Blog-ovi Rajka Vasica i Citati forumasa "Zmija"

Politička dešavanja u Republici Srpskoj i BiH

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Bosna i Hercegovina

Post by spile_86 »

Па да су сви дошли у коповину нису,али је их било као што народа свакодневно има, а у пред таквих треба набројати и све раднике који су изашли да види шта се дешава на улицама,а наравно од ових што су протестовали било је људи који су из радозналости пратили протестанте да виде шта се то дешава. Најбоља ми изјава бити нека старице када су је упитати да ли и она протестује,а њен је одговор био "ето ја видила да се дјеца окупљају па да и ја мало са њима...".

Да ли је ико читао коментаре на фејсбуку са страницама ови протестаната...? Има веома пуно занимљиви и смјешни коментара...

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Bosna i Hercegovina

Post by spile_86 »

По мени убједљиво најјачи коментар читавог дана... :lol:

Image

djurodj
Posts: 24
Joined: 25.06.2013. 17:08
Location: Štrpci, Bosna i Hercegovina

Re: Bosna i Hercegovina

Post by djurodj »

nemojte ljudi dizat bunu u banjaluci pa zamislite samo kolko su koštale skupocjene pepeljare u zgradi vlade boljeg entiteta.....Mileta bi srce strefilo da mu ih ko okrzne a kamoli polupa....al nasavjetovaće Mladena prepametnog i dragog vožda ronhilskog na sastanku u Belehradu prvi potpredsjednik u nedjelju koja prva dođe....

Dr.Vukadin
Posts: 101
Joined: 06.02.2013. 01:28

Re: Bosna i Hercegovina

Post by Dr.Vukadin »

Dolaze izbori!

U normalnom civilizovanom svijetu građani odlučuju izborima.

Najurite kandidate na tv duel, neka javno se suprostave jedan drugom.

Ovo danas je velika politika, nama malim ljudima nedokučiva...

Šta msislite da je samo neki genijalac danas u sred Sarajeva iz torbe izvadio trobojku i počeo da

se dere : Srbija, Srbija...

Shvatate li težinu događaja.

Gradite društvo, budite kritični, strogi prema političarima, ali mirnim putom, i čuvajte to malo rs-a !!!

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Bosna i Hercegovina

Post by spile_86 »

Још мало занимљиви коментара са интернета... :?

Image

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Bosna i Hercegovina

Post by murgo »

Valentin Inzko, je pored ostalog, rekao veceras u intervjuu austrijskoj televiziji ORF2, da se narod u Federaciji buni i zbog toga sto je drzavni aparat preskup. Narodu je dosta toga da svaki kanton ima svoje vlastite ministre...

protesti i u Banja Luci:

http://tvthek.orf.at/program/ZIB-2/1211/ZIB-2/7460323
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Bosna i Hercegovina

Post by bičbožiji52 »

