Domaca politika...the best of.

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Domaca politika...the best of.

Post by svraka »

ZMIJA wrote:Kakav si ti to ptico karkter kad pljuješ pa ližeš.Rekao si nama svima da stavljaš moratorij na svoje bivstvovanje ovde na forumu dok traje kampanja.
Ko ti je bio zabranio forum ?
Ili ko tije ponovo dozvolio da da u njemu učestvuješ? .Budi karakter pa nam reci šta je tačno od ova dva postavljena pitanja !
Истина је Змијо, да ја и нисам баш неки карактер. Не поносим се тиме, напротив. Тачно је да ми нико није забранио форум, а не може ми забранити ни да хоће, било ко. Дозволу за учествовање на форуму могу дати само ја, сам себи. До избора је још скоро мјесец дана. И заиста ћу се потрудити да апстинирам од посјете форуму. Она изјава Додика на коју сам реаговао, баш је била иритирајућа. Али, као да тога није било и прије! Требам се уздржати од коментара, у праву си. Могу ја то.

Ко трчи не хода! :)

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Domaca politika...the best of.

Post by ZMIJA »

Vidš Švabac na šta su spali ovi nekadašni iz stranke dobrih domaćina.Udružili se u ovaj savez za prvare misleći što ih je više da su pametniji,a jaki svakako nisu ma kolko ih bilo.
Uzeli su Mladena Ivanića za Političkog komesara,Milanaka Mihajlicu kao glavnog moralistu,dok su Čavu odredili za specijalne efekte, laži i prevare na svim mogućim televizijama.
Regristrovanog predsjednika u sudu Mlade na Bosnića su u kampanji postavli kao četnog konjovodca i pozadinskog čovjeka koji tek treba da dođe.
Vječitom kandidatu za pedsjednika Republike Srposke Ognjenu Tadiću,je obećana i čtvrta kandiatura,jer je svojveremeno za sdesovcee govorio da su lopovi i šta sve još,pa mu ovi na mudar način vraćaju gurajući ga u provaliju koju nikd neće preskočiti,jer je Milorad Dodik za njega ''prevelik zalogaj''
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Domaca politika...the best of.

Post by ZMIJA »

svraka wrote:Истина је Змијо, да ја и нисам баш неки карактер. Не поносим се тиме, напротив. Тачно је да ми нико није забранио форум, а не може ми забранити ни да хоће, било ко. Дозволу за учествовање на форуму могу дати само ја, сам себи. До избора је још скоро мјесец дана. И заиста ћу се потрудити да апстинирам од посјете форуму. Она изјава Додика на коју сам реаговао, баш је била иритирајућа. Али, као да тога није било и прије! Требам се уздржати од коментара, у праву си. Могу ја то.
Svaka čast ptico, ipak si ti korektan u nekim stvarima.lijepo je to od tebe kad posjedukeš samokritičku svijest i ostani na forumu, piši ne brini se !Niko ne smije da te bije.
Nemoj da te nerviraju dodikove izjave,čovjek je gromada od političara,pravi lider, izrastao čak i u državnika većih razmjera,uvažavaju ga i prijatelji i neprijatelji.Ponovo ga Zapad mjerka, bože me prosti ko pokojnog Titu,jer treba im neko ko kod Putina ualazi bez kucanja na vrata i kad god to zaželi.Nije to mala stvar,biti dobar sa velikom Putinom,koji evo nas ohrabruje u Republici Srpskoj, da je ona dejtonska tvorevina iza koje stoje Rusi.A kad se ako Bog da Škoti odcijepe od Ujedinjenog kralevstva i mi ćemo razmisliti da li ima smisla dalje ostajati u ovoj nesretnoj BIH u kojoj niko nije sretan i zadovoljan,jer ima više admnistracije nego ijedan zemlja u svijetu, glede procent računanja u odnosu na ekonsmsku moć i broj stanvovnika.
ŽIVIO NAM MILORAD DODIK BUDUĆI NOVI, STARI PREDSJEDNIK REPUBLIKE SRPAKE :smt006
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Domaca politika...the best of.

