Premier League-England

U zdravom tijelu zdrav duh.

Moderators: Franz, Magyar

Babrinjo
Posts: 503
Joined: 06.02.2007. 21:58
Contact:

Post by Babrinjo »

Gazimo sve po redu Chelsea i Arsenalglavni kandidati za prvaka kupa sampiona kao i Engleskog prvaka:))
“I personally believe winning and losing matters to you until the last day of your life.”

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Cujem bila neka smjena na vrhu tabele? :wink:

User avatar
zeko_sisko
Posts: 383
Joined: 30.09.2007. 16:14

Post by zeko_sisko »

Imenjace, nesto se kratko zadrzaste na vrhu?! :wink:

I mi i vi dali gol u sudijskoj nadoknadi. Pool nisam gledao, citao sam da su bili mnogo bolji i da im se vratilo na kraju. Manchester los, tj. odbrana na celu sa Gary Nevilleom. Mali zabi fin gol za pobjedu.

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Kakva ****** sretna...Pa moze li se biti sretan cijelu godinu? :roll:

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Post by Cipiripi »

E ovo je fudbal............igra se do povracanja sunce ti poljubim. Arshavin-ijada na Anfield Road :lol:
jbt covjek dao 4 gola u gostima i opet nije dovoljno za pobjedu,strasno!
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
Darius
Posts: 2237
Joined: 12.03.2005. 16:50
Location: Norway

Post by Darius »

Cipiripi wrote:E ovo je fudbal............igra se do povracanja sunce ti poljubim. Arshavin-ijada na Anfield Road :lol:
jbt covjek dao 4 gola u gostima i opet nije dovoljno za pobjedu,strasno!
Tekma je bila stvarno ekstra ali obori me Liverpool za 50 evrica :?

User avatar
Liquari
Posts: 1827
Joined: 15.08.2007. 16:32
Location: Prnjavor City
Contact:

Post by Liquari »

Nisam stigao gledati , vidim bilo je veoma zanimljivo :D

Babrinjo
Posts: 503
Joined: 06.02.2007. 21:58
Contact:

Post by Babrinjo »

Znaci nema Nickyja ovde do jeseni oni ce osvojiti prvaka sljedece godine to vec govore 19 god.hehehehehe koji su oni sljepci.Nicky gdje si ba :)
“I personally believe winning and losing matters to you until the last day of your life.”

Pandur
Posts: 35
Joined: 19.04.2009. 22:13
Location: Tamo daleko

Post by Pandur »

Liverpool i titula to se neko sali hahaha

Babrinjo
Posts: 503
Joined: 06.02.2007. 21:58
Contact:

Post by Babrinjo »

Ljudi dali je ko vidio mpga druga Nyckija poceo me zabrinjavati da nije djecko izgubio tecnost od silnog plakanja zadnjih dana prvo ispadanje iz kupa sampiona pa zatim i gubljenje sanse za titulu prvaka engleske koju jos jadnik nije dozivio od kako zna za sebe:)
“I personally believe winning and losing matters to you until the last day of your life.”

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Umrle!

Babrinjo
Posts: 503
Joined: 06.02.2007. 21:58
Contact:

Post by Babrinjo »

Nicky wrote:Umrle!
Sta ti bre to znaci????Neko ce to protumaciti da si umro :P
“I personally believe winning and losing matters to you until the last day of your life.”

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Zna ko treba da zna :wink:

Mrtve

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

ManUTd gubi od Totenhema, moglo bi se ovdje jos kuvati..
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Darius
Posts: 2237
Joined: 12.03.2005. 16:50
Location: Norway

Post by Darius »

regeman wrote:ManUTd gubi od Totenhema, moglo bi se ovdje jos kuvati..
5:2 za Manchester, koji preokret :lol:

User avatar
drlonc
Posts: 242
Joined: 09.02.2007. 09:44
Location: Prnjavor

Post by drlonc »

5 komada za 22 minuta...
Ne znam samo što su se toliko bunili za penal kad je bio čist k'o suza.
A Kristijano, kad je pucao, 'ladan k'o svekrvin pogled.
Poslije su ih zgazili. Majstorski!
Kaniš li pobijediti, ne smiješ izgubiti!

