Borcu bod u Topoli

U okviru 18. kola Područne lige Gradiška, fudbaleri Borca iz Šibovske su remizirali sa ekipom Ratara, odigravši u Topoli neriješeno 1:1.

Nakon što su u prošlom kolu, na svom terenu prekinuli seriju loših rezultata slaveći pobjedu protiv Bisera iz Čatrnje, ekipa iz Šibovske je gostovala kod pretposlednje ekipe na tabeli. Ponovo ekipa iz Šibovske nije dobro ušla u susret, pa su domaći došli do vodstva od 1:0 preko Tomića u prvom poluvremenu. Sa tim rezultatom se otišlo na odmor. U nastavku susreta domaća ekipa je ostala sa igračem manje jer je zbog dva žuta kartona iz igre isključen Bijelić. Brojčanu prednost Borac je uspio iskoristiti, pa su preko Save Đurića došli do izjednačenja, ipak snage za potpuni preokret nije bilo, pa je susret završen podjelom bodova 1:1. Ekipa Borca se nalazi na šestoj poziciji na tabeli sa osvojenih 24 boda.

U narednom kolu Borac će biti slobodan, pa ih nova prvenstvena iskušenja očekuju za 15 dana kada će gostovati u Bajincima kod ekipe Mladosti.