Mraka wrote:Kada je neko 52 god. kao gospodin bičbožiji52 a prestavlja se kao da je 58god. onda je očito da ima problema sa klimaksom :roll:
Ja sa klimaksom ti sa pubertetom.
Mraka wrote:Pa de mi onda reci te što vas Drago otjera a bili ste tako dobri :) Mnogo ja toga znam o vama :smt002
Koje govnavo pitanje i kakakve veze ono ima sa mnom, samo lupaš neka se lupa, eto nije otjerao tebe pa je velika sreća,kud si dobora pametan i lijep kipi pamet iz tebe.
Mraka wrote:Ali iskreno mislim da je potrebno da se desi u BL nešto kao što se desilo u Tuzli.
Tako nešto može da poželi samo idiot i debil,pa šta su sada dobili ti što su juče spalili državnu narodnu imovinu,opet su oni koji su ih nauškali i s njima izmanipulisali ostali tajkuni i vlasnici 9 milijardi dolara,a ovo će se sve namiriti sa njihovi leđa i leđa njihovi roditelja.
Ako su već odlučili da pale,a svakako pljenje nema veze sa opravdanim nezadovoljstvom i paljenje nije riješenje problema,zašto nisu evo recimo zapalili nekog tajkuna onog istog što im je opljačako fabrika.
Ovo šta se desilo juče u Federaciji pretvoreno je u suštu suprotnost onoga šta je trebalao da bude,opravdno nezadovoljstvo naroda pretvoreno je u postizanje sasvim drugih političkih ciljeva.
Najavažnije pitanje svih pitanja ko stoji iza perfektno odrađenoig posla,na ovom dijelu BiH i koji su ciljevi svega toga ,jer oni koji su zapaočeli i u čije se ime sve ovo desilo i nisu imali nekih ciljeva,ako su im bili ciljevi da ode kantonalana vlast, zašto su nastavili paliti i poslije ostavke kantonalnog premijera recimo u Tuzli.
Vladari iz maraka su ječe u BiH postigli polovičan uspjeh ,jer planirani haos nije se prelio u Republiku Srpsku, što je svaako bio planiran i to je nepoznato samo za mnje obavještene ljude na ovim prostorima.
Opravdano nezadovoljstvo ljudi u cijeloj BiH je jedini način, da oni isti koji su u nekim drugim zemljama uvozili takozvana proljeća za postizanje mračnih ciljeva današnjih gospodara svijeta.
dkrajina wrote:Sve pohvale za narod,ajde sad malo B.Luka.da i ove nase lopove potpalite.
Znači ti bi zaoalio Banjaluku samo da bi otjerao lopove,to je tako radio i moj jedan komšija u selu,da bi uništio stršljenove u štali,
vrsta8472 wrote:Која глупост! Народу је требао само окидач, и десио се тај окидач у Тузли.
zapalio štalu,pa kad je vidio kakakvu glupost napravi objesi se na šljivu dvorištu.
Pa šta dalje Vrsta ,eto okinulo se
vrsta8472 wrote:Да требају демострације, требају. Али онај вандализам, што је био данас на ТВ-у не знам гдје нас води. Ипак је и Федерација саставни дио ове БиХ. И ако они иду у пропаст, идемо и ми. Друга ствар, полиција се повукла и допустила сачици хулигана да уништавају јавне институције - срамота.

Narvno da svi idemo u propast,ovome se samo budala može radovati, pa čak niti on,ovo nisu demstracije ovo je terorizam i nasilje ovo je više od anarhije, jer je planirana anarhija a to je najopasnije.
Da je do perfekcije isplanirana govori i činjenica samog toka dešavanja,nije slučajno izabrana Tuzla i od kuda toliko kamenje na uliacama BiH gradova.
KAMIKAZA wrote:Ovo su ljudi krenuli u kupovinu,ima se moze se. :D
Evo sad je bio Incko na Austrijskoj TV,i prvi put je za malo rekao da je u RS bolje,kaze u federaciji za primjer imaju samo 11 ministara unutrasnjih poslova :D skoro pa iz svakog sela po jedan :lol: Kaze da su skoro svi u Zenicko Dobojskom kantonu podnijeli ostavku,nabrojao je jos neke,valda nece da rade jer su im izgorele fotelje ,ko bi ga znao. :)
Nepotrebana ti je ta ironija Kami.
Ko je uopšte taj lik Incko, i ko uopšte drži do njega i njegovog mišljena,da je Republika Srpska bolji dio BiH svako dobro namjeran i normalan vidi,ali ovdje to uopšte nema nikave veze ,Republika Srpska je na meti iz dobro poznati planova u konačnom političkom rešavanju pitanja BiH od strane gospodra svijeta.
Ovo je tek prvo polluvrijeme igranke u BiH u kome nije u prvi mah postignut zacrtani cilj Republika Srpska nije spaljena,zahavljujući njeneim građanima koji se nisu nasukali na ovu lažnu priču o rešavanju opravdanog nezadovoljstva .
KAMIKAZA wrote:E pa dragi zemljaci sretna vam 30 godisnjica olimpijade,da su se djelile medalje za glupost,od ove olimpijade do danas,nasa zemlja bi bila zatrpana u zlatu,jedino tu bi uzeli sve zlatne medalje. :wink:
Ništa se ne dešava slučajno u BiH,pa čak i na nivou simbolike.
djurodj wrote:nemojte ljudi dizat bunu u banjaluci pa zamislite samo kolko su koštale skupocjene pepeljare u zgradi vlade boljeg entiteta.....Mileta bi srce strefilo da mu ih ko okrzne a kamoli polupa....al nasavjetovaće Mladena prepametnog i dragog vožda ronhilskog na sastanku u Belehradu prvi potpredsjednik u nedjelju koja prva dođe....
Nemoj svima pokazivati da si obični papak,pričaš običnu glupost.
Dr.Vukadin wrote:Gradite društvo, budite kritični, strogi prema političarima, ali mirnim putom, i čuvajte to malo rs-a !!!
:smt023 :smt023 :smt023
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
Mraka
Posts: 108
Joined: 19.09.2007. 18:52
Location: Prnjavor