Post by svraka »

Придружујем се честиткама. Жив био Милорад Додик, бивши предсједник РС, и будући порески обвезник који редовно сервисира своје пореске обавезе. Желим му здравља и среће, и пристојну удаљеност од било какве политичке активности. И због нас, а и због њега самог. Свима нам желим да се Милорад никада не петља у рад правосуђа, као ни било који лик који дође послије њега. Живјели! Искључујем се, најмање до 13. октобра.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Domaca politika...the best of.

Post by KAMIKAZA »

Zivio Car Milorad !!!!! :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Domaca politika...the best of.

Post by KAMIKAZA »

Image

Musko lice lezi pred zgradom vlade RS.
To su ovi iz SDSa navalili da zauzmu lezeca mjesta prije nego ih zauzmu preletaci. :D
Bukvalno shvatili da se u zgradi vlade nista ne radi i da se samo lezi i jede. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Domaca politika...the best of.

Post by просвјета »

Једини српски политичар у Републици Српској који је изјавио да је у Сребреници заиста био геноцид је Милорад Додик.
НАРОДЕ, ПРОБУДИМО СЕ! ЛАЖНИ ЧУВАР СРПСКЕ МОРА ДА ОДЕ!

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Domaca politika...the best of.

Post by ZMIJA »

Milorad Dodik, novi stari predsjednik Republike Srpske :smt023 :smt023 :smt023
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

godfather
Posts: 25
Joined: 22.01.2014. 12:57

Re: Domaca politika...the best of.

Post by godfather »

Sta rece Zmile,ulazi kog Putina bez kucanja,pa sta onda ceka tri dana u Moskvi,opet odgodjen sastanak sa Putinom za sutra?

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Domaca politika...the best of.

Post by ZMIJA »

Pa već ako pratiš šta radi Milorada Dodik predsjednik Republike Srpske i Željka Cvijanović predsjednica Vlade Republike Srpske u Moskvi ovih dana,a vidim da kao pratiš, onda ta opskurnost i ironija je naravno suvišna u ovoj konstataciji, odnosno replici meni.
Kume kod Putina se ulazi onda kad se sve završi,vezano za poslove koji se vode oko energetskog sektora,prije svega gasa iz Rusije, prema ovoj jebenoj državi BIH gdje sarajevski politički luzeri osporavaju svako unaprijeđenje odnosa sa Rusijom i po cijenu sosptvene štete,odnsno ovog BiH pučanstva koje ti luzeri kao predstavljaju.Nadam se da ti je suvišno objašnjavati,osporavneje izgradnje Južnog toka od BIH kapaitalaca,po nagovoru ovihh iz EU koji uvode sankcije Rusiji
Pored energetskog sektora u Moskvi se razgovara i o bankarskom sektoru i određenih kreditnih aražamana za Republiku Srpsku,odnosno i neka druga politička lobiranja u skaladu sa ternutnom geopolitičkom turbolencijom u svijetu,a posebno na prostorima EU,
Moja konstatacija i tvrdnja kako Dodik ulazi bez kucanja kod Putina je pežorativno izrečena ,ne u namjeri da omalovažim i umanjim Putina kao dražavnika i predsjednika jedne svjetske velesile koja se zove Rusija,već da ovim našim nekim malim mišima dočaram kolko su te veze Republike Srpske sa Rusijom u ovim vremenima veoma važne,jer mi smo tako mali a Rusijja kao garant naše opstojnosti je nezaobilazna.
Oduži sunce ti kalaisano
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Domaca politika...the best of.

Post by просвјета »


User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Domaca politika...the best of.

Post by просвјета »

Колумна: Додиков крајњи циљ је још једна превара бирача у Републици Српској
19. септембар 2014. у 17:14
Врло опасну игру заиграо је Милорад Додик; Игру у којој је улог Република Српска, који он неће презати да потроши, не би ли покушао зауставити драматичан пад свог и рејтинга СНСД-а, што му 12. октобра гарантује убједљив пораз на изборима.

