Vjecita dilema....Zvezda-Partizan

U zdravom tijelu zdrav duh.

Moderators: Franz, Magyar

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Terapijanac, ja sam samo izvukao zakljucak iz tvog teksta, na sta sam vec skrenuo paznju!
Rekao sam- nisam gledao tekmu, ali po onom sto si ti napisao- tako i tako izgleda!

A nista, znaci mi moralni pobjednici;
vodili smo citavo vrijeme- pa ste nas presjekli faulima u zadnjoj polovini i tako ostvarili preokret! Dobro, dobro :lol:

User avatar
TERAPIJA
Posts: 25
Joined: 18.08.2008. 00:43

Post by TERAPIJA »

Ја шта је него добро....добро да боље не треба :wink: :lol:
Ај уздравље.....

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Post by Sewerin »

Partizanu neosvojiv sopstveni stadion!

Osam godina, osam utakmica, sedmorica trenera, 62 fudbalera Partizana i nijedna pobeda nad Crvenom zvezdom na stadionu u Humskoj ulici.

"Sportski žurnal" podsetio je na neslavnu tradiciju crno-belih uoči 135. "večitog derbija", koji je na programu u subotu od 15.15 časova.

Nekada je Partizanu bio problem da slavi na Marakani (čuveno "punoletstvo" između 1977. i 1995), ali u 21. veku crno-beli imaju daleko lošiji bilans kao domaćini derbija.

Poslednju pobedu nad Zvezdom u Humskoj 1 Partizan je ostvario 14. aprila 2001. godine (2:1, strelci Ilić i Ilijev, trener Ljubiša Tumbaković), a od tada je zabeležio šest remija i dva poraza. Tri puta je bilo 0:0, jednom 1:1, dva puta 2:2...

Na klupi Partizana u tom periodu sedeli su Tumbaković, Lotar Mateus, Vladimir Vermezović, Jirgen Reber, Miodrag Ješić, Miroslav Đukić i Slaviša Jokanović. Nijedan od njih nije uspeo da nadmudri Filipovića, Muslina, Dostanića, Zengu, Đurovskog, Jankovića...

Nije da crno-beli u tim mečevima nisu imali kvalitetne igrače. Podsetimo na Lazovića, Vukića, Duljaja, Mirkovića, Vukčevića, Emegharu, Saveljića, Đorđevića, Babovića, Nađa, Tomića, Smiljanića, Oditu, Rukavinu, Gulana, Jovetića, Žuku, Moreiru, Tošića, Dijaru...

Neki od njih će u subotu imati novu šansu.
Image

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Post by Cipiripi »

Sreca pa partizan dade gol jer sam pomislio da cu morati ko zna do kada gledati ovu utakmicu....
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Kakvo govno ovaj sudija Stankovic!

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Post by Sewerin »

Jebem li mu mrtvu majku...na utakmicama gdje bude prekid zbog bakljande po 2-3 puta produže po 6 minuta a on... :?
Image

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Realan rezultat, mi smo picke vece od njih 3 puta, kad smo trebali da damo drugi gol povukli smo se. Inace oba tima krs. Ne zna se ko jadniji fudbal igra. Doduse, mi imamo nekog mjesta za napredak, partizanu je ovo top sa obzirom da igra sa istom osovinom vec 2 godine.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
lisnato_testo
Posts: 758
Joined: 12.11.2007. 11:23

Post by lisnato_testo »

... a priznajte da ste se ponadali ... :wink: 8) :lol:
Image

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

... a priznajte da ste strepili... :wink: 8) :lol:

User avatar
lisnato_testo
Posts: 758
Joined: 12.11.2007. 11:23

Post by lisnato_testo »

Šali se čika Lisnati,bili ste dobri i ja vam čestitam.Niste mi samo jasni što se žalite na suđenje,ipak je vas oštetio za jedan minut,a nas za jedan gol ;)

Ne bih se složio sa regeom.Tačno je da smo mi prodali (ili je već kaparisano) skoro sve što valja i to se videlo danas.Ali nije mi jasno na kojim igračima će te vi da gradite...Koroman,Milijaš,Gvozdenović ili ovi stranci koji će da zbrišu čim neko ponudi 16 $ više ? U svakom slučaju vreme će pokazati.
Image

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Ne bih se složio sa regeom.Tačno je da smo mi prodali (ili je već kaparisano) skoro sve što valja i to se videlo danas.Ali nije mi jasno na kojim igračima će te vi da
nemam pojma, ucinilo mi se da su se Zuka, Moreira i Dijara prilicno smorili. Opet kod nas je tim zahvaljujuci gluposti stalno u izgradnji, nadam se da ovi Afrikaneri nece tako brzo otici. Ali sve to slabo, vidjecemo na jesen u Evropi hoce biti kakvih pomaka.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

vidjecemo na jesen u Evropi hoce biti kakvih pomaka
Jedino realno mjerilo stvari.
Kakvo govno ovaj sudija Stankovic
Niste mi samo jasni što se žalite na suđenje,ipak je vas oštetio za jedan minut,a nas za jedan gol
POTPISUJEM !!!
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Opet se vracam na sve. Stankovic VAS nije ostetio za gol nego asistent na toj stranim ako vec mislite da je ostetio.

Vjerujem cvrsto da je bio bolje pozicioniran od ugla kamere, i vjerovatno je tako vidio i odlucio.

Druga stvar je sistematski i smisljeno suditi cijelu utakmicu protiv Zvezde, sto je cinio gospodin Stankovic.

User avatar
Barba
Posts: 2126
Joined: 25.02.2005. 01:28
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Barba »

Image

Pandur
Posts: 35
Joined: 19.04.2009. 22:13
Location: Tamo daleko

Post by Pandur »

Barba svaka ti cast za ovo hahaha pokazi ciganima ko je bolji u svim sportovima !

