Pitanja i obavjestenja vezana za Prnjavor.info

Sve što je vezano za najposjećeniju prnjavorsku stranicu

Moderator: aquarius

Administrator
Posts: 82
Joined: 08.09.2005. 03:59

Re: Pitanja i obavjestenja vezana za Prnjavor.info

Post by Administrator »

Filip ban 24h prostačenje.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Pitanja i obavjestenja vezana za Prnjavor.info

Post by svraka »

kuzmo wrote::shock: Ti si stvarno bog kad uspijes sebe banovati
Ti si ili dupli nik, ili debeli dupelizac.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Pitanja i obavjestenja vezana za Prnjavor.info

Post by svraka »

svraka wrote:Zbog ignorisanja, od strane administratora, činjenice da Vrsta 8472 namjerno provocira pisanjem mog prezimena umjesto mog nika, pokazujući nam svima šta sve može i šta mu je dozvoljeno, odlučio sam da ja sebe banujem na 7 dana.
Očekujem odgovor administratora.

User avatar
bazinga
Posts: 34
Joined: 13.07.2013. 11:36

Re: Pitanja i obavjestenja vezana za Prnjavor.info

Post by bazinga »

ovo će biti interesantno... svraka, tehnički 100 % upravu...

:smt023

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Pitanja i obavjestenja vezana za Prnjavor.info

Post by svraka »

Tehnički, upravo tako, nema šta. Vrsta se administratoru smije u facu, da ne govorim o forumašima, a posledice... Mukla tišina.

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Pitanja i obavjestenja vezana za Prnjavor.info

Post by kuzmo »

svraka wrote:
kuzmo wrote::shock: Ti si stvarno bog kad uspijes sebe banovati
Ti si ili dupli nik, ili debeli dupelizac.
Zao mi je ni jedno ni drugo .Neznam sta bih ti rekao.Iz jednog razloga sam postavio temu koja se tebe tice i poceo da komentarisem ,ali kako vidim tebi su puna usta pametovanja o mnogome ,a najmanje o rjesavanju onoga sto se tice u nasoj lokalnoj zajednici iz resora gdje ti pripadas.Tako da moje misljenje o Komunalnoj policiji ,a isto tako kao opstinski cinovnik pripadas u grupu ljudi koji vide samo sebe i svoje bliznje .Ovo je moje misljenje kao gradjanina ,a privatno misljenje prema tebi to je nesto drugo .Ne bih ni valjalo da smo svi isti.Nista zlonamjerno nemoj da mislis da ti mislim.Sto se tice foruma imas postova za OK.ali si sad poceo da laprdas bezveze u zadnje vrijeme :smt006

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Pitanja i obavjestenja vezana za Prnjavor.info

Post by svraka »

Ne treba ti biti žao zbog toga, nego drago. Niti si dupli nik, niti si dupelizac, znači treba ti biti drago, a ne žao. Ti si pozitivan lik.
S druge strane, kada kažeš da obrišem pjenu oko usta, misleći na moje komentare, zaista je teško bilo šta suvislo reći. Aludiraš da sam bijesan pas?! A ti si šta? Pošteni privrednik koji je svojim trudom stekao sve što ima? Koji zaračunava trgovačku maržu od 20 %? Koji plaća uredno poreze? Koji je u rovu proveo vremena kao ja? Koji je stekao obrazovanje kao ja? Da lipi moj, baš me zanima šta si ti, da meni držiš lekcije! Tatin sin, to poštujem. Ali ja poštujem tatu, ti tek treba da se dokažeš.