Додик је одувијек био хазардер, политички коцкар, који није презао да заложи/преда чак и јасеновачку грађу о злочинима над Србима током Другог свјетског рата, само да би себи прибавио корист. У овом случају политичку, у бројним другим ситуацијама материјалну.Његов аутократски начин владања Републиком Српском, невиђена отимачина коју је инспирисао, организовао и спровео са бахатом, примитивном тајкунском структуром, морала је довести до сазријевања става међу бирачима да је дошло вријеме за промјене.

То сазријевање истовремено значи да Додик одлази са политичке сцене, а он лично сматра да се тај пут зове Санадеров друм.Зато је заиграо на све или ништа, сијући опасне илузије о отцјепљењу, уз звуке прастарих „хитова“ о референдуму.

Илузије о отцјепљењу, Додик намеће у најгорем могућем политичком тренутку за њих – када се најснажније свјетске силе директно конфронтирају око Украјине/отцјепљења Крима.Референдум у Шкотској, који је завршио на начин да се тај народ опредијелио за останак у Великој Британији, повод му је да поново покуша продати причу о отцјепљењу РС као есенцију соптвене и политике СНСД-а. Једном му је то пошло за руком, али више не успијева, јер се показало да је његов стварни циљ превара бирача, док истинска есенција његове политике јесте приватизација РС и њена предаја у руке примитивне и полуобразоване тајкунске олигархије.Пацификација простора Балкана се сматра једним од дугорочних циљева администрације САД, као и ЕУ.

То представља и највећи заједнички циљ дјеловања САД/ЕУ. Ни Руси неће направити гаф нити отварати нову зону конфротације.Таква политика великих сила, укључујући и Русију, искључује могућност отцјепљења РС од БиХ. Јасно је то и Додику, али му је јасно и да је стигао надомак Санадеровог друма, што га присиљава да злоупотријеби све, угрози и политичку позицију РС, не би ли се спасио.Јасно је Додику и да премијер Србије Александар Вучић снажно игра на фону пацификације ових простора и да је, између осталог, и због таквог политичког става већ двије године најснажнији политичар у региону, којег и Исток и Запад доживљава таквим и према њему се као таквом и односе.

Додик директно угрожава Вучићеву позицију, и чини то свјесно, јер нема директну подршку Београда, као у вријеме Бориса Тадића. Додик покушава упрегнути Вучића и Србију у своја кола, не бирајући средства, а отишао је тако далеко да ће Србију присилити да узврати, како би заштитила сопствене интересе.Да је Додик заиста патриота каквим се представља, никада не би угрозио позицију Србије, нити РС на тако сиров начин, супротстављајући ентитет великим силама, у којима шансе за политичку или било какву другу побједу ни теоретски не постоје.

Да се не лажемо, РС није ни мрва спрам САД, ЕУ или Русије. А покушава се наметнути аксиом да им је равноправна, што је политика директно усмјерена против интереса Републике Српске и српских националних интереса.Да је Додик заиста патриота каквим се представља, никада не би дозволио бјесомучну пљачку РС, већ би је економски ојачавао, развијајући привреду и економију, снажећи народ на сваки могући начин. У таквој ситуацији могло би му се повјеровати да спрема самосталност РС.

Али у амбијенту у којем РС пада испод доње границе сиромаштва, у којој не постоји привреда, у којој је трећина буџета напуњена кредитима, у којој је економија 70 посто у зони сиво, 20 посто у зони црно и десет посто у законски уоквиреној зони, Додикови позиви на референдум и отцјепљење нису ништа друго до изузетно опасан гест. И према РС и према народу. И према Србији, којој таква врста Додиковог авантуризма никако не треба.Његов избор тренутка за промоцију илузије и опсјене о отцјепљењу, само додатно потврђује колико су његови поступци опасни по РС и Србију и колико му је битан лични интерес, без обзира на цијену.Његов позив на отцјепљење РС, објављен је (као ауторски текст у србијанским медијима) истовремено када се он састао са предсједником Руске Федерације Владимиром Путином и уочи заједничке сједнице Владе РС и Владе Србије (треба се одржати 20.09.).

