Okupljanje forumasa

Sve što je vezano za najposjećeniju prnjavorsku stranicu

Moderator: aquarius

Da li ste za okupljanje forumasa

Da
165
82%
Ne
37
18%
 
Total votes: 202

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

ajde da se okupimo i pravimo snjeska :D
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
vasko
Posts: 1156
Joined: 19.03.2007. 18:28
Location: Na tvojim grudima...

Post by vasko »

Hunter wrote:ajde da se okupimo i pravimo snjeska :D
ću da budem,cu da budem :lol:
Umro bi na tvojim rukama!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Hunter wrote:ajde da se okupimo i pravimo snjeska :D
JA CU DA MU STAVIM MRKVU !!!! :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

mogao bi i da mu doniras neki sesir, jbg, ipak ti imas firmu u njemackoj :D
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

:lol: Da ,da,da :D firma se zove Jugodrp :lol: , ali hajde ukrast cu makar neku serpu ako ne nadjem sesir !!! :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Post by ananasmijana »

s obzirom na gladne u Prnjavoru, mogao bi snjesko ubrzo ostati i bez mrkve

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Nece je niko htjeti :D mislim tu mrkvu , jer cemo je mi zaditi snjesku u dupe !!! :lol:
I zvacemo ga Pesko mjesto Snjesko ,ili jos bolje Pesko Snjesko :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Samac
Posts: 1357
Joined: 12.03.2007. 23:00
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Samac »

KIVI76 wrote::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Што се тиче окупљања у Цркви.... Може и то , али за Православну Нову годину, тј. 13. јануара навече , када СОЗ организује Дочек Нове године испред Цркве.... Музика уживо, кувано вино, кувана ракија, кифлице, томбола, ватромет, итд... Ове године било око 3000 - 3500 људи.... Следеће године очекујемо далеко више.... Дођите тада и биће супер провод....
Izvini što ti tek sada odgovaram, znam da sam trebao ranije
Ali mi ne ide u glavu zašto se pravi vašer oko crkve.
Zna se gdje se prave takva okupljanja.
Што се тиче окупљања у Цркви.... Може и то
Ne bi me začudilo da se i to dopusti, jer su već mnoge stvari dopuštene.
Tombola, izgleda da je za to postalo idealno crkveno dvorište, a za druge stvari da ti ne govorim.

E moj Kivi, nemam riječi...
Ako nisi znao u Australiji svaka pravoslavna crkva ima kafe bar, ako želite da krenete tim putem mogli bi odmah da poradite na tome.

Kako da neko sakrije razočarenje na sve to........................... :!:

User avatar
KIVI76
Posts: 1812
Joined: 29.09.2007. 01:24
Location: Prnjavor
Contact:

Post by KIVI76 »

А где по теби треба да буде организован дочек Православне ( Српске ) Нове године.... :?: :?: :?: :?: Да не треба можда на тргу или у кафани или занатском.... :?: :?: :!: :!: :!: Питај мало свога деду или бабу, ако су живи, или свога оца да ли се сећају где су се пре одржавала сва дешавања, забаве , прославе и остало.... На трговима и у кафанама нису сигурно.... Све се то одржавало пред Црквом... Сви зборови, забаве, весеља, прославе.... СВЕ... У новије време је то под утицајем комунизма и запада све то пребачено на тргове и у кафане... Ми смо само покушали да ту страу Српску традицију вратимо тамо где јој је и место... Да је из кафана и Тргова преселимо и вратимо пред Цркву, где јој је и место.... За сада смо на добром путу да то и остваримо.... Јест да има још мали милион пропуста које морамо решити у тој организацији, али ми смо само једна млада организација која се тек учи да нешто доведе до савршенства са малим средствима на која може да рачуна од донатора и општине.... Да има више средстава, организација би била сигурно далеко боља... Наравно и музика би била боља... Као што Франц каже, не би у том случају са балкона крештали тамо неки назови музичари који испуштају авганистанске звуке :lol: Али има вренема, сваке године се трудимо да буде боља организација од претходне... То доказују и посете грађана Прњавора 13. јануара навече... Пре три године, када смо први пут организовали Дочек Православне Нове године пред Црквом било је око 1500 људи, да би сваке наредне године било по 1000 људи у просеку више него претходне... Ове године се надамо да ће доћи између 3000 и 4000 људи... Да није колико толико добро организовано, не би сваке наредне године долазило све више људи... За сада је народ задовољан што се та прослава са Тргова и кафана, барем у једној мери преселила пред Цркву где могу како треба дочекати Нову Православну годину... Уз забаву и поноћни Молебан за Ново лето Господње, који се одржава у Цркви и за које време се свака забава пред Црквом прекида и сви. који могу улазе у Цркву на 10-то минутну молитву, после чега се наставља забава пред Црквом...
ImageImage

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Franz »

Slazem se da ako narod treba da se skupi za pravoslavnu novu godinu, onda to treba da bude ispred crkve.
Samo bez orijentalnih melosa po mogucnosti...tuga je sto se vecina srpskog zivlja identifikuje kroz taj melos...a sva ta nazovi "kultura" ipak vise gravitira islamu nego hriscanstvu....zapravo ova danasnja turbo folk produkcija "grand" i "renoMELO" i jesu repovi koji se vuku jos od vladavine turaka na ovim prostorima...dakle, iskorijenimo to kako znamo i vratimo se pravim hriscanskim korijenima...druge alternative nema!!!