Re: Bosna i Hercegovina

Post by Mraka »

Debilni stvore mislio sam na demostracije ali ne i na vandalizam. Klimaks boy ja ti nisam ni u jednoj stranci a kamoli u Draginoj. Kako te nije sramota tvoji godina. Presjednik si sindikata u Standardu a ljudi dole imaju platu od 120 KM. Pa ti si obični dupelizac i ništa drugo. "Gospopdine" ****** najbolje ti je da razgusiš sa foruma,pusti mlade da se dopisuju. Primi moju mahanje :smt006

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Bosna i Hercegovina

Post by bičbožiji52 »

Ti samo lupaš neka se lupa, jer ništa pametno nisi u stanju napisati, ako tako nastaviš Kalabić će te nogirati iz stranke, kakao je i mnoge nogirao.
Neznam ja šta si ti mislio, ja čitam šata si napisao ,ovaj forum nije dječiji vrtić za dopisivanje, iz koga si ti skoro kakao to meni reče razguzio do foruma .
Nije za tebe javna polemika i kulturan dijalog.
Mali vrijeme je za spavanje, boravak na forumu nije dozvojlen za mlađe od 18 godina.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Bosna i Hercegovina

Post by KAMIKAZA »

Ja sam vec davno rekao da ce nam se dogoditi narod i da ce sve ovo da ode u PM,ponovo ovi na vlasti pokusavaju da uguraju nacionalizam preko ovakvih fora sa zastavama i bedzevima,ali sumnjam da ce da upali,ovi ljudi su bas ogorceni jer im je neko obecao sve ako udju pod te zastave ,a uzeo im je i ono sto su imali.Ovaj put ako bude pameti trebaju izbaciti sve simbole jer oni traze da zive i da se hrane,sto je nemoguce sa ovakvom pljackaskom politikom vlasti.Nista bolji na izborima nisu ni konkurenti,koga da biras kad su i jedni i drugi g*vna,treba sve pobiti i traziti nove ljude.I ovi komentari sa nosenjem kompjutera i opreme su ugurani od vladajucih,ja ne vidjeh nikoga na snimcima,a ima ih stotine,da nosi kesu a kamo li kompjuter,zato ne vjerujte propagandi. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Mraka
Posts: 108
Joined: 19.09.2007. 18:52
Location: Prnjavor

Re: Bosna i Hercegovina

Post by Mraka »

****** odgovori ni na pitanje što se ne zalažeš za radnike u Standardu. Imam ti ja dobrih 30 god. I kao što rekoh nisam ti ja ni u jednoj stranci niti cu ikada biti. Pa reci nam već jedamput što puče tikva izneđu tebe i Kalabića. I da ti kažem treba da se sjebe ova vlas,da se sruši. Razunljivo je da braniš lopove inače nebi radio u nabavci(nista) za Standard.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Bosna i Hercegovina

