Ko osvaja ligu Sampiona?

U zdravom tijelu zdrav duh.

Moderators: Franz, Magyar

User avatar
Kaya
Posts: 454
Joined: 04.01.2008. 14:15
Location: Prnjavor,SouthSide :)
Contact:

Post by Kaya »

ArsenaL
No Hate Allowed ! ! !

Babrinjo
Posts: 503
Joined: 06.02.2007. 21:58
Contact:

Post by Babrinjo »

Ovo je veoma jako pitanje gdje nema favorita pogotovo zadnjih 8 godina i kao sto se pokazalo da uvjek najbolje ekipe ne osvajaju kup sampiona kao sto je osvojio Porto,Liverpool,prosle godine Milan.Tako da je veoma tesko reci tko ce biti osvajac velikog trofeja kojeg je po meni mnogo lakse osvojiti nego Spansko ili Englesko prvenstvo.Ja sam vatreni navijac Arsenala i naravno bih zelio da ga oni osvoje ako ne oni onda bi mi bilo drago da to ucini neko od Engleski klubova.
“I personally believe winning and losing matters to you until the last day of your life.”

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Babrinjo wrote:ako ne oni onda bi mi bilo drago da to ucini neko od Engleski klubova.
NAKON MJESECI I MJESECI CEKANJA, DOCEKAO SAM JEDAN DOBAR POST VELIKOG NAM I PROSLAVLJENOG IGRACA !!! SVAKA CAST! :lol:

Babrinjo
Posts: 503
Joined: 06.02.2007. 21:58
Contact:

Post by Babrinjo »

HEHEHEHEHEHE JA MISLIM DA TEBI NECE NIKADA POCI ZA RUKOM DA OTIPKAS NIJEDAN PAMETAN :roll:
Sve na stranu a sta ti mislis( pitam te zato sto ti sebe smatras velikim prognozerem)sta ti mislis tko ce osvojiti titulu evropskog prvaka????Drugo pitanje cije su vece sanse da prodju ekipe iz Milana tvoj clubic ili moj CLUB?????EVO JA TIPUJEM DA CE CHELSEA DOCI DO FINALA A NISAM BAS SIGURAN DALI CE GA OSVOJITI RECIMO FINALE CE BITI CHELSEA-BARCELONA
“I personally believe winning and losing matters to you until the last day of your life.”

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Mislim da Liverpool ima bolje sanse, jer izuzetno dobro igraju KAD SE MORA, a i iz razloga sto Inter svake godine ovako pobjedjuje sve po redu i onda izleti u 1/8 finala od koga god dobije. Jos jedan razlog zasto mislim da Pool ima bolje sanse nego Arsenal je taj sto isto tako s druge strane Milan odigra odlicno bas kad treba, cak i kad vezu po 5-6 utakmica bez pobjede. Naravno, ja kao i uvijek medju zadnja 4 ocekujem 4 Engleska tima. Jednom cu i to docekati!!! :lol:

Po meni, favorita je mnogo, najbolja godina lige sampiona koju sam gledao, odnosno naj po tome sto je bas tesko i blizu pogoditi ko bi mogao osvojiti. Po meni su prvi favoriti ManUtd i Barcelona, ali naravno tu uvijek postoje ove ekipe koje je jako tesko dobiti u 2 utakmice, Milan, Liverpool, Chelsea. Real igra dobro, ali nisu jos zreli za osvajanje LS, kao ni Lion. Arsenal ako prodje Milana, moze u drugi red favorita, jer tad je sve otvoreno! (mada je i sada sve otvoreno) :lol:

User avatar
lisnato_testo
Posts: 758
Joined: 12.11.2007. 11:23

Post by lisnato_testo »

Nicky wrote:Naravno, ja kao i uvijek medju zadnja 4 ocekujem 4 Engleska tima. Jednom cu i to docekati!!!

Hoćeš ali u FA kupu... :lol:
Image

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Bitno je da Talijani nece, cak ni u svom kupu. :smt005

Ovi moju su bili blizu!

Elmar
Posts: 639
Joined: 27.04.2007. 23:13
Location: Prnjavor

Post by Elmar »

Kakvi Talijani, ne volim ih.

User avatar
Darius
Posts: 2237
Joined: 12.03.2005. 16:50
Location: Norway

Post by Darius »

Elmar wrote:Kakvi Talijani, ne volim ih.
Elmare ne provaljuj se kako ne volis italijane kada imas avatar od Juventusa :lol:
Nego nisam te vidio na utakmici Rosenborg - Chelsea ?

Da se vratim na temu mislim da ce Barsa lagano da osvoji 1. mjesto 8)
Volim Arsenal ali mislim da ni pod razno ne mogu da budu prvaci...

Elmar
Posts: 639
Joined: 27.04.2007. 23:13
Location: Prnjavor

Post by Elmar »

Darius wrote:
Elmar wrote:Kakvi Talijani, ne volim ih.
Elmare ne provaljuj se kako ne volis italijane kada imas avatar od Juventusa :lol:
Nego nisam te vidio na utakmici Rosenborg - Chelsea ?

Da se vratim na temu mislim da ce Barsa lagano da osvoji 1. mjesto 8)
Volim Arsenal ali mislim da ni pod razno ne mogu da budu prvaci...
Pa znas ne volim ih. Nema Juventusa u LP :wink:

Nego nisam nija tebe vidio :wink: , tako da je jednako.

