Koji forumas vas pravo zivcira?

Sve što je vezano za najposjećeniju prnjavorsku stranicu

Moderator: aquarius

PIKI
Posts: 439
Joined: 27.08.2006. 21:52
Location: cxxcc

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by PIKI »

OPROSTI PRIJATELJU MOJE IZVINJENJE IMAS :) HEHE EJ BOLAN I TI ZALOMIO NA PRNJAVOR INFU U 7-30h otkud ti ovako rano ? HEHEHE
Image

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by vrsta8472 »

Поранило се :P
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

PIKI
Posts: 439
Joined: 27.08.2006. 21:52
Location: cxxcc

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by PIKI »

Ko rano rani dvije srece grabi :) :D :D :D
Image

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by Vucijak »

Najvise me nervira zmija tako nesto jednom majka radja!!!!!!!!! :twisted:
Image

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by ZMIJA »

Drago mi je što sam ti išla na živce,jer sam ti vjerovatno sa razlogom dala za to povoda koji ti meni nažalost nisi peružio, sem što si mi zaprijetio bombom, pa sam se jadna samo prestrašila a da nisam ni spoznala ovog junačinu kojeg evo nerviram .Mene niko na ovom forumu ne može iznervirati da bih mu zaprijetila smrću,dapače moj najomiljeniji lik na ovom forumu je Smrkan,a zatim dolazi moja drga i nikad prežaljena Panterica bog da joj dušu prosti, to su sve krasna djeca našeg grada i ja ih nikad ne mogu da zamrzim ma šta oni o meni pisali.Draga moja djeca.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by vrsta8472 »

ZMIJA wrote:,dapače moj najomiljeniji lik na ovom forumu je Smrkan,a zatim dolazi moja drga i nikad prežaljena Panterica bog da joj dušu prosti, to su sve krasna djeca našeg grada i ja ih nikad ne mogu da zamrzim ma šta oni o meni pisali.Draga moja djeca.
Уу знају та дјеца да праве проблеме и то какве. Нисмо баш толико злати :roll:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Pantera
Posts: 337
Joined: 17.10.2010. 19:27

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by Pantera »

ZMIJA wrote:zatim dolazi moja drga i nikad prežaljena Panterica bog da joj dušu prosti
Да ли ти ово мени прогнозираш скору смрт? Овако се за покојнике говори.
Ти би најрадије да ме ућуткаш. Пошто аргументима не можеш, онда ти остаје само твоја омиљена метода већ виђена на форуму - пријетња смрћу.
Ти пријетиш - ја :smt098

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by Vucijak »

Ova takozvana Zmija je dokaz da je covek nastao od MAJMUNA :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Image

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Stari jasen

Post by ZMIJA »

svraka wrote:Jasen je bio zdrav. I korijen je bio zdrav. Možda je samo zemlja bila odveć rastresita. Mislim da ste u pravu, priznajem svoju zaglupljenost. Nije grijeh priznati grešku, nadam se. Eto Vrsta, ni ja više ne mislim da je jasen bio za rušenje. Ostalo je još samo da i tvoj mentor promijeni mišljenje. Mene si osvijestio, valjda ćeš i njega.
Neznam o kakvom mom mentoru je riječ,i krajnje je vrijme da se sa nekim redrasudama razračunamo, jer ljudi koji se ne bave politikom, i koji po sopstvenoj izjavi za sebe tvrde, da ne pripadaju ni jednoj politici, ili ti stranci, ne bi trebali nekima previše moralisati o najstarijem zanatu na svijetu, jer i u javnoj kući postoji nekakav kodeks, kog se sve kurve moraju pridtržavati, sama riječ javna kuća, znači da postoji za one koji u njoj ne rade, ali ponaekad svrate, radi zadovoljenja vlastite potrbe,jer se naprsoto bez javne kuće ne može zamisliti svijet.
Ja nikad neću saznati da li sam nekoga osvjestila ,neka svako misli svojom glavaom, a kakavu kolektivnu svijest imamo / a koja je zbir svi pojedinačnih/vidi se iz priloženog u kakavom svijetu živimo,za koji sam ja iskreno vjerovala da ga svi zajedno možemo promjeniti na bolje.
Zdravo posječeni jasen, je samo jedna kap u moru, šta je šume na isti način isječeno,naravno računajući da je i kap, vode, voda.
Da si mi rekao ko je to moj mentor mogal bi ti odgovoriti, da li ga je lakše prevsapitati ili kao takvog za buduća vremena klonirati.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Stari jasen

Post by svraka »

