Premier League-England

U zdravom tijelu zdrav duh.

Moderators: Franz, Magyar

Post Reply
User avatar
DJ_$rbo
Posts: 515
Joined: 11.11.2007. 22:28
Location: tamo negdje ispod neba a iznad zemlje ...
Contact:

Manchester najjaci klub

Post by DJ_$rbo »

Image
Ponekad shutnja moze reci hiljadu rijechi...

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Ferguson: Sadašnji Junajted moj najbolji tim!
Ponedeljak, 12. novembar 2007. 12:13

Menadžer Mančester junajteda Aleks Ferguson tvrdi da je sadašnji tim "crvenih djavola" najbolji u 21 sezoni, koliko je dosad proveo na klupi kluba sa Old Traforda.

Nakon nedeljne pobede nad Blekburnom (2:0) u 13. kolu Premijer lige, za koju je najzaslužniji bio dvostruki strelac Kristijano Ronaldo, Junajted se vratio na čelo tabele sa tri boda viška u odnosu na Arsenal, koji doduše ima i dve utakmice manje. Zbog toga, škotski stručnjak nije propustio priliku da pohvali svoju ekipu.

"Verujem da je ovo najjači tim Junajteda, otkako sam 1986. godine postao šef stručnog štaba. Lideri ekipe su mladi igrači kao Vejn Runi i Ronaldo, a sada im se pridružuju Nani, Karlos Tevez ili Anderson.

Kompletan tim zaslužuje sve pohvale za utakmice protiv Dinama Kijeva i Blekburna, a jedino mi je žao što smo protiv Arsenala nesretno primili gol u poslednjem minutu", rekao je Ferguson engleskim medijima.

Škot je u 21-godišnjoj karijeri na Old Trafordu osvojio devet šampionskih titula, pet FA kupova, dva Liga kupa i jednu Ligu šampiona. Rekao je da iskreno veruje da će se broj trofeja samo povećavati.

"Moji momci imaju snage i hrabrosti da nastave ovaj niz, iako su po godinama jako mladi. Imaju želju, glad za trofejima i zbog toga imaju velike šanse da to i ostvare", dodao je škotski stručnjak.

(MONDO)
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
zeko_sisko
Posts: 383
Joined: 30.09.2007. 16:14

Post by zeko_sisko »

Nicky, nesto me sjecanje ne sluzi dobro, znas li kad je Pool dobio zadnji put Man Utd???

User avatar
zeko_sisko
Posts: 383
Joined: 30.09.2007. 16:14

Man Udt

Post by zeko_sisko »

Image

Image

Image

User avatar
Liquari
Posts: 1827
Joined: 15.08.2007. 16:32
Location: Prnjavor City
Contact:

Post by Liquari »

:smt049 man utd :smt049
Take me home united road!

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

:evil: man utd :evil:
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

Babrinjo
Posts: 503
Joined: 06.02.2007. 21:58
Contact:

Post by Babrinjo »

Stari prdonja vise nezna gdje udara svakodnevno hvali svoje igrace koji doduse igraju dobro poslje kriminalnog starta kada su se provlacili kroz iglene usi pobjedjivajuci protivnike sa 1:0.To je samo znak straha stari se ukenjao od Arsenala sto je ocigledno bilo pred susret i poslje susreta kako mu je sudija oduzeo dva boda navijaci ga ruzili i bla bla bla.Svim Man.Utd navijaca mogu poruciti da nema od ovogodisnje titule NISTA,DJABA STO JE ODRESIO KESU I PLATIO 3 IGRACA OKO 80 MILIONA EURA. :oops:

User avatar
zeko_sisko
Posts: 383
Joined: 30.09.2007. 16:14

Post by zeko_sisko »

