Republika Srpska

Politička dešavanja u Republici Srpskoj i BiH

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Republika Srpska

Post by ZMIJA »

Iris wrote:mercijalni kredit se može podići u bilo kojoj banci i u Republici Srpskoj, zaista nije bilo potrebno ići hiljade kilometara zbog toga!
Jeftini predizborni trik, ništa drugo!
Šta ti o tome znaš majke ti ?Nemoj se provaljivati !Jeftini predizborni trik je priča o promjenama, o kojoj pričaju ovi iz saveza za prevare,pardon promjene,koji bi Srbi s ove strane Drine mogli skupo platiti u slučaju da na vlasat u Republici Srpskoj dođu ovi reciklirani političari,koji su svi redom imli priliku pokazati šata umiju i znaju uraditi za Republiku Srpsku.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Republika Srpska

Post by grlica »

u ovoj podršci je pristanak na eksperiment ... samo da nisu zolje i kokteli , Rusiji fali tržište --Arapi stižu idealna prilika za isprobati neki novi ruski experiment. Čuvajmo se pokusni kunići :D
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Republika Srpska

Post by просвјета »


User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Republika Srpska

Post by schwabo No1 »

Јесте да је у Лакташима данас предизборна тишина, али ми није јасно зашто се ушутише и ови наши форумаши. Да нису сви отишли на предизборни митинг СНСД-а? Чујем да се не може ући ни у двориште, а камо ли у салу. Толико народа.

Оооо Ирис, гдје си? Имам за тебе једно специјално питање на које ћеш ми сигурно одговорити!

gavro15
Posts: 38
Joined: 10.07.2013. 22:25

Re: Republika Srpska

Post by gavro15 »

Ako kaniš pobjediti, ne smiješ izgubiti...

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Republika Srpska

Post by ZMIJA »

Tačno je Švabac da je dans predizborna tišina u Laktašima,ali se zato večeras orilo u ''prenapučenoj'' dvorani osnovne šklole,nikola Tesla, gdje je održan predzborni miting SNSD a, i gdje je od preko 2.000 ljudi bilo bar 500 stotiina,oni koji su prije dvije godine glasali za promjene na gore u Prnjvoru.
Da stvar bude ''ohrabrujuća''za SDS u dvorani se ništa nije ni jelo ni pilo,sem otežanog disanja zbog zagušljivosti.
Do sada neviđena posjeta u Tesli ,a posebna je bila atmosvera koja je imala ''dušu''kakao se to u žargonu kaže.
Bravo za SNSD a :smt006
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

sifra
Posts: 245
Joined: 08.07.2013. 14:05

Re: Republika Srpska

Post by sifra »

Zmija malo to uveličava. Treba biti malo realistični. Bila je ogromna posjeta. Puna sala. Nije baš krcata ali nije se vidjelo slobodnog prostora. Od oka je bilo 1500 ljudi, 200 gore dolje. Koliko sam vidio, nije se "navozilo " ljudi nego su svi bili sa prnjavorske opštine. Govori,izuzev Željkinog monotonog, su bili veoma dobri. Veoma uspješno realizovan smjeli pokušaj da se napuni sala Tesle za razliku od SDSa koji su punili Dom kulture.
Alea iacta est!

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Republika Srpska

Post by просвјета »


User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Republika Srpska

Post by schwabo No1 »

Пријатељу, имате ли ви неку резервну стратегију за ове изборе?
Очито вам стратегија лажи и превара слабо пролази. ЈЕБЕН ТВ и Васковић не дају очекиване резултате. Шта мислиш да престанете причати о Додику, а мало говорите о себи? У чему ћете ви то бити БОЉИ?

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Republika Srpska

Post by KAMIKAZA »

gavro15 wrote:Ako kaniš pobjediti, ne smiješ izgubiti...
Evo Gavro nije znao gdje je stavio post,pa kritikuje nas da smo mu ga ukrali.....Gavro, Gavrooooo :smt018 Sad dugujes pivo moderatorima za uvredu casti. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Republika Srpska

Post by nenad 10 »

Ja ipak mislim da jedan predsjednik ne bi trebao da nacelnika opstina naziva majmunom.

gavro15
Posts: 38
Joined: 10.07.2013. 22:25

Re: Republika Srpska

Post by gavro15 »

KAMIKAZA wrote:
gavro15 wrote:Ako kaniš pobjediti, ne smiješ izgubiti...
Evo Gavro nije znao gdje je stavio post,pa kritikuje nas da smo mu ga ukrali.....Gavro, Gavrooooo :smt018 Sad dugujes pivo moderatorima za uvredu casti. :D
Imaš odgovor na drugom podforumu.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Republika Srpska

