гатарића
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

Zar
Posts: 296
Joined: 02.01.2014. 01:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Zar »

Nas nacelnik ima dobre ideje i steta sto je popustio pod prtiskom Vrste i njemu slicnih, da promjeni bend. Sigurno ce Kalabic pjevati od muke na trgu :lol:

User avatar
rocky
Posts: 1500
Joined: 22.04.2005. 21:09
Location: ITA / RS

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by rocky »

svjedok.saradnik32 wrote:Радио БН Тема начелник Гатарић и Калабић. Слушајте!!
Sto da slusamo radio BN, kad imamo radio Prnjavor? :shock:
Idemo dalje ...

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Nije Načelnik popustio ni pod čijim pritiskom, a nema ni potrebe za tim!

zox007
Posts: 285
Joined: 17.02.2014. 16:36

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by zox007 »

Ja lično mislim da Načelnik nije imao pojma ko dolazi na trg,do revolta javnosti! Ovo je htjeo da "progura" neko iz mnogobrojne administracije!Uglavnom, ispravna odluka,u zadnji čas,mislim da "Osvači" nemaju "staža" kao "Jagode",ali sigurno nisu nekvalitetniji i kud i kamo prikladniji bend za ovakvu svečanost.
Čestitam Načelniku na ispravnoj odluci,samo nek i dalje sluša "glas naroda", ispuni svoja predizborna obećanja,i ostaće još koji mandat! Predložio bi mu i ovaj "kotlić" da ukine,a novac upotrijebi u humanitarne svrhe,za pomoć socialno ugroženim opštine Prnjavor.Siguran sam da bi to ostavilo veći plus u narodu,nego jedna obična "gozba" za razno razne poguzije! :smt006

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Eto sad moram učiti i pjesme Osvajača, a taman sam Jagode već bila "savladala" :wink:

zox007
Posts: 285
Joined: 17.02.2014. 16:36

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by zox007 »

A šta drugo da činiš Iris, :D ,"čovjek se uči dok je živ!" :smt006

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Једна информација. Начелник је Бојана Милијашевића и мене Ведрана Лепира пријавио полицији због оног саопштења.

Сада сам био и у полицији и са начелником Гатарићем . Углавном истрага је у току, а начелнику сам рекао шта ми је на уму ако се докаже да нисам крив!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Koridor92 »

vrsta8472 wrote:Једна информација. Начелник је Бојана Милијашевића и мене Ведрана Лепира пријавио полицији због оног саопштења.

Сада сам био и у полицији и са начелником Гатарићем . Углавном истрага је у току, а начелнику сам рекао шта ми је на уму ако се докаже да нисам крив!
kada već nećeš sam sebe da banuješ, a ni ostali administratori zbog toga što otkrivaš identitet. reci nam bar šta su ti u policiji rekli zbog toga što si neovlašteno upao i iskoristio tuđi identitet na internet portalu? čime si izvršio zloupotrebu i krivično djelo, a istovremno zadovoljio ličnu pohotu i požudu prema osobama istog pola.
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

Зашто пишеш неистине када тебе начелник није уопште пријавио нити било кога другог, већ је реаговао на пријетње које су изнесене у обавјештењу СОЗ?
Зашто себи дајеш толико до значаја ? Зар мислиш да начелник нема паметнијег посла него да се бави тобом!!
НЕ ГОРДИ СЕ, ВЕЛИКИ СРБИНЕ !!!
Да ли имаш неко нормално образложење за овај дио текста ?!

Image
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

zox007
Posts: 285
Joined: 17.02.2014. 16:36

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by zox007 »

Taman ja pohvali Načelnika,a on "grlom u jagode",odma po tužbu... :?: Samo zato što je neko iznio realno mišljenje,koje je u suprotnosti s vlasti u Prnjavoru :?:
Pošto svi "vladajući" imaju neki nadimak,naš bi trebo da nosi "TUŽIBABA" :!: :!: :!:
Vrsta,ako budeš imao problema zbog ove gluposti koju su uradili nadležni,predlažem mirni protest ispred zgrade opštine,samo ćemo im puštati poznate numere Zelete i "Divlji Jagoda" :!: Na tvoj poziv rado ću se odazvati s bar 15-20 istomišljenika :smt006

zox007
Posts: 285
Joined: 17.02.2014. 16:36

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by zox007 »

svjedok.saradnik32 wrote:Зашто пишеш неистине када тебе начелник није уопште пријавио нити било кога другог, већ је реаговао на пријетње које су изнесене у обавјештењу СОЗ?
Зашто себи дајеш толико до значаја ? Зар мислиш да начелник нема паметнијег посла него да се бави тобом!!
НЕ ГОРДИ СЕ, ВЕЛИКИ СРБИНЕ !!!
Да ли имаш неко нормално образложење за овај дио текста ?!

Image
ukazivanjem na ono što bi se neizbježno dogadjalo,Vrsta vas je spasio od velike "blamaže",a ovo je način da mu kažete HVALA :?: Naravno trebate "dežurnog krivca",kako bi zamaskirali vlastiti promašaj...jadno i žalosno :oops:

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Pitam se kakve su moralne vrijednosti osobe koja je u vrijeme posta i u nedjelji stradanja Isusa Hristosa zloupotrijebila sajt Svetosavske omladinske zajednice i pozvala na izazivanje nereda na najveći hrišćanski praznik, Vaskrs!?
I ko će sada da snosi odgovornost ako se stvarno, ne daj Bože, nekakav nered tokom obilježavanja Vaskrsa desi??

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Nicky »

Eto nema me malo i vec probleme pravite :D

zox007
Posts: 285
Joined: 17.02.2014. 16:36

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by zox007 »

Kakav nered Iris? To pitanje je riješeno,sa osvajačima,SDS ne rizikuje nerede,100%...Vrsta je rekao da bi "balavci" mogli napraviti nered,mene nebih iznenadilo, ja kao svjesna odrasla osoba srednji godina,sam bio odlučio samo jednostavno neprisustvovati dogadjaju,što bi sve normalne osobe sličnih shvatanja i odlučile...
Sad,odgovorna administracija grada Prnjavora,sklanja svu odgovornost sa sebe i "razapinju" Vrstu...Uopšte me ta poznata prnjavorska politika "pljuj po drugom,o pazi odakle vjetar duva" neiznenađuje :!: A tebe :?:

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by murgo »

zox007 wrote:Ja lično mislim da Načelnik nije imao pojma ko dolazi na trg,do revolta javnosti! Ovo je htjeo da "progura" neko iz mnogobrojne administracije!Uglavnom, ispravna odluka,u zadnji čas,mislim da "Osvači" nemaju "staža" kao "Jagode",ali sigurno nisu nekvalitetniji i kud i kamo prikladniji bend za ovakvu svečanost.
Čestitam Načelniku na ispravnoj odluci,samo nek i dalje sluša "glas naroda", ispuni svoja predizborna obećanja,i ostaće još koji mandat! Predložio bi mu i ovaj "kotlić" da ukine,a novac upotrijebi u humanitarne svrhe,za pomoć socialno ugroženim opštine Prnjavor.Siguran sam da bi to ostavilo veći plus u narodu,nego jedna obična "gozba" za razno razne poguzije! :smt006


potpisujem!
nema zabave bez zena i rakije

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Prvo, načelnik nikoga nije tužio već policija provodi svoj posao-istragu.

Locked