Babrinjo wrote:Stari prdonja vise nezna gdje udara svakodnevno hvali svoje igrace koji doduse igraju dobro poslje kriminalnog starta kada su se provlacili kroz iglene usi pobjedjivajuci protivnike sa 1:0.To je samo znak straha stari se ukenjao od Arsenala sto je ocigledno bilo pred susret i poslje susreta kako mu je sudija oduzeo dva boda navijaci ga ruzili i bla bla bla.Svim Man.Utd navijaca mogu poruciti da nema od ovogodisnje titule NISTA,DJABA STO JE ODRESIO KESU I PLATIO 3 IGRACA OKO 80 MILIONA EURA. :oops:
LoL!!!
Razumije se covjek u fudbal, posebno u Manchester ...
:smt100 :smt100 :smt100

User avatar
DJ_$rbo
Posts: 515
Joined: 11.11.2007. 22:28
Location: tamo negdje ispod neba a iznad zemlje ...
Contact:

...

Post by DJ_$rbo »

Image


A kad ce Arsenal imati ovaj trofej u SREDINI
" NIKADA " !!!!!!!!!!!!!!!!!
Ponekad shutnja moze reci hiljadu rijechi...

Babrinjo
Posts: 503
Joined: 06.02.2007. 21:58
Contact:

Post by Babrinjo »

NIKADA NE RECI NIKAD.

User avatar
DJ_$rbo
Posts: 515
Joined: 11.11.2007. 22:28
Location: tamo negdje ispod neba a iznad zemlje ...
Contact:

Man.

Post by DJ_$rbo »

Manchester United potpisao je ugovor sa nadarenim 9-godišnjakom Rhainom Davisom, čiji je djed engleskom klubu poslao DVD sa majstorijama svog unuka. Davis je rođen u Velikoj Britaniji, a kao 4-godišnjak preselio se u Australiju.

Britanski mediji pozdravljaju ga kao novog Waynea Rooneyja. U Manchester Unitedu kažu da godišnje potpišu ugovore sa 40 dječaka Davisove dobi, a zbog njegova slučaja očekuju najezdu DVD-a.
Ponekad shutnja moze reci hiljadu rijechi...

Babrinjo
Posts: 503
Joined: 06.02.2007. 21:58
Contact:

Post by Babrinjo »

Man utd je bio na vrhu tabele citavih 29 casova.BRRRRRRRRRR KAKO JE HLADNO NA VRHUUUUUUUU -45 C

User avatar
zeko_sisko
Posts: 383
Joined: 30.09.2007. 16:14

Re: Man.

Post by zeko_sisko »

DJ_$rbo wrote:Manchester United potpisao je ugovor sa nadarenim 9-godišnjakom Rhainom Davisom, čiji je djed engleskom klubu poslao DVD sa majstorijama svog unuka. Davis je rođen u Velikoj Britaniji, a kao 4-godišnjak preselio se u Australiju.

Britanski mediji pozdravljaju ga kao novog Waynea Rooneyja. U Manchester Unitedu kažu da godišnje potpišu ugovore sa 40 dječaka Davisove dobi, a zbog njegova slučaja očekuju najezdu DVD-a.
http://www.youtube.com/watch?v=hG47FDenyXw

Gledajte i uzivajte ...

Babrinjo
Posts: 503
Joined: 06.02.2007. 21:58
Contact:

Post by Babrinjo »

Davno bi zezona 89/90

User avatar
zeko_sisko
Posts: 383
Joined: 30.09.2007. 16:14

Post by zeko_sisko »

Nicky wrote:Brate, poenta je da onaj koji pamti, da ipak pamti sve, a ne ono sto njemu odgovara. Znam da me ti razumijes, ali ne zelis da se javno izjasnis. Kao sto rekoh, jos pure. To je isto kao kad bi ja tebe pitao zasto man utd nije 10 god bio u finalu LS!? A Pool 2 puta u 3 god. Komendija zar ne? NEmoj da vadis sto ti odgovara, znas da ces na kraju protiv mene uvijek biti donji. :lol:
Reci iskreno, sta bi ti radije uzeo: dva finala LC ili bar jednu titulu u Engleskoj???