Žao mi je Zmijo, ali priča sa mentorom nije bila upućena na tvoju adresu. Radi se o Vrstinom mentoru. I to nije moja konstrukcija, Vrsta ga je sam tako okarakterisao u jednom od svojih postova. Radi se o tome da mi je osoba, koju je Vrsta označio kao svog mentora, na sto stavila elaborat o nužnosti uklanjanja staror jasena. Mislim da je u istom pisalo da bi se stari jasen uz liječenje mogao održati još 3-5 godina, a bila je i cifra koju bi trebalo za taj period liječenja izdvojiti. Ta cifra je tek bila bolesna, a ne jasen. O kojem je iznosu riječ, ni u ludilu neću napisati. Evo, neka to uradi Vrsta. Pa da i to malo prokomentarišemo. Znam da Vrsta nema taj podatak, ali ima njegov mentor. Zato mislim da neće biti problema da dobijemo ovaj podatak. Dakle Zmijo, nismo se razumjeli. Pozdrav.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Stari jasen

Post by svraka »

Zaboravih napisati: ja čak ne znam Zmijo jesi li muškog ili ženskog pola. Nedoumica je nastala jer sam neke tvoje postove čitao napisane u muškom rodu, a neke u ženskom. Istina, u ženskom su češći. Molim da se ovo ne shvati kao provokacija. Zaista je tako. Dakle nemam pojma ko si. A kako bih onda mogao da reknem da imaš mentora, kada mi je i tvoj identitet nepoznanica? Za neke forumaše znam ko su (Vrsta, Franc, Kamikaza, Aquarius, Regeman, Kiwi, Buco Jugović, Švabo...), ali ko je Zmija zaista ne znam. Još jednom, priča o mentoru je priča za Vrstu, a ne za tebe.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Stari jasen

Post by ZMIJA »

Razumjeli smo se ptico ,nema frke :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Stari jasen

Post by vrsta8472 »

svraka wrote: O kojem je iznosu riječ, ni u ludilu neću napisati. Evo, neka to uradi Vrsta. Pa da i to malo prokomentarišemo.
Мој ментор је Драго К. :smt001
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Stari jasen

Post by ZMIJA »

E vala boljeg nisi mogao naći.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Stari jasen

Post by vrsta8472 »

Ако има бољи човјек који те може научити како се лаже, муља и опстаје у овом систему у Прњавору. Ти ми реци?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Striker
Posts: 540
Joined: 31.05.2003. 00:42
Location: prnjavor
Contact:

Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by Striker »

Ti si corav onda
Image

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by svraka »

vrsta8472 wrote:
svraka wrote: O kojem je iznosu riječ, ni u ludilu neću napisati. Evo, neka to uradi Vrsta. Pa da i to malo prokomentarišemo.
Мој ментор је Драго К. :smt001
Да, тачно, али имао си ментора и прије Драге. Нисмо се разумјели, нисам мислио на Драгу.

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by kuzmo »

Duni vjetre sa Neretve

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by bičbožiji52 »

Šta ste tako usitnili.pa vas mnoga djeca ne mogu razumjeti o čemo pričate ,ko je kome mentor ,ko je kome kum i te stvar,i odgovorite ljudima ko posječe jasen ako znate, a ako ne znate mukaule. :lol: :lol: :lol:
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Stari jasen

Post by vrsta8472 »

Prije Drage bio je Kamikaza :-)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Stari jasen

Post by bičbožiji52 »

