Crna hronika - vijesti

Radio, TV, internet, štampa...

Moderator: aquarius

User avatar
plawusha
Posts: 101
Joined: 03.08.2007. 23:56

Post by plawusha »

Mr X wrote: Samo metak u celo kakav sud,kakvi Bakraci...
U potpunosti se slazem,ali sto je najgore i najzalosnije u svemu tome je cinjenica da ce se taj gad u uvoj nasoj usranoj drzavi izvuci sa 2-3 god `pritvora` i to ce ga pustiti na uslovnu poslije 2 mjeseca, a jadno dijete ce imati traume za cijeli zivot...
jeftino grizem po kucama....br: 065/yxy/xxxx

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

РС - Поткозарје - хроника

29-10-2007 15:37:55
НОВОРОЂЕНЧЕ УБИЈЕНО

БАЊАЛУКА, 29. ОКТОБРА (СРНА) - Обдукцијом тијела мушког новорођенчета, које је пронађено јуче у Поткозарју, установљено је да је узрок смрти насиље, потврдио је Срни специјалиста судске медицине Милан Срдић из Завода за патологију и судску медицину Клиничког центра Бањалука.

Он је навео да је утврђено да је новорођенче рођено живо, али да је непосредно по породу над њим извршено насиље.

Срдић није могао да саопшти више детаља о смрти, јер је истрага у току.

Мјештанин Поткозарја М.С. пронашао је у дворишту викендице Д.К. мртво новорођенче, о чему је Центар јавне безбједности (ЦЈБ) Бањалука обавијештен јуче око 14.00 часова.

Припадници бањалучког ЦЈБ и дежурни тужилац утврдили су током увиђаја да се ради о мртвом мушком новорођенчету, које је замотано у црвену тканину и остављено у дворишту викендице.

Дежурни тужилац је наредио да данас буде обављена обдукција како би се утврдио узрок смрти.

Радници Одсјека за спречавање крвних и сексуалних деликата ЦЈБ Бањалука предузимају мјере у циљу расвјетљавања овог догађаја.

/крај/бв/ск
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Ovo na kolac. Nepodmazan, da sam bira koje ce drvo. Dud, najbolje.Samo po kratkom postupku. Jesi? Jesam. Ajmo, djelaj. Sve, ali nemoj djecu. Za to treba na dud. Pa nek gleda zalazak sunca i polako odmotava film! Pih!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Повријеђени од експлозије плинске боце на лијечењу изван РС

БАЊАЛУКА, 29. ОКТОБРА (СРНА) - Три мушкарца, која су јуче од експлозије плинске боце у Прњавору задобила тешке повреде, премјештена су у здравствене установе изван РС на даље лијечење - потврђено је Срни на Клиници за анестезију и интензивно лијечење Клиничког центра Бањалука.

Зоран Јовић, Данило Агостини и Младен Дерајић на Клинику за анестезију примљени су јуче око 13.00 часова у веома тешком стању опеклинског шока.

Након пријема, у најтежем стању био је Младен Дерајић, који је послије доласка у болницу оперисан, јер су му опекотине захватиле скоро цијело тијело - ноге, руке, струк и главу.

Агостини и Дерајић, који су радници предузећа "Топлинг" из Прњавора, поправљали су етажно гријање у кући Зорана Јовића када је дошло до експлозије плинске боце, која је услиједила због високе температуре којој је плинска боца била изложена у пожарном простору.

Приликом варилачких радова на котлу за централно гријање на лож-уље дошло је до запаљења и експлозије резервоара са лож-уљем, запремине 2.000 литара, што је изазвало цурење лож-уља и избијање пожара, а затим експлозију плинске боце.

Приликом пожара и експлозије смртно је страдао Далибор Димитрић, радник предузећа "Топлинг".
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Sneza
Posts: 842
Joined: 19.01.2005. 05:17
Location: Prnjavor

Post by Sneza »

Da pitam: da li neko zna nešto o tuči koja se desila u diskoteci???
Načula sam neke stvari i nemogu vjerovat :?