Овај низ требао би да створи илузију да Додикове позиве на референдум подржавају и Москва и Београд, што је потпуно нетачно. Штавише, Београд се отворено противи таквом гафу, а Москва увијек истиче подршку Дејтону.Наравно, Запад ће искористити Додикове бесмислене и штетне поступке у свом обрачуну са Русијом око Украјине и снажно појачати притиске на Србију, да се помјери из позиције неутралности спрам тог сукоба.РС ће бити на удару због рушења концепта пацификације простора Балкана.

Ионако огромни проблеми и у Србији и у РС ће се додатно усложнити и повећати, а рјешења је већ сада премало, док у равни, у коју Додик својим неразумним поступцима вуче, готово да их неће ни бити.

И све то због прегршт гласова на изборима, који неће Додику донијети побједу.Сагледајмо у детаљу Додиков састанак са Путином.То није био стандардан предсједнички протоколарни пријем, али је био пријем.Постоје протоколарни проблеми пријема неке недржавне администрације у Москви.

Могућ је састанак у неком од кремљанских салона, али не и у Дворани или Кабинету предсједника.Очигледно је пронађен начин заобиласка устаљеног државничког протокола и до кратког сусрета је дошло.Без обзира на све, такав сусрет требало је да буде значајна политичка подршка Русије Републици Српској, али су Додик и његови сарадници учинили све да састанак омаловаже, инсистирајући на тези да је Путин подржао Додика. Уз то, у толикој мјери су изговарали неистине о времену састанка, да је све на крају изгледало карикатурално и језиво смијешно.

Додик и камарила успјели су и Путина увалити у блато сопствене политике, која познаје само лични интерес и ништа изван тога.Уз то, теза да Руси званично подржавају Додика је пренатегнута и нетачна. Примао је Путин и Бориса Тадића, као што сада прима и Тому Николића. Такође, Путин је, својевремено, снажно подржао Слободана Милошевића, а када је овај скинут са власти, без икаквих проблема је угостио његовог наследника Војислава Коштуницу.

Руси знају да су и Србија и РС традиционални пријатељи, без обзира ко био на власти. Данас Додик, сутра Огњен Тадић, њима је потпуно свеједно.Посебан проблем је што Додик није искористио састанак са Путином да затражи од њега да искористи свој утицај и наложи “Њефтегазинкору” и “Зарубежњефту” да РС исплате 150 милиона КМ дажбина, које су дужни по Уговору о приватизацији Нафтне индустрије.

Тај новац је пријеко потребан и да је Додик обезбиједио његову наплату, било би то изврсно. И изванредан потез.

Овако, питање је да ли је тај новац, тих 150 милиона, Додик отписао/поклонио “Зарубежњефту”, што је била цијена лобиста да му обезбиједе састанак са руским предсједником?!

Судећи према оном што је рекао о томе по повратку из Москве, готово је извјесно да јесте!

Додик је управо о дугу “Зарубежњефта” према буџету РС од 150 милиона КМ, говорио по повратку из Москве и његова изјава најбоље свједочи да од тих пара нема ништа.

“Зарубежњефт по основу приватизационог програма треба РС да уплати одређена средства (150 милиона КМ, оп.аут.). Зарубежњефт, који улаже велика инвестициона средства у реконструкцију Рафинерије нафте Брод, предложио је да се да кредитна подршка путем ВТБ банке у комплетном износу задужења које има Зарубежњефт према Републици Српској. Камата која ће се зарачунати, биће зарачуната Зарубежњефту, касније када се технички буде рјешавао тај кредит.

