Obraz opstine

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Obraz opstine

Post by Iris »

A uz pomoć čijih glasova ono SNSD smijeni Mirka Šarovića?

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Obraz opstine

Post by просвјета »

Знам како ти је...
Полако се навикавај. :)

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Obraz opstine

Post by Iris »

Nisam znala da je Prnjavor tako lijepo okićen, moram što prije da dodjem da se malo nauživam.

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Obraz opstine

Post by schwabo No1 »

Јесте ли то вас двоје (или троје) вечерас дежурни код оружја и опреме?

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Obraz opstine

Post by Iris »

Šta tebe briga ko je gdje dežurni!? Svako ima pravo da bude tamo gdje želi ili gdje mora da bude.
Nego pitam te, uz pomoć čijih glasova SNSD smijeni Mirka Šarovića?

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Obraz opstine

Post by schwabo No1 »

Види ове омладине како је осиона, "шта тебе брига..."
професорица ме почасти "мрш тамо..."
диабола оштроумно закључује "да лупетам..."
као да ја немам право да будем тамо гдје желим и мислим, дакле постојим, оно што мислим.

Ајрис, нећеш ти никада схватити у чему је разлика у предизборном и постизборном коалирању и усклађивању програма и редовним парламентарним дјеловању гдје је за доношење одлика потребна парламентарна већина.

А што се тиче тог, Шаровића, јел, начин на који је опструисао доношење одлука у вези са пројектом Јужни ток у корист сарајевске махале, довољан је да буде избрисан из сјећања, а камо ли смијењен.

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Obraz opstine

Post by Iris »

A ti Švabo govoriš hrvatski, ne?
"Koaliranje"!
Malo čudno hrvatski ćirilicom.
S tobom je stvarno izlišno raspravljati o bilo čemu jer kod tebe kad SNSD pravi koaliciju sa SDA i HDZ to je za dobro srpskog naroda i RS a kad to isto radi SDS onda je to protiv RS. Toliko si bahat i nekulturan kao i većina članova SNSD-a, čast pozitivnim izuzecima.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Obraz opstine

Post by KAMIKAZA »

SNSD nema predznak Srpski i boli me briga hoce li u koaliciju sa muslimanima ili nece mogu sa njima u krevet da idu ako hoce,ali SDS ima predznak Srpski (Srpska) i to Srpska znaci i moja,jer ja sam Srbin po rodjenju,a stranku su napravili neki idioti devedesetih,znaci ja nisam mogao da biram i budem nesto drugo a oni su se prikalemili.I sad ako su vec uzeli taj moj predznak,ili nas predznak,ima da ga prestanu blatiti prije nego sto nama pukne film,pa im prepravimo i ime stranke i navike i porijeklo,jer nema niko pravo da u ime mojih djedova i mojih unucadi pljuje i blati raznim savezima sa istim onima koji su nas drzali 500 godina u ropstvu,nase obraze i vjeru,i to sve u ime Srpstva,koga Srpstva izdajnici ???? Koji Srbin je spreman da se ljubi sa njima neka kaze ovdje,bas me zanima dali postoji takav, i onda se pitam u ime koga Srpstva i Srbina potpisuje ova jajara Bosic neke sporazume.Jeb*la vas vasa stranka,brisite predznak i vodite ljubav sa njima ne zanima me,ali ne kaljajte obraz onima koji ga jos imaju.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Obraz opstine

Post by julija »

Dokon mozak je djavolje igraliste x

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Obraz opstine

Post by schwabo No1 »

koalirati
udružiti, sjediniti.
Iris wrote:A ti Švabo govoriš hrvatski, ne?
Хајде, да се не срамотиш:
коалирати (l. coalescere), што би ми Срби рекли удружити, сјединити, није глагол преузет из хрватског, но из латинског. Отуда је и она глаголска именица коалиција (има ли неке везе и коагулат?), па не видим разлога да се једиш због тога.
Iris wrote:kad SNSD pravi koaliciju sa SDA i HDZ to je za dobro srpskog naroda i RS a kad to isto radi SDS onda je to protiv RS
Био сам ја јасан у свом претходном посту, али ти нећеш да разумијеш, илиарна процедура, а сасвим друга прич разумијеш, али нећеш да признаш. Још једном: једна врста приче је редовна парламентарна процедура, а сасвим друга предизборне и постизборне коалиције. Не брани кучине у које се запетљао Боснић, но вршите притисак да не упетљава и све нас.
Iris wrote:Toliko si bahat i nekulturan
Ето, јесам. Ја сам некултуран, Миле је лопов, Жељка је ружна (ко ми каже), Вељко је херој, Сораја је љепотица...је ли ти лакше?
Само, не трпај ме тамо гдје не припадам. Нисам члан. Нисам члан ни пензионера, ни рибара, ни СНСД-а, ни СДС-а нећу бити. Нећу да будем Швабо у петпарачком филму.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Obraz opstine