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

De cujem i ja. :lol: Nije ovo bas za crnu hroniku, ali eto...

User avatar
AziLanT
Posts: 133
Joined: 11.10.2007. 11:24
Location: Evropa

Post by AziLanT »

Sad kao niko nezna sta se desilo! Mora da su neke jake face u pitanju kad niko nista ne pise!?



:twisted:
Nauka i religija nisu suprostavljene.
Nauka je samo previse mlada da bi razumela.

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

AziLanT wrote:Sad kao niko nezna sta se desilo! Mora da su neke jake face u pitanju kad niko nista ne pise!?
Ne smije, ne smije...

I daj molim te nemoj stavljati taj :twisted: na kraju svakog posta, uzasno nervira, a i samo zauzimas prostor na jednoj stranici, jer to je odmah dodatnih 3 reda. Bolje da neko nesto napise. :roll:

User avatar
AziLanT
Posts: 133
Joined: 11.10.2007. 11:24
Location: Evropa

Post by AziLanT »

U pravu si...necu vise.
Nauka i religija nisu suprostavljene.
Nauka je samo previse mlada da bi razumela.

User avatar
Weterinarka
Posts: 1964
Joined: 30.05.2005. 06:08
Location: Shaland

Post by Weterinarka »

Nicky wrote: I daj molim te nemoj stavljati taj :twisted: na kraju svakog posta, uzasno nervira, a i samo zauzimas prostor na jednoj stranici, jer to je odmah dodatnih 3 reda. Bolje da neko nesto napise. :roll:
Daj molim te nemoj da pises 7 dana da se svi odmorimo od tvojih suvisnih i suvislih komentara! :roll:
Guys with glitz to chicks with kicks.

User avatar
Grobar
Posts: 377
Joined: 10.08.2007. 23:26

Post by Grobar »

Ovo bi nisko!!!Odmah otvorite temu
S verom u Boga za Partizan do groba,
pa i posle toga!

User avatar
Weterinarka
Posts: 1964
Joined: 30.05.2005. 06:08
Location: Shaland

Post by Weterinarka »

Kad smo vec u fazonu nemoj ovo, nemoj ono...
Guys with glitz to chicks with kicks.

User avatar
Grobar
Posts: 377
Joined: 10.08.2007. 23:26

Post by Grobar »

Reci mu sve mu reci :D
S verom u Boga za Partizan do groba,
pa i posle toga!

User avatar
AziLanT
Posts: 133
Joined: 11.10.2007. 11:24
Location: Evropa

Post by AziLanT »

Jeste,nisko je...ali mlad je pa mu se moze oprostiti! 8)
Nauka i religija nisu suprostavljene.
Nauka je samo previse mlada da bi razumela.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

AziLanT wrote:U pravu si...necu vise.
Kao sto vidis, ja sam bio U PRAVU!
Weterinarka wrote:Daj molim te nemoj da pises 7 dana da se svi odmorimo od tvojih suvisnih i suvislih komentara! :roll:
Cuke lipo, idi i skakuci lijevo desno na onom tvom fitnesu ili sta vec. Sta ces koji qrac ti ovdje uopste? Vjerovatno si se gubila na BL forumu pa si tamo dosadila, pa dosla sad kod nas. Ish, ish...
Grobar wrote:Reci mu sve mu reci :D
Moze samo da mi se sagne...

P.S. NE CACKAJ MECKU!!! NISAM NAOPAK, ALI ZNAM DA BUDEM IZUZETNO EBEN, ZATO STFU KO GOD NEMA STA PAMETNO DA NAPISE!