Гаранцију за тај кредит даће Зарубежњефт, а та компанија плаћаће и камату на тај кредит”, казао је Додик.Из његових ријечи јасно је да Зарубежњефт неће вратити дуг од 150 милиона КМ Републици Српској.Умјесто тога, “обезбијеђен” је кредит који ће враћати Република Српска, па тако овај ентитет у пословима са “Зарубежњефтом” губи равно 300 милиона КМ (150 милиона дуга, који неће бити враћен, плус 150 милиона кредита, који ће РС враћати), а Додикова прича о томе да ће “Зарубежњефт” плаћати камате, јесте хладна облога у коју је умотана ова безочна манипулација.

Прескупо су Републику Српску коштале Додикове подмосковске вечери.Пројекте и могућности сарадње са Руском Федерацијом, Додик најављује већ годинама, али они никако да се и десе. Једино су на дјелу шпекулативни послови са Рафинеријом, у којима је из РС извучено 700 милиона КМ.

Ни сада није ништа, ама баш ништа, конкретно донио из Русије.

Сем празне приче о кредитним задужењима, коју прича већ мјесецима.Тако је у воду бачена велика прилика да се искористи састанак са Путином, како би се дошло и до новца који припада РС и до неког значајнијег пројекта.

Бирачи ће то знати казнити.
Image

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Domaca politika...the best of.

Post by ZMIJA »

E,jbote barate ,šta ti nakopira ove jeftine propagande, pa to više niko i ne čita,to je obićno govnavo štivo koje svi zaobilaze.
Daj Brate plakate,daj slike koje takođe ništa ne govore,pusti se ovih tekstova sa sitnim slovima :smt005 :smt005
Koliko ojadi ovaj vaš Tadić braneći Rtkovca i Čavića u onoj zemljišnoj zavrazlami oko RATARA,Neznam šata je sa procjenom štete u Ribnjaku u majskim polavama oko ona 3.2 basnoslvna milona km.Jeli advokatčić uveden u pedmet dokle ste stigli.??
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Domaca politika...the best of.

Post by просвјета »

Још мало па ти ваља у земљу, сиктави пријатељу расцијепљеног језика... 8)

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Domaca politika...the best of.

Post by ZMIJA »

Čuvaj se profo, nikad se nezna kad će ko pod zemlju,ako bukvalno misliš ,ali ako si mislio na godišnje doba, najgori je ujed zmije u babije ljeto koje je u tjeku,a najopsanije će biti 12 oktobra.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Domaca politika...the best of.

Post by grlica »

Ako stokamenica zapišti na Miholjsko ljeto sve je moguće :smt005 zmijo, kralju teatra :wink: :lol:
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Domaca politika...the best of.

Post by ZMIJA »

Ptico, definitivno odbijamo i ovaj napad.Vidiš kakav im je bijedna kampanja, naturili se samo na Dodika,a kapitalac im umako ,bolje da su lovili sitniju divljač možda bi nešto i na ražnju okrenuli,ovako samo su im u osjaju tužnih očiju, ostali veliki rogovi kapitalca ,koji se izgubi u ruskim tundrama :smt005 :smt005
Proći če kao Napoleon u Rusiji.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Domaca politika...the best of.

Post by KAMIKAZA »

Ovaj put ce se koplja ukrstiti na Miholjdan :wink: pa nekome na Tunjice a nekome u Focu. :D Ja na taj dan ne izlazim iz kuce,inace jesam li pomolio nos vani ja najebem,znaci, birajte se bez mene. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Domaca politika...the best of.

Post by corkan »

Malo je ovo sve ispalo ružno buduć presjednik je svaki dan u Prnjavoru,moglo bi se u kotliću skuhati malo kupusa da se gosti počaste.
Last edited by corkan on 19.09.2014. 22:21, edited 1 time in total.
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Domaca politika...the best of.

Post by grlica »

Nemoj ti mene zmile prebacivati na svoju stranu , ta znaš da ja imam svoju stranku i struju čak :D i bogati prenesi u stranku da nema potrebe trošiti impulse na mene : --NISAM ČLAN , NISAM ČLAN -- džaba im govoriti!
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Domaca politika...the best of.