User avatar
Liquari
Posts: 1827
Joined: 15.08.2007. 16:32
Location: Prnjavor City
Contact:

Post by Liquari »

Da ovako nastave igrati uzimaju sve :)

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Re: Premier League-England

Post by seljak iz skakavaca »

Sinoc gledam oni'e Njukasl protiv onih iz nekog mjesta na P.. jebem li ga, kako se zovu.. :)
Smor utakmica, nivo Premijer lige BiH, i to, kao neka bitna utakmica, gore za bodove, a igra bezzze.. Nema igre, zavrsnice..
Ono, istini za volju, mozda Englezi i jesu trenutno najjaca liga, ali, trebali bi se spuciti na 12 klubova.. Ono ostalo je mlacenje prazne slame, uzas!

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Premier League-England

Post by Nicky »

Ne budali.

User avatar
zeko_sisko
Posts: 383
Joined: 30.09.2007. 16:14

Re: Premier League-England

Post by zeko_sisko »

Manchester sinoc pobjedio Wigan, jos bod za titulu. Za vikend im dolazi Arsenal, nadam se da ce ih jos jednom satrati i zadnje kolo protiv Hull-a izvesti rezervni tim. Nek' i Bambi odigra koji minut.

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Premier League-England

Post by regeman »

Cestitke mancesteru, iako tabela ne pokazuje cini mi se da su lakse nego prosle godine dosli do titule, iako su u prvom dijelu imali zaostatak..jednostavno SAF je ove godine u tim uveo ozbiljnije Kerika, Hargrivsa, pa i ono govedo Berbatova samim tim uigravanje je bilo duze...
Vidic igracina prava postao, naravno, titula igraca godine ce prije otici nekom bezveznjaku iz Hala nego nekom strancu.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Premier League-England

Post by Nicky »

Hargrivsa? :D Pa da, dosta je ozbiljno odigrao ove sezone :P Shala, omashio si garant.

Cestitke Manchesteru. Pool treba otjerati sve retardirane Spance pa ce biti bolje. Chelsea da nije na pocetku sezone ignorisao Drogbu i forsirao Anelku bili bi lagano prvaci. Arsenal smijesna ekipa, Sevojno skill

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Premier League-England

Post by regeman »

Nicky wrote:Hargrivsa? :D Pa da, dosta je ozbiljno odigrao ove sezone :P Shala, omashio si garant.

Cestitke Manchesteru. Pool treba otjerati sve retardirane Spance pa ce biti bolje. Chelsea da nije na pocetku sezone ignorisao Drogbu i forsirao Anelku bili bi lagano prvaci. Arsenal smijesna ekipa, Sevojno skill
Moguce, cini mi se da je krenuo ozbiljnije sa Nanijem, Andersonom i Skolskom pa se ovaj zadnji povrijedio pa da je Hargrivs bio jedno vrijeme u prvom timu...nebitno...
Liverpulu i Celziju fali jos koji superstar..K. ROnaldo jeste zvijezda ali je titulu donosio kolektiv. Lampard i Drogba te Tores i Dzerard su malo, a ostatak tima izgleda nije mogao utakmice bez njih da iznese.
U svakom slucaju, odlicna sezona. Ostale lige morace da pumpaju mnogo vise kesha da stignu Engleze ili da i ove malo kriza prodrma.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Liquari
Posts: 1827
Joined: 15.08.2007. 16:32
Location: Prnjavor City
Contact:

Re: Premier League-England

Post by Liquari »

united rule ! :) 8)
Take me home united road!

User avatar
zeko_sisko
Posts: 383
Joined: 30.09.2007. 16:14

Re: Premier League-England

Post by zeko_sisko »

Jos jedna sezona gotova.

Posto smo o prvaku vec pisali, da spomenemo ove sto su ispali. Zao mi je Newcastlea. Dosta zanimljivih igraca, al jbg., nije im se dalo. U Middlesbroughu, takodje: Downing, Alves, ... WBA je i bio najlosiji.

Danas sam gledao razigravanje za ulazak u Premiership: Burnley -Sheffield Utd 1:0. Zanimljive ekipice.

Post Reply