CHEJK wrote:Svraka, ovde se i više nego očigledno sistematski i napadački djeluje na pojedince od strane grupe ljudi poput vrste-vedrana, kamikaze-aulića, zmije-tepića i drugih. Tu oni "uređuju" teme u pokušaju da nametnu svoje mišljenje drugim ljudima. Vedran je od prnjavor.infa napravio seosku oglasnu tablu, kamikaza komentariše sve, da se ne bi kao znalo na koga cilja i koga potkopava a svoju pamet pokazuje kroz nepismenost isto ka
Ko to tamo napadački djeluje veličanstveni SNEJK, ti si izgleda jedno pripametno stvorenje ,/dite/ kad sebi uzimaš za pravo, istina neuvredljivim sdaržajem,da držiš i morališeš cijeloj jedno j grupi ljudi, koji su se eto udostojili i odvažili da iznose svoje mišljenje i pišu na različite teme.
Ove koje si pobrojao, istražio i otkrio njihove identitete ,si samim tim zaslužio da se banuješ/kršenje pravila foruma/ ili prostije rečeno izbaciš iz ove kavane,u kojoj čučiš i osluškuješ šta gospoda zbori, te si se eto i ti udostojio da neku pametnu laneš.
Ovdje niko nikome ne nameće kako ti mudro zboriš svoje mišljenje,ovdje svako po vlastitoj volji iznosi svoje stavove, o nekim ajde da kažemo aktuelnim temama, a evo i ti iznese svoje mišljene, sa kojim se eto ja apsolutno ne slažem i mislim da nisi u pravu.
Vedran je naparvo pravu stvar, što je instalisao ovu seosku tablu kako ti kažeš,i upravo na toj tabli vidimo ko je šta u životu naučio, a ti iz ovoga šta napisa i nisi Bog zna šta razumio i naučio te bi morao ponoviti godinu.
Kamikazaje jedan od bolji đaka pred ovom seoskom tablom,istina malo nemirnog duha i zlovrzan đak, te mu je ocjena iz vladanja po nekad upitna ,ali komotno se može upisati u gimnaziju.
Naveo si Aulića ,a nisi rekao koga, jer Aulića u razredu ima više ,a ti ako misliš da si u odnosu na pomenutu gospodu pismen, Aulić se ne piše malim slovom i pusti se gramatičkih i pravopisni grešaka kao i zapisnika sa predhodnih sesija jer o tome govore oni koji ne umiju ništa pametno reći ni napisati.
U svakom slučaju ne bi trebalo da se približavaš zmiji ni na kilometar jer šta god ti za zmiju rekao zmija je za tebe zmija a ti si obićni žabac koji to zmile proguta u čas.
I ja bi moderatoru predložio da te ne banuje, i ne istjeruje iz kavane, i ako si kodeks prekršio sjedi tamo u ćošku, ušoa si u turu, popij nešto i briši čuvati sistem od bukača i prodrivača tvog voljenog sistema .
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by vrsta8472 »

CHEJK wrote: Tu oni "uređuju" teme u pokušaju da nametnu svoje mišljenje drugim ljudima. Vedran je od prnjavor.infa napravio seosku oglasnu tablu,
Мораш признати да је пиву, најслађе попити пред продавницом и ту мало брстити белосвјетску политику :D

А друга је ствар, што већина људи нема формиран став о ничему па када годинама читају ово што ми пишемо. Постану прави "форумаши", а да "поста" написали нису :smt003
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
CHEJK
Posts: 238
Joined: 13.07.2013. 21:56

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by CHEJK »

Tako je, najslađe je "brstiti belosvjetsku politiku" pred kancelarijom mjesne zajednice. Tu se inače vode veoma "ozbiljni" razgovori u kojima su učesnici polupijani ljudi koji od škole imaju bukvar i kajdanku, kao što i ovde većina komentariše druge ljude. Ako je tebi najvažnija titula u životu "forumaš" i smatraš da je najveće dostignuće čovjeka broj postova na forumu, neka ti bude, ne želim ti kvariti sliku tvog savršenog imaginarnog svijeta u kojem dominiraš ti i tebi slični. :D
Last edited by Moderator on 19.07.2013. 06:02, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.

boja
Posts: 126
Joined: 21.11.2012. 20:09

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by boja »

А друга је ствар, што већина људи нема формиран став о ничему па када годинама читају ово што ми пишемо. Постану прави "форумаши", а да "поста" написали нису :smt Vedrane,u pravu si.Dabi neko komentarisao mora dobro da poznaje desavanja u politickom zivotu,svijeta,republike,opstine....i da ne napravimo gresku u komentaru radije citamo nego sto pisemo.Dosta slobodnog vremena posvetim citanju foruma jer nas to uvodi u dosta odluka kao np.za koga glasati na izborima. Putem foruma saznajemo sta ima novo u Prnjavoru i sire al nemogu da nespomenem Vucijaka kome se cesto nasmijem kad vidim koliko se trudi da ,,isprovocira'' situaciju i ubaci nemir a u sustini mislim da ima potpuno drugo misljenje od onog sto pokazuje a priznacu da i mene nekad ,,NALJUTIIII.'' :shock: jOS DA DODAM DA MISLIM DA IMAMO VRLO PAMETNIH NA FORUMU I U NASEM GRADU.Pozzz.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Koji forumas vas pravo zivcira?

Post by svraka »

Kada neko ima par hiljada postova na forumu, to mu dođe kao fakultetska diploma. A dekan tog fakulteta je Vrsta. Koja smijurija! Snejk, u pravu si za sve što si napisao. Apsolutno. Ovaj forum mi je otkrio oblik egoizma i samoljublja za koji nisam ni znao da postoji.

Post Reply