Post by svraka »

sifra wrote:Od oka je bilo 1500 ljudi, 200 gore dolje. Koliko sam vidio, nije se "navozilo " ljudi nego su svi bili sa prnjavorske opštine.
Nemam ništa protiv slobodne procjene. Ipak, istine radi, iz dugogodišnjeg iskustva vođenja košarkaškog kluba, i posjećenosti dvorane, znam provjereno, dvorana ima 400 sjedećih mjesta. Još nekih 100 do 150 ljudi može stati mimo sjedećih mjesta. Na parket maksimalno još 200 ljudi. Dvorana je bila puna, te obzirom na naprijed navedeno, bilo je prisutno između 700 i 900 ljudi. Siguran sam da je dvorana veća, da bi takođe bila puna. Zato ne vidim logiku lažnog licitiranja prisutnih. Dalje, tvrditi da su posjetioci svi bili sa prnjavorske opštine, zaista ne stoji. Ja 80% ljudi sa mitinga nikada u životu vidio nisam.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Republika Srpska

Post by ZMIJA »

Daj Švrako budi Bog s tobom,ne napareži se bespotrebno sa tim svojim dugogodišnjim košarakaškim iskutvom glede kapaciteta dvorane.Trebao si doći pa se uvjeriti na lici mjesta.Nitii moje da je bilo, mitii tvoje da nije bilo apsolutno, je irelevantno u konkretnom slučaju,oni koji su prisustvovali vidjeli su šta je i koliko ljudi bilo.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Republika Srpska

Post by KAMIKAZA »

Neznam sta je politika,ali znam da ako jedna najjaca stranka,(kako SNSD sam sebe naziva) u jednom gradu koji ima oko 50 000 stanovnika,uspije da okupi 1500 ljudi,(ako je i to tacno,vi ste to rekli) i na taj broj bude ovako ponosan,(kao vi sada),onda tu stvarno nesto nije u redu.50000 stanovnika,od toga bar 30000 sa pravom glasa (racunam ovako zbog slabog prirastaja),onda je to samo 5% glasackog tjela ovog grada,i vi to nazivate velicanstvenom predstavom,ja bi se prije nego bi poceo da se hvalim,zapitao dali je to premalo za hvalu. :roll:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Republika Srpska

Post by vrsta8472 »

КОЏОМАН: ИМАМ ПРЕДНОСТ ОД 2.000 ГЛАСОВА

ЛАКТАШИ, 28. СЕПТЕМБРА /СРНА/ - Кандидат СНСД-а на пријевременим изборима за начелника општине Лакташи Мирослав Коџоман изјавио је вечерас да након 13.000 преборајних гласачких листића има предност од 2.000 гласова.
"Према резултатима са бирачких мјеста, у предности сам у односу на опозиционе кандидате. Тако ће и да остане до званичне потврде изборних резулата", рекао је Коџоман Срни.

Бирачка мјеста на пријевременим изборима за начелника општине Лакташи затворена су у 19.00 часова, а на биралишта је изашло 16.075 бирача или 51,22 одсто од укупног броја регистрованих.

У трци за начелника општине Лакташи на пријевременим изборима су кандидат Српске напредне странке Жељко Перенчевић, кандидат СНСД-а Мирослав Коџоман и кандидат Савеза за промјене Вукашин Војиновић. /крај/бон/да

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Republika Srpska

Post by svraka »

Tako je Zmijo. Bilo je ok. Atmosfera pristojna...
Čudi me da nisam bio registrovan!?

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Republika Srpska

Post by ZMIJA »

KAMIKAZA wrote:Neznam sta je politika,ali znam da ako jedna najjaca stranka,(kako SNSD sam sebe naziva) u jednom gradu koji ima oko 50 000 stanovnika,uspije da okupi 1500 ljudi,(ako je i to tacno,vi ste to rekli) i na taj broj bude ovako ponosan,(kao vi sada),onda tu stvarno nesto nije u redu.50000 stanovnika,od toga bar 30000 sa pravom glasa (racunam ovako zbog slabog prirastaja),onda je to samo 5% glasackog tjela ovog grada,i vi to nazivate velicanstvenom predstavom,ja bi se prije nego bi poceo da se hvalim,zapitao dali je to premalo za hvalu.
Neznaš šta je politika ,to je isto kad bi ja rekla da neznam šta je Golf dvojka.Mi nismo najača stranka u gradu nikad bili u pojedinačnoh konkurenciji,a i u dublu smo potanki,što se tiče Prnjvora,I ove sve male stranke što su se ''izlegele'' iz SDS a uvjek su se u SDS i varaćali kada je pravljena skupštinska večina u parlamntu,kao što su ; Penzionerska stranka Miladaina Blagojvića,Radikalana stranaka Bože Ivanovića, Radikalana stranka Dragomira Subotića -Seke,Konde,Slavuja i koga sve još,razani Pokreti za Prnjvor i okolinu,pokreti za iilovu,Čavićeva stranka,neznam kako se sada i zove,tradicionalni sdesov trabant na lokalu DNS stranka Srećka Aulića i evo i najanovija ljubav Socijalističke partije sa SDS om na lokalu.
Neznam ko je govorio i o kakvom ponosu,što je bilo 2.000 ludi u Tesli,a to je skup na kome se nije ni jelo niti pilo, već se 2.5 sati stajalo i slušalo govornike suvi usta, čak se nije moglo ni pljunuti.Ti Kami nerazumiješ ove naše mjerene jedinice i naše standarde,i neznaš šta znači u ovoj političkoj bezvoljnosti na jedno mjesto skupiti 2.000 ''patrota i ljubitelja politike''.
Mi nismo po prvi put poput SDS a paravili nikave trpeze ljubavi,nismo pekli vola, i nismo kuvali nikavu čorbu,jer smo tu vrstu tehnologije proizvodnje glasova napustili,sem u još nekim stranačkim pogonima.
Sad s se vremena promjenila, mnogi idu kod SDS a na čorbu, pečena vola ili na trpezu ljubavi, a onda dođu kod nas da slušaju naša ''programska opredjeljenja'' i da glasaju naravno za Dodika i za SNSD a,psujući Gtarića i SDS kako im je poskupio vodu,kako nije uradio ništa od obećanog ,kako je podigao porez 350% i tako dalje i tako dalje.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