User avatar
zeko_sisko
Posts: 383
Joined: 30.09.2007. 16:14

Post by zeko_sisko »

Highlights sa zadnje tekme protiv Blackburna-a.



http://football.gummyprint.com/manchest ... kburn-2-0/

User avatar
DJ_$rbo
Posts: 515
Joined: 11.11.2007. 22:28
Location: tamo negdje ispod neba a iznad zemlje ...
Contact:

Post by DJ_$rbo »

A ko moze zaustaviti Arsenala pa naravno MANCHESTER .
Arsenal nije zasluzio ni bod, gol daju u 90-im minutama.
Nemam vise sta reci :oops: :oops: :oops:


Image
Ponekad shutnja moze reci hiljadu rijechi...

Babrinjo
Posts: 503
Joined: 06.02.2007. 21:58
Contact:

Post by Babrinjo »

Hheheheh cuj u 90 min.tacnije receno 91 minuti taj susret je trajao 93min,a kakva je razlika dati gol u 1,10,45,70,ili 90 min?ManUtd je dao u 45min.Koliko ja znam to se desilo u toku susreta tako da nema razlike.Jedino sto je sladje ga dati u posljednim trenutcima kao sto je bilo prosle godine u 88 min Henry:))

User avatar
milan15
Posts: 154
Joined: 08.11.2007. 17:33
Location: Prnjavor

...

Post by milan15 »

chelsea je zakon jos da je ostao murinjo ali kako kaze nicky htjeli su mozda malo previse od toga covjeka. a sta je sve napravio od kako je dosao? takav je show biz

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Re: Man.

Post by Mr X »

DJ_$rbo wrote:Manchester United potpisao je ugovor sa nadarenim 9-godišnjakom Rhainom Davisom, čiji je djed engleskom klubu poslao DVD sa majstorijama svog unuka. Davis je rođen u Velikoj Britaniji, a kao 4-godišnjak preselio se u Australiju.

Britanski mediji pozdravljaju ga kao novog Waynea Rooneyja. U Manchester Unitedu kažu da godišnje potpišu ugovore sa 40 dječaka Davisove dobi, a zbog njegova slučaja očekuju najezdu DVD-a.
Evo tog malog junaka...

http://www.notasdefutbol.com/2007/08/08 ... -a-youtube
Image

User avatar
lisnato_testo
Posts: 758
Joined: 12.11.2007. 11:23

Post by lisnato_testo »

Moze i tako,ali ja mislim da velicinu kluba odredjuje vise faktora,a ne samo osvojene titule(koliko god da su vazne),a to je,moras priznati velika mrlja u svetloj i ponosnoj istoriji.

User avatar
lisnato_testo
Posts: 758
Joined: 12.11.2007. 11:23

Post by lisnato_testo »

Nicky wrote:Pa naravno, ali moji se bar ne pucaju 'vitaminima' kao tvoji. :lol:

"Moji" su odlezali za sve grehe :) a na ostrvu ce tek poceti klupko da se odmotava :lol:

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Image
Image

Babrinjo
Posts: 503
Joined: 06.02.2007. 21:58
Contact:

Post by Babrinjo »

Zelio bih vama man utd navijacima napomenuti da je Arsenal jedina ekipa koja je neporazena zavrsila sezonu 2004 i naravno osvojila titulu i da je u 49 nastupa bila neporazena,sada se sprema izgleda slicna sezona posto nisu porazeni od aprila mjeseca:)))

User avatar
DJ_$rbo
Posts: 515
Joined: 11.11.2007. 22:28
Location: tamo negdje ispod neba a iznad zemlje ...
Contact:

Sanjaj Babarinjo

Post by DJ_$rbo »

Sanjaj babrinjo , sanjaj :? :? :?
Ponekad shutnja moze reci hiljadu rijechi...

Post Reply