Vaskrs u Prnjavoru...

What's up? What? Oh....

Moderator: aquarius

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Vaskrs u Prnjavoru...

Post by svjedok.saradnik32 »

Mana mnogih ljudi je što žele da budu učitelji drugih,
a u stvari bi trebalo još dugo da ostanu učenici.
Baruh Spinoza
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

Zar
Posts: 296
Joined: 02.01.2014. 01:54

Re: Vaskrs u Prnjavoru...

Post by Zar »

Vrsto nemoj da prepisujes od nas! Naravno da je najbolji nas nacelnik, kad su ga najbolji i birali ,tj. mi :D

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Vaskrs u Prnjavoru...

Post by vrsta8472 »

Начелник од вас колико сте добри, може само да заврши на Јакешу или Соколцу :smt001
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Vaskrs u Prnjavoru...

Post by svraka »

По мени, све је било баш на нивоу. И начелник је заиста најбољи до сада. Освајачи... ма нађите им замјерку. Дворана... спасила манифестацију од кише. Ја презадовољан. Злобници, не могу вам помоћи. Гатарић је заиста прави лик! На концерту нисам баш видио гдје би се могао играти мали фудбал. Дворана је била пуна.

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Vaskrs u Prnjavoru...

Post by julija »

svraka wrote:По мени, све је било баш на нивоу. И начелник је заиста најбољи до сада. Освајачи... ма нађите им замјерку. Дворана... спасила манифестацију од кише. Ја презадовољан. Злобници, не могу вам помоћи. Гатарић је заиста прави лик! На концерту нисам баш видио гдје би се могао играти мали фудбал. Дворана је била пуна.
:smt023

Čini mi se da je Prnjavor konačno dobio ono što zaslužuje: najboljeg načelnika u regionu i mogućnost da svojim kapacitetima parira gradovima u okruženju x

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Vaskrs u Prnjavoru...

Post by svraka »

Врста, обраћам ти се преко овог форума лично, са једним малим захтјевом, са малом молбом. Није обавезујуће, али волио бих, ако бих могао добити одговор, то бих баш цијенио. Питање је једноставно и недвосмислено. Ко је био иницијатор појављивања "Дивљих јагода" на концерту за Васкрс? Чија је то идеја била? Ко је гурао ту идеју која је тебе тако повриједила као хришћанина, православца? Питање не постављам зато што знам одговор унапријед. Заиста не знам чија је то идеја. Али убијеђен сам да Гатарићева није. Зато те молим, али заиста те искрено молим, да нам откријеш свима чија је то идеја. Не кажем да и ти знаш, али теби као главном противнику наступа "Дивљих јагода" лакше је доћи до информације коме је таква идеја пала на памет. Ја сам убијеђен да Гатарић о томе није имао појма. Зашто онда њега анатемисати. Хајмо онда заједно, открити, и јавно рећи, чија је то идеја била. Без обзира на моје мишљење да ни "Дивље јагоде" нису биле грешка.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Vaskrs u Prnjavoru...

Post by vrsta8472 »

Сврака, ја сам о овоме и раније писао. За концерт није крив начелник Гатарић, већ неко из његовог кабинета ко је бирао групу за концерт. АЛИ постоји одговорност и начелника Гатарића по тзв. командној одговорности. Ако си ти некоме шеф и некога плаћаш и тај неко направи неку грешку која се теби као "главно командујућем" одбије од главу. Нормално да тај који је испод тебе треба да сноси неки вид одговорности, а то је конкретно у овом случају пенали за једнострано отказивање Уговора између општине и те групе "Дивље јагоде". Сада да ли је ту било неког Уговора или не, не знам. Али ако јесте, онда је било и пенала.

Ово је још један од доказа да тим, који је око себе окупио начелник Гатарић не ради у корист начелнику, већ напротив - против њега.

Мислим да је крајње вријеме да ставимо тачку о расправи у вези тог концерта!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Post Reply