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

Tako je Nicky ... PROSVJETLI NAS !!!
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
DJ_Buco
Posts: 1628
Joined: 15.07.2007. 21:36
Location: www.metno.bih
Contact:

Post by DJ_Buco »

nicky mi nije komsija,nepoznajem ga,ko je on uopste :lol: :lol:

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

Pucao u dečake pa ih zaklao

BEOGRAD - Milan Zeković, osumnjičen za ubistvo petočlane porodice Roganović i maturanta Bojana Simića, na saslušanju je, kako „Blic“ saznaje, priznao zločine u Herceg Novom i Zemun Polju i detaljno opisao masakre, pred kojim su zanemeli policajci, istražni sudija i tužilac.


„Slavoljuba sam ubio jednim hicem. Pucao sam mu u potiljak. Došao je kod mene, jer sam ga pozvao da mi popravi slavinu u kupatilu. Onda sam otišao u njihovu kuću. Pucao sam prvo u Slavicu, Slavoljubovu ženu a onda i u decu, Sr ana i Marka. U svakog sam ispalio po jedan hitac. Tada sam video da je Marko još živ. Otišao sam u kuhinju. Uzeo sam nož i prerezao mu grlo. Prišao sam Slavici, koja je mrtva ležala na podu. Istim nožem, kojim sam zaklao Marka, počeo sam da ubadam i nju u le a i glavu. Udarao sam tako da sam polomio nož. U tom momentu, na vratima njihove kuće pojavio sa njihov treći sin Željko. Pucao sam u njega ali sam promašio, i onda sam ga zgrabio, rukama. Nisam imao više municije. Držao sam pištolj u ruci i udarao sam njime Željka po glavi. Pao je, a ja sam otišao u kuhinju i iz fioke uzeo drugi nož. Prerezao sam mu grlo. Tada sam se i posekao, na tom nožu. Izašao sam iz njihove kuće, uzeo taksi i otišao u Srbiju“, ispričao je Zeković na saslušanju.

Kao motiv monstuoznog zločina naveo je dugogodišnju sva u sa Roganovićima zbog nerešenih imovinskih odnosa.

„Slavoljubu sam najviše zamerio to što se cinično nasmejao kad mi je izjavio saučešće zbog smrti majke. To me je dotuklo. Nije mi bilo žao kad sam ih ubio, ali sada mi je žao dece“, izjavio je Zeković, koji je juče u beogradsku Palatu pravde doveden u pratnji petorice zatvorskih čuvara.

Istražnom sudiji priznao je i da je 8. maja 2001. godine ubio svog tadašnjeg komšiju iz Ulice Žike Mesarevića u Zemun Polju, Bojana Simića i ispričao detalje.

„U njihov stan ušao sam oko 20 sati. Unutra je bio samo Bojan. S njegovom porodicom sam bio u sukobu jer su oni odgovorni što sam sterilan. Oni su u ulazu zgrade hranili pse lutalice ‘toksoplazmom’. Od toga sam i postao sterilan. I to veče sam došao da ubijem nekog od njih. Poneo sam pištolj CZ M57, kalibra 7,62. Nisam imao dozvolu za oružje... Bojan je sedeo na kauču. Dao sam mu reklamni materijal za fitnes proizvode. Rekao sam da ću ga uključiti u distribuciju. Seo sam na tabure, levo, i dok je on čitao, ja sam iz kese izvukao pištolj. Pucao sam mu u glavu. A onda sam ustao, uzeo pištolj i reklame i otišao“, ispričao je Zeković.

Saznanje da je on Bojanov ubica šokiralo je i njegove nekadašnje komšije iz Zemun Polja.

- Ne možemo da verujemo da je tu, sa nama živeo takav zlotvor - kažu za „Blic“ stanari Ulice Žike Mesarevića. U toj zgradi do pre četiri godine Zeković je živeo sa majkom Ružicom. Šestostrukog ubicu komšije opisuju kao povučenog, nedruželjubivog mladića, koga nisu posećivali ni školski drugovi.

- Zeković je najviše vremena provodio u stanu, a njegovu majku Ružicu često samo vi ali sa modricama na licu. Kada bih je pitala odakle joj modrice, odgovarala bi da je pala sa stolice ili udarila u vrata. Ružica je bila divna žena, povučena, a radila je kao ekonomski tehničar u „Elektrodistribuciji“. Muž ju je ostavio s petomesečnim Milanom i nikada se nije pojavio da pita za dete i nju - kaže jedna komšinica.