Post by bičbožiji52 »

I ja sam to isto govorio , da će ovo sve otići u P.M. još 90 godine prošlog stoljeća,kad se prvi puta događao narod, i nije to bila neka velika mudrost kao i ova tvoja tvrdnja danas da će sve otii u PM, što je ravno tvrdnji da ćemo jednog dana svi umrijeti.
Na kartu nacionalizma se igralo i 90 godnie,pa i ovi prije svega strani kumovi današnje BiH igraju na istu kartu, i kakao se može primjetiti ona nije cvikovana.
Nema ovdje pameti, niti je kad bilo,jer da je bilo pameti nebi dans imali ovo šta imamo,vozimo se istim vozom i istom prugom.
EU je na zastavi BiH izbacila sve nacionalne simbole,ali na svim vručim mjestima se nosi zastava sa ljiljanima i titova slika, što i ovog puta nije izostalo, i upravo ti simboli i sama ikonografija pobune u Federacij, savakom iole razumnom govori šta se iza brda valja.
Ovdje je ponovo bosanka raja ispušila jer je svoju bjedu i jad akumuliran godinama ispalila u pogrešnu metu,a okidač i nišan su dražali upravo oni koji su je usmjerili na rušilačke pohode,što je apsolutno promjenulo priču o zaposlenjima, platama, kriminalu,korupciji pravdi i sitini i sada če se pričati o huliganima i nasilju,a mjesto ovih što su sad na valsti doći isti takvi ili još gori,ali ih ne možeš Kami pobiti kakao ti protežiraš,jer ima ona narodna seljani nestanu ali ostanu seoski običaji.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Bosna i Hercegovina

Post by bičbožiji52 »

Mraka wrote:****** odgovori ni na pitanje što se ne zalažeš za radnike u Standardu. Imam ti ja dobrih 30 god. I kao što rekoh nisam ti ja ni u jednoj stranci niti cu ikada biti. Pa reci nam već jedamput što puče tikva izneđu tebe i Kalabića. I da ti kažem treba da se sjebe ova vlas,da se sruši. Razunljivo je da braniš lopove inače nebi radio u nabavci(nista) za Standard.

Re: Bosna i Hercegovina
To ti pitaj ****** nemoj pitati mene,a koliko znam ja gospodina Tepića on se za svoje radnike bori koliko je u njegoj mogućnosti,sa samom činjenicom da je STANDARD jedna od rijetkih fabrika koja radi i redovno isplaćuje plate radnicaim i plaća državi obaveze ,a kolika je plata nije do Tepića već do mnogo čega .
Neznama ja o kakavim ti tikavam razmišljaš, i ako si kakao reče vanstarnačaka baja šat te se češeš gdje te ne svrbi, a akao te već,svrbi što to pitaš mene pitaj Klabaića i Tepića
Šta ti znaš o sjebavanju valsti, daj nemoj svima davati do znanja da si obični papak, i ako kažeš da imaš 30 gdoina sramota je za tebe.
Ja tebe ne pocjenjujem i uvažavam te takavog kakakv si pa ako misliš polemisati sa mnom popravi malo taj svoj vokabular.
Imaš jedno razmahivanje od mene :smt006 :lol: :lol: :lol:
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
Mraka
Posts: 108
Joined: 19.09.2007. 18:52
Location: Prnjavor

Re: Bosna i Hercegovina

Post by Mraka »

I da radio sam u Standardu i nemoj srati majke ti nego de vidi da se isplate plate što ste ostali dužni. Toliko o borbi za radnika. Pa sad mi objasni kako radnik dobije platu od 120 KM ???? Objasni zašto se prema radnicima odnosti te kao prema stoci jer ste tražili i od mene. Zašto ne plaćate doprinose radnicima. Kako zapošljava te radnike u kacelarijama sa sss pa ljudima sa fakultetom dajete otkaze. Nemoj te misliti da radnici imaju visoko mišljenje o vama. Radite za Ikeu jednu od vodećih preduzeća namještaja a radnike plaćate bijedno. SRAMOTA :?