sifra
Posts: 245
Joined: 08.07.2013. 14:05

Re: Republika Srpska

Post by sifra »

Kamikaza, malo lupaš, da izviniši :D
Ne možeš to tako gledati. Bolt je najbrži zato što trči 9,58 mislim. Tj trči najbrže. A ne mora da trči 5 sekundi da bi bio najbrži, kad je i ovo dovoljno.
Tako ti je i ovo. Skup je najveći u Prnjavoru i zato se može dičiti s njim. A ne zato što nisu strpali pola grada u salu :D a i Boga ti, ljudi bi se pogušili, zar ne?! :smt005
Alea iacta est!

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Republika Srpska

Post by просвјета »

СРПСКЕ НОВИНЕ wrote:СУКОБ У СНСД-у: Рајко Васић члан Додиковог изборног штаба за ИЗДАЈУ оптужио Жељку Цвијановић, Сребренку Голић и Игора Радојичића!!!
Image
Све можете видјети на следећим линковима:
http://slobodanvaskovic.blogspot.com/20 ... nacke.html
http://vasicrajko.blogspot.com/

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Republika Srpska

Post by ZMIJA »

Daja profesore fizke i gimnastike nešto orginalno zalijepi,ovo je sve d'ej'a-vu
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Republika Srpska

Post by просвјета »

Oгњен Тадић, предсједник Републике Српске wrote: Сваког јутра кад се пробудим помислим шта бих могао да урадим да осигурам да ових милион људи који желе промјене има шансу за бољу будућност.
Тако да и не размишљам о Додиковим смијешним оптужбама. Нажалост, он тако функционише.

Људи знају да их је изневјерио и да имају веће шансе ако подрже 12. октобра људе који имају стварна рјешења за економију.
Тако да је његова посљедња очајничка тактика да плаши народ, јер знају да је Огњен Тадић човјек који је провео свој живот борећи се за једнакост и владавину закона у РС.
Image

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Republika Srpska

Post by KAMIKAZA »

просвјета wrote:
Oгњен Тадић, предсједник Републике Српске wrote:
Taj vas Ognjen bi trebao malo da se lijeci,mlad je on covjek a bolest je ocigledno teska,nisam doktor ali da se lako konstatovati da on halucinira,a kod takavog poremecaja licnosti ,moze se naslutiti ,da se radi o sizofreniji. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Republika Srpska

Post by schwabo No1 »

просвјета wrote:"Oгњен Тадић, предсједник Републике Српске"]
Сваког јутра кад се пробудим помислим шта бих могао да урадим да осигурам да ових милион људи који желе промјене има шансу за бољу будућност.
Полако, полако не тари ждријебета!
Треба прво избројати двије стотине хиљада листића који ће омогућити остварење тог сна, па онда мислити. Да не буде она "Нахрани пилиће, и не дирај ништа!"
Ја мислим да је боље да се ви на вријеме пробудите.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Republika Srpska

Post by bičbožiji52 »

просвјета wrote:Сваког јутра кад се пробудим помислим шта бих могао да урадим да осигурам да ових милион људи који желе промјене има шансу за бољу будућност.
Тако да и не размишљам о Додиковим смијешним оптужбама. Нажалост, он тако функционише.
Ima nas više od milion koji te vaše promjene ne podržavaju,jer to nisu promjene to su prevare,a promjene na gora a Ognjenom Tadićem su sasvim izvjesno ako bi ovaj narod,dozvolio da ga zmija ujede po drugi put iz iste rupe.Lahaku noć Ognjene !
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

Post Reply