- Kada je ubijen mali Bojan Simić, niko od nas iz komšiluka nije ni posumnjao da je to Milan učinio. Još tada je bilo jasno da je poznavao ubicu, jer ga je pustio u stan. Čak ga je ponudio pićem i sipao mu sok. Ali Milan nije popio sok, verovatno da na čaši ne bi ostavio otiske - objašnjava jedan komšija koji je želeo da ostane anoniman.

Čim je ubio Bojana, Milan se popeo u svoj stan, a telo mladića našao je njegov otac Milan Simić koji se sa komšijom oko 20 sati vratio sa posla.

Zajedno sa ostalim komšijama Zeković je otišao u stan Simića, gde je vešto odglumio uznemirenost i šok zbog Bojanove smrti.

Policijska istraga bila je opsežna, a na informativni razgovor je pozvano oko sto ljudi. Kako saznaje „Blic“, Zeković je tada pušten nakon što je uspešno prošao poligrafsko ispitivanje.

- Sumnjalo se da je u pitanju osveta. Nekoliko godina pre ubistva, Bojanov stariji brat Dragan sa jednim mladićem iz Crne Gore ukrao je automobil. Prilikom vožnje doživeli su saobraćajnu nezgodu u kojoj je taj mladić poginuo. Njegova rodbina je za ovaj slučaj okrivila Dragana i zapretila da će se osvetiti - objašnjavaju susedi.
Image

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Jebena neka osveta,ma doduse nista nepoznato,kod nas se svasta desava!!!
Srebrena Krila

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Bolesno.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Barba
Posts: 2126
Joined: 25.02.2005. 01:28
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Barba »

Ubica iz pilot- emisije „Velikog brata“

Image

ZRENJANIN - Antal Skendžić (20), učesnik pilot-emisije „Velikog brata“, uhapšen je zbog sumnje da je nožem ubio svoju majku Rozaliju Greguš-Skendžić (48), u noći između petka i subote u porodičnoj kući u Banatskom Višnjićevu kod Žitišta.

Policija je saopštila da je Antalu Skendžiću određen policijski pritvor posle kojeg će biti priveden istražnom sudiji. Još, međutim, nije poznato zašto je Antal nasrnuo na majku i nožem je ubo u srce.
Antal i Rozalija živeli su sami u kući, a zločinu je, kako saznajemo, prethodila zabava na koju su pozvali nekoliko prijatelja. Na zabavi je većina gostiju malo više popila, prepričava se u selu.
Među gostima bila je i Jovanka Novaković koja živi u kući naspram njihove, a koju je Antal u subotu oko 5 sati ujutru vidno uznemiren pozvao u pomoć.
- Antal je dotrčao i vikao. Otišli smo u njegovu kuću i tamo sam zatekla stravičan prizor. Rozalija je ležala mrtva, a na grudima joj je bila mrlja krvi. Odmah sam pozvala policiju - priča Jovanka koja, kao i ostali meštani ovog malog banatskog sela, ne zna šta bi mogao biti motiv ubistva.
Meštani Banatskog Višnjićeva kažu da se Antal u poslednje vreme čudno ponašao, da se malo družio sa vršnjacima iz sela. Javno priznanje na prošlogodišnjoj generalnoj probi „Velikog brata“ da je biseksualac, nije ih iznenadilo.
Antal je, inače, najmlađi od trojice sinova Steve i Rozalije Skendžić. Antal i Rozalija su se izdržavali od njene penzije i nešto zemlje koju su davali u zakup. Antalov otac Stevo obesio se pre oko godinu dana u dvorištu kuće u kojoj je Rozalija ubijena.
Antal Skendžić postao je poznat javnosti prošle godine kao jedan od učesnika generalne probe prve sezone emisije „Veliki brat“. Sa još 11 ljudi, nedelju dana je proveo u kući „Velikog brata“. Ostalim stanarima kuće priznao je da je biseksualac i tako uzburkao strasti.
U prvom obraćanju javnosti nakon izbacivanja iz generalne probe, Antal je tada za magazin „Svet“ rekao da se nije dvoumio da otkrije svoje seksualno opredeljenje.