User avatar
drlonc
Posts: 242
Joined: 09.02.2007. 09:44
Location: Prnjavor

Post by drlonc »

Naziv ove teme je poprilično out.
Odavno tu nema dileme...
Kaniš li pobijediti, ne smiješ izgubiti!

User avatar
neko iz mase
Posts: 1371
Joined: 13.12.2007. 22:48
Contact:

Re: Vjecita dilema....Zvezda-Partizan

Post by neko iz mase »

Kleo u Partizanu!
Brazilac Kleverson Gabrijel Kordova Kleo postigao je dogovor sa upravom Partizana pa će sledeće nedelje najverovatnije potpisati ugovor sa srpskim šampionom.

Prema nezvaničnim informacijama, Kleo, koji je u prethodnoj sezoni nastupao za Zvezdu, načelno se dogovorio sa Partizanom, pa će sledeće nedelje doći u Beograd kako bi postigao konačan dogovor i postao prvo pojačanje ’crno-belih’ pred sledeću sezonu. Brazilski napadač će tako biti prvi fudbaler u poslednjih 20 godina koji je dres jednog ’večitog rivala’ zamenio drugim.

Kleo je proteklu sezonu proveo kao pozajmljen igrač u Crvenoj zvezdi za koju je postigao osam golova. ’Crveno-beli’ su imali pravo da do aprila potpišu 24-godišnjeg Brazilca ali to iz nepoznatih razloga nisu učinili pa je Kordova od četvrtog meseca zvanično bio slobodan igrač.

Transfer iz Crvene zvezde u Partizan i obratno, pre Klea imali su Milko Đurovski 1986, Goran Milojević 1989, (oba iz Zvezde u Partizan), a poslednji je bio Dejan Joksimović 1989.

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Re: Vjecita dilema....Zvezda-Partizan

Post by Sewerin »

Партизан на Првом, Звезда на Другом програму

Радио Телевизија Србије преносиће обе утакмице наших фудбалских представника у плеј офу за учешће у Лиги Европе. Партизан од 20 часова дочекује екипу Жилине из Словачке, док Црвена звезда од 20:15 часова гостује у Прагу, екипи Славије.

Екипа Партизана у четвртак од 20 часова игра на свом терену прву утакмицу плеј офа за учешће у Лиги Егвропе, а противник ће им бити екипа Жилине из Словачке. Директан пренос тог меча је на Првом програму РТС-а.

,,Гледао сам четири пута Жилину и могу рећи да се ради о квалитетној екипи која је успела да избаци сплитски Хајдук који има много звучније име од ње у европским оквирима", рекао је тренер Партизана Славиша Јокановић.

Црвена звезда у четвртак гостује у Прагу, екипи Славије а тај меч почиље од 20 часова и 15 минута, уз директан пренос на Другом програму РТС-а.

"Трудили смо се да што више простудирамо игру Славије. То је озбиљна екипа која зна да игра и форсира колективан фудбал", рекао је тренер Црвене звезде Бладимир Петровић.

"У нашој екипи, осим центархалфа Ђорђевића, који је против Динама из Тбилисија добио црвени картон, сви остали су спремни. Зато и могу да саставим веома добар тим са којим ћемо се супротставити Пражаним. Много се прича о нашем центарфору Дејану Лекићу у последње време. Он испуњава све наше захтеве и чврсто стоји са обе ноге на земљи. То је свакако добро за нас и зато желимо да он одигра на истом нивоу као последње три утакмице", додао је Петровић.
Image

User avatar
Barba
Posts: 2126
Joined: 25.02.2005. 01:28
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Vjecita dilema....Zvezda-Partizan

Post by Barba »

Први је први :)

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Vjecita dilema....Zvezda-Partizan

Post by Nicky »

Barba wrote:Први је први :)
Prvi -> prioritet -> vaznije -> bitnije
Drugi -> nesto sekundarno -> na drugom mjestu -> nesto manje bitno :lol:

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Vjecita dilema....Zvezda-Partizan

Post by regeman »

Realno, dno dna. Nije problem ispasti od bilo koga. Problem je sva nemoc i neznanje nasih fudbalera. Onakve golove nas 11 sa foruma ne bi primili, kakve je Zvezda primila. Partizan ima dobar tim, ali ocigledno nedovoljan. Jalovi napadi , jalova veza. Smor od fudbala.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Vjecita dilema....Zvezda-Partizan

Post by aquarius »

Partizan ima dobar tim, ali ocigledno nedovoljan. Jalovi napadi , jalova veza. Smor od fudbala.
Jokane, pakuj kofere. Izmjene katastrofalne. Čast pojedincima, ali koncepta nigdje.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Vjecita dilema....Zvezda-Partizan

Post by Nicky »

Ja se izvinjavam sto upadam, ali nisam pratio vecerasnje utakmice...Moze li ko da mi kaze da li se desilo ocekivano, Partizan opet zimu ceka u Evropi a komsije se bore sa Vojvodinom za drugo mjesto u domacem prvenstvu?

giska
Posts: 9
Joined: 18.04.2009. 21:16
Location: A......

Re: Vjecita dilema....Zvezda-Partizan

Post by giska »

I rodjaci,skim ste u grupi? pozdrav iz Praga hehe

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Vjecita dilema....Zvezda-Partizan

Post by Nicky »

Evo saznao sam rezultate...Moje saucesce :(

Ali evo za utjehu, bar malo da se nasmijete svi zajedno:
http://www.youtube.com/watch?v=lhGnHdDpsSA

Post Reply