Okupljanje forumasa

Sve što je vezano za najposjećeniju prnjavorsku stranicu

Moderator: aquarius

Da li ste za okupljanje forumasa

Da
165
82%
Ne
37
18%
 
Total votes: 202

User avatar
okrivljena
Posts: 270
Joined: 27.07.2007. 23:07
Location: zemlja

Post by okrivljena »

zacaria wrote:cu budem tu, cu budem
ne seri :)
Jedino ekser ne ide glavom kroz zid!

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

jebem li ga okrivljena, kad cemo se ti i ja ponovo sastati i smazati kutiju krem bananica :D
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
Ljakse
Posts: 136
Joined: 29.06.2007. 11:08
Location: strogi centar

Post by Ljakse »

to vece vam necu zabraviti (hunter i okrivljena)...pojeo sam svega 4 krem bananice i za to sam se morao zestoko boriti :smt065 ... :smt098 .... :smt023
AMANTES,AMENTES.

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Post by ananasmijana »

Kakvih jos veselja ima na okupljanjima osim tamanjenja krem bananica?

User avatar
Ljakse
Posts: 136
Joined: 29.06.2007. 11:08
Location: strogi centar

Post by Ljakse »

ima mjuza,alkohola,bludi..... :lol: ... :smt098
AMANTES,AMENTES.

zacaria
Posts: 1041
Joined: 20.08.2006. 19:35

Post by zacaria »

Hunter wrote:jebem li ga okrivljena, kad cemo se ti i ja ponovo sastati i smazati kutiju krem bananica :D
sunce vam vase, ko je od vas dvoje natrpao karton fucking bananica u moju torbu?
mislila sam da sam opljackala market kad sam se probudila
O fredlani gruntibugli..Vaše mikturacije jesu mi ko plurdlani garblikoči i lurdgni sni
Grupe, zazivam Ti,I huptozno da dranglaš me krinklim bindlvurdlama / ili da te bacim međ gobervarte svojim blarglgnječuronom čuvaj se ako te ne!"

User avatar
Ljakse
Posts: 136
Joined: 29.06.2007. 11:08
Location: strogi centar

Post by Ljakse »

oboje su pocinili to krivicno djelo :lol: ...stidite se svojih stidnih dlaka.... :lol: :lol: :lol: :lol: :smt098
AMANTES,AMENTES.

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Post by ananasmijana »

Hoce ralice ocistiti snijeg do okupljanja ili moram prije puta staviti teniske rekete na noge?

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

ne brini draga, za to cu ja da se pobrinem, samo da mi je da znam gdje kad je to okupljanje :D
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

Samac
Posts: 1357
Joined: 12.03.2007. 23:00
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Samac »

ananasmijana wrote:Hoce ralice ocistiti snijeg do okupljanja ili moram prije puta staviti teniske rekete na noge?
Pa one su obavezne skroz dok ne izađeš iz Hrvatske.

User avatar
KIVI76
Posts: 1812
Joined: 29.09.2007. 01:24
Location: Prnjavor
Contact:

Post by KIVI76 »

Hunter wrote:ne brini draga, za to cu ja da se pobrinem, samo da mi je da znam gdje kad je to okupljanje :D
Колико сам синоћ разумео нашу шефицу, окупљање би било у последњу суботу у децембру, тј. 27.12.2008. године... Само да се још договоримо где ће да буде.... Судећи по овим хладноћама које најављују за наредни период, најбоље би било да то буде негде у граду у неком локалу или у Ловачком дому, ако буде било гријања доле...
ImageImage

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Post by ananasmijana »

S obzirom da se svi pretrgli oko organizacije, daj ti Kivi probaj srediti prostor u crkvi. Odmah pitaj i za misno vino, da ne pijemo smeca. A okupljanje bi moglo biti produhovljeno ovaj put...

User avatar
KIVI76
Posts: 1812
Joined: 29.09.2007. 01:24
Location: Prnjavor
Contact:

Post by KIVI76 »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Што се тиче окупљања у Цркви.... Може и то , али за Православну Нову годину, тј. 13. јануара навече , када СОЗ организује Дочек Нове године испред Цркве.... Музика уживо, кувано вино, кувана ракија, кифлице, томбола, ватромет, итд... Ове године било око 3000 - 3500 људи.... Следеће године очекујемо далеко више.... Дођите тада и биће супер провод....
ImageImage

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Post by ananasmijana »

Onda ja ni ne idem na okupljanje forumasa, dolazim za Novu!!