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Eksplozija u Banjaluci, jedan poginuli
Utorak, 6. novembar 2007. 22:40

Image

U Banjaluci je u utorak uveče u naselju Starčevica, u neposrednoj blizini zgrade Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske (RS) i osnovne škole, eksplodiralo automobil u pokretu, pri čemu je jedna osoba poginula.

Iz MUP-a RS potvrdili su da se eksplozija dogodila u 20.30 sati i da je eksplodirao automobil marke "ford fiesta" u kojem su bile tri osobe, ali nisu naveli uzroke eksplozije.

Jedna osoba muškog pola je stradala, dok su druge dve osobe nakon eksplozije prebačene u Klinički centar gde im se ukazuje pomoć.

Policija je na mestu eksplozije i vrši uvidjaj.

(Beta)
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

ISPOVEST GEJ UBICE

Učesnik „Velikog brata" Antal Skendžić negirao da je ubio majku Rozaliju.
Antal istražnom sudiji rekao da mu je oko ponoći „pukao film" i da se ne seća šta se posle toga dešavalo


Image
Image


Antal Skendžić (21) iz Banatskog Višnjićeva, učesnik prošlogodišnjeg „Velikog brata", na saslušanju kod istražnog sudije nije priznao da je ubio svoju majku Rozaliju Greguš-Skendžić (48)! Antal, koji je postao poznat posle javnog priznanja da je homoseksualac, istražnom sudiji je rekao da mu je oko ponoći „pukao film" i da se od tog trenutka ničega više ne seća! On je priznao da je te večeri popio dosta alkohola i da je koristio marihuanu, a u jednom trenutku je pomenuo i mogućnost da se Rozalija sama ubila!

Saslušanje Antala Skendžića kod istražnog sudije trajalo je oko dva sata i završeno je u ponedeljak u večernjim satima. Kako saznajemo, Antal je u nekim trenucima pričao nepovezano i konfuzno, govoreći kao u košmaru, dok se nekih drugih stvari seća do detalja. Prema rečima Ileša Bakoša, istražnog sudije Okružnog suda u Zrenjaninu, iskaz osumnjičenog u jednom delu je jasan i precizan, dok za ono što se dešavalo posle ponoći Antal nije imao objašnjenje.

Kao u košmaru

- U razgovoru sa mnom on nije priznao izvršenje krivičnog dela. On se seća svih detalja koji su prethodili ubistvu, ali ne i samog događaja. Dobro se seća svega do pred ponoć. Ispričao je da je do tada popio limenku piva, i nekoliko rakija iz svoje, ali i iz čaša gostiju. Potom je, kako je rekao, koristio i marihuanu. Posle toga sve što je govorio zvučalo je kao u nekom košmaru, potpuno nepovezano - kaže za Press sudija Bakoš, i nastavlja:


fakti

- Ubistvo se dogodilo u porodičnoj kući Rozalije i Antala u Banatskom Višnjićevu, 3. novembra u jutarnjim satima

- Antal i Rozalija su prethodno organizovali veselje za komšije i prijatelje jer su tog dana zaklali prase

- Tokom veselja i majka i sin popili su veću količinu alkohola

- Antalov otac obesio se prošle godine u dvorištu porodične kuće

- Antal je živeo u Novom Sadu, gde je išao u cvećarsku školu. Majku je obilazio s vremena na vreme


- Osumnjičeni je rekao da mu se javljaju košmarne slike kako je nožem ubo majku, ali je potom rekao i da se ona sama ubola, da bi na kraju istakao da se ničeg ne seća i da je majku zatekao sa nožem u grudima - rekao je sudija Bakoš, i najavio da će Skendžić biti upućen na posmatranje u neku od stručnih ustanova radi utvrđivanja njegove uračunljivosti. Prema saznanjima Pressa, Antal će biti prebačen u Specijalnu zatvorsku bolnicu Okružnog zatvora u Beogradu.

