Četiri medalje kao motiv za dalje

Na juče održanoj 24. Međunarodnoj uličnoj trci u Prijedoru, dvadesečetvočlana ekipa Atletskog kluba “San” iz Prnjavora okitila se sa četiri medalje.

Predrag Kuzmanović je u trci rekreativaca na 4500 metara osvojio zlatnu medalju. Učenica Osnovne škole “Branko Ćopić” Magdalena Katana trku na 600 metara završila je kao drugoplasirana. David Đurić je u trci na 300 metara kroz ciljnu ravninu takođe prošao kao drugoplasirani. Učenica Gimnazije Vidanka Božić osvojila je bronzanu medalju u trci na 800 metara.

Zapažene nastupe imali su Đorđe i Aleksandar Đukić koji su svoje trke završili među prvih pet. Iz Atletskog kluba “San” kažu kako im je ovo bila dobra uvertira pred nastavak sezone, te dodaju da ih sljedeći nastupi očekuju na atletskim mitinzima u Novom Gradu, Slavonsloj Bistrici i Varaždinu.