Post by KAMIKAZA »

Ako SDS pobjedi,taj kazan bi trebao svaki dan da krcka u prnjavoru.Samo moramo nabaviti neke elektricne mjesalice,pocrkase ljudi mjesajuci sa onim lespiricama. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Domaca politika...the best of.

Post by corkan »

Imaju oni dobre ideje nešto će da smisle,Bosić je rekao da smo bogati od Japana.
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

tibaldo
Posts: 86
Joined: 21.06.2014. 08:16

Re: Domaca politika...the best of.

Post by tibaldo »

ZMIJA wrote:Pitaj zagrebačke Purgere šta misle o Milorad Dodiku,i lično Acu Stankovića,taj Milorad Dodik je od Hrvata proglašen ličnošćču godine,nemoj mi sam o reći da su tvoji gospodski maniri i učitivost iz prisoja veći od zagrebački Purgera.
''Malo morgen'' kako reće Slobo,Dodik je novi strai predsjednik Republike Srpske,jer mnogi bi dukata dali da jednoga ovakvog političkog lidera imaju.
A tzv.Purgeri si relevantan faktor sa kredibilitetom :lol:
Kao i nagrada koja dolazi iz genocidne tvorevine,koja slavi dan kada je pobila i otjerala svoje stanovnistvo, popalila sve sto je srpsko,i koja nakon dvije decenije opstruise povratak Srba i krsi sva moguca ljudska prava! Poenta price je da predsjednik RS treba da ima neke manire,buduci da predstavlja sve nas, da bude mudar i stalozen,a ne da dozvoli da ga isprovociraju i nasamare priuceni novinari poput famoznog Bakira.
A Stankovic je lisac koji sve to koristi zarad rejtinga i promocije svoje emisije. Pokusao je Kustu da isprovocira,pa nije uspio,a Tijanic mu je pokazao da treba,sto Vrsta kaze,jos pure jesti.
Neke se bitke moraju voditi više puta da bi se dobile

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Domaca politika...the best of.

Post by ZMIJA »

tibaldo wrote: A tzv.Purgeri si relevantan faktor sa kredibilitetom
Kao i nagrada koja dolazi iz genocidne tvorevine,koja slavi dan kada je pobila i otjerala svoje stanovnistvo, popalila sve sto je srpsko,i koja nakon dvije decenije opstruise povratak Srba i krsi sva moguca ljudska prava! Poenta price je da predsjednik RS treba da ima neke manire,buduci da predstavlja sve nas, da bude mudar i stalozen,a ne da dozvoli da ga isprovociraju i nasamare priuceni novinari poput famoznog Bakira.
A Stankovic je lisac koji sve to koristi zarad rejtinga i promocije svoje emisije. Pokusao je Kustu da isprovocira,pa nije uspio,a Tijanic mu je pokazao da treba,sto Vrsta kaze,jos pure jesti.
Purgerski kredibilitet nije u prvom planu,već tv šou kod Stankovića u kome je Dodik izašao kao pobjednik ,za razliku od Bosnićevog predavanja na fakultetu političkih nauka u Srajevu, gdje je sarajeskoj raji na indirektan način poručio da se diljem Republike Srpske još nažalost uveliko roštila slanina,te da bio on lično više volio bureke ,zeljanici,poprskuše,ka baklave tulumbe i razne vrste gurabija.
Toliko o porukama iz Zgareba i Sarajeva.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

tibaldo
Posts: 86
Joined: 21.06.2014. 08:16

Re: Domaca politika...the best of.

Post by tibaldo »

Ok,ti mislis da je pobjedio,ja sam misljenja da se medijski obrukao i da je nasamaren,ali dobro... Ne znam za predavanje doticnog Bosica,tako da nema smisla da ga branim ili napadam,ali u startu ti poredjenje nije adekvatno,jer poredis aktuelnog predsjednika RS,svih nas i predsjednika jedne opozicione partije,dakle clanova i simpatizera iste,pa ti vidi cije rijeci imaju vecu tezinu i posledice.
Neke se bitke moraju voditi više puta da bi se dobile

Post Reply