User avatar
KIVI76
Posts: 1812
Joined: 29.09.2007. 01:24
Location: Prnjavor
Contact:

Post by KIVI76 »

Ма дођи ти и на окупљање и за Нову годину 13. јануара навече... Нећеш се покајати... :wink: :lol: :lol:
ImageImage

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Franz »

KIVI76 wrote::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Што се тиче окупљања у Цркви.... Може и то , али за Православну Нову годину, тј. 13. јануара навече , када СОЗ организује Дочек Нове године испред Цркве.... Музика уживо, кувано вино, кувана ракија, кифлице, томбола, ватромет, итд... Ове године било око 3000 - 3500 људи.... Следеће године очекујемо далеко више.... Дођите тада и биће супер провод....
Brate Psihotronu, ako je tebi super provod uz one seoske roling stonse sto sa balkona one kuce u crkvenom dvoristu ispustaju afganistanske zvukove i time kontaminiraju eter, e onda vala rispekt do neba za ukus!

Zar ne bi trebala neka duhovna muzika da ide sa nekog razglasa ili mozda neki crkveni hor da mili iz pozadine a ne tamo Baja Mali Knindza i sl. numere...brate, stavite malo prst na celo...imajte malo stila.

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Post by ananasmijana »

ma nema veze, glavno da se ljudi okupe :roll:

User avatar
KIVI76
Posts: 1812
Joined: 29.09.2007. 01:24
Location: Prnjavor
Contact:

Post by KIVI76 »

Па да није добар провод народу, не би сваке године долазило све више људи... Ни мени се не свиђа музика која се пушта и коју певају (ни једна песма од Баје малог Книнџе није певана ове године), али шта да радим... Да зинем на сав глас кукати и плакати што је тако.... Колико пара , толико музике... Не може се без пара ништа спектакуларно организовати.... За оно мало пара што се добије за организацију тог догађаја, добро је да и то испадне како треба и да и то има.... Дај ти паре па ту манифестацију па ћемо довести Легенде да певају или Балканику... :wink: :lol: :lol: Све дотле, колико пара толико музике...
ImageImage

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Franz »

Evo dajem pojacalo i zvucnike...pusti sa CD-a Legende ili Balkaniku i rijesen problem.

User avatar
KIVI76
Posts: 1812
Joined: 29.09.2007. 01:24
Location: Prnjavor
Contact:

Post by KIVI76 »

ОК ! Договорено.... Још само да Управни одбор СОЗ-а потврди то и решена ствар... Али мислим да неће бити проблема.... Једино ако се буде захтевало за музиком уживо, тада ће се морати изнаћи средства да се доведу Легенде или Балканика... Надам се да ћеш ти барем мало финансијски помоћи... :wink:
ImageImage

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Franz »

Naravno da hocu pomoci kao sto ce isto tako nas uzoriti pop, iz cije guzice tvoje pertle vire, da pokloni stan jedan socijalno ugrozenoj porodici a ne kao sto se shpekulishe...da proda sve i jedan.
Cek', jel' popovi imaju pravo da grade stambeno-poslovne objekte? :lol:

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Odoste vi? Zavisi Franzinho, kako si dosao na ideju? Ako te ujeo neki insekt, ili si istaknuti "vjerujuci", pa si imao smisao da sa svojim lokalnim popom razvijes biznis... Eeee tu muke nastaju... Ko zna da li imaju pravo da grade? Pa znaju Kivi i Veco, pa tako da njih moramo pitati.

Elem, da se vratimo na temu. Okupljanje? Hoce ga biti ili ne? Gdje ba zapelo? Batalite se sprdanja sa Crkvom, nego predjite na djela. Ohani malo Ana, svega ti.

Ja bih eto predlozio Franzinha da on to sredi kao i prosle godine kad je bilo veoma, veoma kvalitetno. Ako je Franzinho za, bilo bi to veoma dobro?

Pare bi se skpile kod nase drage, i najdraze Vide, i tako to.

Ajd da se organizujemo, neorganizovani smo brate!

Izjasnite se.

User avatar
KIVI76
Posts: 1812
Joined: 29.09.2007. 01:24
Location: Prnjavor
Contact:

Post by KIVI76 »

Франц брате, обраћаш се погрешној особи за стан.... За то мораш да се обратиш штрбачком , а не прњаворском...
Што се тиче окупљања форумаша која је тема ове расправе , а не станови, ја сам већ раније навео да би због великих хладноћа које ће вероватно бити крајем децембра (барем тако јављају наши метеоролози :D ) ово окупљање треба да се обави у неком од локала у граду који би требало договорити са газдом да се резервише за нас... У обзир би могао доћи и Ловачки дом, али само ако имају гријање у шта чисто сумњам... :wink: :lol: Прошлогодишње окупљање у Арени је било супер... Многи су после фајронта у Арени отишли у Дискотеку преко пута.... Не сумњам да ће тако бити и овај пут... :lol:
ImageImage

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Franz »

KIVI76 wrote:Франц брате, обраћаш се погрешној особи за стан.... За то мораш да се обратиш штрбачком , а не прњаворском...
Ok, sorry...nisam znao da su braca! :lol:

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Franz wrote: Cek', jel' popovi imaju pravo da grade stambeno-poslovne objekte? :lol:
:smt005 OVO JE BIO NIZAK UDARAC !!! :D :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Post Reply