Ljudi moji nije bitno koje smo nacijonalnosti Srbin,Hrvat ili Musliman,svi mi imamo isti stomak koji je prazan. Trojac Dodik,Lagudzija,Tihić sjede zajedno jedu i smiju se a narod neka gladuje. Isto se događalo 90-tih trojac je sastančio(Tuđiman,Milošević,Izadbegović) a ljudi su nedužni ginuli. I sta sad imaju te porodice poginulih????? Navodno imaju neka prava koja niko ne poštuje. Kao moj otac što se borio i šta sad ima??? Da mu skinu ivalidsku penziju iako je 80% ivalid. I šta sad dođe neko i kaže mi da treba da podržavam ovu vlas.

bičbožiji52 e to ti je moja mržnja prma ovoj vlasti.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Bosna i Hercegovina

Post by KAMIKAZA »

OTKRIVANJE IMENA FORUMASA ILI SPEKULACIJA OKO IMENA SU ZABRANJENI !!! POSLEDNJA OPOMENA !!!
INACEEEE.... :D
Image
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Mraka
Posts: 108
Joined: 19.09.2007. 18:52
Location: Prnjavor

Re: Bosna i Hercegovina

Post by Mraka »

Izvinjavamo se :oops: :wink:

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Bosna i Hercegovina

Post by murgo »

bičbožiji52 je napisao:

Ko je uopšte taj lik Incko, i ko uopšte drži do njega i njegovog mišljena,da je Republika Srpska bolji dio BiH svako dobro namjeran i normalan vidi,ali ovdje to uopšte nema nikave veze ,Republika Srpska je na meti iz dobro poznati planova u konačnom političkom rešavanju pitanja BiH od strane gospodra svijeta.
problem je sto na internacionalnom nivou svi drze puno do njegovog misljenja a narod u bosni niko ne sisa ni za sta...
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Bosna i Hercegovina

Post by spile_86 »

KAMIKAZA wrote:Ja sam vec davno rekao da ce nam se dogoditi narod i da ce sve ovo da ode u PM,ponovo ovi na vlasti pokusavaju da uguraju nacionalizam preko ovakvih fora sa zastavama i bedzevima,ali sumnjam da ce da upali,ovi ljudi su bas ogorceni jer im je neko obecao sve ako udju pod te zastave ,a uzeo im je i ono sto su imali.Ovaj put ako bude pameti trebaju izbaciti sve simbole jer oni traze da zive i da se hrane,sto je nemoguce sa ovakvom pljackaskom politikom vlasti.Nista bolji na izborima nisu ni konkurenti,koga da biras kad su i jedni i drugi g*vna,treba sve pobiti i traziti nove ljude.I ovi komentari sa nosenjem kompjutera i opreme su ugurani od vladajucih,ja ne vidjeh nikoga na snimcima,a ima ih stotine,da nosi kesu a kamo li kompjuter,zato ne vjerujte propagandi. :wink:
Ками, слике и коментаре сам поставио са фејсбука и њих није писала власт у РС, већ народ и да је само питање покушаја угураја национализма од стране власти не би јуће она дјеца палила све живо и послије тога дизали заставу армије БиХ и то је све на медијама приказивано. Ако је народ незадовољан уреду нека протестују,али да мени неко долази овдје са заставом армије БиХ да протестује е то никад нећу подржати,а нарочито тек послије свега што је онај усра*и Инцко рекао оној швабици на вјестима. Немој бити смјешан да се избаце сва обилежја па чујеш ти шта људи хоће да се врати Устав из 1992 године.,а ти добро знаш шта то значи тако да је твоја изјава како се они боре да опстану тотално смијешна, овдје није циљ да се направи боље сутра, овдје је циљ да буде само БиХ и да смо сви босанци и то све под ражијом ових твојим што ти радиш код њих,који су се чак наљутили што се Америка мјеша у њихова посла,а то нарочито после оног снимка што је јуче изашао у јавност око стејт.д .