User avatar
Darius
Posts: 2237
Joined: 12.03.2005. 16:50
Location: Norway

Post by Darius »

Elmar ne lazi nisi ti vidio te utakmice ni Trondheima haha. A ja ovdje zivim pa gledam sve tekme sto igra Rosenborg.

Elmar
Posts: 639
Joined: 27.04.2007. 23:13
Location: Prnjavor

Post by Elmar »

Darius wrote:Elmar ne lazi nisi ti vidio te utakmice ni Trondheima haha. A ja ovdje zivim pa gledam sve tekme sto igra Rosenborg.
Darius polako brate, ne prosipaj dzabe.
Prvo dokazi pa onda reci da nisam bio i gledao Rosenborg - Chelsea. 8)

User avatar
Darius
Posts: 2237
Joined: 12.03.2005. 16:50
Location: Norway

Post by Darius »

Kad mi pokazes karte sa te utakmice onda cemo da pricamo ok ? 8)

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Nema ga vise na forumu.Kaze da odlazi za uvijek zbog gluposti koje je Franzi malo prije obrisao,a ne mogu da shvatim sam covjek dodje ovdje i provocira,prije sa pisanjem,sad sa avatarom i onda se buni kad ga neko napane.Ma nek ide trebao je to davno uraditi.
Image

Motajica
Posts: 129
Joined: 29.12.2007. 18:05
Location: Prnjavor

Post by Motajica »

Priznajem pretjerao sam za tog jadnika Emlara jer me je isprovocirao slazem se da je trebalo obrisati sto sam piso. Nek je otisao sa ovog foruma ne trebaju nam takvi provokatori ovdje. Trebao je samo jos da stavi ljiljane u avatar onda bi bio glavni hadzija foruma xexexe. Sretanti put i ne vracaj se vise !

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Cuj ti njih nece Italijani? Nego ko bi? Samo sad INTER!! Samo cepaj!! :lol: :lol:

User avatar
rema
Posts: 180
Joined: 30.06.2007. 20:56
Location: Prnjavor City
Contact:

FCB

Post by rema »

Neko iz Mase! :lol:
mes que un club

User avatar
neko iz mase
Posts: 1371
Joined: 13.12.2007. 22:48
Contact:

Post by neko iz mase »

Mave ekslodiraće :smt023

User avatar
SKORPIJA
Posts: 219
Joined: 10.04.2007. 20:54
Location: WÖRGL

Post by SKORPIJA »

Motajica wrote:Priznajem pretjerao sam za tog jadnika Emlara jer me je isprovocirao slazem se da je trebalo obrisati sto sam piso. Nek je otisao sa ovog foruma ne trebaju nam takvi provokatori ovdje. Trebao je samo jos da stavi ljiljane u avatar onda bi bio glavni hadzija foruma xexexe. Sretanti put i ne vracaj se vise !
sta si piso nisam procito izbrisano je koji si ti brnjo sram te bilo vec imamo 2008
i nista nisi naucio da nebi trebali ljude da razdvajamo sramota mislis da je forum samo za srbe
ako je samo za nas onda ja necu vise ni ulaziti svedno nisam ulazio vec par mjeseci
samo se znate svadjati oko nacija i li vjera a svi smo od krvi i mesa pojedinci na ovome forumu sto
pisu samo protiv muslimana neka pojedu ono iza sebe kad pogledaju prije nego
sto puste vodu.

a motajica pa breee ti si jadnik

User avatar
zeko_sisko
Posts: 383
Joined: 30.09.2007. 16:14

Post by zeko_sisko »

Mogao si bar koje veliko slovo i interpukcijski znak da ubacis.

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

zeko_sisko wrote:Mogao si bar koje veliko slovo i interpukcijski znak da ubacis.
Mogao je, i htjeo je... samo nije znao gdje :smt005

User avatar
dogface_gremlin
Posts: 976
Joined: 12.10.2007. 02:19
Location: Prnjavor

Post by dogface_gremlin »

Glupo je da se ovdje raspravljate o politici ili gramatici. Ovo je podforum SPORT.

Forza Milan. Iščekuju se utakmice. Prognoze su nezahvalne. :arrow:
Then I sit there gettin' mellow, stoned, groovy
And after while, I looked down the bar...
...at the bartender.
I said hey!
What do you want?
One bourbon, one skotch, one beer 8)

Motajica
Posts: 129
Joined: 29.12.2007. 18:05
Location: Prnjavor

Post by Motajica »

Skorpija ko je tebe sta pitao i o cemu ti pises covjece? Idi se lijeci dok nije kasno!
Manchester United je najjaci tim u ligi sampiona osvajaju 99% prvo mjesto! Forca Manchester najbolji ste oleeeeeeeeee.

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Мрзим Манчестер ! :evil:

Иако бих волио да узму Енглези, радије нека то буде било ко само не Фергијево јато !
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
ULTRAS_BOG84
Posts: 197
Joined: 15.11.2007. 23:36
Location: Tamo gdje Bog izvodi kornere
Contact:

Post by ULTRAS_BOG84 »

Motajica wrote: Manchester United je najjaci tim u ligi sampiona osvajaju 99% prvo mjesto! Forca Manchester najbolji ste oleeeeeeeeee.
Druze, forca je italijanska rijec i znaci naprijed,
tako da se to upotrebljava kod italijanskih klubova i navijaca,
a ne kod engleskih!!! :smt023
Jednog dana, kada prodje sve
Kad me budu stigle godine
I te noci kada izdahnem
Zadnje pivo za tebe cu da popijem!!!
I NA NEBU TOM NA KOJE IDEM JA
SIJA MOJA ZVEZDA CRVENA!!!

Post Reply