Šta se zaista događalo u kući Skendžićevih od ponoći do ranog jutra posle saslušanja Antala zasad ostaje nejasno, pa se očekuje da će u rasvetljavanju zločina pomoći saslušanje drugih očevidaca, pre svega gostiju koji su u noći ubistva bili na večeri kod Rozalije i njenog sina. Među onima koji će tokom istrage biti saslušani jeste i prva komšinica Jovanka Novaković. Ona je u večeri ubistva bila jedan od gostiju u kući Skendžića, a jedna je od prvih koja je u jutarnjim satima videla telo ubijene Rozalije.

Treštala muzika

- Moj stanar i ja smo bili na toj večeri i sve je bilo lepo i veselo. Pilo se, pričalo, svi su bili raspoloženi. Ništa nije slutilo na tragediju. Oko devet uveče mi smo otišli kući, a ostali, Rozikine bivše kolege iz „Agroživa", gde je penzionisana, ostali su na veselju. Sledeće što znam jeste da Antal dolazi na naša vrata i vrišteći govori da mu je majka mrtva. Odmah smo otišli u njihovu kuću, i videli Roziku kako na podu leži sa nožem zabodenim u srce - kaže Jovanka Novaković.

Ona i njen stanar odmah su obavestili policiju, ali je do njihovog dolaska u stan Skendžića ušao i predsednik saveta Mesne zajednice Boško Novaković, kao i pojedine komšije. Oni su policiji rekli da su zatekli Antala kako u lokvi krvi leži preko tela majke, dok je u sobi treštala muzika sa kasetofona.

Sudija Ileš Bakoš posle saslušanja odredio je Antalu Skendžiću pritvor do 30 dana, a slučaj je predao istražnom sudiji Okružnog suda u Zrenjaninu Goranu Zecu.

M. NEDELJKOV
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

РС - Бањалука - експлозија

07-11-2007 13:30:51
ПОГИНУО МИЛАН ВУКЕЛИЋ

БАЊАЛУКА, 7. НОВЕМБРА (СРНА) - Милан Вукелић /47/ из Бањалуке погинуо је синоћ у експлозији његовог аутомобила "форд фиеста" у овом граду, рекла је портпарол МУП-а Републике Српске Тамара Деспенић.

Деспенићева је изјавила Срни да је увиђај завршен и да је аутомобил са мјеста догађаја транспортован на вјештачење.

Она је поновила да је експлозивна направа активирана док је аутомобил био у покрету, да је на мјесту возача био страдали Вукелић, на мјесту сувозача још један мушкарац, а на задњем сједишту жена.

Деспенићева је додала да је Вукелић у два наврата ове године пријавио подметање пожара у Бањалуци, и то у мају под аутомобил "форд фокус" који је тада користио, а који се налазио у Церској улици, а у августу на његову кућу у Улици Момчила Новаковића.

Према њеним ријечима, за ова два кривична дјела поднесени су извјештаји Окружном тужилаштву Бањалука против непознатих лица и починиоци су и даље непознати.

Раније је из Клиничког центра Бањалука саопштен идентитет двоје Вукелићевих сапутника, тешко повријеђених у експлозији која се догодила у Улици Југ Богдана у бањалучком насељу Старчевица, синоћ у 20.30 часова.

Стање повријеђених Томислава Добрињца и Славе Пепиновић тренутно је стабилно, а све даље прогнозе су неизвјесне.

Дежурни љекар на Клиници за ортопедију и трауматологију Никола Бојић најавио је да ће дати изјаву за медије у 15.30 часова. /крај/кп/љљ
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

Post Reply