Post by vrsta8472 »

schwabo No1 wrote: Ето, јесам. Ја сам некултуран, Миле је лопов, Жељка је ружна (ко ми каже), Вељко је херој, Сораја је љепотица...је ли ти лакше?
Само, не трпај ме тамо гдје не припадам. Нисам члан. Нисам члан ни пензионера, ни рибара, ни СНСД-а, ни СДС-а нећу бити. Нећу да будем Швабо у петпарачком филму.
Супер речено, учитељу. :smt023
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Obraz opstine

Post by Hirurg »

koalirati <br />udružiti, sjediniti.<br />[quote uid=4822 name="Iris" ]A ti Švabo govoriš hrvatski, ne? [/quote]<br />Хајде, да се не срамотиш:<br />коалирати (l. coalescere), што би ми Срби рекли удружити, сјединити, није глагол преузет из хрватског, но из латинског. Отуда је и она глаголска именица коалиција (има ли неке везе и коагулат?), па не видим разлога да се једиш због тога. <br /><br />[quote uid=4822 name="Iris" ]kad SNSD pravi koaliciju sa SDA i HDZ to je za dobro srpskog naroda i RS a kad to isto radi SDS onda je to protiv RS[/quote]<br />Био сам ја јасан у свом претходном посту, али ти нећеш да разумијеш, илиарна процедура, а сасвим друга прич разумијеш, али нећеш да признаш. Још једном: једна врста приче је редовна парламентарна процедура, а сасвим друга предизборне и постизборне коалиције. Не брани кучине у које се запетљао Боснић, но вршите притисак да не упетљава и све нас.<br /><br />[quote uid=4822 name="Iris" ]Toliko si bahat i nekulturan[/quote]<br />Ето, јесам. Ја сам некултуран, Миле је лопов, Жељка је ружна (ко ми каже), Вељко је херој, Сораја је љепотица...је ли ти лакше?<br />Само, не трпај ме тамо гдје не припадам. Нисам члан. Нисам члан ни пензионера, ни рибара, ни СНСД-а, ни СДС-а нећу бити. Нећу да будем Швабо у петпарачком филму.<br/>
Svaka zlatna. I ovog pacenika prosvjetu poslati kod svabe na skolovanje.

Poslato sa "Note 3" uz pomoc TAPATALK aplikacije!

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Obraz opstine

Post by svraka »

Komentari obojeni SNSD bojom. Providno brate, kao flis papir.

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Obraz opstine

Post by schwabo No1 »

Нису то ничије боје, поштовани пријатељу. Ти врло добро знаш да је свака моја тврдња заснована на чињеницама, за разлику од многих који овдје просипају демагогију због ситних шићарџијских интереса.

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Obraz opstine

Post by Iris »

Ja baš nisam stekla utisak da su tvoje "tvrdnje", kako ti nazivaš te svoje gluposti koje ovdje iznosiš, zasnovane na bilo čemu osim na gluposti i na potrebi da se hvali svo što ima bilo kakavu vezu sa SNSD-eom i Milokradom Dodikom.

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Obraz opstine

Post by schwabo No1 »

Iris wrote:Ja baš nisam stekla utisak da su tvoje "tvrdnje", kako ti nazivaš te svoje gluposti koje ovdje iznosiš, zasnovane na bilo čemu osim na gluposti...
То из тебе говори злоба и завист.
Да је другачије, навела би конкретно примјер: то и то си слагао, погрешно протумачио, ниси компетентан...
Овако, настављаш по пропалом рецепту због којег сте изгубили изборе: слажи, превари, дискредитуј, облати...
Није вам методологија Слободана Васковића донијела ништа добро.

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Obraz opstine

Post by Iris »

Sigurno tebi zavidim :D :D :D

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Obraz opstine

Post by schwabo No1 »

Зависи јеси ли мушко или женско.
Мени само мушкиње може завидити.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Obraz opstine

Post by vrsta8472 »

Ма Ирис је мушко 100%, само се представља као женско :smt004
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Obraz opstine

Post by Iris »

Izgleda kao žensko, radi kao trojica muškraca, zaradjuje.....e sad će malo više jer je dobila ponudu za fotomodela tako da će pored svog redovnog posla da radi i to te će malo rjedje bit na Forumu. Znam Vrsta da ćeš ti biti najtužniji zbog toga, aliiiii.

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Obraz opstine

Post by schwabo No1 »

Сретно на новим пословима!

Image

Ништа не брини, чекат ћемо ми овдје до нових избора.

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Obraz opstine

Post by Iris »

Švabice, jasni si pokazao ko je od nas dvoje zavidan i zloban :wink: Švabiću, Švabiću

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Obraz opstine

Post by vrsta8472 »

Ирис, па који посао радиш када је за тројицу мушкараца :smt003
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Obraz opstine

Post by Iris »

Takvih kao ti i šestoricu, jer ti vrijediš samo za pola muškarca , mislim za pola čak kad ti i kroz prste progledam :D :D

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Obraz opstine

Post by corkan »

Jao vrsta kako te dama nisko drži, beži bre sa ovoga prela.
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

Post Reply