Што се тиче коментара за ношење компјутера, то је била само шала са фејсбука и зато сам је поставио,а не зато што је нека пропаганда у питању....

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Bosna i Hercegovina

Post by spile_86 »

Ево о чему мислим и ово се сада хоће и код нас да направе... Само да се и због БиХ не посвађају... :D


User avatar
Mraka
Posts: 108
Joined: 19.09.2007. 18:52
Location: Prnjavor

Re: Bosna i Hercegovina

Post by Mraka »

Koliko ja razumijem neki pokusavaju da kažu kako ova vlada u RS dobro radi? Ja lično ne vidim ništa dobro. Vidim samo da se sve zatvara i da 90% stanovništva živi od danas do sutra. Ali žalosno je što će doci neki drugi i bit će isto a možda i gore.

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Bosna i Hercegovina

Post by spile_86 »

Нико овдје не покушава да каже да актуелна влада РС ради добро,али ради све што је у њеној моћи. Наравно не тече мед и мљеко,али све се ради на побољшању и очувању економске стабилности, јер не може све преко ноћи да се направи, нити је се икада правило преко ноћи. Нарочито када узмемо у обзир да нам је привреда опљачкана и нешто што је опљачкано за свега пар година се не може поново дигнути за пар година,већ за то је потребно вријеме,а нарочито што се тиче Прњавора у којем је потребно минимално још 20 година да се врати на ово што је било прије и за то је најприје потребна воља и разумјевање и док год будемо једни у друге упирали прст и тражи кривце за све и свашта нама ће бити овако.

По мени јучерашњи догађају у федерацију нису ништа више него једна велика манипулација народа преко невладини огранизација којима управљају странци и којима је само циљ да народ позавађа да се ми и даље као година бавимо сами са собом,а они ће се бавити како да лако дођу до наших ресурса и бог зна још чега и то је доказао Инцо преко свега што је рекао на оним швабским вјестима, гдје за фино водитељица испитује шта се тамо дешава,а он прича како њихове фирме у БиХ нису угрожене.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Bosna i Hercegovina

Post by svraka »

Osjecam licnu odgovornost zbog ovih nereda u Federaciji. Da nisam onako reagovao na Vuckove planove oko protesta u Prnjavoru, covjek ne bi otisao u Tuzlu. I eto sta se desi. Vucko, vrati se!

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Bosna i Hercegovina

Post by svraka »

Meni je najjaca izjava premijerke RS, vezano za ove dogadjaje u Federaciji---Nemiri u Federaciji su posledica toga sto je Federacija potpuno neuredjena zajednica, a razlog zasto nemira nema u RS je taj sto je RS potpuno uredjena zajednica. Eh, da je barem tako.

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Bosna i Hercegovina

Post by просвјета »

Скупо је плаћена да би је улицом уређивали...

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Bosna i Hercegovina

Post by bičbožiji52 »

Uz uvažavanje svih problema i u Republici Srpskoj ona je više nego uređena struktura u odnosu na Federaciju, i to ne vide i ne uvažavuju samo zlonamjerni i tvrdoglavi,koji ne razumiju suštinu, a sprmni su uzeti kanticu sa benzinom i kamen u ruke ,nadam se da takvih ipak ima dovoljno malo, da bi prenjeli scenarijo iz Federacije u Republiku Srpsku,što je osnovni zadatak ove neviđene manipulacije, sa neviđeno opravdanim nezadovoljstvom, ljudi koji žive u ovoj monstrum državi BiH.
Toga su svjesni i ideolozi proljećari,pa su zaigrali na poslednju kartu navodno kontrolisane anarhije u BiH,poslije koje bi došlo do političko -državnog prepakivanja ove nesretne zemlje.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

Post Reply