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Pitanja i obavjestenja vezana za Prnjavor.info

Post by kuzmo »

Eto vidis opet lupas .Tako mala sredina ,a ti vrlo malo infomisan :D

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Pitanja i obavjestenja vezana za Prnjavor.info

Post by kuzmo »

svraka wrote:Ne treba ti biti žao zbog toga, nego drago. Niti si dupli nik, niti si dupelizac, znači treba ti biti drago, a ne žao. Ti si pozitivan lik.
S druge strane, kada kažeš da obrišem pjenu oko usta, misleći na moje komentare, zaista je teško bilo šta suvislo reći. Aludiraš da sam bijesan pas?! A ti si šta? Pošteni privrednik koji je svojim trudom stekao sve što ima? Koji zaračunava trgovačku maržu od 20 %? Koji plaća uredno poreze? Koji je u rovu proveo vremena kao ja? Koji je stekao obrazovanje kao ja? Da lipi moj, baš me zanima šta si ti, da meni držiš lekcije! Tatin sin, to poštujem. Ali ja poštujem tatu, ti tek treba da se dokažeš.
Jako mi je drago ko sam .Hvala na komplimentu da sam pozitivan lik .Da ja mislim da si bijesan pas to ne mogu da utvrdim odidji kod nacelnika on je strucan za to.A ja ,ja sam jedan obican gradjanin koji se bori za nekakav uredan zivot mislim o svemu sto jednoj porodici treba .Sve sto sam stekao stekao sam sa svojih deset prstiju ,a ne tudjih.Privrednik nikad bio niti cu biti .Porez za kojé sam kao gradjanin obavezan se uredno i uplacuje .Sto se tice rova ,ja kad sam bio u rovu ti nisi ni znao da je rat vec poceo .E ,sad skola neko vise neko manje ,ali meni je dovoljno.Neki se skoluju pa im je glava prazna.Da sam tatin sin sad bih mozda i presao mnoge privrednike u Prnjavoru mnogi su se skolovali kod moga tate.Jebiga ,titulu tatinog sina nemogu da nosim iz razloga sto nisam imao tatu . A,ti postujes moga tatu znas da se kod nas mnoge svari prenose sa koljena na koljeno.Tebi da se dokazem.Ma, daj molim te ,pa ja se ne dokazujem nikome nemam potrebe :D

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Pitanja i obavjestenja vezana za Prnjavor.info

Post by svraka »

Izvinjavam se. Pogrešno sam protumačio. Hajde mi ti, iz prve ruke, objasni šta si htio reći sa tim da obrišem pjenu oko usta! A prethodno tebe niko pomenuo nije!

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Pitanja i obavjestenja vezana za Prnjavor.info

Post by svraka »

Treći dan čekam odgovor. I od administratora čekam odgovor zašto Vrsta 8472 nije ponovo banovan zbog ponovnog otkrivanja identiteta forumaša. Pa dobro ljudi, jesu li pravila ista za sve ili nisu?

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Pitanja i obavjestenja vezana za Prnjavor.info

Post by svraka »

Ništa?
Bez ikakvog odgovora?
OK!
Pozdrav za administratora, poruka shvaćena.
Pozdrav za Kuzmu, pjenu sam obrisao.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Pitanja i obavjestenja vezana za Prnjavor.info

Post by svraka »

Тражим данас потврду онога што сам написао јуче. Не могу нигдје ништа наћи, зато пишем поново. Поздрављам све форумаше, и желим свима св најбоље у животу. Више нећу ништа писати на форуму. Ако некоме дугујем неки одговор, нека ме лично контактира. Са форумом сам завршио за сва времена. Ћао.

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Pitanja i obavjestenja vezana za Prnjavor.info

Post by grlica »

svrakac stvarno mi je žao zbog ove tvoje izjave , s jedne strane drago mi je što sam te upoznala jer tek na ovim stranicama vidjeh da si skroz pozitivan i da zdravo misliš, zdravo delaš .... želim ti mnogo sreće i nadam se da ćeš promijeniti mišljenje i vratiti nam se makar i pod novim nikom :smt006
Last edited by grlica on 19.08.2013. 14:56, edited 1 time in total.
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Pitanja i obavjestenja vezana za Prnjavor.info

Post by ZMIJA »

Ostani ptico, puno ćeš nam nedostajati ,u ovom našem grmu ima mjesta za sve ,danas je Preobraženje, te nam se preobrazi,ili rikarniraj u neku drugu pticu ,gmizavca ili zeca ,ali budi sa nama nedostajat ćeš nam. :smt006
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Pitanja i obavjestenja vezana za Prnjavor.info