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Dakle ovo je tema " Docek Pravoslavne NG"? Kivi, daj ohani malo!!

User avatar
Ljakse
Posts: 136
Joined: 29.06.2007. 11:08
Location: strogi centar

Post by Ljakse »

kiwi sjajan si,rodit cu ti petoro djece :smt098 !daj iskuliraj se...nerado se moram sloziti sa shekijem...u pravu je...kad dodje PRAVOSLAVNA NOVA GODINA onda cemo pricati o tome...sad se vratimo temi OKUPLJANJE FORUMASA...
AMANTES,AMENTES.

User avatar
okrivljena
Posts: 270
Joined: 27.07.2007. 23:07
Location: zemlja

Post by okrivljena »

Hunter wrote:mogao bi i da mu doniras neki sesir, jbg, ipak ti imas firmu u njemackoj :D
Dacu ja sesir :)
Jedino ekser ne ide glavom kroz zid!

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Ljakse wrote:kiwi sjajan si,rodit cu ti petoro djece :smt098 !daj iskuliraj se...nerado se moram sloziti sa shekijem...u pravu je...kad dodje PRAVOSLAVNA NOVA GODINA onda cemo pricati o tome...sad se vratimo temi OKUPLJANJE FORUMASA...
Snijeg u velikim kolicinama se ocekuje, jer smo se ja i Ljakse slozili...

Elem, Franjo, odbijas Organizacioni komitet ili? Da znamo?

zoki05
Posts: 725
Joined: 05.07.2005. 09:49
Location: Prnjavor

Post by zoki05 »

...hoce li biti uskoro nesto konkretno, vezano za okupljanje?
Vazduh treperi kao da nebo gori, sprema se oluja...

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Franz »

Sheki, dobijas odgovor ovih dana.

User avatar
Ljakse
Posts: 136
Joined: 29.06.2007. 11:08
Location: strogi centar

Post by Ljakse »

e sheki da hoce da zvizne dao bi sve...i jos nesto...izvinjavam se zbog onog sto sam ti rekao na FB...
AMANTES,AMENTES.

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

okrivljena wrote:
Hunter wrote:mogao bi i da mu doniras neki sesir, jbg, ipak ti imas firmu u njemackoj :D
Dacu ja sesir :)
a da ja tebe malo tamo u mraku za taj sesir :D
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
KIVI76
Posts: 1812
Joined: 29.09.2007. 01:24
Location: Prnjavor
Contact:

Post by KIVI76 »

Ljakse wrote:kiwi sjajan si,rodit cu ti petoro djece :smt098 !daj iskuliraj se...nerado se moram sloziti sa shekijem...u pravu je...kad dodje PRAVOSLAVNA NOVA GODINA onda cemo pricati o tome...sad se vratimo temi OKUPLJANJE FORUMASA...
:lol: :lol: :lol: Ја сам своје предлоге рекао за Окупљање форумаша.... На осталима је да дају своје и да се одабере најбоља локација... Што се тиче термина окупљања, мислим да је најбољи онај који је наша шефица Форума предложила, а то је последња субота у децембру (27.12.2008. године)
ImageImage

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

A ako je sefica rekla tako, onda nema sta. Jednoglasno usvojeno automatskim dizanjem ruke. Nema tu mnogo sta da se prica.

Dakle, datum imamo. 27.12.2008

Dalje? :roll: :lol: :wink:

User avatar
KIVI76
Posts: 1812
Joined: 29.09.2007. 01:24
Location: Prnjavor
Contact:

Post by KIVI76 »

Абсолут, Арена, Аласка, Кинг, Ловачки дом... Који локал најбоље одговара...
ImageImage

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

A KO ce organizovati??

Uf jebote, ja i Kivi najaktivniji... Necu vise ni ja, ko vas hebe!!

Ma zdrao!!

User avatar
KIVI76
Posts: 1812
Joined: 29.09.2007. 01:24
Location: Prnjavor
Contact:

Post by KIVI76 »

:lol: :lol: Неко мора.... Ко ће први.... :wink:
ImageImage

User avatar
Ljakse
Posts: 136
Joined: 29.06.2007. 11:08
Location: strogi centar

Post by Ljakse »

ja mislim da to ne moze bez kablova...da imam kakvo rijesenje ja bi ga davnih dana rekao...al' ne'am...kiwi sjajan si-najbolje je da ti preuzmes odgovornost za ovo... :smt098
AMANTES,AMENTES.

User avatar
KIVI76
Posts: 1812
Joined: 29.09.2007. 01:24
Location: Prnjavor
Contact:

Post by KIVI76 »

Немам ја времена за тако нешто... :? :? По цели дан сам заузет и на послу сам.... Од 7:30 ујутро до 19:00 навече, тако да то треба неко други да уради... Неко ко има више времена....
ImageImage

Post Reply