Post by svjedok.saradnik32 »

Подржавам Свраку, истог сам мишљења , већ дуже вријеме не читам форум а и кад прочитам мука ми дође од лажи и препуцавања . Када сам се активирао много је мање било злих језика и дуплих никова, сада једна особа има по 5 -6 . Има особа које подржавам али већина само пискара да би привукла пажњу на себе.. У нарених пар дана и сам ћу донијети одлуку дали ћу више учествовати у форуму.. позз :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Pitanja i obavjestenja vezana za Prnjavor.info

Post by KAMIKAZA »

I moj post je nestao,kao i Svrakin. :shock:
Hajde nema veze,mozda je bio na pogresnom mjestu,zao mi je da Svraka napusti sve ovo,mada smo na razlicitim frekvencijama i iako se malo u cemu slazemo,ja sam ipak misljenja da je njegovo misljenje i pisanje jako vazno za forum i nasu sredinu.Ne treba napustati svoj smjer zbog nekih placenika ni zbog onih koji placaju,jer prije ce njima nestati para nego nama ideja i volje za pisanje. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
BigBang
Posts: 109
Joined: 19.10.2012. 21:13

Re: Pitanja i obavjestenja vezana za Prnjavor.info

Post by BigBang »

i moj post je takođe obrisan. onaj u kome svima J.... mamicu, osim nekolicini... i isto tako se vodim mišlju, da li da napuštam ili da vas i dalje Jeb.ckam :smt005

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Pitanja i obavjestenja vezana za Prnjavor.info

Post by vrsta8472 »

Свједоче, ајд направите један форум гдје би све било идеално за ове што не преболе "форумашки пубертет" :D

Већ сам много пута писао, како се са времена на вријеме појаве, неки нови "клинци". Који буду и оду. Дођу нови и тако у круг већ неких 13 година . . .
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Pitanja i obavjestenja vezana za Prnjavor.info

Post by kuzmo »

Image :?:

User avatar
Striker
Posts: 540
Joined: 31.05.2003. 00:42
Location: prnjavor
Contact:

Re: Pitanja i obavjestenja vezana za Prnjavor.info

Post by Striker »

Vrsta po tebi ostaju samo pobejdnici Olipijade za retardirane. Pff steta sto pametni rano odustanu od foruma. Poslovica je izgleda tacna.
Image

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Pitanja i obavjestenja vezana za Prnjavor.info

Post by vrsta8472 »

Највећи успјех будала је тај, што су паметне убиједили да паметнији попушта :smt003

И сада након дуго времена, форум је опет НАШ и можемо без икаквих сметњи да наставимо са нашим старим планом. Испирањем мозгова . . . :smt006
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Pitanja i obavjestenja vezana za Prnjavor.info

Post by Magyar »

svjedok.saradnik32 wrote:У нарених пар дана и сам ћу донијети одлуку дали ћу више учествовати у форуму.. позз
Cekaj saradnice! Sledece godine su predsjednicki izbori trebace o tome prozboriti koju. Evo ja cu te zamoliti da nam ostanes dok ne prodju predsjednicki, a onda si miran dvije godine do opstinskih pa se onda vrati :D
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Pitanja i obavjestenja vezana za Prnjavor.info

Post by Magyar »

vrsta8472 wrote:Највећи успјех будала је тај, што су паметне убиједили да паметнији попушта :smt003

И сада након дуго времена, форум је опет НАШ и можемо без икаквих сметњи да наставимо са нашим старим планом. Испирањем мозгова . . . :smt006
:D
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
Striker
Posts: 540
Joined: 31.05.2003. 00:42
Location: prnjavor
Contact:

Re: Pitanja i obavjestenja vezana za Prnjavor.info

Post by Striker »

Ko je reko da si Budala ? Nemas potrebe da citas izmedju redova.

Ja sam samo citirao staru narodnu "Svadjanje na forumu je potput olimpijade za retardirane, mozes pobjediti, mozes izgubiti ali i dalje ostajes retardiran ..."
Image

Post Reply